ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑ 3-0

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8539
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ε ρε αντρίλα εδώ μέσα...

Εν τω μεταξύ, σας εκλιπαρώ για βοήθεια από το καλοκαίρι...

http://forum.gr.grepolis.com/showthread.php?t=4004

με γράψατε όλοι...και ιδού τα αποτελέσματα...20 άτομα κάνουν πλάκα μ' όποιον θέλουν κι όποτε θέλουν...
 

DeletedUser

Guest
Στο παιχνίδι πάντως όλοι ξέρουμε ποιος νικάει και ποιος χάνει...νικητές είμαστε οι ΙΟΤΑΔΕΣ...με μεγάλη διαφορά...

Αγαπητα μου παιδιααααα, πριν σχολιασω το ασχολιαστο σχολιο του φιλου μας επανω θελω να πω δυο λογακια...Ο κοσμος Ι οπως και ολη οι αλλοι κοσμοι φτιαχτηκαν για διασκεδαση, και γενικα το παιχνιδι οποτε δεν χρειαζεται να ειμαστε τοσο ανταγωνιστικοι...Οσον αναφορα τους ΙΟΤΑΔΕΣ εχω να πω το οτι εκαναν πολυ μεγαλη βλακεια και δημιουργησαν αυτες τις συμμαχιες γιατι ετσι χαλανε τον κοσμο και σε λιγο (ΑΑν νικησουνε) δεν θα εχετε ποιον να κατακτατε.. Και παρολο που ειμουνα ενας απο αυτους η μαλλον ενας DARK WARRIOR και αργοτερα ενας ΙΟΤΑΣ ηξερα πως ειναι να κατακτας συνεχεια και να εισαι εγωισταρος οπως καποιοι αλλοι..Θωμα φιλε μου ωραιο το προφιλ ωραια σκεψη αλλα θα επρεπε να ντρεπεστε...Σας βλεπουν οι αλλοι κοσμοι και λενε: τι εγινε εδω; αυτοι οι ΙΟΤΑΔΕΣ εχουν χαλασει ολον τον κοσμο Ι..Ριξτε μια ματια στους αλλους κοσμους, ποσο ηρεμοι και ωραιοι ειναι, εχουν πολλες συμμαχιες αλλα λιγες μεταξυ τους ειναι υπερ και η καθεμια ειναι σχεδον μονη της, και καλα κανει...Μας κανετε τους ωραιους και τους δυνατους αλλα χωρις συμμαχους δεν μπορειτε ενα ξιφος να στρατολογησετε, δεχεστε επιθεση και λετε: αααα ωραιαα για να πω στον thekal η vaggos66 η thanos.milo (δηλαδη τους πιο δυνατους) να με υποστηριξουν... εε απλα σας υποστηριζουν και πατε και λετε μετα:ποπο δεν καταφερε να με κατακτησει ο ταδε και γελατεεεεε.. Ενω μονοι σας δεν κανετε τιποτα.. ασε που τις περισσοτερες φορες που εχω επιτεθει σε εσας οι πολεις ειναι αδειες και μετα γεμιζουν..Εκανα λαθος που μπηκα σε εσας οι καημενοι οι UNION,ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ-ΚΡΗΤΕΣ,ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ και ολοι αυτοι παλευουν για να σωθουν, τουλαχιστον παιζουν το παιχνιδι κανονικα..Τι εννοω με αυτο;; Εννοω και "αμυνα" και "επιθεση"..Φιλε luke7asto αντε φαε κανεναν κουραμπιε και κανε κανενα μπανακι να δροσιστεις λιγο...Θωμα, μην πεις στον κοπο να με βρεις στο Grepolis γιατι ο λογαριασμος που θα δεις θα ειναι παρατημενος.Καλη συνεχεια σε ολους!!! α και ιοταδες, κοιταξτε να διορθωσετε τον κοσμο γιατι θα μειωθουν οι συμμετοχες παικτων και θα κλεισει ο server του Ι και μετα θα ψαχνεστε..
 

DeletedUser7165

Guest
Αγαπητα μου παιδιααααα, πριν σχολιασω το ασχολιαστο σχολιο του φιλου μας επανω θελω να πω δυο λογακια...Φιλε luke7asto αντε φαε κανεναν κουραμπιε και κανε κανενα μπανακι να δροσιστεις λιγο...


Καλέ ρε, άλλη "ατάκα" δεν έχεις; Έχω διαβάσει όλα τα ποστ σου και στα περισσότερα λες αυτήν την μαλ..εξυπνάδα!
 

DeletedUser

Guest
Αφου δεν κανετε μπανακια για να δροσιζεστε ;)
 

DeletedUser7165

Guest
Ενώ εσύ που βρωμάς ακόμα και πίσω απ το PC μπανιαρίζεσαι τακτικά! :h:p


χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα!

Ας τον αφήσουμε στο PC του! Ας μην τον ενοχλούμε άλλο μήπως και πάει για μπανάκι, γιατί δεν αντέχω την ΜΠΟΧΑ ΤΟΥ! χα χα χα
 

DeletedUser

Guest
Ωραιος με μυριζεις μεσω υπολογιστη! Πανεξυπνος!
 

DeletedUser

Guest
Στο παιχνίδι πάντως όλοι ξέρουμε ποιος νικάει και ποιος χάνει...νικητές είμαστε οι ΙΟΤΑΔΕΣ...με μεγάλη διαφορά...


KAΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ, ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΦΙΛΕ Luke7asto ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ, ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ MOB ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΘΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ Ο ΓΙΩΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ dEmocracy ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΠΟΥ ΟΜΟΛΟΓΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.. ΕΑΝ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΜΕ ΕΜΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΑΜΕ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΦΤΑΣΕΙ, ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ...ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

KAI OΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο jim blackgas ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΨΩΜΙ ΑΚΟΜΑ

AA KAI KATI AΛΛΟ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΛΑΛΑΚΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙ.. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΔΥΟ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.. 1) ΦΙΛΕ ΛΑΛΑΚΗ, ΓΙΑΤΙ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ τόνους ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ 'ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕ ΤΟΝΟΥΣ ΜΙΑ ΟΧΙ.. ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ?? ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΡΑΦΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ.. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ 'ΓΩ ΤΙ..2) ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ""ΤΑΠΩΣΕΙΣ"" ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΣ? ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο Thule2006 ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ (ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.. 18 ΧΡΟΝΩΝ ΑΝΤΡΑΚΙ ΚΙ ΟΛΑΣ.

Κλεισε τον explorer σου και πηγαινε για νανι

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 18ΧΡΟΝΟ ΛΑΛΑΚΗ ΠΡΟΣ ΤΟΝ 30+ Thule
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή