ΠΕΡΙ DYMI

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12948
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ΔΙΚΑΣΤΗΣ11

Ξιφομάχος
ισως υπαρχει καποιος λογος που παραμενω ανωνυμος.. μολις τελειωσει ο κοσμος μπορει να πω ποιον λογαριασμο παιζω.. μεχρι τοτε καθημερινο λαικο δικαστηριο!
 

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
Δημοσιογράφε περιμένω ακόμα ενημέρωση για τα νέα σύμβαντα του server Dymi. Τόσο καιρό από εσένα ενημερώνομαι για τα αποικιακά των ΔΡΟΣΕΡΩΝ!

Πλέον τι γίνεται δεν παίρνουν πόλεις από τους ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ; Δεν βάζουν αποικιακά; Ή μήπως βάζουν και δεν μπορούν να τα κρατήσουν;

Βλέπεις τι γίνεται όταν δεν με ενημερώνεις; Τόσες πολλές απορίες έχω, με στεναχωρείς!

Αλλά ευτυχώς κάτι πήρε το αυτάκι μου! Φήμες λένε (όπως λες και εσύ) ότι έβαλαν αποικιακό και σήκωσαν οι ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ 80-90 φαρουπόλεις, τους έσπασαν σχεδόν όλες τις διήρεις που είχαν βάλει και στο τέλος αναγκάστηκαν να τραβάνε για να μην τις χάσουν όλες, ευτυχώς ενημερώθηκα, αλλά σου έχουν διαφύγει πολλές πληροφορίες μου φαίνεται. Τα φαντάσματα δεν τα είδες; Το πιο εμφανές συμβάν ήταν. 100 πόλεις πώς σου διέφυγαν; Και έχει και συνέχεια να ξέρεις.

Δεν τελείωσαν εδώ τα φαντάσματα, αλλά εγώ προς το παρόν το μόνο που έχω να πω είναι ότι περιμένω καλύτερη και πιο άμεση ενημέρωση την επόμενη φορά για τα νέα γεγονότα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Τζαγκαρακη δεν χρειάζονται αυτα.
Τα πολλα λόγια είναι φτώχια αδερφέ
Εδω ο δικαστής 11 ειναι περισσότερο λόγια....


Οτι έχουμε να πουμε θα τα πουμε στο παιχνίδι κ μονο. Ολα τα αλλα αχρείαστα
Για τα ματια του κοσμου ειναι....
 

Django Unchained

Οπλίτης
ισως υπαρχει καποιος λογος που παραμενω ανωνυμος.. μολις τελειωσει ο κοσμος μπορει να πω ποιον λογαριασμο παιζω.. μεχρι τοτε καθημερινο λαικο δικαστηριο!
σου κανω λαικ εγω φιλε μου γιατι κοιμαται ο κατσαρος ..πες σε αυτον που κραταει το λογαριασμο του οτι ο κατσαρος δεν σηκωνει εθνοφρουρα στελνει επιθεση πισω στο καπακι...Οπως καταλαβες αυτοι ειστε ολοι το ξερουν και ασε με εμενα να κλαιω γιατι παιζω τιμια και χρειαζομαι και υπνο
εσυ κλαις καθολου τους γρυπες σου?
 

DeletedUser18163

Guest
Επιτέλους απέκτησε ξανά ενδιαφέρον το κεντρικό.

Περίεργος κόσμος ο Dymi, ισορροπημένος όμως σε γενικές γραμμές κατά τη διάρκεια του. Και το σύστημα έχει αρκετο ενδιαφέρον, με πολλές προοπτικές αν ασχοληθεί κιαλλο η εταιρία με τον Όλυμπο.

Φρόντισαν καλά αυτά τα 2 άτομα όμως να διαλύσουν ένα ένα όσα φτιάξαμε από την αρχή στον κόσμο. Τα πέταξαν όλα στον αέρα δύο λογαριασμοί που στήθηκαν με πλάτες άλλων.

Τόση ευαισθησία πια; πόσο εύκολη φάνηκε η επανεκκίνηση όταν πατήθηκε το κουμπί ενώ την προηγούμενη μέρα ήταν όλα εντάξει.

Καλή συνέχεια σε όλους στον κόσμο
 

trypanis

Ξιφομάχος
Για να φτασουν 2 ατομα σε τετοια πραξη σιγουρα κατι θα προηγηθηκε , ή μπορει να ηταν απο πολυ πιο πριν και να τους βγηκε τωρα .
Σιγουρα εσεις ξερετε καλυτερα , αλλα αφου εγινε ...
 

ΔΙΚΑΣΤΗΣ11

Ξιφομάχος
χαχαχαχα γελαω απλα
σου κανω λαικ εγω φιλε μου γιατι κοιμαται ο κατσαρος ..πες σε αυτον που κραταει το λογαριασμο του οτι ο κατσαρος δεν σηκωνει εθνοφρουρα στελνει επιθεση πισω στο καπακι...Οπως καταλαβες αυτοι ειστε ολοι το ξερουν και ασε με εμενα να κλαιω γιατι παιζω τιμια και χρειαζομαι και υπνο
εσυ κλαις καθολου τους γρυπες σου?
που τους βαραω στις κατακτησεις σας; αυτες τις 5 που εχετε κανει εδω και 3 μηνες; χαχαχ γελαω!

οσο για τον κατσαρο νομιζω σου απαντησε ο ιδιος.. η μηπως περα απτον λογαριασμο του στο παιχνιδι μας αφηνει και τον λογαριασμο του στο φορουμ; γλιτσα γελαω!
 

DeletedUser18163

Guest
Για να φτασουν 2 ατομα σε τετοια πραξη σιγουρα κατι θα προηγηθηκε , ή μπορει να ηταν απο πολυ πιο πριν και να τους βγηκε τωρα .
Σιγουρα εσεις ξερετε καλυτερα , αλλα αφου εγινε ...
Ξέρω ακριβώς ο,τι ξέρεις και εσύ, τίποτα περισσότερο αχαχαχα
 

trypanis

Ξιφομάχος
Ξέρω ακριβώς ο,τι ξέρεις και εσύ, τίποτα περισσότερο αχαχαχα
εγω δεν εχω καμια απολυτως ιδεα ...
Αποκλειεται εσεις να μην ξερετε κατι για αυτο , συμμαχοι σας ηταν δεν μιλουσατε ποτέ ??
Μου φαινεται αδιανοητο ετσι απλα να πατησαν επανακκινηση χωρις να πουν το οτιδηποτε .
 

DeletedUser18163

Guest
εγω δεν εχω καμια απολυτως ιδεα ...
Αποκλειεται εσεις να μην ξερετε κατι για αυτο , συμμαχοι σας ηταν δεν μιλουσατε ποτέ ??
Μου φαινεται αδιανοητο ετσι απλα να πατησαν επανακκινηση χωρις να πουν το οτιδηποτε .
Κι όμως έτσι έγινε αχαχαχαχαχα
 

DeletedUser17614

Guest
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΕΠΡΑΓΜΕΝΑ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ
ΕΧΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΚΟΜΗ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ 100ΑΡΙ

"Το νικάς εαυτόν πασών νικών πρώτη και αρίστη
Το δε ηττάσθαι αυτόν υφ'εαυτου, αισχιστον και κακιστον"
Πλάτων
 

DeletedUser17614

Guest
Και για να μην ξεχνιόμαστε γιατι μπήκαμε εξαρχής εδω
ΛΥΚΑΥΓΕΣ ΕΙΣΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙ!!!
Χαχαχαχαχα
 

ΔΙΚΑΣΤΗΣ11

Ξιφομάχος
ελα μπλουμ ο ντιντζανγκο.. ειλικρινα θα κατσω να λιωσω για να μην μπορεις να βαλεις αποικι και να ρουφας οσα περισσοτερα γινεται.. γλιτσα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή