Το μέλλον των Κόσμων Ηρώων

DeletedUser13832

Guest
Το οτι λένε κάποιοι πως θα σταματήσουν να παίζουν η πως δεν θα ξαναμπούν σε άλλο κόσμο, πιστεύω πως δεν ισχύει!
Όλοι θα μπούμε σε άλλο κόσμο, και οι περισσότεροι παίζουμε ήδη σε άλλο κόσμο, η είμαι ο μοναδικός?

Ο πραγματικός λόγος που μας στεναχωρεί πιστεύω (εμένα σίγουρα, αλλά νομίζω όλους τους παίκτες που παίζουν από την αρχή), είναι πως πλέον, έχει γίνει πολύ οικείος ο κόσμος αυτός!
Έχουμε κάνει φιλίες στον κόσμο αυτό, σε μεγαλύτερο κύκλο από άλλους κόσμους!
Έχουμε φάει ξενύχτια, και ώρες ατελείωτες στο skype, σε μεγαλύτερο βαθμό από άλλους κόσμους!
Κάποιοι έχουμε αλλάξει 2 φορές θάλασσες για να μείνει αμείωτο το ενδιαφέρον!
Κάποιοι αντίπαλοι χάρηκαν που πήγαμε κοντά τους (ΠΑΠΑΔΕΣ) γιατί θα αποκτούσε άλλο ενδιαφέρον και για αυτούς!
Μπλα...............μπλα, μπλα, μπλα, λίγο πολύ μάθαμε ο ένας τον άλλον.

Είναι κάτι σαν.......το στέκι μας!
Θα μπουμε, θα πούμε καλησπέρα, θα πιούμε το τσιπουράκι μας, θα πούμε τις μ......ιες μας, θα βάλουμε τα αποικιακά μας, θα κάνουμε τα εμπόρια μας, .......θα ακούσουμε την γκρίνια του ΟΡΤΙΖ σε μόνιμη βάση για τα μποτάκια, και άλλα πολλά.
Έχω παίξει σε αρκετούς κόσμους, αλλά κανένας δεν με τραβάει τόσο, ακόμα και τώρα.

Το θεωρώ μ.....α να μιλάω σε ντουβάρι, αλλά με τρώει και εμένα όπως τους περισσότερους.
Τα λεφτά μας πίσωωωωωωωωωωωω!



Αγαπητέ συμπαίκτη μου μια χαρά τα είπες ολα! Όλοι διασκεδάζουμε και περνάμε στον ΑΧΙΛΛΕΑΣ τον ελεύθερο χρόνο μας και προσωπικά έχω δημιουργήσει πολυ καλές φιλίες εδω και πραγματικα απολαμβάνω τη παρέα με τους συμμάχους μου!
Δεν θα σχολιάσω τι κάνουν και τι λένε άλλοι παικτες αλλα θα σου απαντήσω στο πρώτο ερώτημα σου οτι είμαστε πααααρα πολλοί παικτες που πλέον παίζουμε μονο στον ΑΧΙΛΛΕΑΣ! Έχω σταματήσει εδω και ενα χρόνο να παίζω σε οποιονδήποτε αλλο κοσμο και ο τελευταίος κόσμος που έπαιξα ηταν ο my απο τον οποίο και έφυγα οταν η συμμαχία μου είχε ήδη χτίσει τα 6 απο τα 7 θαύματα! Δεν μπορούσα αλλο να μείνω εκεί! Γεύτηκα αρκετά τα θαύματα και όπως είπες κι εσυ μονο ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ με ευχαριστεί πλέον! Αν ήθελα να παίζω με θαύματα θα πήγαινα σε αλλο κοσμο! Ήδη μερικοί μου ζήτησαν να πάω στον chi που μολις άνοιξε και αρνήθηκα ευγενικά! Και πίστεψε με ειναι πααααααααρααααααα πολυ οι παικτες στον ΑΧΙΛΛΕΑΣ που σκέφτονται και πρατουν όπως εγω! Δεν θελουμε να αλλάξει αυτός ο κόσμος γιατι ειναι ο μόνος που μας αρέσει όπως ειναι!
 

DeletedUser13843

Guest
ΚΥΡΙΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΑΧΙΛΕΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΙΚΟΙ ΣΤΙΣ ΑΛΑΓΕΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΛΑΓΕΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΛΑΓΕΣ ΠΡΩΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ. ΕΤΣΙ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΗΤΕΡΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΑΣ. ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΛΑΓΕΣ.
 

DeletedUser11938

Guest
της αλλαγες ομως δεν της κανουν η διαχειριστες της ελλαδας.Αυτη απλως ακουνε τι λενε οι υπευθυνοι του παιχνιδιου(που νομιζω ειναι στην γερμανια) και μας τα λενε στο forum
 

DeletedUser6132

Guest
ΑΣ ΤΟΥΣ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΛΟΙΠΟΝ.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΟΣΤΕ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ

[8EA]Προειδοποίηση: Μην γεμίζετε το νήμα με περιττά σχόλια.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αρκετοί παίχτες δεν έχουν αναρτήσει στο φόρουμ την γνώμη τους. Το μόνο που λέω προς εσάς ομάδα διαχείρισης είναι ότι όλες αυτές οι συμμαχίες δεν θέλουν να κλείσει ο κόσμος .

FcLnGpT.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
Στατιστικά αδιαφορίας:

Εγγεγραμμένοι στον Αχιλλέα με τουλάχιστον 1 πόλη 1291
με 3 πόλεις και άνω 1.100 περίπου.
Παίκτες λίγο ενεργοί έως και ενεργοί 400+
Το νήμα της ανακοίνωσης για το μέλλον των κόσμων των Ηρώων το είδαν καμιά 50αριά χρήστες του φόρουμ
Το νήμα αυτό (των σχολίων δηλαδή) το είδαν καμιά 65αριά.
65 είναι και οι απαντήσεις διαφόρων παικτών, από τις οποίες οι ουσιώδεις ήταν ελάχιστες.

Όλα τα πιο πάνω στοιχεία είναι για να τεκμηριώσω το σχόλιό μου ότι "είμαστε λίγοι" και δεν εννοώ αριθμητικά.
 

DeletedUser9321

Guest
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΔΟΦΟΡΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ. ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΝ ΚΟΒΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ. ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΛΕΩ ΠΟΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΣΤΟ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ.
 

DeletedUser

Guest
Νομιζω πως η αποφαση της εταιριας ειναι το λιγοτερο λανθασμενη! Εγω γουσταρα κοσμο Αχιλλεα...επαιζα χωρις πολλους νουμπαδες που πεταγαν κοτσανες στο φορουμ και χωρις τα πρβατα τους κτιστες που ετρεχαν να ολοκληρωσουν τα πλεον γελοια θαυματα. Ο κοσμος αχιλλεας θα κλεισε μετα το περας 2-3 βδομαδων το πολυ. Να βρισκατε αλλο τροπο κυριοι. Θα ηταν μια πολυ καλη λυση να τους ανοιξετε αλλα χωρις θαυματα ή κατι δυακολοτερο απο αυτα για να τελειωσει ο κοσμος. Εμενα μου αρεσε να ριχνω και να τρωω φαπες χωρις να κτιζω. Αυτα απο εμενα...μακαρι να εισακουστουν στην εταιρια
Να σου θυμίσω τι έγραφες στον Ταφ στο φόρουμ ή θυμάσαι από μόνος σου;Περί της κοτσάνας που ανέφερες.
 

DeletedUser12987

Guest
ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΛΕΙΣΕΙ Ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΕΦΟ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ.
 

DeletedUser13839

Guest
Απλα ντροπη
Αλλαζετε τον κοσμο των Ηρωων σε απλο κοσμο,για να αρχισουν τα θαυματα για να σκαμε περισσοτερο χρημα
Ομως να ξερετε πως κανεις απο εμας δεν ειναι διατεθιμενος να δωσει χρηματα πλεον στον κοσμο αυτο
Οποτε καλυτερα να τον κλεισετε παρα να τον κανετε απλο κοσμο
Ειχαμε μαζευτει καποια ατομα,παιζαμε ξυλο και το ευχαριστιομασταν.Και τωρα ολα αλλαζουν.Ελος

*Θα ηθελα βεβαια να σημειωσω το εξης
Δημιουργησατε εναν κοσμο Ηρωων για τους πιο εμπειρους παικτες(δηλαδη επρεπε να παρεις ενα βραβειο για να μπεις εκει)
Δεν θελω να σας στενοχωρησω,αλλα το συγκεκριμενο βραβειο το επαιρνε μεχρι και η κουτση Μαρια.Ειχε μαζευτει ο καθε ακυρος στον κοσμο αυτο

Τελος παντων,για να μην τα πολυλογω,κανατε ενα τεραστιο λαθος
 

DeletedUser9860

Guest
ΜΑκαρι να υπηρχε ενας πραγματικος κοσμος ελιτ μοναχα με τους καλυτερους παικτες

Αυτο που διαφημιζαν δεν εγινε ποτε και γι αυτο ειχαμε την τεραστια Αποτυχια .. adios κοσμοι ηρωων
 

DeletedUser

Guest
ΓΙΑΤΙ ΚΛΕΙΝΕΤΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΑΓΑΠΑΜΕ.ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΛΕΙΝΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΤΟ 80τισ εκατο ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ
 

DeletedUser

Guest
παρακολουθω το παιχνιδι
εδω και 4.5 χρονια
απο τοτε που ανοιξε τις πορτες του στην ελλαδα
εχω δει στην πορεια πολλα και διαφορα.
ειδα ενα ωραιο παιχνιδι καλυτερο απο τις φυλετικες μαχες λογο φορουμ
ειδα νεο χαρακτηριστικο την εξεγερση
ειδα την μεταβαση απο το αγαπημενο σε εμενα grepolis 1 σε ενα βαρυτερο grepolis 2
ειδα τα αγροτικα χωρια να γινονται χωρια του φαρμεραμα (παλια εστελνες αλογακια και επερνες υλες)
ειδα το χρημα να παιζει το πρωτο ρολο καθως με χρυσο εφτιαχνες στρατο σε μια μερα
(παλια μονο κτηρια μειωνες)
ειδα εναν εμπορο απο το πουθενα να ερχετε στην πολη μου και να μου προσφερει υλες
και σχεδον παντα να μου δινει αυτα που εχω σε περισσευμα
ειδα ενα νεο χαρακτηριστικο τα θαυματα
ξαφινικα και για οσο διαρκουν βλεπαμε επιθεσεις με το κυαλι καθως ολοι εστελναν υλες
και ετσι απο πολεμικο παιχνιδι στρατηγικης εγινε το γρηγορο φτυαρι
ειδα σκριπτακια να κανουν την δουλεια μου
ειδα κινητα τηλ να βαρανε αμα δεχεσε επιθεση(τερμα τα ξενυχτια και ο αιφνιδιασμος)

ειδα πολλα

αλλα ποτε δεν πιστευα οτι μια εταιρια θα κοιταγε μονο το κερδος χωρις να υπολογισει ποτε την γνωμη των παιδιων που παιζουν
ενα πραγμα να θυμαστε εσεις της inno
εμεις σας φτιαξαμε εμεις μπορουμε να σας χαλασουμε
καλη δυναμη
 

DeletedUser11725

Guest
Εγω παλι παιδια ειμαι πολυ συμφωνος με το θεμα,
Συμφωνω και με τα λογια του sarantis alla kai με του 8EAGENHS!
ο κοσμος των ηρωων για εμενα (οταν επαιζα γιατι το εχω σταματησει πια εκει) , ηταν ουσιαστικα σαν να παιζω σε κανονικο κοσμο απλα με λιγες ουσιαστικα "ασημαντες" αλλαγες!
Η μονη για εμενα σημαντικη αλλαγη ειναι η θεα Αρτεμις οπου πιστευω οτι ηταν η μονη ουσιαστικα επυτυχια του κοσμου των ηρωων!
 

DeletedUser11725

Guest
παρακολουθω το παιχνιδι
εδω και 4.5 χρονια
απο τοτε που ανοιξε τις πορτες του στην ελλαδα
εχω δει στην πορεια πολλα και διαφορα.
ειδα ενα ωραιο παιχνιδι καλυτερο απο τις φυλετικες μαχες λογο φορουμ
ειδα νεο χαρακτηριστικο την εξεγερση
ειδα την μεταβαση απο το αγαπημενο σε εμενα grepolis 1 σε ενα βαρυτερο grepolis 2
ειδα τα αγροτικα χωρια να γινονται χωρια του φαρμεραμα (παλια εστελνες αλογακια και επερνες υλες)
ειδα το χρημα να παιζει το πρωτο ρολο καθως με χρυσο εφτιαχνες στρατο σε μια μερα
(παλια μονο κτηρια μειωνες)
ειδα εναν εμπορο απο το πουθενα να ερχετε στην πολη μου και να μου προσφερει υλες
και σχεδον παντα να μου δινει αυτα που εχω σε περισσευμα
ειδα ενα νεο χαρακτηριστικο τα θαυματα
ξαφινικα και για οσο διαρκουν βλεπαμε επιθεσεις με το κυαλι καθως ολοι εστελναν υλες
και ετσι απο πολεμικο παιχνιδι στρατηγικης εγινε το γρηγορο φτυαρι
ειδα σκριπτακια να κανουν την δουλεια μου
ειδα κινητα τηλ να βαρανε αμα δεχεσε επιθεση(τερμα τα ξενυχτια και ο αιφνιδιασμος)

ειδα πολλα

αλλα ποτε δεν πιστευα οτι μια εταιρια θα κοιταγε μονο το κερδος χωρις να υπολογισει ποτε την γνωμη των παιδιων που παιζουν
ενα πραγμα να θυμαστε εσεις της inno
εμεις σας φτιαξαμε εμεις μπορουμε να σας χαλασουμε
καλη δυναμη


και εδω συμφωνω ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ στα λογια του συμμαχου,
αγαπητε φιλε ηλια,και εγω 4 χρονια παιζω κι εγω προλαβει την πρωτη εκδοση του γρεπολις,οταν οπως ανεφερες δεν κατακτουσες χωρια αλλα εστελνες επιθεσεις αμα ηθελες υλες κ.τ.λ.!
Θεωρω πως ποια η εταιρια το εχει ξεφτυλησει το θεμα(συγνωμη για την εκφραση) και κοιταει μονο το κερδος κι οπως ανεφερες ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ!
Και αυτο που θεωρω εντελος εξευτελιστικο ειναι η εφαρμογη στο κινιτο,
εχω πολλους λογους πανω σε αυτο αλλα θα πω τον 1 και σημαντικοτερο,
-ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ,ΕΜΠΑΙΝΕ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΙΣΑ-ΙΣΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ,ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ 15 ΠΟΛΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΚΟΠΟ,ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ? Ο ΤΥΠΑΣ ΕΙΧΕ ΛΕΦΤΑ , ΕΒΑΖΕ ΧΡΥΣΟ ΕΤΣΙ ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΑΦΘΟΝΟ ΣΤΡΑΤΟ ΟΤΑΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΙΧΕ ΠΑΝΤΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΤΡΩΓΕ ΝΤΟΥ ΕΜΠΑΙΝΕ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ DODGE,ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΜΑΔΙΚΕΣ 5 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΙΤΟΥ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ,
ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ? ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΤΕ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΑ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΙ,
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ,ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΝΑ LIKE ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΜΑΧΟΥ ilias7mp !
 

DeletedUser

Guest
Εγώ που παίζω στον κόσμο chi θα αλλάξει κάτι ? Εννοώ θα μπούνε τα χαρακτηριστικά των κόσμων των Ηρώων στον chi ?
Πάντως ούτε εγώ συμφωνώ με την απόφαση της εταιρίας αν και δεν παίζω σε κόσμο ηρώων !
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Καλό είναι όλοι να περιοριστούν στο μέλλον του κόσμου των ηρώων, αν είναι να λέει ο καθένας γενικά για το παιχνίδι κτλ τότε η συζήτηση θα εκτροχιαστεί. Μπορείτε να δημιουργήσετε άλλα θέματα με το όποιο παράπονο θέλετε και εκεί συζητάμε και άλλα θέματα.

Αγαπητοί συμπαίκτες, ευτυχώς δεν είναι μόνο η ελληνική κοινότητα που είναι ενάντια σ' αυτή την απόφαση. Κι άλλες κοινότητες που παρακολουθούμε είναι κι αυτοί ενάντια και ήδη στην αναφορά μας προς την εταιρεία το έχουμε επισημάνει.

Συνεχίστε έτσι και παρακινείστε κι άλλους συμμάχους σας να γράψουν στο forum την άποψη τους πάνω στο θέμα για να το λάβει πολύ σοβαρά υπόψιν της η εταιρεία. Είναι 1.000+ παίκτες στον κόσμο και το θέμα το έχουν δει μόνο 80+ εγγεγραμένοι.

[/kni]
 

DeletedUser

Guest
να γραψουν στο φορουμ ε?
βγαλτε μια ψηφοφορια με ανακοινωση στο παιχνιδι να δουμε ποσα απιδια πιανει ο σακος.....
 

DeletedUser13442

Guest
Πιστεύω ότι πρέπει να μας αφήσουν ήσυχους να παίζουμε και να μη κάνουν συνέχεια αλλαγές.
Ας κοιτάξουν καλύτερα την ασφάλεια του παιγνιδιού και να κάνουν την πλατφόρμα πιό συμπαγή.
 

DeletedUser11752

Guest
ΒΓΑΛΤΕ ΜΙΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 1000 ΤΙ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ..ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΕΔΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ ΘΑ ΔΕΙΤΕ
 
Κορυφή