Το μέλλον των Κόσμων Ηρώων

DeletedUser13828

Guest
να ξερεται οτι σε περιπτωση που αλλαξει ο κόσμος θα υπάρξουν διαγραφές πολλών παικτων απο όλους τους παίκτες...
 

DeletedUser7180

Guest
Τι να λέμε τώρα?
Κάτι σαν τους πολιτικούς μας ένα πράγμα, η συμπεριφορά τους.
Ήρθαν ξεβράκωτοι , και δήθεν ενδιαφερόταν για τον λαό, και τώρα που δεν έχουν αφήσει κολυμπιθρόξυλο όρθιο, το παίζουν Αμερικανάκια και παρθένες.
Το ίδιο και στο παιχνίδι. Μόλις τα κονόμησαν οι μάγκες, αρχίζουν τις εξυπνάδες!
Το χρήμα είναι πάντα πάνω απ όλα, πάρτε το χαμπάρι!
Βάζω στοίχημα πως φτιάχνωνται κιόλας, που μας βλέπουν εδώ να διαμαρτυρόμαστε! (διαστροφική κρίση της εξουσίας)
Και οι μεν και οι δε, καλά μας κάνουν, γιατί εμείς τους δώσαμε αυτό το δικαίωμα.

Η καλύτερη άποψη που άκουσα είναι να εφαρμοστεί από δω και πέρα αυτή η απόφαση.
Όλα τα άλλα, είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε!
Μπινελίκια χωράνε πάρα πολλά, αλλά όταν τα ρίχνεις στον τοίχο, δεν έχει ουσία!

* knightmaregr εννοείτε πως οι παίκτες δεν αναφέρονται σε εσάς, αλλά στους ιδιοκτήτες του παιχνιδιού!
**ORTIZ Από κει το πας, από εδώ το φέρνεις, όλο για μποτάκια μιλάς, και φυσικά πάντα τους *ΜΑΧΗΤΕΣ* έχεις στο μυαλό σου! Ελπίζω να μην μας βλέπεις και στον ύπνο σου πια!
***8EAGENHS είσαι ωραίος, γιατί τα χώνεις και εσύ με τον δικό σου τρόπο στην εξουσία!
 

DeletedUser10153

Guest
esy ston pono sou

[8EA]Η γραφή με greeklish και το κενό ουσίας των αναρτήσεων δεν επιτρέπονται στο κεντρικό φόρουμ. 10 πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser856

Guest
Δυστυχώς, όπως λένε, όλα τα καλά έχουν ένα τέλος.

Ο Κόσμος των Ηρώων, ήταν πολλά υποσχόμενος σαν παιδί.

Αλλά μεγαλώνοντας, δεν είχε τη σωστή καθοδήγηση και στήριξη, όπως θα έπρεπε, και κατέληξε να είναι ένας άγνωστος κόσμος, παραμελειμένος, με πολλα κουσούρια και ελλατώματα.

Ένα ελλάτωμά του, είναι η έλλειψη παιχτών. Και στην προσπάθειά τους να το διορθώσουν, πήραν αυτή την απόφαση, της μεγάλης αλλαγής.

Μια αλλάγη για να φέρει κόσμο ίσως, αλλά και να προσθέσει έναν απώτερο σκοπό (βλ. Θαύματα).

Για εμάς όμως, που παίζουμε ήδη σε αυτόν τον κόσμο, αυτή η αλλαγή μόνο δυσαρέσκεια θα επιφέρει, και πολλές αποχωρήσεις κατά πάσα πιθανότητα.

Η μετατροπή του κόσμου, από Ηρώων σε κανονικό, είναι αποδεκτό, εφόσον δεν μπορούν να τον υποστηρίξουν σαν ξεχωριστό. Αλλά, η αλλάγη του χαρακτήρα του, τώρα στην ενηλικίωσή του, είναι δύσκολο, αν όχι αδύνατον.

Όπως πολύ σωστά αναφέρουν πολλοί παίχτες στον Κόσμο των Ηρώων, ξεκινήσαμε με την προοπτική οτι δεν έχει θαύματα και δεν έχει τέλος. Έτσι δεχτήκαμε να επενδύσουμε χρόνο, και όχι μόνο, σε αυτόν τον κόσμο, για να παίξουμε το παιχνίδι που μας προσφέρει ώρες ψυχαγωγίας και ένα στέκι, για να αράζουμε με τους φίλους μας.

Φυσικά είμαστε ευγνόμωνες, αγαπητή εταιρία, για την ιδέα, το χρόνο και το παιχνίδι που μας προσφέρεις, αλλά παρακαλούμε για περισσότερη κατανόηση.

Αν είναι να γίνει η αλλαγή, τουλάχιστον να μην εφαρμοστεί το χαρακτηριστικό των Θαυμάτων σε αυτόν τον κόσμο. Μόνο κακό μπορεί να επιφέρει, σε αυτόν τον ενήλικο, που λέγεται κόσμος των Ηρώων.

Εκ μέρους των Παπάδων, θα συνεχίσουμε κανονικά το παιχνίδι μας, όσο και όπως μπορούμε. Ελπίζουμε οι τυχόν μελλοντικές αλλαγές να μην είναι τόσο αρνητικές, ώστε να μας κάνουν να αποχωρήσουμε. Καθώς και οι συμπαίχτες μας, σε αντίπαλες ομάδες, να συνεχίσουν επίσης μαζί μας.


Ευχαριστώ.

Με εκτίμηση,
αρχιεπισκοπος
*Οι Παπάδες*
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10153

Guest
θειαγενη μιν μας ζαλιζεις στο πονο μας..

[8ea]Σας απαλλάσσω από την παρουσία μου για έναν μήνα. 10 πόντοι ποινής για spam και εκτός φόρουμ για ένα μήνα.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13832

Guest
Θεαγενης ειπες νωριτερα οτι σε καθε περιπτωση ειμαστε οντως λιγοι παικτες! Διαφωνο καθετα μαζι σου γιατι ειμαστε περιπου 1500 περισσοτεροι απο τους 300 που προβλεπει το κλεισιμο του ΑΧΙΛΛΕΑΣ βαση των κανονων και πληρωνουμε, δεν παιζουμε τσαμπατζιλικι!
Θα ειχε πολυ ενδιαφερων νομιζω να μεταφερετε αυτη τη πληροφορια στην εταιρια κι ακομα μεγαλητερο ενδιαφερων θα ειχε αν μπορουσατε να μας μεταφερετε την ακριβη απαντηση της εταιριας σε αυτο το ερωτημα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Η εταιρεία έβγαλε μια απόφαση η οποία (κατά την ταπεινή μου άποψη) μπορεί να μην είναι η τελική ή μπορεί να πάρει παράταση η εφαρμογή της.
Ο λόγος που το νομίζω αυτό είναι ότι μετά την ανακοίνωση δίνει βήμα σε όλους τους παίκτες είτε να πουν την άποψή τους είτε να διαμαρτυρηθούν παραθέτοντας τα επιχειρήματά τους, που μπορεί να είναι καταφανή, αλλά θέλει να τα ακούσει.
Η ύπαρξη λοιπόν του νήματος αυτού είναι για να δουν οι ιθύνοντες πόσοι θα διαμαρτυρηθούν. Όταν από τους 1.300 ενεργούς που λέτε (ξέρουμε όλοι όσοι γνωρίζουμε ανάγνωση ότι ούτε κατά διάνοια είναι τόσοι οι ενεργοί) βγαίνουν και διαμαρτύρονται 30-40 παίκτες κι εκείνοι όχι από καημό αλλά επειδή τους παρέσυρε κάποιος για τζερτζελέ, ε όπως καταλαβαίνετε δεν θα ιδρώσει κανενός το αυτί.
Καλέστε όλοι φίλους και συμμάχους σας που παίζουν στον κόσμο των Ηρώων να δηλώσουν την άρνησή τους στην αλλαγή, όμορφα και κόσμια, μόνο και μόνο ν' ακουστούν πολλά "ΟΧΙ", μήπως και καταφέρουμε κάτι.[/8EA]
 

DeletedUser13832

Guest
Εισαι πραγματικα ωραιος ρε φιλε! Μιλησες πολυ σωστα!
 

DeletedUser11555

Guest
Αν και δεν παίζω και ποτέ δεν έπαιξα στον συγκεκριμένο κόσμο, κατανοώ την δυσαρέσκεια όλων. Ούτε κι εμένα θα μου άρεσε μία τέτοια αλλαγή σε κάτι που αγαπάω.
Δεν πρέπει όμως να ξεχνάμε ότι το παιχνίδι είναι ένα προϊόν. Αυτό σημαίνει ότι η εταιρεία που το παράγει διατηρεί κάθε δικαίωμα να προβεί σε οποιαδήποτε αλλαγή θέλει σε αυτό το προϊόν, οποιαδήποτε στιγμή θέλει.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως, σας έχει δοθεί ένα μεγάλο όπλο. Όπως είπε και ο Θεαγένης πριν, μπορείτε να βγείτε και να εκφράσετε την γνώμη σας πάνω σε αυτήν την αλλαγή. Μπορείτε να την επικροτήσετε ή να την κατακρίνετε. Μπορείτε επίσης να δείτε την άποψη των υπολοίπων παικτών. Το θέμα είναι ότι πρέπει να το κάνετε κόσμια. Με το να ανεβάζετε τους τόνους, να επιτήθεστε στους υπεύθυνους ή να εκτοξεύετε διάφορες απειλές, χάνετε το δίκιο που έχετε. Επιχειρηματολογείστε, παρουσιάστε κόσμια τις θέσεις σας και παροτρίνετε και τους υπολοίπους να κάνουν το ίδιο. Ακούστε όσα έχει να πει η κοινώτητα επί του θέματος και παρουσιάστε σε ήπιους τόνους την αντίθεσή σας στην απόφαση αυτή της εταιρείας.
Αν διαβάσατε προσεκτικά την ανακοίνωση, θα δείτε την εταιρεία να παραδέχεται πως έχει επενδύσει πολύ χρόνο και χρήμα στους κόσμους την ηρώων και δεν θέλει να χαθεί αυτή η προσπάθεια. Στο χέρι σας είναι να τους πείσετε (με τον σωστό πάντα τρόπο) ότι η απόφαση που πήραν είναι λάθος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
θειαγενη μιν μας ζαλιζεις στο πονο μας..

[8ea]Σας απαλλάσσω από την παρουσία μου για έναν μήνα. 10 πόντοι ποινής και εκτός φόρουμ για ένα μήνα.
8EAGENHS[/8ea]
Για ποιο λόγο μπαναρίστηκε αυτός ο παίκτης;(ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΝΗ ΑΠΛΩΣ ΡΩΤΑΩ)

[8ea]Προειδοποίηση: Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12969

Guest
Η γνώμη μου είναι ότι είναι ο καλύτερος κόσμος και ότι έχουν μαζευτεί πολύ καλή παίχτες γίνονται τρομερές μάχες και είναι ωραίο στο ότι δεν έχει τέλος.

Το καλύτερο είναι να μην αλλάξει κάτι εάν όμως είναι κάτι είναι να μην υπάρχει ποτέ η πιθανότητα κλεισίματος και να είναι πάντα ανοιχτός για νέους οι παλιούς παίχτες όπως είναι μέχρι τώρα.
 

DeletedUser10835

Guest
Καλησπέρα και απο εμένα.Οφείλω να συμφωνήσω με τους προηγούμενους οτι η αποφαση που πάρθηκε ,οποιος και αν την πήρε,ειναι το λιγότερο γελοία.Εγώ μπήκα στον κόσμο μονο και μονο επειδη δεν ειχε κορωνες και θαυματα,σε μια περίοδο που ημουν έτοιμος να το παρατησω,και σκαλωσα σχεδον 2 χρόνια επειδη το παιχνιδι ειχε μονο μάχες.Να ξεκαθαρίσω οτι δεν αγοραζω χρυσο ποτέ,ωστόσο με όποιον κι αν συζητησω το grepolis θα αναφερθει οποτε κανω μια πολύ καλή διαφήμιση και αρκετοι γνωστοι εχουν μπει ανα καιρούς.Εννοειτε πως αν πραγματοποιηθει η αποφαση θα πεσει διαγραφη σε καθε κόσμο και δυσφημιση σε οποιον ξερω και δεν ξερω
 

DeletedUser10424

Guest
παιδια εγω επαιζα οταν ειχε πρωτοβγει ο ΒΕΤΑ ο ελληνικος και πριν υπαρξουν θαυματα και αλλα οικοδομικα στοιχεια ηταν ωραιος κοσμος απο τοτε που εκλεισε δεν εχω δει κανενα κοσμο τοσο σειναρπαστεικο οσο ο BETA εκτος απο τον ΑΧΙΛΛΕΑ ολοι ερχομαστε απο τις σχολες,δουλιες φωρτομενοι με αγχος, νευρα κ.α. και πεζουμε σε αυτον τον κοσμο για να διασκεδασουμε να ηρεμησουμε και να απαλαχθουμε απο το στρες κ.αλλους παραγοντες και μια ωραια πρωια ερχετε η ετερεια και μας ανακοινωνει την στερηση της διασκεδασης στον συγκεκριμενο κοσμο.Εγω πιστευω οτι θα παθει μεγαλυτερη ζημια η εταιρεια με τον να τον κλεισει παρα να τον κρατησει ανοιχτο
 

DeletedUser

Guest
παιδες μην σας εκπλησσει τιποτα
δεν ειναι πρωτη φορα που η inno κανει κωλοτουμπες.
το μονο που τους ενδιαφερει ειναι πως θα σε κανουν συνδρομητη.
παλια τους εφτανε να βαζεις 10 ευρω το μηνα
τωρα θελουν περισσοτερα.
 

God-Giannis

Μινώταυρος
αν γινει ο κοσμος σαν ολους τους αλλους τοτε "γραψτε γουρουνι ψωφισε"...
ο Αχιλλεας δεν ειναι απλος κοσμος για τους παλιους παικτες,ειναι μια ιδεα.Αν ειναι να την ισοπεδωσετε τοτε γεια σας.
ΜΗΝ γινει σαν ολους τους αλλους κοσμους,χανει την αξια του.Θέλετε να τον ανεβασετε για να σας προσφερει ΚΕΡΔΟΣ αφου αυτο ειναι το κριτιρια για εσας??????τοτε αναβαθμηστε του την ταχυτητα.Ολα τα αλλα που εχετε πει οτι ειναι στα σχεδια σας το μοναδικο αποτελεσμα που θα εχεουν ειναι να κλεισουν τον κοσμο σιγα σιγα.

Προσωπικα ΔΕΝ θα ξαναπαιξω σε αλλο κοσμο κ αν γινουν αλλαγες στον Αχιλλεα θα με χασετε απο πελατη
 

DeletedUser7180

Guest
Το οτι λένε κάποιοι πως θα σταματήσουν να παίζουν η πως δεν θα ξαναμπούν σε άλλο κόσμο, πιστεύω πως δεν ισχύει!
Όλοι θα μπούμε σε άλλο κόσμο, και οι περισσότεροι παίζουμε ήδη σε άλλο κόσμο, η είμαι ο μοναδικός?

Ο πραγματικός λόγος που μας στεναχωρεί πιστεύω (εμένα σίγουρα, αλλά νομίζω όλους τους παίκτες που παίζουν από την αρχή), είναι πως πλέον, έχει γίνει πολύ οικείος ο κόσμος αυτός!
Έχουμε κάνει φιλίες στον κόσμο αυτό, σε μεγαλύτερο κύκλο από άλλους κόσμους!
Έχουμε φάει ξενύχτια, και ώρες ατελείωτες στο skype, σε μεγαλύτερο βαθμό από άλλους κόσμους!
Κάποιοι έχουμε αλλάξει 2 φορές θάλασσες για να μείνει αμείωτο το ενδιαφέρον!
Κάποιοι αντίπαλοι χάρηκαν που πήγαμε κοντά τους (ΠΑΠΑΔΕΣ) γιατί θα αποκτούσε άλλο ενδιαφέρον και για αυτούς!
Μπλα...............μπλα, μπλα, μπλα, λίγο πολύ μάθαμε ο ένας τον άλλον.

Είναι κάτι σαν.......το στέκι μας!
Θα μπουμε, θα πούμε καλησπέρα, θα πιούμε το τσιπουράκι μας, θα πούμε τις μ......ιες μας, θα βάλουμε τα αποικιακά μας, θα κάνουμε τα εμπόρια μας, .......θα ακούσουμε την γκρίνια του ΟΡΤΙΖ σε μόνιμη βάση για τα μποτάκια, και άλλα πολλά.
Έχω παίξει σε αρκετούς κόσμους, αλλά κανένας δεν με τραβάει τόσο, ακόμα και τώρα.

Το θεωρώ μ.....α να μιλάω σε ντουβάρι, αλλά με τρώει και εμένα όπως τους περισσότερους.
Τα λεφτά μας πίσωωωωωωωωωωωω!
 

DeletedUser6132

Guest
Τι να λέμε τώρα?
Κάτι σαν τους πολιτικούς μας ένα πράγμα, η συμπεριφορά τους.
Ήρθαν ξεβράκωτοι , και δήθεν ενδιαφερόταν για τον λαό, και τώρα που δεν έχουν αφήσει κολυμπιθρόξυλο όρθιο, το παίζουν Αμερικανάκια και παρθένες.
Το ίδιο και στο παιχνίδι. Μόλις τα κονόμησαν οι μάγκες, αρχίζουν τις εξυπνάδες!
Το χρήμα είναι πάντα πάνω απ όλα, πάρτε το χαμπάρι!
Βάζω στοίχημα πως φτιάχνωνται κιόλας, που μας βλέπουν εδώ να διαμαρτυρόμαστε! (διαστροφική κρίση της εξουσίας)
Και οι μεν και οι δε, καλά μας κάνουν, γιατί εμείς τους δώσαμε αυτό το δικαίωμα.

Η καλύτερη άποψη που άκουσα είναι να εφαρμοστεί από δω και πέρα αυτή η απόφαση.
Όλα τα άλλα, είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε!
Μπινελίκια χωράνε πάρα πολλά, αλλά όταν τα ρίχνεις στον τοίχο, δεν έχει ουσία!

* knightmaregr εννοείτε πως οι παίκτες δεν αναφέρονται σε εσάς, αλλά στους ιδιοκτήτες του παιχνιδιού!
**ORTIZ Από κει το πας, από εδώ το φέρνεις, όλο για μποτάκια μιλάς, και φυσικά πάντα τους *ΜΑΧΗΤΕΣ* έχεις στο μυαλό σου! Ελπίζω να μην μας βλέπεις και στον ύπνο σου πια!
***8EAGENHS είσαι ωραίος, γιατί τα χώνεις και εσύ με τον δικό σου τρόπο στην εξουσία!

ΦΙΛΕ ΑΝΑΣΑ
ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΚΑΛΩΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΗΣ ΤΙΣ ΥΠΕΡ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ INVICTUS ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΤΡΩΤΩΝ ΜΑΖΙ.
ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟΝ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΩ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΙΓΑ ΜΥΓΙΑΖΕΤΑΙ.....!!!!
ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗΝ AΛΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ AΛΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΣΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ.
Η ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΤΑΝ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΟΡΥΦΑΙΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ (ΧΑΝΕΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΧΩΝΟΥΝ ΧΡΗΜΑ) ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΟΥ POST Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΝ ΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΛΕΞΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ.
ΑΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΒΑΣΗ.

ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΑΠΟ GREEKLISH
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Σας εφιστώ την προσοχή μην μετατρέψετε το νήμα σε προσωπικές αντιπαραθέσεις ή αποπροσανατολίσετε την συζήτηση που αφορά το γενικό πρόβλημα της τύχης του μοναδικού μας κόσμου των Ηρώων.
Θα επιβάλλονται ποινές χωρίς προειδοποίηση όταν συμβαίνει κάτι τέτοιο.[/8ea]
 

DeletedUser6132

Guest
ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ?
ΓΙΑΤΙ?
ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΡΑΠΑΙΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΧΡΗΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.
ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΕΙΛΗΣ ΜΕ BAN.
Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ FORUM DLD ΠΟΥ ΣΠΑΕΙ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΑΣ

ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΑΠΟ GREEKLISH
 

DeletedUser10958

Guest
[8EA]Η εταιρεία έβγαλε μια απόφαση η οποία (κατά την ταπεινή μου άποψη) μπορεί να μην είναι η τελική ή μπορεί να πάρει παράταση η εφαρμογή της.
Ο λόγος που το νομίζω αυτό είναι ότι μετά την ανακοίνωση δίνει βήμα σε όλους τους παίκτες είτε να πουν την άποψή τους είτε να διαμαρτυρηθούν παραθέτοντας τα επιχειρήματά τους, που μπορεί να είναι καταφανή, αλλά θέλει να τα ακούσει.
Η ύπαρξη λοιπόν του νήματος αυτού είναι για να δουν οι ιθύνοντες πόσοι θα διαμαρτυρηθούν. Όταν από τους 1.300 ενεργούς που λέτε (ξέρουμε όλοι όσοι γνωρίζουμε ανάγνωση ότι ούτε κατά διάνοια είναι τόσοι οι ενεργοί) βγαίνουν και διαμαρτύρονται 30-40 παίκτες κι εκείνοι όχι από καημό αλλά επειδή τους παρέσυρε κάποιος για τζερτζελέ, ε όπως καταλαβαίνετε δεν θα ιδρώσει κανενός το αυτί.
Καλέστε όλοι φίλους και συμμάχους σας που παίζουν στον κόσμο των Ηρώων να δηλώσουν την άρνησή τους στην αλλαγή, όμορφα και κόσμια, μόνο και μόνο ν' ακουστούν πολλά "ΟΧΙ", μήπως και καταφέρουμε κάτι.[/8EA]

Αφηστε το κοσμο των ηρωων οπως ειναι.
Κλειστε κοσμους που εγιναν τα θαυματα lambda,my,nu,xi,omikron,pi, η εταιρια θα ειχε μεγαλυτερο οφελος
το γραφετε στο κοσμο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ειναι 1300 παικτες> στους κοσμους που αναφερα ειναι το πολυ 500 παικτες δηλαδη ειναι και οι 500 ενεργοι;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή