ΠΕΡΙ DYMI

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12948
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser12948

Guest
προτεινω

η επομενη αναβαθμιση

1. να επιτρεπει στον worldmaster να παιρνει παραπανω πολεις απο κωλοτουμπες και ανενεργους
2. να επιτρεπει ο σουφρ να κανει πανω απο 5 συμμαχιες με τον καθε πικραμενο μεσα
3. να επιτρεπει πανω απο μια κωλοτουμπα

τελικα σουφρ ευτυχως που κοκκινησαμε και ξεμπερδεψα απο σενα και την παρεα σου , εισαι ο χειροτερος μακραν αν και σε συναγωνιζεται ο worldmasterchef για το βραβειο , απορω ειλικρινα πως τον εχουν διαχειριστη , μαλλον εχει αλλα κρυφα ταλεντα

παραμενουμε σε ενα κοσμο που αλλοι θα ειχαν φαει μονιμο μπαν απο τα βρισιδια που θα σας ειχαν κερασει , για ενα και μονο λογο , επειδη ειμαστε μαγκες και οχι κωλοτουμπες

δεν θα ανεβασω τις μπαρουφες που μας τσαμπουναγες οταν μας παρακαλαγατε για συνθηκη και μετα κανατε 4απλη κωλοτουμπα δεν εχει νοημα , οποιος παιζει εκει ξερει

πετσα κι αλατονερο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
τι παθαινετε ολοι και μπαινετε να κραξετε εδω? και οχι σε μηνυματα ειτε σε καποια κληση??
ως Αλεξης gim... θα πω κ εγω την γνωμη μου πανω στο θεμα...ως ενας σφετεριστης...
Η καλη συμπεριφορά ειναι αρετή που δεν την κατεχουν ορισμενοι συμπαικτες σου και ωρες ωρες γινεσε και εσυ λιγο επιθετικος στον τροπο γραφης σου...

Το σπάσιμο της υπερ εγινε απο την μερια μας λογο του χαρακτηρα σας αν και το ξεραμε πως δεν μας συμφερε τοτε... την κωλοτουμπα την κανατε εσεις ομως πηγαινοντας με τους αντιπαλους μας(ΔΡΟΣΕΡΟΙ)

Για έμενα υπερβολικο το οτι εσπασε η υπερ που ειχαμε για μερικες αν και προσβλητικες κουβεντες... αλλα μην ξεχναμε την κωλοτουμπα δεν την καναμε εμεις.
Παρόλα αυτα κατσαμε να σας αντισταθουμε....


Τελος με αυτον που εβαλες να κανει κουμαντο μεσα σε εσας... μανς ραιντερ?? κατι τετοιο... τα εκανε χειροτερα τα πραγματα καθως περα οτι έβριζε συμπαικτες μου... εβριζε και συμπαικτες σου... ως αποτελεσμα να φευγουν απο την συμμαχια σας...

(μια μικρη παρενθεση... πηγες και εκανες υπερ με εκεινους που σε εβριζαν μετα...)

Αυτα τα λιγα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18028

Guest
προτεινω

η επομενη αναβαθμιση

1. να επιτρεπει στον worldmaster να παιρνει παραπανω πολεις απο κωλοτουμπες και ανενεργους
2. να επιτρεπει ο σουφρ να κανει πανω απο 5 συμμαχιες με τον καθε πικραμενο μεσα
3. να επιτρεπει πανω απο μια κωλοτουμπα

τελικα σουφρ ευτυχως που κοκκινησαμε και ξεμπερδεψα απο σενα και την παρεα σου , εισαι ο χειροτερος μακραν αν και σε συναγωνιζεται ο worldmasterchef για το βραβειο , απορω ειλικρινα πως τον εχουν διαχειριστη , μαλλον εχει αλλα κρυφα ταλεντα

παραμενουμε σε ενα κοσμο που αλλοι θα ειχαν φαει μονιμο μπαν απο τα βρισιδια που θα σας ειχαν κερασει , για ενα και μονο λογο , επειδη ειμαστε μαγκες και οχι κωλοτουμπες

δεν θα ανεβασω τις μπαρουφες που μας τσαμπουναγες οταν μας παρακαλαγατε για συνθηκη και μετα κανατε 4απλη κωλοτουμπα δεν εχει νοημα , οποιος παιζει εκει ξερει

πετσα κι αλατονερο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Απλά πονάτε... τώρα μπορείς να πας στη γωνίτσα σου να κλάψεις ελεύθερα
 

DeletedUser12948

Guest
Απλά είσαι Λαλάκης , πονάμε τα μάτια μας με αυτα που γράφεις και κανείς διαχειριστή , σε τρολαρει το μισό γκρεπολις
 

DeletedUser17614

Guest
Θα πρότεινα στην διαχείρηση να προκηρύξει θεση
Thrash manager administrator calculator
Ισως και
Warner brother's vibrator
(Ξερω κι εγω αγγλικα)
Ωου μαυ Κοτ αυ νοου ιγκλαντ βερι μουτς
Τωρα ενα σοβαρό
Πήγατε ολοι μαζι να μας φατε
Ευτυχως κάποιοι εχουν τσίπα και δεν ηθελαν να τους φέρεστε σαν τις τελευταιες πόρνες
Νταβατζήδες της πλάκας
Διαδικτυακοί πίθηκοι
(Αυτο ειναι προσβλητικό για τους πιθήκους, ειναι πιο έξυπνοι)
Ο κοσμος εχει συνέχεια βαλε μωρη πετουγια 5-6 διπλούς ακόμη
Ψευταρα, ελεεινε και τρισαθλιε μπαγλαμά
(Συγνωμη για τους τρόπους μου
Ημουν πολυ ήπιος)
 

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
Για να τα πάρουμε από την αρχή τα πράγματα.

Αρχικά την κωλοτούμπα δεν την κάναμε εμείς, είχαμε μία συνθήκη με τους ΣΑΤΥΡΟΥΣ με σκοπό την αντιμετώπιση των τότε ΛΥΚΟΙ ΤΟΥ ΟΝΤΑΡΙΟ. Ούτε θα σπάγαμε ποτέ την ΥΠΕΡ που είχαμε ούτε κάποιον σκοπό τέτοιο είχαμε γενικότερα. Με αυτά που ειπώθηκαν μετά οδηγηθήκαμε και οι 2 πλευρές σε διάλυση της ΥΠΕΡ. Από εκεί και πέρα κάνατε ΥΠΕΡ με τους ΔΡΟΣΕΡΟΥΣ, οι οποίοι σας έκραζαν και κατά πάσα πιθανότητα σας κράζουν και γελάνε ακόμα με την συμμαχία σου.

Πάμε στην συνέχεια τώρα. Ο κάθε παίκτης νομίζω έχει δικαίωμα να παίρνει οποιαδήποτε πόλη θέλει και κοιτάει για την καλύτερη στρατηγική ανάπτυξη του. Τώρα αν είναι ανενεργού ή ενεργού δεν μετράει καθόλου, πόλη είναι και η μία, πόλη είναι και η άλλη.

Στην συνέχεια, αναφέρεσαι για 5 ακαδημίες. Πρώτον είναι 3 (στην μία μπαίνουν όσοι πατάνε διακοπές και η άλλη είναι απλά οι Ελληνοφρένεια Reloaded) και δεύτερον έχετε 3 Συμμαχίες Moonlight + 2 ΔΡΟΣΕΡΟΙ + 2 ΑΡΧΟΝΤΕΣ + ΖΟΥΓΚΛΑ + 2-3 COSA NOSTRA + FIGHT CLUB (αν έπαιζαν μέχρι και με αυτούς θα είχατε κάνει ΥΠΕΡ). Οι ΛΥΚΟΙ αποχώρησαν από την ΥΠΕΡ γιατί κατάλαβαν τι ρόλο έπαιζαν, αλλά αργά ή γρήγορα θα καταλάβετε και οι υπόλοιπες συμμαχίες τι ρόλο παίζετε στην ΥΠΕΡ των ΔΡΟΣΕΡΩΝ. Μέχρι και με τους COSA NOSTRA κάνατε ΥΠΕΡ για να βαράτε τους Ναούς μας και να πάρετε πατήματα κοντά στην Πύλη μας με τράμπες και όχι με μάχη.

Στην ΥΠΕΡ μας είμαστε σύνολο (μαζί με τις ακαδημίες) 6-7 συμμαχίες (ξαναλέω η μία δεν χρησιμοποιείται καν είναι για αυτούς που μπαίνουν διακοπές), η δικιά σας ΥΠΕΡ είναι 10 συμμαχίες και πριν λίγο καιρό που αποχώρησαν οι ΛΥΚΟΙ 11 συμμαχίες ΥΠΕΡ.

Μετά από αυτά τα στοιχεία δεν είμαστε πιστεύω εμείς που στρατολογούμε όλο τον server ούτε οι κωλοτούμπες οι οποίοι δεν βοηθάνε την ΥΠΕΡ τους και έχουμε παραρτήματα για να παίρνουμε εύκολα πατήματα στην Πύλη του αντιπάλου.

Υ.Γ.: Τον τελευταίο καιρό πού είναι οι δημοσιογράφοι-τριπλοδιπλοί λογαριασμοί του Dymi να μας ενημερώσουν για τα νέα σύμβαντα του κόσμου; Μέχρι πριν λίγες μέρες ενημερωνόταν το Κεντρικό Forum για τα αποικιακά που έβαζαν οι ΔΡΟΣΕΡΟΙ, τώρα πού είναι η ενημέρωση σας για τα αποικιακά που βάζουν οι ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ σε ΔΡΟΣΕΡΟΥΣ και Moonlight καθώς και για τους 2 παίκτες των ΔΡΟΣΕΡΩΝ οι οποίοι πάτησαν κουμπί και κρέμασαν την συμμαχία τους αφήνοντας πίσω τους 100 πόλεις και πολλά πατήματα σε πυρήνες ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΩΝ, τα οποία και τα έχασαν. Γιατί δεν μας ενημερώσατε ρε παιδιά;
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17614

Guest
Επίσης τον μηνυμσ μα μας προς τους παίκτες των μουν λάιτ ειναι ξεκάθαρο και σαφές
Παρατήστε τους νταβατζήδες του κώλου και ελατε μαζι μας
Σε εμας κανενας δεν παει πυξίδα αν εχει αλλη αποψη
Ρίχνουμε κι εμείς τα μπινελίκια μας αλλα
ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΥΞΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΕ
Ελατε να ευχαριστηθητε το παιχνίδι κι οχι να βγάζετε καρκίνο με τον παρανοϊκό ουρακοταγκο και το υποκείμενο του
 

DeletedUser17614

Guest
Μετα απο παράκληση πολλών συμμάχων στην δυμη και αφου μου την ειπαν γιατι βγενω απο τα συνηθισμένα
ΕΙΣΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙ!!!
 

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Ρε ---- ε , ο λυκαυγες φοραει παντελονια οχι ---- , αστο σουφ εισαι ---- εσυ δεν μιλαω μαζι σου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ΔΙΚΑΣΤΗΣ11

Ξιφομάχος
περι δυμι μιλώνωτας ντιντζανγκο κλαψε μην σε βαρανε το βραδυ
περι δυμι μιλώντας σρουφ77 εαν δεν κλεισεις την ειδοποιηση δεν σταματαει να χτυπαει ε;
περι δυμι μιλώντας σε 3 μερες παλι θα κλαιτε!
 

ΔΙΚΑΣΤΗΣ11

Ξιφομάχος
ως Αλεξης gim... θα πω κ εγω την γνωμη μου πανω στο θεμα...

Το σπάσιμο της υπερ εγινε απο την μερια μας λογο του χαρακτηρα σας αν και το ξεραμε πως δεν μας συμφερε τοτε..

την κωλοτουμπα την κανατε εσεις ομως πηγαινοντας με τους αντιπαλους μας(ΔΡΟΣΕΡΟΙ)
εδω ειναι να γελας πραγματικα.. τους σπας την συνθηκη εσυ(οχι δεν εισαι κωλοτουμπας) αλλα τους επιβαλεις να εχουν κοκκινους μια συμμαχια 2 θαλασσες κατω..
 

DeletedUser18665

Guest
ΛΥΚΑΥΓΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥΦ ΙΔΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΡΩΤΟΙ ΕΔΩ
 

ΔΙΚΑΣΤΗΣ11

Ξιφομάχος
αυτος που σας δικαζει καθημερινα ειμαι εαν δεν με εχετε καταλαβει τι να πω.. οριστε!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή