Το μέλλον των Κόσμων Ηρώων

DeletedUser3828

Guest
μην με ζοριζετε,παιρνω χαπια για τα νευρα μου και θα πατησω διαγραφη!!!!!:h:eek:
 

DeletedUser

Guest
Τι το λες και δεν το κάνεις συμπαίκτη; Εξάλλου η απόφαση της εταιρίας δεν θα αλλάξει.
 

DeletedUser

Guest
H εταιρία τελικά αποφάσισε να μην βάλει τα θαύματα, τι να το κάνεις όμως τώρα; όλοι πατούν διαγραφές, παραείναι εύκολο
 

DeletedUser

Guest
Νομιζω πως η αποφαση της εταιριας ειναι το λιγοτερο λανθασμενη! Εγω γουσταρα κοσμο Αχιλλεα...επαιζα χωρις πολλους νουμπαδες που πεταγαν κοτσανες στο φορουμ και χωρις τα πρβατα τους κτιστες που ετρεχαν να ολοκληρωσουν τα πλεον γελοια θαυματα. Ο κοσμος αχιλλεας θα κλεισε μετα το περας 2-3 βδομαδων το πολυ. Να βρισκατε αλλο τροπο κυριοι. Θα ηταν μια πολυ καλη λυση να τους ανοιξετε αλλα χωρις θαυματα ή κατι δυακολοτερο απο αυτα για να τελειωσει ο κοσμος. Εμενα μου αρεσε να ριχνω και να τρωω φαπες χωρις να κτιζω. Αυτα απο εμενα...μακαρι να εισακουστουν στην εταιρια

Υπέροχοι χαρακτηρισμοί .. δεν έχω μπει στον κόσμο αλλά με πείσατε για την ποιότητά του :)
 

DeletedUser

Guest
Υπέροχοι χαρακτηρισμοί .. δεν έχω μπει στον κόσμο αλλά με πείσατε για την ποιότητά του :)

Όταν κάποια πράγματα δεν έχουν το περιθώριο να χαρακτηριστούν αλλιώς, τα χαρακτηρίζεις όπως ορίζει η φύση τους.
 
Κορυφή