Το μέλλον των Κόσμων Ηρώων

-PNS-

Άρμα
Τα πράγματα είναι απλά. Για κάθε άλλη βλακεία περί αλλαγών, η εταιρεία έβαζε ερωτηματολόγια και ψηφοφορίες στους κόσμους. Το ότι δεν το κάνει για τον κόσμο των Ηρώων λέει πολλά και το θεωρώ ξεκάθαρο εμπαιγμό. Εκ του ασφαλούς βάζει το θέμα μόνο στο φόρουμ, αφού ξέρει ότι είναι αδύνατον να υπάρξουν πολλές απαντήσεις, αφού για πολύ πιο σοβαρά ζητήματα το φόρουμ είναι νεκρό, πάντα με βάση τους παίκτες που παίζουν σε όλους τους κόσμους, αλλά και όσους είναι εγγεγραμμένοι σε αυτό.

Από εκεί και πέρα, η λύση είναι μία για να μην κλείσει ποτέ ο κόσμος των Ηρώων. Ακόμα και αν μπουν τα θαύματα, θα πρέπει να υπάρξει συμφωνία κυρίων ανάμεσα σε όλες τις συμμαχίες για να μην ασχοληθεί κανείς με αυτά. Αν δεν κάνει κανείς θαύματα ο κόσμος δεν θα κλείσει ποτέ, αφού θεωρώ αδύνατο οι ενεργοί παίκτες να πέσουν κάτω από 300 στο μέλλον, ειδικά από τη στιγμή που εκτός από τα θαύματα θα υπάρξει πριν από αυτά η δυνατότητα πρόσκλησης νέων παικτών, όπως η ίδια η εταιρεία είπε...
 

DeletedUser11752

Guest
Τα πράγματα είναι απλά. Για κάθε άλλη βλακεία περί αλλαγών, η εταιρεία έβαζε ερωτηματολόγια και ψηφοφορίες στους κόσμους. Το ότι δεν το κάνει για τον κόσμο των Ηρώων λέει πολλά και το θεωρώ ξεκάθαρο εμπαιγμό. Εκ του ασφαλούς βάζει το θέμα μόνο στο φόρουμ, αφού ξέρει ότι είναι αδύνατον να υπάρξουν πολλές απαντήσεις, αφού για πολύ πιο σοβαρά ζητήματα το φόρουμ είναι νεκρό, πάντα με βάση τους παίκτες που παίζουν σε όλους τους κόσμους, αλλά και όσους είναι εγγεγραμμένοι σε αυτό. .
+10
 

DeletedUser8516

Guest
Ειναι γεγονός ότι η εταιρία INNOGames μας περιπαίζει . Ειναι λελυμένη αποφαση τους να κλείσουν τον κόσμο Ηρώων ( γιαυτό θα εισάγουν και τα θαυματα ) . Οι διαχειριστές ανοίγοντας αυτή την θεματική ενότητα , ως μέσω πίεση για να μεταπείσουν τους " εργοδότες " τους , φοβάμαι ότι γινονται μαριονέτες της εταιρίας . Το νήμα έχει ως μοναδικό σκοπό να υπολογιστεί το κόστος αυτής της απόφασης .
Αυτά εισαγωγικά. Επί της ουσία:
Όταν ανοίγει ένας νέος κόσμος όλοι μας κοιτάμε τα γενικά χαρακτηριστικά και αναλόγως πράττουμε . Όταν άνοιξε Ο κόσμος των Ηρώων πολύ από εμάς ενθουσιάστηκαμε με τα νέα χαρακτηριστικά . Το βασικότερο κριτήριο που μπήκαμε ήταν ότι δεν υπήρχαν θαύματα ( τουέστιν δεν θα υπήρχαν συμπαιγνίες συμμαχιών ) και το μόνο που μας ενδιέφερε ήταν να χτυπάμε και να μας χτυπάνε . Η μεταβολή του κόσμου Ηρώων σε κοινό δεν θα μας προσφέρει τπτ πλέον .
Και Ναι μεν ειναι νόμιμη η μονομερή μεταβολή των όρων του παιχνιδιού , καθόσον αποδεχτήκαμε τους όρους προσχώρησης σε αυτό , εντούτοις υπάρχουν και ηθική κανόνες και κανόνες καλή πίστης . Η κατά το δοκούν μεταβολή των χαρακτηριστικών ενός κόσμου αποδεικνύει ότι για την εταιρία ήμαστε μόνο χρηματοδότες και όχι καταναλωτές . Διότι αν μας έβλεπαν σαν καταναλωτές θα σεβόντουσαν εμάς και τους όρους του παιχνιδιού , που οι ίδιοι όρισαν . Με την ίδια λογική σε λιγο καιρο θα αποφασίσουν το ίδιο στον κόσμο Hyberboria.
Εν κατακλείδι τονίζω ότι δεν παίζουμε σε kosmo Beta , όπου ρητά αναφέρεται : " Beware! This is the Public Beta Market of Grepolis.
Beta worlds are not normal game worlds. Progress on beta worlds can be reset at any time. We provide notice in advance to let players know when this will occur. " . Εκεί εξ αρχής γνωρίζεις ότι θα φας τάπα και απλά το αποδέχεσαι ( γιαυτό και σε αποζημιώνουν και με 300 χρυσά μηνιαίως) . Εδώ όμως παίζουμε σχεδόν 2 έτη , έχουμε ριξει ξενυχτια και κυρίως χρήμα .

Προς ένδειξη διαμαρτυρίας πάτησα επανεκκίνηση σε ένα κόσμο και ακολουθούν άλλες δύο. Ελπίζω να συνειδητοποιήσουν το μέγα σφάλμα τους και αυτή την ύστατη στιγμή να αναθεωρήσουν τις αποφάσεις τους.

Καλό καλοκαίρι ( άσχετο)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Η προσπάθεια για τη δημιουργία των κόσμων των ηρώων ήταν μεγάλη και δεν πρέπει να τους διαλήσετε διότι για πολλούς παίκτες όπως άλλοστε και για μένα η είσοδος σε τέτοιους κόσμους αποτελεί έναν από τους βασικούς στόχους τους. Μην τους διαλήσετε. Επίσης θέλω να ρωτήσω αν τα μεγαλύτερα επίπεδα ξτηρίων θα ισχύσουν και στους υπάρχοντες κόσμους. Παρακαλώ στείλτε μου απάντηση με μύνημα στον κόσμο Phi.
 

DeletedUser13703

Guest
ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ACHILLES ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
 

DeletedUser11938

Guest
θα γινει κοινος μολις κανουν της αλλαγες
 

DeletedUser

Guest
όλα αυτά που λέμε ... με το συμπάθιο κι όλας .... είναι μπαρούφες .... (για να μην πω τίποτα ποιο χοντρό) ......... ότι και να κάνετε το κακό έγινε ..... ο κόσμος θα γίνει απλός κόσμος . και θα έρθουν όντος νέοι παίκτες στον κόσμο ... που ούτος η άλλος έρχοντε .... απλά τα παρατάνε η δεν συμμετέχουν και ο κόσμος δεν έχει συμμετοχή .... και μην πείτε για ενεργούς πάικτες .... γιατί η εταιρεία ξέρει ποιοι είναι οι τριπλοί και οι τετραπλοί........ ο μόνος λόγος που δεν έχει συμμετοχή είναι ένας ...... έχετε πηδήξει το παιχνίδι..... είστε 2-3 συμμαχίες που για κάποιον λόγο νομίζετε ότι είστε παικταράδες .... ( αλλα σε άλλους κόσμους σας κάνουν γιογιό όσοι έχετε τολμήσει να πάτε και αυτός μάλλον είναι και ο λόγος που τρέμετε μην κλείσει.) και περιμένετε πότε θα μπει κανένας νουμπάς στις άλλες συμμαχίες η πότε θα βρείτε κανέναν εκτός .... αν δεν γίνει κάτι απο αυτά , κάθεστε και περιμένετε να πάει 5 το πρωί .... για να πάτε να πατήσετε σε νησί εχθρικό και να πάρετε πόλη ....... και όλα αυτά με την κάληψη 1000 πόλεων απο πίσω σας .... και περιμένετε να έρθουν παίκτες που ξέρουν να παίζουν σε αυτόν τον κόσμο ??? είστε με τα καλά σας ? ??? ποιος παίκτης που ξέρει να παίζει θα έρθει να κάνει αρχή σε έναν κόσμο που οι περισότεροι άσχετοι έχετε απο 120 πόλεις και πάνω ????? και αυτός 3 πόλεις ? άντε και 50 ας έχει .... να παίξει με ποιον ??? να περιμένει 2 χρόνια ? μέχρι να έχει 100-150 πόλεις ?????? και όλα αυτά σας το ξαναλέω , γιατί μερικοί νομίζατε ότι ο κόσμος θα είναι αιώνιος και θα κάνετε τους μάγκες με τις 200 πόλεις σας ........
Σας πέρασε ποτέ απο το μυαλό να κάνετε κάτι για να είναι ο κόσμος ποιο δίκαιος ??? και να έρχοντε νέοι παίκτες ??? και να έχει και συμετοχή? και η εταιρεία να μην διανοείται να τον κλείσει ????
ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ..... νομίζατε ότι είναι το χωράφι του παπού σας και θα νικάτε πάντα ......
Ελάτε τώρα σε άλλους κόσμους να παίξετε που λέτε ότι είναι νουμπάδες και εδώ είστε παικταράδες .... φάτε τις φάπες σας εκεί ...... και αυτά που κάνετε εδώ να τα λουστίτε εκεί ....... και μην παραπονιέστε .... τα θέλατε και τα πάθατε ..........

ΥΓ.... ο μόνος τρόπος για να αλλάξει κάτι (αν και νομίζω ειναι αργά ) είναι να τον κάνετε ποιο δίκαιο τον κόσμο ... να θέλουν να έρθουν παίκτες να παίξουν .... και όχι να τον αποφεύγουν γιατί είναι ήδη άλλοι με 200 πόλεις ... οπότε δεν έχει νόημα να έρθουν παίκτες που ξέρουν να παίζουν... ..... ( και αν σας φένεται κουφό το ότι δεν έρχοντε καλοί παίκτες ... παρατηρήστε όλοι απο που έχοντε οι νέοι στο αχιλέα .... απο τον hyperborea ,,,, για όσους δεν ξέρουν ... ο hyperborea είναι ο κόσμος που δεν γίνοντε κατακτήσεις ....... ) Αυτό για όσους έχουν την καραμέλα . ο κόσμος χωρίς νουμπάδες ......

ΥΓ2 ,,, ότι λέω είναι προσωπικές μου απόψεις παιδιά ... δεν είναι της συμμαχίας μου , ουτε τον συμμάχων μου

ΥΓ3 ..... ψαχτείτε λίγο και δίτε πόσοι έλληνες παίκτες είναι στους κορυφαίους παίκτες σε αμερικάνικους σέρβερ.... συμμαχίες ελληνικές που έχουν κερδίσει κόσμους αμερικάνικους ... πόσοι παίκτες είναι στους κορυφαίους αγγλικούς ..... και δεν παίζουν αχιλέα για τους παραπάνω λόγους ........
 

DeletedUser13481

Guest
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΥΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΘΑΥΜΑΤΑ. ΕΓΩ ΣΑΝ sigouthis ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΧΩΡΙΣ ΘΑΥΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΗΤΑ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΚΛΗΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΩΤΗΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΔΟΥΝ ΠΟΣΟ ΑΞΗΖΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ (ΜΕΓΑΘΗΡΙΑ).
 

DeletedUser8896

Guest
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ ΑΥΤΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ.Ο ACHILLES ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΛΑΕΙ Η ΡΟΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΜΕ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ.
 

DeletedUser2233

Guest
ολοι μπορουν να κλεισουν να σταματησει η παντοφλα απο τις γυναικες μας...........?
τοτε θανε μια χαρα........
και μονο που γινεται τετοια συζητηση απλα ετοιμαστε να τα σπασετε ολα...
Ο κοσμος κλεινει.....την καραμελα την φαγαμε και στους αλλους κοσμους....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ!ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΠΛΟ ΧΤΙΣΙΜΟ(ΟΠΩΣ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ!).ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ?ΠΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ....ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ.ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΧΑΛΑΕΙ.ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ.ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΛΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ!ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΛΕΦΤΑ(ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΕΑΝ ΓΙΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ?) ΑΛΛΑ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΗΜΗ ΤΟΥ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ.ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ!!
 

DeletedUser7180

Guest
όλα αυτά που λέμε ... με το συμπάθιο κι όλας .... είναι μπαρούφες .... (για να μην πω τίποτα ποιο χοντρό) ......... ότι και να κάνετε το κακό έγινε ..... ο κόσμος θα γίνει απλός κόσμος . και θα έρθουν όντος νέοι παίκτες στον κόσμο ... που ούτος η άλλος έρχοντε .... απλά τα παρατάνε η δεν συμμετέχουν και ο κόσμος δεν έχει συμμετοχή .... και μην πείτε για ενεργούς πάικτες .... γιατί η εταιρεία ξέρει ποιοι είναι οι τριπλοί και οι τετραπλοί........ ο μόνος λόγος που δεν έχει συμμετοχή είναι ένας ...... έχετε πηδήξει το παιχνίδι..... είστε 2-3 συμμαχίες που για κάποιον λόγο νομίζετε ότι είστε παικταράδες .... ( αλλα σε άλλους κόσμους σας κάνουν γιογιό όσοι έχετε τολμήσει να πάτε και αυτός μάλλον είναι και ο λόγος που τρέμετε μην κλείσει.) και περιμένετε πότε θα μπει κανένας νουμπάς στις άλλες συμμαχίες η πότε θα βρείτε κανέναν εκτός .... αν δεν γίνει κάτι απο αυτά , κάθεστε και περιμένετε να πάει 5 το πρωί .... για να πάτε να πατήσετε σε νησί εχθρικό και να πάρετε πόλη ....... και όλα αυτά με την κάληψη 1000 πόλεων απο πίσω σας .... και περιμένετε να έρθουν παίκτες που ξέρουν να παίζουν σε αυτόν τον κόσμο ??? είστε με τα καλά σας ? ??? ποιος παίκτης που ξέρει να παίζει θα έρθει να κάνει αρχή σε έναν κόσμο που οι περισότεροι άσχετοι έχετε απο 120 πόλεις και πάνω ????? και αυτός 3 πόλεις ? άντε και 50 ας έχει .... να παίξει με ποιον ??? να περιμένει 2 χρόνια ? μέχρι να έχει 100-150 πόλεις ?????? και όλα αυτά σας το ξαναλέω , γιατί μερικοί νομίζατε ότι ο κόσμος θα είναι αιώνιος και θα κάνετε τους μάγκες με τις 200 πόλεις σας ........
Σας πέρασε ποτέ απο το μυαλό να κάνετε κάτι για να είναι ο κόσμος ποιο δίκαιος ??? και να έρχοντε νέοι παίκτες ??? και να έχει και συμετοχή? και η εταιρεία να μην διανοείται να τον κλείσει ????
ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ..... νομίζατε ότι είναι το χωράφι του παπού σας και θα νικάτε πάντα ......
Ελάτε τώρα σε άλλους κόσμους να παίξετε που λέτε ότι είναι νουμπάδες και εδώ είστε παικταράδες .... φάτε τις φάπες σας εκεί ...... και αυτά που κάνετε εδώ να τα λουστίτε εκεί ....... και μην παραπονιέστε .... τα θέλατε και τα πάθατε ..........

ΥΓ.... ο μόνος τρόπος για να αλλάξει κάτι (αν και νομίζω ειναι αργά ) είναι να τον κάνετε ποιο δίκαιο τον κόσμο ... να θέλουν να έρθουν παίκτες να παίξουν .... και όχι να τον αποφεύγουν γιατί είναι ήδη άλλοι με 200 πόλεις ... οπότε δεν έχει νόημα να έρθουν παίκτες που ξέρουν να παίζουν... ..... ( και αν σας φένεται κουφό το ότι δεν έρχοντε καλοί παίκτες ... παρατηρήστε όλοι απο που έχοντε οι νέοι στο αχιλέα .... απο τον hyperborea ,,,, για όσους δεν ξέρουν ... ο hyperborea είναι ο κόσμος που δεν γίνοντε κατακτήσεις ....... ) Αυτό για όσους έχουν την καραμέλα . ο κόσμος χωρίς νουμπάδες ......

ΥΓ2 ,,, ότι λέω είναι προσωπικές μου απόψεις παιδιά ... δεν είναι της συμμαχίας μου , ουτε τον συμμάχων μου

ΥΓ3 ..... ψαχτείτε λίγο και δίτε πόσοι έλληνες παίκτες είναι στους κορυφαίους παίκτες σε αμερικάνικους σέρβερ.... συμμαχίες ελληνικές που έχουν κερδίσει κόσμους αμερικάνικους ... πόσοι παίκτες είναι στους κορυφαίους αγγλικούς ..... και δεν παίζουν αχιλέα για τους παραπάνω λόγους ........





Όλα τα είχε η μαριορή, ο φερεντζές της έλειπε.
Το πάτε από εδώ, το πάτε από εκεί, πάλι πλαγίως στους *ΜΑΧΗΤΕΣ* πηγαίνει η μπάλα.
Όσοι μπαίνουν στον Αχιλλέα, μπαίνουν σε περιοχή με νέους παίκτες, εκτός και αν μπούν με πρόσκληση από κάποιον φίλο τους, σε μάχημη περιοχή, οπότε θα μπορεί να τους καλύψει, και θα έχει και όφελος, γιατί όλοι οι άλλοι (οι παικταράδες) θα τον βλέπουν με πολύ χαμηλό ηθικό.
Και καλά όλοι αυτοί που έχουν πολλές πόλεις, δεν είναι καλοί παίκτες, και μπήκαν στον Αχιλλέα για να κρυφτούν και να μην γίνοντε γιογιο! Εσύ γιατί κάθεσε τότε στον κόσμο αυτό, και δεν πατάς διαγραφή? Αφού τόσο καιρό που είσαι σε μάχημη περιοχή, δεν έχεις κάνει ούτε μία επίθεση! Αυτό το πράγμα δεν το καταλαβαίνω! Θεωρείς τον Αχιλλέα, και όσους παίζουν σε αυτόν νουμπάδες, και κάθεσε ακόμα εκεί, μπάστακας, και περιμένεις τι? Πότε θα σου την πέσουμε?
Άλλο είναι το θέμα μας εδώ, και όλο αλλού το πάτε!
Τα είδια έγιναν και στο κοινό φόρουμ που κάναμε στο παιχνίδι! Όλοι τα έχετε με τους *ΜΑΧΗΤΕΣ* εκτός από τους ΠΑΠΠΑΔΕΣ. Μήπως θέλετε να συνενοηθούμε με τους ΠΑΠΠΑΔΕΣ και να πατήσουμε μια ομαδική διαγραφή? Έτσι για να αποκτήσει νόημα και ο κόσμος? Να μείνετε μόνο όσοι ξέρετε το παιχνίδι? Γιατί βλέπεις , εσύ και κάποιοι ομοιδεάτες σου, μπήκατε με 3 πόλεις στο παιχνίδι, ενώ εμείς με 150+!

Τι να πω, τρώω και τον χρόνο μου τζάμπα! Δεν ασχολούμε άλλο με τέτοιες ......

Η θέση της συμμαχίας *ΜΑΧΗΤΕΣ* είναι να μην κλείσει ο κόσμος!
Δεν χρειάζετε να μπούν 65 άτομα εδώ, και σπαμάρουν! Τα έχουμε πει στο φόρουμ μας αυτά!

8EAGENHS ρίξε μου και την ποινή μου τώρα για σπαμ σε λάθος θέμα, αλλά η καραμέλα αυτή, δεν έχει όρια πιά!
 

DeletedUser13832

Guest
Τι σημασια εχει ρε παιδια αν ο ενας εχει 200 πολεις ή 300 ή 500! Αυτο ειναι το προβλημα μας εδω? Αν καποιοι δεν την παλευουν με αυτο τοτε απλα ας πατησουν διαγραφη και ας αποσυρθουν απο αυτο το κοσμο! Το θεμα μας ειναι να μην αλλαξουν τον ΑΧΙΛΛΕΑΣ, οχι ο καθενας να βγαζει τα αποθημενα του! Αν δεν σου αρεσει ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ τοτε απλα παρατησε τον και αδειασε μας τη γωνεια! Εμεις που θελουμε να παιζουμε στον ΑΧΙΛΛΕΑΣ οπως ξεκινησε και οπως ακομα ειναι, εχουμε το απολυτο δικαιωμα να το κανουμε! Αυτο που κανει η εταιρια ειναι ανηθικο κι ας ισχυριζονται μερικοι οτι εχει δικαιωμα η εταιρια να κανει αλλαγες επειδη ειναι δικο της προιον! Τι λετε ρε,σοβαρα? Ξυπνατε κυριοι!
 

DeletedUser7180

Guest
Καλή συνέχεια σε όλους στον Αχιλλέα!
Μας έπιασε φοβία και πατάμε διαγραφές!
Τρέξτεεεε βρέχει φαντάσματαααααα!

*Ένα συγνώμη μόνο στους ΠΑΠΑΔΕΣ που ίσως τους χαλάμε το παιχνίδι, πάνω που πήγαιναν να ξαναζωηρέψουν!

**Καλά κέρδη στην ιδιοκτήτρια εταιρία!

**Προς τις άλλες συμμαχίες ''Θέλω να δω τι θα σας φταίει τώρα που δεν θα έχετε με τι να γκρινιάζετε''
Άντε και με την νίκηηηηηηηηηηηηη!!!!!
 

DeletedUser856

Guest
Κρίμα που δεν συνεχίσατε, έστω και λίγο να απολαύσουμε παιχνίδι και ξύλο όπως πρέπει!

Λίγο χρόνο ακόμα θέλαμε, ήταν δύσκολη η μετακόμιση.. :D

Όπως και να έχει, σεβαστή η απόφασή σας!

Να είστε καλά και καλή συνέχεια στη ζωή σας!

Και ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να ξανασυναντηθούμε!
 

DeletedUser13951

Guest
Καλησπερα σε ολους,

Ορμωμενος απο τα ατελειωτα post στο κοινο φορουμ ολων των συμμαχιων στον κοσμο των ηρωων καθως και του κεντρικου φορουμ θα ηθελα να απαντησω σε μερικα θεματα.
Θα προσπαθησω να ειμαι σχετικα συντομος στις τοποθετησεις μου.

1. Σας παρακαλουμε να ξεκινησετε να χτιζετε τα θαυματα. Συσσωμη η συμμαχια των Παπαδων θα ειναι στην ευχαριστη θεση να ερθει να σας το σπασει.
2. Παρακαλουνται οι διαχειριστες του παιχνιδιου να προβουν στα ακολουθα upadates καταλληλα για την ελιτ των πολεμιστων του κοσμου των ηρωων. Επεκταση τειχους στο +45, δυνατοτητα κατασκευης 3 επιπλεον πυργων ανα πολη.
3. Προς καθε ενδιαφερομενο: Εγω προσωπικα χρησιμοποιω το ισραηλινο-αμερικανικο-αλγερινο-μαροκινο μποτακι που ειναι καλυτερο απο το ρωσικο. Ειναι λιγο πιο ακριβο αλλα κανει τη δουλεια. Με το τελευταιο update μπορει το μποτακι να μου κανει και καφε (ελληνικο και φραπε μεχρι στιγμης).
4. Προς κον Ανασα. Ειλικρινα λυπαμαι τους συμπαικτες σου. 25 ατομα ειμαστε μονο, δεν χρειαζοταν να πατησετε διαγραφη.


Σχεδιο συνωμοσιας: Εαν επιχειρειτε να αποκλεισετε τους Παπαδες απο το παιχνιδι δημιουργωντας τεραστιες ζωνες φαντασματων ειστε γελασμενοι. Σιγα σιγα θα ερθουμε κοντα σας.

Με τιμη,
pashalis
(Καλλιτεχνικο ψευδωνυμο)
 

DeletedUser7180

Guest
Προς τον pashalis

Βρε τρελό αγόρι, τι σχέδια συνωμοσίας και αναχώματα μου λες?
Επίσης ειλικρινά δεν χρειάζετε να λυπάσαι κανέναν από τους συμπαίκτες μου?
Το ότι είσαστε 25, έχει διαφορά με το ότι εμείς είχαμε 64 μέλη? Ενεργοί πόσοι ήταν? Ίσως όχι και 25!
Θα βγάλουμε άκρη νομίζεις αν καθήσουμε εδώ στο φόρουμ να λέμε για ελληνικούς καφέδες , αφρικάνικα μποτάκια, και σαγιονάρες με μπρατσάκια? Πιστεύω όχι1
Όπως αδύνατο είναι να βγάλεις από το μυαλό του ΟΡΤΙΖ πως δεν παίζαμε με μποτάκια και κάναμε χαβαλέ κοινηγόντας τους, ενώ αυτός και οι κολητοί του δεν είχαν μποτ, τρώγανε μπαναρίσματα απανωτά μπαναρίσματα δυό δυό, και τρείς τρείς!! Τυχαίο , δεν νομίζω?

pashalis δεν είπε κανένας ότι δεν είσαστε καλοί παίκτες, το αντίθετο λέγαμε!
Το θέμα είναι με τις αλλαγές που θέλουν να κάνουν οι τροικανοί στο παιχνίδι, αλλάζει εντελώς η δομή του κόσμου αυτού!
Εμείς κρίναμε πως δεν μας εκφράζει πλέον, και πατήσαμε επανεκίνηση!
Αν νομίζεις πως σας φοβηθήκαμε, δεν θα σου χαλάσω το χατίρι!

Αρχιεπίσκοπε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, και ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να τα ξαναπούμε!
Καλή συνέχεια σε όλους παιδιά, και ας κερδίσει ο καλύτερος!

*****8EAGENHS σε ευχαριστώ πολύ που ακόμα δεν μου έριξες ποινή, και είσαι τόσο ανεκτικός μαζί μου!!!


ΟΟΟΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙ ΑΑΑΑΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Παρακαλώ να παραμείνετε στο θέμα της αλλαγής του κόσμου (σχόλια, διαμαρτυρίες κλπ) και να αφήσετε κατά μέρος τις διαπροσωπικές και διασυμμαχικές αντιπαραθέσεις.
Το παρόν επέχει θέση προειδοποίησης προς όλους. Ο επόμενος που θα υποβαθμίσει τον λόγο ύπαρξης του νήματος θα δεχθεί αυστηρή ποινή. [/8ea]
 

DeletedUser13955

Guest
oxi θαυματα

Ένας κόσμος ξεχώριζε και αυτόν τον... πατσαβουριάζουν. Με θαύματα κορώνες και τα σχετικά. Και απλά θα βάλουν λέει την Άρτεμις σε όλους τους κόσμους και τις νέες έρευνες και το ισοσκελίζουν νομίζουν. Καθώς και τα περισσότερα επίπεδα στα κτήρια που ισχύουν στον κόσμο των Ηρώων. Αλλά δεν κρατούν το βασικό πλεονέκτημα σε όλους τους κόσμους. Αυτό του να ξεκινάς με τρεις πόλεις. Δεν φτάνει που οι περισσότεροι κόσμοι είναι πιο αργοί και από... κάρβουνο, καταργούν και αυτό που έδινε ένα κίνητρο στον κόσμο των Ηρώων. Να δω ποιος σοβαρός θα ξαναμπεί σε κόσμους με ταχύτητα 1 και 2, για να μην μπω και 3. Βέβαια, δεν συμφέρει να ξεκινάς με τρεις πόλεις. Γιατί χρειάζεσαι έτσι λιγότερο χρυσό ή καθόλου. Γενικότερα πάντως με όλες αυτές τις αλλαγές, που οι περισσότερες ακόμα δεν έχουν γίνει, όπως αυτή η περιβόητη εξισορρόπηση των μονάδων που ακόμα την περιμένουμε, το παιχνίδι έχει γίνει μην πω πως. Τουλάχιστον πολλοί το έχουν πιάσει το νόημα και ετοιμάζονται, αν δεν το έχουν κάνει ήδη, να μαζέψουν τα πράγματά τους και να πάνε σε άλλη παραλία. Έχει και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια...

όχι στα θαυματα, όχι σε άλλο ένα κοσμο όπως οι αλλοι
 
Κορυφή