ΠΕΡΙ DYMI

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12948
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18261

Guest
Να ειναι προβλημα μου αν εχεις δυο λογαριασμους? Ισως αδιαφορο θα ελεγα γιατι κανω το ιδιο. Μπορει να σε ρωτησα ποιος εισαι, ο λογος ηταν γιατι λες οτι επαιξες ιδαλιον, για να ξερεις για μενα και να εισαι αντικειμενικος πρεπει να παιξαμε την ιδια στιγμη. Αλλα οι παιχτες που συνεχιζουν απο τον ιδαλιον απο την αρχικη συμμαχια των 20-30 ατομων που ηταν μεχρι να φυγω, ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου μου. 4-5 νομιζω συνεχιζουν (γιατι αραγε μονο τοσοι θα αναρωτηθει κανεις), ο λογος ειναι περιπλοκος, αλλα οπως ξερω οι ιδρυτες σου εχουν ριξει το φταιξιμο σε μενα που δεν ξαναπαιζουν τα παιδια απο εκει μαζι τους. ειναι λιγο περιεργο δε νομιζεις, γιατι αραγε οι παλιοι μας συμμαχοι να μην θελουν να παιξουν παρεα με τον αλεξακη και τον σουφ(μιλαω για τα 20-30 μελη τα αρχικα, μετα δε ξερω τι εκαναν, ελειπα),με μενα το καταλαβαινω. ρωτα τους να σου πουν που ειναι ολοι αυτοι, και μετα ελα να κουτσομπολεψουμε τι σου ειπαν, να πεθανω και εγω απο τα γελια λιγο

Γιατι οπως εχω ξαναπει, πολλοι με βγαζουν ως το κακο λυκο στον ιδαλιον, αλλα υπαρχουν πολλα ερωτηματα που θα απεφευγαν οι δυο καλοι σαμαρειτες να απαντησουν(σουφ και αλεξης για οποιον δε καταλαβε)

καλοβραδυ απο μενα, τα λεμε οποτε ξαναδημιουργησετε λιγο ντορο στο φορουμ. στειλτε ενα προσωπικο να με ενημερωσετε

Υ.Γ. worldmaster ποτε θα μου ριξεις μπαν....καλος σαμαρειτης και σουφ=βρισια.....αναμενω μηνιαιο μπαν
 

DeletedUser17222

Guest
ΕΚΤΑΚΤΟ, ΤΕΛΙΚΑ ΝΑΙ, Ο ΠΑΝΤΖΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΙ
 

DeletedUser17614

Guest
Αφου δώσαμε ζωη στο φορουμ παρακαλω ας αποχωριστούμε απο εδω
Εδω γραφουν απο οσο εχω καταλαβει τύποι που δεν παίζουν γκρεπολις
Τωρα γιωργακη?
Εχεις πολυ μεγάλη εμμονή με τις κατσίκες αλλα εαν θες τραγισιο γάλα δεν εχω τωρα
Μπορω να κανονισω ταυρισια κρέμα γάλακτος
Δικαστής, μμμμμ!
Εξυπνο παιδι
Με χιούμορ εκλεπτυσμένο
Αντε γεια!!!
Σε κανα δίμηνο τα λεμε ξανα
Καθίστε εδω να τρωτε τις σάρκες σας
 

DeletedUser18163

Guest
Ωραία όλα αυτά που λέτε αλλά ο παντζος έχει φορέσει το κόκκινο στρινγκακι σημερα, διαδώστε
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Είναι ανεπίτρεπτο κάποιοι παίκτες να μιλάνε κατ΄ αυτό το τρόπο. Κατάρες για καρκίνους κτλ δε χωράνε εδώ, ο @likavges θα επιστρέψει μετά από αρκετό καιρό στο forum οπότε μη τον περιμένετε. Εάν θέλετε μπορείτε να συνεχίσετε σε άλλο θέμα. Ενημερώνω όμως από τώρα ότι ο επόμενος απλά θα αποκλειστεί απευθείας, δε θα φάει πρώτη προειδοποίηση μέχρι να ηρεμησουν λίγο τα πράγματα.
Κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή