ΠΕΡΙ DYMI

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12948
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ΔΙΚΑΣΤΗΣ11

Ξιφομάχος
εαν θελεις να μου πεις κατι γλυκο μου στειλε μου dm εσυ θες να μου μιλησεις εγω θα σου στελνω; χαχαχαχαχαχ γελαω
 

DeletedUser17614

Guest
Γιάννη για ρωτα ρε
Καμια τσοντα βλεπουν?
 

DeletedUser18261

Guest
Απλά πονάτε... τώρα μπορείς να πας στη γωνίτσα σου να κλάψεις ελεύθερα

Πςςςςς επιστροφες καταστροφες, εριξες τα μπαν σου, περασε η μπορα και εμφανιστηκες παλι. Οπως ολοι καταλαβαινουμε παλι μπαν στο κυριο σουφ δε θα δουμε. Να ναι καλα ο κυριος διαχειριστης μας χαχαχαχαχ. Τα υπολοιπα δε θα τα σχολιασω, βαριομουν να μπω γκρεπολαιφ να μετρησω τα ποικια που εχουν φαει οι σφετεριστες και ποσα εχουν βαλει στους δροσερους. Οποιος θελει μπορει να τα αναζητησει και να μαθει την αληθεια κυριε τσαγκαρακη που σαν νεο μελος και εσεις μαθατα καλα τα ψεμτα των συμμαχων σας, με οποιον δασκαλο καθισεις τετοια γραμματα θα μαθεις λενε . Η πριμαμπαλαρινα λειπει και το φτιαξατε το τσιρκο σας κυριοι σφετεριστες!!!
 

DeletedUser18028

Guest
Πςςςςς επιστροφες καταστροφες, εριξες τα μπαν σου, περασε η μπορα και εμφανιστηκες παλι. Οπως ολοι καταλαβαινουμε παλι μπαν στο κυριο σουφ δε θα δουμε. Να ναι καλα ο κυριος διαχειριστης μας χαχαχαχαχ. Τα υπολοιπα δε θα τα σχολιασω, βαριομουν να μπω γκρεπολαιφ να μετρησω τα ποικια που εχουν φαει οι σφετεριστες και ποσα εχουν βαλει στους δροσερους. Οποιος θελει μπορει να τα αναζητησει και να μαθει την αληθεια κυριε τσαγκαρακη που σαν νεο μελος και εσεις μαθατα καλα τα ψεμτα των συμμαχων σας, με οποιον δασκαλο καθισεις τετοια γραμματα θα μαθεις λενε . Η πριμαμπαλαρινα λειπει και το φτιαξατε το τσιρκο σας κυριοι σφετεριστες!!!

Απλά επειδή μιλάτε πίσω απο άλλα ονόματα δεν αξίζει να ασχολούμαστε μαζί σας.. Πήγαινε παρέα με τον φίλο μου τον Λυκαυγιες και κλάψτε μαζί στη γωνίτσα σας
 

DeletedUser18261

Guest
οτι θα δυσκολευτειτε να απαντησετε στους ανωνυμους φιλους, που τους μισους τους ξερετε δηλαδη, και να φτασετε τις 25 σελιδες παλι. μη πολυ

το αστειο παντζο ειναι πως ξερουν ποιος ειμαι και λενε δεν απαντουν ανωνυμα μηνυματα. και καλα εγω, οταν βγηκαν τοσοι αλλοι με τα κανονικα τους ονοματα. τι λογο ειχε και δεν εδινε εξηγησεις? γεννουσε η κατσικα του σουφ πιθανοτατα και πηγαν ολοι για τα βαφτισια!!!
 

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
Καλησπέρα και σε εσένα κύριε δημοσιογράφε/διπλέ λογαριασμέ.

Αρχικά δύο πράγματα, εγώ βγαίνω δημόσια και λέω την άποψη μου με το όνομα μου και όχι με ψεύτικους λογαριασμούς, άσχετα αν σας έχουμε μάθει εμείς, ο υπόλοιπος κόσμος δεν σας ξέρει, με λίγα λόγια κρύβεστε από τα μάτια του κόσμου.

Λοιπόν φίλε τα πράγματα τα έμαθα και τα είδα με τα ίδια μου τα μάτια, κανένας δεν ήρθε να μου πουλήσει ιστορίες και γεγονότα. Είμαι από τον κόσμο Idalion με τα παιδιά, το τι έγινε και εκεί το είδα, δεν το έμαθα σου ξαναλέω.

Και εκεί είδαμε ποιοί πάτησαν κουμπάκι και ποιοί πούλησαν συμμαχίες. Δεν έχω ακούσει από κανέναν γεγονότα και ιστορίες και δεν ήρθε κανένας να μου πουλήσει καμία ιστοριούλα. Ό,τι ακούω από τρίτους (πόσο μάλλον από ψεύτικους λογαριασμούς) έχω μάθει να μην τα πιστεύω.

Γράφεις να μετρήσουμε πόσα αποικιακά έχετε περάσει και έχουμε περάσει. Δεν μου λέει κάτι αυτό όμως, κάτσε και μέτρα εσύ καλύτερα πόσα φαντάσματα υπήρχαν. 100 πόλεις ήταν, δεν τις λες και λίγες, 100 πόλεις εμείς δεν έχουμε χάσει πάντως, ούτε πάτησε ποτέ κάποιος κουμπάκι και κρέμασε την συμμαχία μας, σε αυτό το σημαντικό και καθοριστικό για την συνέχεια, στάδιο του server.

Σημασία έχει το τώρα φίλε, ότι έγινε στο παρελθόν έγινε, σημασία στο παιχνίδι, αλλά και στην ζωή έχει το τώρα και το μετά. Οπότε αυτό που ανέφερες ήταν εντελώς άτοπο.

Σταματήστε όλοι να σχολιάζετε και να κράζετε (πόσο μάλλον από ψεύτικους λογαριασμούς) και να χαλάμε όλοι μας την ζαχαρένια μας, ένα παιχνίδι είναι.

Σε ένα παιχνίδι ο καλύτερος είναι αυτός που κερδίζει, ο καλύτερος στρατηγικά και μόνο και στο συγκεκριμένο παιχνίδι, όχι αυτός που έχει περισσότερο χρυσό ούτε περισσότερες πόλεις, αλλά μυαλό.

Σημασία λοιπόν δεν έχει πόσες μάχες θα χάσεις, μπορεί να χάσεις τις περισσότερες, σημασία έχει όμως ποιός θα κερδίσει τον "πόλεμο".

Και για να κλείσω εδώ, καταλάβετε όλοι ότι δεν έχετε να χωρίσετε τίποτα με κανέναν για ένα παιχνίδι, ούτε κανείς σκότωσε την αδερφή κάποιου (που λέει ο λόγος) ούτε τίποτα, τα αληθινά προβλήματα είναι στον έξω κόσμο και όχι στο Grepolis, αφήστε τα λόγια λοιπόν και ευχαριστιθείτε το παιχνίδι.

Καλές μάχες σε όλους και ας κερδίσει ο καλύτερος, δεν έχω να πω τίποτα άλλο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΔΙΚΑΣΤΗΣ11

Ξιφομάχος
δεν διαφερεις σε τιποτα με οσους ειναι στους σφετεριστες γιατι βρηκαν την αγκαλια μιας συμμαχιας η οποια υπηρξε νικητρια(θηβα γελαω επεσε γερο κουβαλημα απο προικο) που εαν ρωτησεις την πραγματικη ηγεσια των σφετε δηλαδη σρουφ αυτο που εχει να σου πει απτον θηβα ειναι οτι καταφερε και εκανε συνθηκη με τους προικο... παμε παρακατω..

γενικως ο συγκεκριμενος ανθρωπος για καποιον λογο(δεν μπορω να τον αναφερω εδω στο φορουμ γιατι ο κυριος γουορλντμαστερ περα απτο να ανακατευεται με σπαστικα παραμονευει να ριξει μπαν εε ποντους εννοω) πρεπει να δειχνει οτι ξερει να χειριζεται τον λογο και οτι εχει σωστη επιχειρηματολογια..


στον ριζινια πχ που η συμμαχια του αποτελουταν κυριως απο εμπειρους παικτες δεν πιστεψαν τις μπαρουφες του ενω η παρεα του που δεν ειναι τοσο εμπειροι παικτες και ηλικιακα μικροι->χειραγωγουνται ευκολα τα πιστεψαν ολα.. χαπατα δηλαδη!

παμε και στον δυμι.. κλαψα ο σρουφ να παρει πισω τους μουνλαιτ αλλα ματαια(αυτος φταιει που τους εχασε εξαρχης ετσι κιαλλιως) ετσι στραφηκε σε μια συμμαχια πιο νεοσυστατη πιο χειραγωγισιμη και μαζεψε τους λυκους του ονταριο δεν γνωριζω ποσα λιτρα γαλα εταξε και δεν με ενδιαφερει.. αλλα το κερασακι στην τουρτα το εβαλε παλι ο μεγιστος αυτος στρατηλατης σκεφτηκε πως θα κερδισω τον κοσμο με την βοηθεια των λοιπων(σκουπιδιων) θα τους πω οτι ο πιο αξιοκρατικος τροπος για την 30δα της νικης(κουνια που σε κουναγε σρουφ οτι θα την φτιαξεις) ειναι να πανε οι 30 πρωτοι μαχητες..


ετσι εξασφαλιζει την εισοδο 25/30 σφετεριστων μιας και το κυριο μετωπο το εχουν οι σφετεριστες οποτε εκει βγαινουν τα πονταλακια(βεβαια και οι φαροι του σρουφ του λαν και λοιπων βγαζουν καλη αμυνα στο μπονους και τους ανεβαζουν στης καταταξη αμυνομενων) αυτα μικρα χειραγωγουμενα ανθρωπακια!
 

DeletedUser18261

Guest
σημασια εχει το τωρα και μου αναφερεις τον ιδαλιον. που αν επαιζες οπως λες, απορω γιατι παιζεις με αλεξη και σουφ τωρα.....μαλλον ο σουφ απεκτησε προβατα.....επισης ποιος εισαι απο τον ιδαλιον. λες οτι εγω κρυβομαι, ενω εσυ γραφεις επισης απο νεο προφιλ. η διαφορα μας ειναι οτι εγω δεν εγραψα ποτε με το κανονικο μου στο κεντρικο φορουμ. στα οσα χρονια παιζω γκρεπολις, μονο το de ba bamias θα δεις να γραφει....για αυτο και οσες φορες και αν πειτε οτι κρυβομαι πισω απο διπλο ειναι αδιαφορο. εσεις δε ξερατε ποιος ειμαι, οχι οτι κρυβομουν. και οπως σου ειπα, αν εχεις να πεις κατι για τον ιδαλιον εναντιον μου, σιγουρα δεν επαιζες με το tzagarakis αρα μαλλον απο κατι κρυβεσαι οπως λενε οι φιλοι σου οι σφετεριστες, που εχουν πει πολλα χειροτερα που γραφω με αλλο ονομα εγω. εκτος αν για σενα δεν ισχυουν, οπως και οι κανονες τις διαχειρισης δεν ισχουν για τους σφετεριστες(δε θα ηταν περιεργο)
 

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
σημασια εχει το τωρα και μου αναφερεις τον ιδαλιον. που αν επαιζες οπως λες, απορω γιατι παιζεις με αλεξη και σουφ τωρα.....μαλλον ο σουφ απεκτησε προβατα.....επισης ποιος εισαι απο τον ιδαλιον. λες οτι εγω κρυβομαι, ενω εσυ γραφεις επισης απο νεο προφιλ. η διαφορα μας ειναι οτι εγω δεν εγραψα ποτε με το κανονικο μου στο κεντρικο φορουμ. στα οσα χρονια παιζω γκρεπολις, μονο το de ba bamias θα δεις να γραφει....για αυτο και οσες φορες και αν πειτε οτι κρυβομαι πισω απο διπλο ειναι αδιαφορο. εσεις δε ξερατε ποιος ειμαι, οχι οτι κρυβομουν. και οπως σου ειπα, αν εχεις να πεις κατι για τον ιδαλιον εναντιον μου, σιγουρα δεν επαιζες με το tzagarakis αρα μαλλον απο κατι κρυβεσαι οπως λενε οι φιλοι σου οι σφετεριστες, που εχουν πει πολλα χειροτερα που γραφω με αλλο ονομα εγω. εκτος αν για σενα δεν ισχυουν, οπως και οι κανονες τις διαχειρισης δεν ισχουν για τους σφετεριστες(δε θα ηταν περιεργο)
Σου εξήγησα απλά ότι με τα παιδιά είμαι από τον Idalion και ξέρω το τι έγινε. Από εκεί και πέρα άλλαξα λογαριασμό από δικιά μου θέληση, ούτε έβρισα κανέναν ούτε κανέναν ban έφαγα, αν θέλεις να μάθεις τον προηγούμενο λογαριασμό μου με ένα προσωπικό μήνυμα στον έχω πει, δεν έχω κανένα θέμα.

Εγώ πάντως δημόσια δεν κρύβομαι και επειδή εσύ το πας πλαγίως το θέμα, δεν έχω άλλον λογαριασμό για το παιχνίδι και άλλον για το Κεντρικό Forum, αν αυτό είναι το πρόβλημα σου.

Και επίσης δεν έχω ξαναγράψει και με άλλον λογαριασμό εδώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
δεν διαφερεις σε τιποτα με οσους ειναι στους σφετεριστες γιατι βρηκαν την αγκαλια μιας συμμαχιας η οποια υπηρξε νικητρια(θηβα γελαω επεσε γερο κουβαλημα απο προικο) που εαν ρωτησεις την πραγματικη ηγεσια των σφετε δηλαδη σρουφ αυτο που εχει να σου πει απτον θηβα ειναι οτι καταφερε και εκανε συνθηκη με τους προικο... παμε παρακατω..

γενικως ο συγκεκριμενος ανθρωπος για καποιον λογο(δεν μπορω να τον αναφερω εδω στο φορουμ γιατι ο κυριος γουορλντμαστερ περα απτο να ανακατευεται με σπαστικα παραμονευει να ριξει μπαν εε ποντους εννοω) πρεπει να δειχνει οτι ξερει να χειριζεται τον λογο και οτι εχει σωστη επιχειρηματολογια..


στον ριζινια πχ που η συμμαχια του αποτελουταν κυριως απο εμπειρους παικτες δεν πιστεψαν τις μπαρουφες του ενω η παρεα του που δεν ειναι τοσο εμπειροι παικτες και ηλικιακα μικροι->χειραγωγουνται ευκολα τα πιστεψαν ολα.. χαπατα δηλαδη!

παμε και στον δυμι.. κλαψα ο σρουφ να παρει πισω τους μουνλαιτ αλλα ματαια(αυτος φταιει που τους εχασε εξαρχης ετσι κιαλλιως) ετσι στραφηκε σε μια συμμαχια πιο νεοσυστατη πιο χειραγωγισιμη και μαζεψε τους λυκους του ονταριο δεν γνωριζω ποσα λιτρα γαλα εταξε και δεν με ενδιαφερει.. αλλα το κερασακι στην τουρτα το εβαλε παλι ο μεγιστος αυτος στρατηλατης σκεφτηκε πως θα κερδισω τον κοσμο με την βοηθεια των λοιπων(σκουπιδιων) θα τους πω οτι ο πιο αξιοκρατικος τροπος για την 30δα της νικης(κουνια που σε κουναγε σρουφ οτι θα την φτιαξεις) ειναι να πανε οι 30 πρωτοι μαχητες..


ετσι εξασφαλιζει την εισοδο 25/30 σφετεριστων μιας και το κυριο μετωπο το εχουν οι σφετεριστες οποτε εκει βγαινουν τα πονταλακια(βεβαια και οι φαροι του σρουφ του λαν και λοιπων βγαζουν καλη αμυνα στο μπονους και τους ανεβαζουν στης καταταξη αμυνομενων) αυτα μικρα χειραγωγουμενα ανθρωπακια!
Δεν έχω καταλάβει 100% ποιός είσαι εσύ, αλλά αν δεν κάνω λάθος, εγώ θα σου πω ένα πράγμα. Βγαίνεις εσύ και μιλάς για τον Theva, ενώ δεν έπαιξες καν εκεί και είχες έτοιμα βραβεία επειδή άφησες τον λογαριασμό σου σε άλλο άτομο;

Και στον Apollonia αυτό έγινε, τώρα που το έφερε η συζήτηση.

Δεν θα κάτσω να αναλύσω το τι έγινε στον Rizinia και στον κάθε Rizinia πάντως, εγώ μόνο αυτό έχω να πω.

Και δεν πρόκειται να χαλάσω ξανά τον χρόνο μου, ο καλύτερος ας κερδίσει και κλείνω εδώ, αυτά είχα να πω, σχετικά με τον κόσμο Dymi.
 

ΔΙΚΑΣΤΗΣ11

Ξιφομάχος
με μπερδευεις με αλλον μικρε χειραγωγουμενε σφετεριστη.. δεν με ενδιαφερει αν θα κατσεις να αναλυσεις το οτιδηποτε εγω σου λεω φακτς που αν θελει καποιος να τα διαψευσει!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή