αετοι και παραπονα

  • Δημιουργός θέματος panospanos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser9087

Guest
πανο- γρηγορι θα ξεφυγουμε σε λιγο........σταματηστε σας παρακαλω να αναφερεστε επι προσωπικων θεματων και να μεινουμε στην ουσια του ποστ......
αμα συνεχιστει θα γραφτουνε πολλα και ασχημα πραγματα και δεν μας ταιριαζει ,να ξεκατινιαζομαστε στο κεντρικο......
να περιμενουμε να δουμε την απαντηση του καλχα, και εδω ειμαστε.....τοσες ιστοριες εχει να πει ο καθενας μας.....
μιχαλη τι λογαριασμος ειναι αυτος????? πιφφφ.......:d:d
 

DeletedUser9087

Guest
επειδη χτες δεν μπορεσα να διαβασω , την αναρτηση του καλχα μολις πριν λιγο τα καταφερα γιατι δεν με αφηνε να μπω μεσα στην συγκεκριμενη σελιδα......θα κανω μερικες ερωτησεις ...
ας ξεκινησουμε απο το βασικο , τακησ33, η ερωτηση μου ακριβως ητανε εαν μπορει να χρεωθει διαγραμενο λογαριασμο διοτι απο διαχειρηστη με αυτη την βασικη κατηγορια κοινοχρησιας αποκλειστηκε μονιμα.........τα αλλα περι αποκλεισμων τα γνωριζω πολυ καλα
φιλτατε καλχα........και εαν μπορει τοτε γιατι οι υπολοιποι που εμπαιναν δεν αποκλειστηκαν??????? δεν λεω κατι για να παιρναει η ωρα μας εδω μεσα .......ουτε για να κανω φιγουρα!!!!!!!!!
θελω να δουμε κανα 2 θεματα μεσω πμ, να μου φυγουνε οι αποριες..........δεν ειμαστε ολοι χαζοι να ασχολουμαστε με τις ωρες για το ποινολογιο.......
 

DeletedUser

Guest
πωπω γουστα !!!!!!!
θα μπω παλι του χρονου να δω τον λατρεμενο τακη να γκρινιαζη γιατι τον κλειδωσαν ,τον γρηγορη να λεει οτι εγω εκανα τα λαθη μου αλλα τα ειπα
αχαχαχαχχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9087

Guest
ΒΡΕ ΚΑΛΩς ΤΟΝΑ ΚΑΙ Ας ΑΡΓΗΣΕ.......ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑς ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙς 'Η ΜΗΠΩς ΘΕς ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ TCSOUND , ΖΕΙ ΑΚΟΜΑ, ΝΑ ΕΧΕΙς ΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙς???????
ΝΑ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΕΣΕΙς ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ?????? ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΤΕ ΣΤΟΥ ΚΟΚ??????
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.....................ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΤΑ ΧΑ ΔΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ........ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ.......
ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ.........ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ.....ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΑΝΟ...................ΣΚΕΨΟΥ ΤΗΝ......:h:d;):helm
ΠΩς ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΤΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΜΕ ΤΙΤΛΟ .......ΑΝΑΖΗΤΕΙΤΑΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ!!!?????
 

DeletedUser

Guest
ως συνηθως αρχισες τις αρλουμπες....
και ενας απο τους λογους που πατησα διαγραφη ηταν οτι πιθανον να παιζης εσυ λογαριασμο στους αετους
προσπαθης να φερης σε ρηξη ολα τα παιδια που γνωριζονται εδω και δυο χρονια ειτε ειναι αντιπαλοι ειτε ειναι συμμαχοι
οπως το εκανες και στο παρελθον
και ολα αυτα για να εισαι στο επικεντρο του ενδιαφεροντος
εισαι ο μοναδικος που ξεθευγη απο τα ορια και αυτο το κανεις για να ικανοποιησης τον εγωισμο σου
ε δεν νομιζης οτι καπου πρεπει να σταματησης ?διωρθωσα την ασεμνη κουβεντα
στο ειχα πει και πριν εναν χρονο και στο λεω και τωρα,,εισαι ο μοναδικος παικτης ο οποιος οπου περναει τα κανει μπαχαλο
τοτε τα παιδια σε υποστηριξαν και καλα εκαναν και το ποιο πιθανον να κανουν και το ιδιο τωρα αλλα την αληθεια την ξερουμε ολοι.
σαν παικτης δεν μετρας καταλαβετο ,για κανεναν λογαριασμο δεν τον μεγαλωσες εσυ ,το μονο που εκανες ηταν να τους μπαναρης και να διαμαρτιρεσε γιατι στο εκαναν αυτο
εαν κανεις κεφι μπες στον χι οταν ανοιξη να δουμε τα κοτσια σου
αυτα

οσο για τα παρακαλια και τα υπολοιπα αστα σε εμενα δεν περνανε ,μπορει να σταματησα αλλα κατι θυμαμαι ..

http://www.youtube.com/watch?v=GaodvoSU-aE&feature=related
μαλλον αυτο το τραγουδακι το ακους ολο το 24ωρο ....αχαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Mα καλά.....τόσο δύσκολο είναι να κατανοήσετε αυτό που προείπα?Συνεχίζετε να επιτίθεστε προσωπικά ο ένας στον άλλον και να χρησιμοποιείτε εκφράσεις του τύπου "παπαρολογίες" και οτιδήποτε άλλο μπορεί να φανταστεί κανείς.
Για ηρεμείστε λίγο και κάνετε μια συζήτηση ήρεμη και δίχως χαρακτηρισμούς.Το τελευταίο που επιθυμώ αυτή την στιγμή είναι να σας θέσω εκτός φόρουμ.
 

DeletedUser9087

Guest
πανουλη , μη με ζαλιζεις μεσημεριατικα......δεν ειμασταν ποτε συμμαχοι ουτου προκειται ποτε να υπαρξουμε.........το χουμε ξεκαθαρισει το θεμα αυτο.......εδω και αρκετο καιρο......
εαν τα ορια που λες ειναι οτι την εκανα με ελαφρα πηδηματακια απο την συμμαχια σας , και αυτο το χουμε ξακαθαρισει ........
το οριο σας ητανε ως την στιγμη που μπαναριστηκατε ολοι σας για κοινοχρησια.............μεχρι εκει ησασταν........
και μεχρι την στιγμη να σας παρει χωριο ο θοδωρας.......:d:p:d..ειχα βοηθησει λιγακι.......:p:eek:
εαν προκειται να σταματησω καπου θα το κρινω εγω και μονο εγω και κανεις πανος , μπατμαν........
εαν μιλας για τους γα.μα.ο , ναι και τους πολεμισα με παθος, ως πρωην απαραδεκτος , και εαν υπηρχατε και τωρα θα το ξανακανα......
το οτι λακισανε ολοι απο τα γα.μα,ο ητανε δικη τους επιλογη , κανενανε δεν πιεσα.......υπαρχουνε ακομα παικτες να το επιβεβαιωσουν η να το διαψευσουνε...
εαν υποσχεθεις εδω στο φορουμ οτι δεν θα χειριζεστε , 8 λογαριασμους με βαρδιες οπως κανατε στους γα.μα.ο , τοτε παμε σε οποιο κοσμο θελετε.........σε οποια χωρα θελετε..........
οπως ειπε και ο καλχας προσεξε πως εκφραζεσε , δεν μιλαμε πριβε , μη σε χασουμε απο το κεντρικο και λειψεις απο ολους μας.....:d:eek::d
και τελος μεγαλε παικτη , με την φιλεναδα σου παρεα , γιατι μονος σου , ο τακης χαλαρα σε ειχε......πως καταληξατε να παρακαλατε το σκαλο να σας βρει κανα λογαριασμο??????:h:confused:
τι να πω αλλο, θα μου φωναξει και ο καλχας και δεν παρεκτρεπομαι .........
 

DeletedUser

Guest
παρολες παρολες παρολες δεν ξερεις απολυτος να κανεις κατι αλλο
εκτος τοπου και χρονου παντα
εχεις χαρισμα
μπορει για παρεα σε τσιπουραδικο να εισαι πολυ καλος αλλα οσο εχει να κανει με το παιχνιδι εισαι εντελως αλλου για αλλου
και αλλοι ειναι αμπαλοι αλλα δεν χαλανε το κεφι των αλλων
το ποιο ωραιο ειναι που γραφης και στον δελτα και παλι κραξιμο τρως
οσο για τον τακης33 εαν δεν ειχε μπη στους g.ama.w δεν θα υπηρχε σαν λογαριασμος
κατι τελευτεο,,ασε τα παιδια να παιξουνε και να διασκεδασουν ,ολοι εχουν διαφορα προβληματα και το παιχνιδι τους δινη διεξοδο ,μην πεταγεσε σαν το παπακι καθε φορα και τους χαλας
 

DeletedUser

Guest
κυριοι μπορει ολοι εσεις οι παλιοτεροι να εχετε τα προσωπικα σας αλλα το βρησκω μαλλον ανουσιο να ξεκατινιαζεστε εδω και ειδικα οταν το 99% οσων διαβαζουν το θεμα δεν εχουν ιδεα τι λετε και τα βλεπουν ολα αυτα σαν κινεζικα. εκει που το θεμα ξεκινησε γιατι ο πανος εκανε καποια παραπονα για το τωρα και του βγηκε λιγο μπουμερανγκ απο την δικη μας αντιδραση , ξαφνικα το εχετε παει στο τι γινοταν πριν ενα και δυο χρονια. για να ειμαι ξεκαθαρος η γνωμη μου ειναι οτι καλως πιαστηκαν οσοι πιαστηκαν τοτε αν παρανομουσαν, και οτι κακως μεινανε οι υπολοιποι στο παιχνιδι. φυσικα επειδη ειμαστε ελληνες και το να πουλαμε μουρη ειναι μερος του εαυτου μας, αυτοι που δεν πιαστηκαν βγαινουν και το παιζουν πονηροι τωρα και πουλανε μαθηματα ηθους στους υπολοιπους. στην δευτερη κατηγορια θελω να πω οτι μπορει να μην πιαστηκαν ποτε για χιλιους δυο λογους ( ητε γιατι το παιζανε εξυπνα και ειχαν βρει τροπο να μην τους πιασουνε ητε γιατι ειχαν κολητους αντμιν οπως λενε οι κακες γλωσσες , οτι θελει ο καθενας ας πιστευει ) ηθικα ομως δεν νομιζω να εχουν το δικαιωμα να κραζουν η να την λενε στους υπολοιπους. αλλα με το να ασχολουμαστε με το τι εγινε καποτε χανουμε την ουσια του θεματος που ειναι το τι γινεται σημερα. φιλε ντιμη μεγαλη χαρη τους κανεις με το να πεφτεις στην παγιδα και να αποπροσανατολιζεις ετσι το θεμα. αν θελετε να λυσετε τα προσωπικα σας καντε το με πριβε μηνυματα και αν ντε και καλα θελετε να τα βλεπουν ολοι ανοιξτε ενα αλλο θεμα και κραξτε οσο τραβαει η ψυχουλα σας ο ενας τον αλλο εκει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
EEEEE ,MIN KSEXNIOMASME KE OLA IME KE EGO EDO OLA VLEPO OLA TA TIMAME KE AS MI GRAFO POLI.
http://www.youtube.com/watch?v=LeAS39JD-4c
[8EA]Προειδοποίηση: H γραφή με Greeklish δεν επιτρέπεται γενικώς και στο κεντρικό φόρουμ τιμωρείται.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9087

Guest
εε , τωρα γιναμαι πολλοι, εσκασε και η βουλγαρα......τι αλλο θα δουμε!!!!!!!!!!!!!!!1
παει σε λιγο με βλεπω εκτος κεντρικου ,για πολυ καιρο παλι..................................
 

DeletedUser9087

Guest
εσκασε και το γωγουλινι με τραγουδακια , :d;) , μαθαμε ελληνικα ???, καναμε κανα μαθημα??? μη κλαιγεσε μετα οτι δεν καταλαβες παλι!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
OXI MATIMATA DEN KANAME AKOMA PERIMENO ESI NA ERTIS NA MY KANIS NA TA TELIA SY ELINIKA MI TA MATO KE STRAVA, OMOS OSO NA SY AFIEROSO ENA TRAGYDAKI IKSERA AKYSETO KE APOLANVANETO .
 

DeletedUser

Guest
Εδω ειμαστε εσκασε μυτη και το γωγουλινι.....

Γωγο γυρισε το πληκτρολογιο στα ελληνικα για να μην υπαρξει θεμα με τους διαχειρηστες.

Θα βγαλουμε λιγακι τα ματακια μας αλλα στο τελος θα καταλαβουμε τι θα θελεις να πεις
 

DeletedUser

Guest
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΡΙΝΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ.........


ΣΑΝ ΠΑΡΕΑ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ. ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. ΑΥΤΑ ....
 

DeletedUser

Guest
Πανοοοοοοοοο

Δεν αλαζεις το θεμα του ποστ και να βαλεις

Επανενωση (reunion) ταξης 2010-11.
 

DeletedUser2573

Guest
τρατζικ.το ποστ εχασε την ουσια του.με ολα αυτα εγω ξερω να πω οτι ο καλχας δεν μου εχει απαντησει ακομα για τον παπαδοπουλε.ο δε παπαδοπουλος με νεο παιχτη μεσα κανει παρτι.δεν εχω να πω τιποτα αλλο.τρατζικ.
 

DeletedUser4282

Guest
ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ Η ΝΥΦΗ ΓΚΑΣΤΩΜΕΝΗ.....

1) ΡΕ ΠΑΝΟ (ΣΑΝΤΕΜΑΝ) ΓΙΑΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΝΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ.

2)
ως συνηθως αρχισες τις αρλουμπες....
και ενας απο τους λογους που πατησα διαγραφη ηταν οτι πιθανον να παιζης εσυ λογαριασμο στους αετους
προσπαθης να φερης σε ρηξη ολα τα παιδια που γνωριζονται εδω και δυο χρονια ειτε ειναι αντιπαλοι ειτε ειναι συμμαχοι
οπως το εκανες και στο παρελθον
και ολα αυτα για να εισαι στο επικεντρο του ενδιαφεροντος
εισαι ο μοναδικος που ξεθευγη απο τα ορια και αυτο το κανεις για να ικανοποιησης τον εγωισμο σου
ε δεν νομιζης οτι καπου πρεπει να σταματησης ?διωρθωσα την ασεμνη κουβεντα
στο ειχα πει και πριν εναν χρονο και στο λεω και τωρα,,εισαι ο μοναδικος παικτης ο οποιος οπου περναει τα κανει μπαχαλο
τοτε τα παιδια σε υποστηριξαν και καλα εκαναν και το ποιο πιθανον να κανουν και το ιδιο τωρα αλλα την αληθεια την ξερουμε ολοι.
σαν παικτης δεν μετρας καταλαβετο ,για κανεναν λογαριασμο δεν τον μεγαλωσες εσυ ,το μονο που εκανες ηταν να τους μπαναρης και να διαμαρτιρεσε γιατι στο εκαναν αυτο
εαν κανεις κεφι μπες στον χι οταν ανοιξη να δουμε τα κοτσια σου
αυτα

οσο για τα παρακαλια και τα υπολοιπα αστα σε εμενα δεν περνανε ,μπορει να σταματησα αλλα κατι θυμαμαι ..

http://www.youtube.com/watch?v=GaodvoSU-aE&feature=related
μαλλον αυτο το τραγουδακι το ακους ολο το 24ωρο ....αχαχαχαχαχα

Ο ΜΗΤΣΟΣ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΙ Η ΓΩΓΟ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ. ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ. ΕΠΙΣΗΣ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΡΗΞΗ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΘΕΜΑ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ. ΤΟΤΕ ΣΤΟΥΣ 3 ΛΑΛΛΟΥΝ ΗΜΑΣΤΑΝ 18 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΡΙΣΤΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΕΞ ΑΥΤΩΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΛΕΟΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ (ΟΤΑΝ ΕΝΩΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΕΣΑΣ ΣΤΟΥΣ G.AMA.W) ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ ΕΓΩΙΣΜΟ. Ο ΜΗΤΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΝΕΥΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΛΟΥΠΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΗΓΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ. ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ. ΔΕΝ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ. ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΓΩΓΟ ΚΑΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΒΡΗΚΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΟΣΤ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. 9 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΤΩΝ ΚΡΗΤΙΚΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ Η ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΛΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.. ΜΠΡΑΒΟ..
 

DeletedUser9087

Guest
ως συνηθως αρχισες τις αρλουμπες....
και ενας απο τους λογους που πατησα διαγραφη ηταν οτι πιθανον να παιζης εσυ λογαριασμο στους αετους
προσπαθης να φερης σε ρηξη ολα τα παιδια που γνωριζονται εδω και δυο χρονια ειτε ειναι αντιπαλοι ειτε ειναι συμμαχοι
οπως το εκανες και στο παρελθον
ετσι , ετσι μου αρεσει , μετα απο τοσο καιρο και εχεις το φοβο μου ακομα.........εισαι σε καλο δρομο , γραψε και αλλα να μου φτιαξεις την ημερα................:eek::eek:
τωρα τι εννοεις με τα υπολοιπα , μονο εσυ τα καταλαβαινεις , και η βουλγαρα.....
δεν της το στελνεις να μας το μεταφραση οπως αυτη ξερει καλυτερα απο τον καθενα μας???????/ :d:d

οσο για τους αντιπαλους δεν ερχομαι απλα σε ρηξη , παλευω οσο μπορω να τους καταστρεψω........
και δεν τρεχω να κρυφτω , οπως κανατε εσεις στα κρι κρι..........μπηκα ξανα για μια συμμαχια , επαιξα για μια συμμαχια και δεν ξαναασχοληθηκα.............με καποιες ελαχιστες εξαιρεσεις.......και πιστεψε με δεν χρειαστηκε να παρακαλεσω ολο το σερβερ για ενα λογαριασμο ποτε στο παιχνιδι..........ειτε ητανε μεγαλος , ειτε ητανε μικρος........
αντε γεια πανουλη.........αντε γεια...!!!!!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή