ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑ 3-0

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8539
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Xαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Καλα thule εισαι περίπτωση! Ξεχωρίζεις ανάμεσα στα άτομα με νοητική καθυστέρηση! Χαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχα.... Πω πω γέλια.!

Ω μέγα ψυχολόγε να σου πω! Μας ψυχολόγησες καλα; Ειμαστε ικανοί να βγούμε στους δρόμους; Ή να κλειστούμε σε ενα κατάλευκο δωμάτιο, να αμπαρωσουμε τις πόρτες και να λιώνουμε το υπόλοιπο της ζωής μας. Εγω θα παω να παρω ενα σακο του μποξ ωστε να εκτοξεύω την οργή μου σε αυτον! Χαχαχαχαχα......... Εισαι κορυφή. Keep going.! Μας κανεις να γελάμε!



Λοιπον παιδια, για να κλεισουμε αυτο το topic. Εγω δεν θα ξαναασχοληθώ με παιχτες του τύπου "thule". Θα συμφωνήσω με τον σύμμαχο honda13. Εχουν ανοίξει αρκετά topics ηδη οπου κανουμε τις ιδιες συζητήσεις συνεχώς! Εχω αναφέρει σε πολλα ποστ μου οτι ο κόσμος Ιότα τελείωσε. Αυτη ειναι η προσωπική μου γνώμη, δεν ειναι γεγονός, τουλάχιστον οχι ακομα. Δεν αντιλέγω και το εχω τονισει κιολας οτι αξιέπαινοι αντίπαλοι υπάρχουν και θα μας δυσκολέψουν αρκετά.! Αλλα μια ανατροπή στον κόσμο ειναι πολυ δύσκολη με τα τωρινά δεδομένα!

Απλα θεωρώ κρίμα και πολυ λυπηρό να βλεπω μεγάλους παιχτες στο παιχνίδι, να παίρνουν μέρος και να ρίχνουν ευθύνες για την κατάληξη του κόσμου, και για την υπερ/ένωση μας! Πραγματικά ας απολαύσουμε το παιχνιδι, ας παίξουμε για να περάσουμε καλα και ας αφήσουμε τις προσωπικές κοντρες του φόρουμ για τους νουμπάδες που καθονται και σπαμμάρουν για να κλαψουν την μοιρα τους.


Χρόνια πολλα και καλες γιορτές για ολους.! Ας τις απολαύσουμε τωρα που εχουμε μερικα αποθέματα! Σε λιγα χρονάκια μας βλέπω να κάνουμε χριστούγεννα με τοστάκια :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8539

Guest
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΑΙΔΕΣ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΚΑΤΙ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΟΥ ΧΑΒΑΛΕ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΘΕΩΡΙΤΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΑΣ ΕΝΟΣ ΠΡΟΣΩΜΕΙΩΤΗ ΠΟΛΕΜΟΥ. Ο ΦΙΛΟΣ ΣΑΣ ΟΜΩΣ Ο ΛΑΛΑΚΗΣ ΝΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΛΙΓΟ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΩ. ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΤΩΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΦΙΛΕ ΛΑΛΑΚΗ ΠΟΥ ΑΠΟΤΙ ΦΕΝΕΤΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΕΞΑ Γ....Ω ΟΥΤΕ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΚΤΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΦΤΩΧΟΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ (ΟΠΩΣ ΦΕΝΕΤΑΙ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ. ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΑΣΑΛΛΟΝΙΚΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΕΠΙΣΚΕΥΘΩ ΜΕ ΦΑΡΟΥΣ , ΣΦΕΝΤΟΝΕΣ ΙΠΠΕΙΣ( ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ? Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ?) ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΤΑΤΣ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΦΤΩΧΑ ΜΥΑΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΝΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ 100+ ΠΑΙΧΤΩΝ ΠΑΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΡΕΑΚΙ ΤΩΝ 10-15. ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΕΛΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΥΑΛΟ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ 18 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 11 ΤΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΕΙΚΟΝΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΤΟΥ ΖΩΗ. ΚΑΤΣΕ ΒΟΛΕΨΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΣΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ...

ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΨΟΓΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ Η ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΟΣΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ....ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ... ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕ ΔΕΚΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ.


ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΕΡΗΣΑΝ ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΤΙ ΛΕΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΟΓΟΜΑΧΙΑ ΜΕ ΜΕΝΑ!
 

DeletedUser7695

Guest
Καλησπέρα σας!!!

Διαβάζοντας το forum πραγματικά προτείνω στους διαχειριστες να το κλειδώσουν

1.Έχετε φύγει από το θέμα έχετε παρεκτραπεί σε προσωπικές αντιπαραθέσεις με λόγια άσχημα που βλέπουν μικρά παιδιά

Θα εκφράσω τις απόψεις μου σε όλα αυτά που διάβασα πολύ σύντομα

Με βάση τα στατιστικά ο κόσμος αυτός ανήκει στους "ιοταδες"..χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν υπάρχουν αξιόλογοι παίχτες στις αντίπαλες συμμαχίες....

Σέβομαι κάθε αντίπαλο είτε είναι ισχυρός είτε το αντίθετο...

Δεν θέλω να αναφερθώ σε σχόλια εκτος του παιχνιδιού είναι ανούσια...και περισσότερο χαλάνε την εικόνα του forum

Ο κόσμος δεν έχει τελειώσει και δεν μπορούμε να ξέρουμε το αποτέλεσμα όμως εκτιμήσεις γίνονται και αυτές κλείνουν όλες προς τους "ιοταδες" αυτό δεν μπορεί να το αρνηθεί κανεις...εκτος αν σε κάνα μηνα αλλάξει κάτι...τώρα όμως ισχύει το παραπάνω

Δικαιολογίες του τύπου πάτε όλοι σε μια πολη εμείς κάνουμε ιδρύσεις κτλ είναι για παιδάκια αν είχατε την δύναμη να το κάνετε και εσείς το ίδιο θα κάνατε,ότι έχετε να πείτε στο παιχνίδι και μονο με στοιχεια και κανεις δεν θα σας μιλήσει για οτιδήποτε.

Αυτά από εμενα και οποιος θέλει να αναπτύξουμε τις απόψεις μας με στοιχεια και διάλογο είμαι εδώ...

Φιλικά honda13

IOT.A.D.E.S E



ειχα πει να μην ξαναγραψω αλλα αναγκαζομαι για να δωσω μια απαντηση στον φιλο μας που λεει για τα στατιστικα!!!!

ΣΚΕΨΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΝΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ 5 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΦΕΡΟΥΝ...ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ....ΔΕΝ ΑΕΡΟΛΟΓΩ ΔΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ...!!!
ΥΓ.ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ SPAM ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΔΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ 10 ΚΑΙ 15 ΑΤΟΜΑ!!!!ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΗΝ ΠΑΣ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ!!!!!!!

ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΑΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΙΟΤΑ ΣΤΑ STATS!!!!
ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ ΤΑ ΣΤΑΤΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΣΟΥΣ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΕΧΕΙΣ??????ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΚΡΑΤΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΑΤΣ???ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!!

ΠΟΙΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ GAME TO GREPOLIS?????????????
 

DeletedUser7233

Guest
Απάντηση

ειχα πει να μην ξαναγραψω αλλα αναγκαζομαι για να δωσω μια απαντηση στον φιλο μας που λεει για τα στατιστικα!!!!

ΣΚΕΨΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΝΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ 5 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΦΕΡΟΥΝ...ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ....ΔΕΝ ΑΕΡΟΛΟΓΩ ΔΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ...!!!
ΥΓ.ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ SPAM ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΔΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ 10 ΚΑΙ 15 ΑΤΟΜΑ!!!!ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΗΝ ΠΑΣ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ!!!!!!!

ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΑΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΙΟΤΑ ΣΤΑ STATS!!!!
ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ ΤΑ ΣΤΑΤΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΣΟΥΣ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΕΧΕΙΣ??????ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΚΡΑΤΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΑΤΣ???ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!!

ΠΟΙΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ GAME TO GREPOLIS?????????????


Φιλε μου μιλάς με ένα πρώην μέλος τηs συμμαχίας Αυτή είναι η Σπάρτη αυτά που λες εσύ τώρα τα έκανα εγώ πριν μήνες με αντίπαλες συμμαχίες και με παικταράδες που μου έμαθαν να παίζω καλά και στα ισα.

Ποτε μου δεν παραπονεθικα γιατί είχαν κάνει υπέρ οι 4 συμμαχίες από πάνω μου,εκεί ήμουν και περίμενα δεν κλαιγόμουν αυτό κάνουν οι σωστοί παίκτες...

ΥΓ.ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ SPAM ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΔΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ 10 ΚΑΙ 15 ΑΤΟΜΑ!!!!ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΗΝ ΠΑΣ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ!!!!!!!

Αυτό το λαμβάνω σαν άστοχο σχόλιο διότι προβλέπεις πριν ακόμα απαντήσω...πράγμα που με υποτιμάει και δεν σου έχω δώσει αφορμή για κάτι τέτοιο..

ΟΙ συμμαχίες με 10-15 άτομα φιλε είναι πολύ πιο δύσκολες από την δικη σας πχ που είναι 135 μελη..μην με κανεις να στο εξηγήσω θα το ξέρεις...αυτοί η παίκτες φιλε μου δεν ξεκίνησαν έτσι από την αρχή ήταν αλλου και επέλεξαν να αλλάξουν κάποια στιγμή για προσωπικους τους λόγους.

Όχι φιλε μου ούτε εγώ χαλάω παρέες με κανένα και δεν με ενδιαφέρει κανένας κόσμος iota kappa κτλ..μπορώ να στο αποδείξω αυτό στο kappa είμαι σε μια παρεούλα με πολύ λίγα άτομα και κάνω χαβαλέ(γιαυτο σου είπα είναι πολύ πιο δύσκολο τα 10-15 άτομα)..και εδώ γιαυτο είμαι και ήμουν γιατί έχω γνωρίσει πολύ καλά άτομα..αναφέρθηκα στα stats του παιχνιδιού γιατί αυτά δείχνουν αποτελεσμπατα σε σχέση με το παιχνίδι δεν μπορεί να λέει ότι θέλει ο καθένας..

Tο αν έχουμε περισσοτερους ανενεργούς είναι φυσικό αφού είμαστe 10πλάσια άτομα σε σχέση με εσάς και 5 συμμαχίες πού ενώθηκαν πρόσφατα και προσπαθούν να οργανωθούν όσο περισσότερο γίνετε..αν έχεις εσύ ανενεργούς με 135 μελη φαντάσου στα 800 μελη τι γίνετε..και που είσαι οποιος θέλει να μάθει φιλε μαθαίνει όσες φορες και να του δείξεις αν είναι ανενεργός και δεν θέλει δεν πρόκειται να μάθει οποτε τσάμπα τον κρατάς..αυτά από εμενα...εδώ είμαι να δω την απάντηση σου...

και η union 1 ειναι εδω και περιμενει.....!!!!!!


με εκτιμηση ...

αυτοι που πλεον δεν σας αφηνουν να κατακτατε φαντασματα και ανενεργους

Επίσης γραφεις αυτό και λες σας περιμένουμε...γιατι δεν λες θα έρθουμε να σας τις πάρουμε, έχετε το 90% των πόλεων σας αμυντικές..και περιμένετε..δεν με πειράζει η τακτική σας είναι και αυτός σκοπός του παιχνιδιού..στο προφίλ σας έχετε αυτό

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ Η ΕΠΙΘΕΣΗ..

Φιλικά honda13

IOT.A.D.E.S E
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΟΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΚΑΤΑΚΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΙΟΤΑΔΕΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ!!! 10 ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ 1 ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗ 53!!!! ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΙΟΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ. Ο ΙΟΤΑ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ!!! Η ΠΥΞΙΞΑ ΣΑΣ ΓΛΥΚΟΚΟΙΤΑΖΕΙ!!!!

έρχομαι εγώ προς 35 παίδες :)
είμαστε γιωτάδες προβληματικοί και 'σεις οι ακόμη πιο προβληματικοί σκλάβοι μας!!:h:p:h:p:h:p
επίσης για το συμπαίκτη που λέει ότι κατακτάμε φαντάσματα και ανενεργούς, να σε πληροφορήσω ότι γίνεται για να προστατεύουμε τα νησιά μας και να μη φυτρώσει κάνα μανιτάρι κόκκινο και μπαζωθεί πριν την ώρα του... όταν έρθουν τα θαύματα θα δούμε τι αξίζει καθένας.
και μακάρι να βγω ψεύτης, θα έχετε χάσει αρκετούς μήνες τσάμπα μπροστά απ'τους υπολογιστές σας.
καλές μάχες να έχουμε, καλές γιορτές και πάνω απ' όλα φίλοι, σύμμαχοι και συμπαίκτες, ΥΓΕΙΑ! :helm
Χαιρετώ γιατί έχω να πάω σε γιορτή! Να χαίρεστε τους Μανόληδες, τις Εμμανουέλλες και τους Δαυίδες! και πάλι καλές γιορτές!
 

DeletedUser

Guest
ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ:h:confused: ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΡΟΜΕΜΑ:p
 

DeletedUser7695

Guest
φιλε honda13...χαιρομαι που απαντησες απλα γιατι επεσες στην παγιδα!!!

ο φιλος "ψυχολογος" σας ειπε καποια πραγματα για το οτι εδω θα τσιμπισει λαβρακι....!!!!

ε λοιπον ειπα να το κανω κι εγω αυτο για να του αποδειξω οτι τσαμπα τα λεει!!!

-το οτι σου ειπα για 5 καινουριες συμμαχιες ηταν για να δω αν οντως αντιλαμβανεσαι οχι μονο εσυ αλλα και οι αλλοι αυτα που λεμε!!!
συνοπτικα:ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ 5 ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΝΤΟΥΣ!!!ΑΡΑ ΟΥΤΕ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΙΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ...!!ΑΡΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!

-Ποτε μου δεν παραπονεθικα γιατί είχαν κάνει υπέρ οι 4 συμμαχίες από πάνω μου,εκεί ήμουν και περίμενα δεν κλαιγόμουν αυτό κάνουν οι σωστοί παίκτες...
ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΜΑΣΤΕ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!ΑΡΑ?????ΠΑΛΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΛΕΤΕ...

-ΜΕ ΧΑΡΟΠΟΙΕΙ ΠΟΥ ΕΣΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΠΙΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΝΝΩΣΗ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!

-ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΡΩΤΑΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ!!!

-Όχι φιλε μου ούτε εγώ χαλάω παρέες με κανένα και δεν με ενδιαφέρει κανένας κόσμος iota kappa κτλ..μπορώ να στο αποδείξω αυτό στο kappa είμαι σε μια παρεούλα με πολύ λίγα άτομα και κάνω χαβαλέ(γιαυτο σου είπα είναι πολύ πιο δύσκολο τα 10-15 άτομα)..και εδώ γιαυτο είμαι και ήμουν γιατί έχω γνωρίσει πολύ καλά άτομα..αναφέρθηκα στα stats του παιχνιδιού γιατί αυτά δείχνουν αποτελεσμπατα σε σχέση με το παιχνίδι δεν μπορεί να λέει ότι θέλει ο καθένας..
ξανα διαβασε το γιατι μαλλον εχεις μπερδευτει....!!!δεν μπορει να μην σε ενδιαφερουν και ξαφνικα να μας αναλυεις τι κανεις στον καππα!!!ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!

-...και που είσαι οποιος θέλει να μάθει φιλε μαθαίνει όσες φορες και να του δείξεις αν είναι ανενεργός και δεν θέλει δεν πρόκειται να μάθει οποτε τσάμπα τον κρατάς..αυτά από εμενα...εδώ είμαι να δω την απάντηση σου...


ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ(σε ποντους) ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΘΑΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΑ ΙΣΑ.. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΤΑΙ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΜΕ ΕΚΒΙΑΣΜΟ(καλα κανετε)?????
ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!ΕΜΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΛΙΣ ΔΥΝΑΜΩΣΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΞΕΧΝΑΝΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ!!!!


ΑΠΛΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!!ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΣΕΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ!!!!ΕΙΔΑΤΕ?????/ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ???
ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ!!!!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΗΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ honda13 ΜΕ ΕΞΕΠΛΕΙΞΑΝ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ σου ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΑ!!!δεν το περιμενα!!!με εσενα μπορω να κουβεντιασω και in game αν θες!!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η 27/12/2011 ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.....!!!!!!

00.01.00 ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΕΞΕΓΕΡΣΗ....!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Kαθε φορα που λεω οτι δεν θα ασχοληθώ με τα νουμπακια του φόρουμ τοσο μπαινω στον πειρασμο οσο ανοίγω και διαβάζω τα post. Παίζεται την κολοκυθιά... Εγω σε ψάρωσα, και μετα αυτος σε ψάρωσε και τελικα σας καταλαβαμε. Κτλ κτλ...

Λοιπόν μην απαντήσει πλεον κανεις απο τους Ιοτάδες. Απο την στιγμή που ειναι φτερά στο παιχνίδι θα κανουν τα πάντα για να καταφέρουν κατι που δεν μπορούνε ingame. Το μονο που εχουν μαθει στην ζωή τους είναι να μειώνουν τους αλλους για να φανούνε μεγάλοι γιατι με τις πράξεις δεν μπορούνε να καταφέρουν τίποτα! Ας περιμένουμε με ανυπομονησία να δουμε επιθέσεις! Εγω προσωπικά αν τυχον με βαρέσουν θα τις ποστάρω εδω να τις βλεπουμε ολοι μαζι!


Συνεχίστε το σπαμ και οταν τελειώσει ο κοσμος θα μπορείται να πειτε οτι εμεις σας μιλούσαμε στο φορουμ αλλα εσεις δεν ειχατε τα κότσια να απαντήσετε. Μονο ετσι ξέρεται να νικάτε!
 

DeletedUser7233

Guest
φιλε honda13...χαιρομαι που απαντησες απλα γιατι επεσες στην παγιδα!!!

ο φιλος "ψυχολογος" σας ειπε καποια πραγματα για το οτι εδω θα τσιμπισει λαβρακι....!!!!

Προσπαθείτε να δημιουργείται θέματα για να ασχολούνται μαζί σας αυτό δεν σας το είπε ο φίλος ψυχολόγος

το οτι σου ειπα για 5 καινουριες συμμαχιες ηταν για να δω αν οντως αντιλαμβανεσαι οχι μονο εσυ αλλα και οι αλλοι αυτα που λεμε!!!
συνοπτικα:ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ 5 ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΝΤΟΥΣ!!!ΑΡΑ ΟΥΤΕ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΙΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ...!!ΑΡΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!

Μιλάς υποθετικά αν κάναμε 5 συμμαχίες γιατί δεν παραμένεις στα τώρα δεδομένα..αν και εγώ δεν ήμουν εδώ δεν θα έπαιζα άρα τα λες έτσι για τα λες δεν υφίσταται στην πραγματικότητα κουβέντα να γίνετε

Σου απάντησα ότι όπως είσαι εσύ τώρα έτσι ήμουν και εγώ πριν όχι ίσως σε τέτοιο βαθμό οποτε μην προσπαθείς να ρήξεις κάποιον στην παγίδα..το ίδιο λέμε

ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΡΩΤΑΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ!!!

Το ίδιο και εγώ δεν τα ξέρω όλα και όσο παίζεις μαθαίνεις

ξανα διαβασε το γιατι μαλλον εχεις μπερδευτει....!!!δεν μπορει να μην σε ενδιαφερουν και ξαφνικα να μας αναλυεις τι κανεις στον καππα!!!ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!

Μάλλον δεν καταλαβαίνεις τι γράφω

Στο αναλύω για να δεις ότι παίζω για χαβαλέ και για πλακίτσα δεν έχω την διάθεση να τσακωθώ και πάνω απόλα να το παίξω κάποιος η να είμαι πάντα ο νικητής και να χάσω δεν με πειράζει εξάλλου όταν παίζεις υπάρχει νικητής και χαμένος...πριν λίγο καιρό ήταν να αποχωρήσω(ιοτα)..γιαυτο αναλύω τον kappa δεν με ενδιαφέρει κανένας κόσμος από την άποψη που νομίζεις δηλαδη να κυριαρχήσω.

ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ(σε ποντους) ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΘΑΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΑ ΙΣΑ.. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΤΑΙ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΜΕ ΕΚΒΙΑΣΜΟ(καλα κανετε)?????
ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!ΕΜΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΛΙΣ ΔΥΝΑΜΩΣΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΞΕΧΝΑΝΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ!!!!

Καταρχήν δεν είμαι αρμόδιος για αυτό δεν έχω καμια θέση στην ηγεσία και ούτε θέλω...

Και ποιος σου είπε φιλε ότι βάζουν δυνατούς και με εκβιασμό έχεις στοιχεια γιατί έχω δεν έχω δει κάτι τέτοιο

Εγώ προσωπικά το κάνω και αν μου ζητήσει κάποιος να του δείξω μέχρι εκεί που ξέρω το κάνω...εγώ δεν εκπρόσωπο τους ιοταδες υπάρχει ηγεσία για αυτό...τοποθετώ τις απόψεις μου με βάση το θέμα που ανοίχτηκε

Κανεις δεν ξεχνάει από εκεί που ξεκινάει

ΑΠΛΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!!ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΣΕΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ!!!!ΕΙΔΑΤΕ?????/ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ???
ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ!!!!


Και τώρα σε παρακαλώ εξήγησε μου την πρόταση...και σε παρακαλώ την επομενη φορα να είσαι λίγο πιο προσεκτικός διότι απευθύνεσαι σε μένα και πες μου που και ποτε:ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΣA ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ και ποτε δεν το είδα σαν παιχνίδι :ΕΙΔΑΤΕ?????/ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ??? εκτος αν διαβάζεις ρωτάς και απαντάς μονος σου θέλοντας να αποδείξεις κάτι που δεν ισχύει

ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ honda13 ΜΕ ΕΞΕΠΛΕΙΞΑΝ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ σου ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΑ!!!δεν το περιμενα!!!με εσενα μπορω να κουβεντιασω και in game αν θες!!!!

Και οι δικες σου με εξέπληξαν προς το καλο πάντα...

Οποτε θες μπορείς να κουβεντιάσεις δεν έχω καμια προκατάληψη με κανένας αντίπαλο μου..ισα ισα σέβομαι και πολλούς από αυτούς...διότι με μερικούς ήμασταν και πρώην σύμμαχοι..


Φιλικά honda13

IOT.A.D.E.S E
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8567

Guest
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΟΛΩΝ ΣΑΣ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ ΑΥΤΟ... ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΣΚΟΠΟ ΤΗ ΝΙΚΗ ΣΤΟ GREPOLIS. ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΗ Ή ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΩΣ ΣΚΟΠΟ ΤΗ ΝΙΚΗ ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΚΟΜΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ "ΝΙΚΗ"? ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΕΠΑΘΛΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ? ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΛΥΣΕΙ ΤΑ ΒΙΟΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ- ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ? Ή ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΡΙΞΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ "ΓΚΟΜΕΝΑ" ΑΝ ΤΗΣ ΠΕΡΗΦΑΝΕΥΤΟΥΝ ΟΤΙ ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ".... ΚΑΙ ΔΕΡΝΟΥΝ"?

ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ!!! ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΣΑΣΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΗΛΙΘΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΜΨΕΤΕ ΑΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΙΚΟΝΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ.
 

DeletedUser7165

Guest
Δεν είναι πάντα αυτός ο σκοπός...Μια μεγάλη πλειοψηφία παίζει γκρέπολις για την παρέα περισσότερο...Εννοώ ότι 3-4 φίλοι στην πραγματική ζωή μπαίνουν στην ίδια συμμαχία για χαβαλέ...
 

DeletedUser

Guest
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΟΛΩΝ ΣΑΣ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ ΑΥΤΟ... ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΣΚΟΠΟ ΤΗ ΝΙΚΗ ΣΤΟ GREPOLIS. ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΗ Ή ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΩΣ ΣΚΟΠΟ ΤΗ ΝΙΚΗ ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΚΟΜΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ "ΝΙΚΗ"? ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΕΠΑΘΛΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ? ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΛΥΣΕΙ ΤΑ ΒΙΟΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ- ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ? Ή ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΡΙΞΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ "ΓΚΟΜΕΝΑ" ΑΝ ΤΗΣ ΠΕΡΗΦΑΝΕΥΤΟΥΝ ΟΤΙ ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ".... ΚΑΙ ΔΕΡΝΟΥΝ"?

ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ!!! ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΣΑΣΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΗΛΙΘΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΜΨΕΤΕ ΑΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΙΚΟΝΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ.


Φιλαρακι. Τα χαρτομαντιλα φύλαξε τα. Τερμα τα δακρυα. Σταματα να κλαις. Κλεισε τον explorer σου και πηγαινε για νανι! Οτι ωρα και να ειναι. Χαλαρωσε, συνειδητοποίησε τα ψυχολογικα σου προβληματα, ελα παλι στο pc, ανοιξε το game και οχι το φορουμ και προσπαθησε να διαβασεις τα guides ωστε να μαθεις λιγο το παιχνιδι.
 

DeletedUser8567

Guest
Φιλαρακι. Τα χαρτομαντιλα φύλαξε τα. Τερμα τα δακρυα. Σταματα να κλαις. Κλεισε τον explorer σου και πηγαινε για νανι! Οτι ωρα και να ειναι. Χαλαρωσε, συνειδητοποίησε τα ψυχολογικα σου προβληματα, ελα παλι στο pc, ανοιξε το game και οχι το φορουμ και προσπαθησε να διαβασεις τα guides ωστε να μαθεις λιγο το παιχνιδι.

ΝΕΑΡΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣΑΠΤΕΙΣ, ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ. ΑΝ ΚΟΙΤΑΧΤΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΙΣΩΣ ΤΑ ΔΕΙΣ ΚΑΘΑΡΟΤΕΡΑ.... ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΑ ΑΝΕΜΕΛΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΟΥΤΕ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΣΩΣΟΥΝ ΟΥΤΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΧΑΡΤΖΗΛΙΚΩΝΕΙ.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Παραμείνετε σε προκλήσεις εντός θεμάτων του παιχνιδιού κι αφήστε κατά μέρος τους υπαινιγμούς περί ψυχολογικών προβλημάτων, γιατί μόλις πατήσατε στο κατώφλι της παράβασης κανόνος του φόρουμ κι αν συνεχίσετε θα φανώ "παράλογος" και αμείλικτος ακόμη μία φορά.[/8EA]
 

DeletedUser

Guest
[8EA]Παραμείνετε σε προκλήσεις εντός θεμάτων του παιχνιδιού κι αφήστε κατά μέρος τους υπαινιγμούς περί ψυχολογικών προβλημάτων, γιατί μόλις πατήσατε στο κατώφλι της παράβασης κανόνος του φόρουμ κι αν συνεχίσετε θα φανώ "παράλογος" και αμείλικτος ακόμη μία φορά.[/8EA]

Διαβάζοντας όλο το νήμα,η ουδώς εχει προσπελαθεί εδω και μέρες...Να πουμε για προσωπικά στοιχεία;Να πουμε για απαγορευμένες λέξεις τις οποιες το script του vbulletin έχει hack για να ντουμπλάρονται αλλα δεν υπάρχουν;Απο που να άρχίσουμε και απο που να πιάσουμε.Ε και μιας και έγραψα μένω με την απορία..Ποιος κέρδισε τελικά;Ειδα 3-4 φορές να λέτε Χρόνια πολλα αλλα και πάλι στο ίδιο βιολί το γυρίσατε.Τι συμπέρανα εγω απο όλο αυτο;

Του δικου μου του μπαμπά το αμάξι τρέχει γρηγορότερα απο του δικου σου νιε νιε νιεεεε!...Get a life γιατι απ' τα λίγα πράγματα που μας έχουν μείνει που δεν θέλουν πολυ χρήμα ειναι το παιχνίδι.Παίξτε και απλά βαράτε αλλήλους.σάφως και θέλει κλείδωμα εδω γιατι, έφαγε πυξίδα λόγω εκτροχιασμού το topic.
 

DeletedUser8567

Guest
Διαβάζοντας όλο το νήμα,η ουδώς εχει προσπελαθεί εδω και μέρες...Να πουμε για προσωπικά στοιχεία;Να πουμε για απαγορευμένες λέξεις τις οποιες το script του vbulletin έχει hack για να ντουμπλάρονται αλλα δεν υπάρχουν;Απο που να άρχίσουμε και απο που να πιάσουμε.Ε και μιας και έγραψα μένω με την απορία..Ποιος κέρδισε τελικά;Ειδα 3-4 φορές να λέτε Χρόνια πολλα αλλα και πάλι στο ίδιο βιολί το γυρίσατε.Τι συμπέρανα εγω απο όλο αυτο;

Του δικου μου του μπαμπά το αμάξι τρέχει γρηγορότερα απο του δικου σου νιε νιε νιεεεε!...Get a life γιατι απ' τα λίγα πράγματα που μας έχουν μείνει που δεν θέλουν πολυ χρήμα ειναι το παιχνίδι.Παίξτε και απλά βαράτε αλλήλους.σάφως και θέλει κλείδωμα εδω γιατι, έφαγε πυξίδα λόγω εκτροχιασμού το topic.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
 

DeletedUser7233

Guest
Τελευταία παρέμβαση μου στο topic εξάλλου εγώ ήθελα να κλειδωθεί και πιο πριν..

Εδώ φαίνεται και ξεχωρίζουν οι αντίπαλοι οι σοβαροί και αυτοί που εμπνέουν σεβασμό...

Αρχικό μήνυμα απο Theogonia
Διαβάζοντας όλο το νήμα,η ουδώς εχει προσπελαθεί εδω και μέρες...Να πουμε για προσωπικά στοιχεία;Να πουμε για απαγορευμένες λέξεις τις οποιες το script του vbulletin έχει hack για να ντουμπλάρονται αλλα δεν υπάρχουν;Απο που να άρχίσουμε και απο που να πιάσουμε.Ε και μιας και έγραψα μένω με την απορία..Ποιος κέρδισε τελικά;Ειδα 3-4 φορές να λέτε Χρόνια πολλα αλλα και πάλι στο ίδιο βιολί το γυρίσατε.Τι συμπέρανα εγω απο όλο αυτο;

Του δικου μου του μπαμπά το αμάξι τρέχει γρηγορότερα απο του δικου σου νιε νιε νιεεεε!...Get a life γιατι απ' τα λίγα πράγματα που μας έχουν μείνει που δεν θέλουν πολυ χρήμα ειναι το παιχνίδι.Παίξτε και απλά βαράτε αλλήλους.σάφως και θέλει κλείδωμα εδω γιατι, έφαγε πυξίδα λόγω εκτροχιασμού το topic.

Σύμφωνο απόλυτα με το πιο πάνω σχόλιο

Αυτά από εμενα φιλικά όπως πάντα honda13

IOT.A.D.E.S E
 

DeletedUser

Guest
ΝΤΡΟΠΗ

ΣΟΒΑΡΕΥΤΗΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΑΡΑΣΗΡΕΣΤΕ
ΑΣ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ
 

DeletedUser

Guest
Απιστευτο τοπικ..

Στο φορουμ παντως ειστε ισοπαλια..
 
Κορυφή