ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑ 3-0

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8539
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8539

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΛΕΒΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΛΕΒΕΝΤΙΣΕΣ...

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΩΡΙΜΗ ΣΚΕΨΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΣΑΣ.

ΚΑΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΟΥ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΙΟΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ Η ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΄ΦΙΛΟΙ΄ΜΑΣ ΟΙ ΙΟΤΑΔΕΣ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΟΛΟ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΖΕΙ??? ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ , ΟΣΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ.

ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΚΑΝΕΠΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΛΙΝΔΡΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΨΥΧΗ ΤΑ ΜΠΡΑΤΣΑΚΙΑ Α.Ε. ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΤΕ. ΑΛΛΑ ΟΡΓΑΝΩΘΕΙΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΤΕ ΚΑΛΑ. ΟΤΙ ΧΑΣΕΤΕ (ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ) ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΥΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΤΕ.

ΓΙΑΥΤΟ ΙΟΤΑΔΕΣ Α,Β,Γ,Δ,Ε,Ζ,Η, Θ,Ι,Κ κτλ ΕΛΑΤΕ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ.


ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ,
thegreatkara81

ΜΠΡΑΤΣΑΚΙΑ Α.Ε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7695

Guest
και η union 1 ειναι εδω και περιμενει.....!!!!!!


με εκτιμηση ...

αυτοι που πλεον δεν σας αφηνουν να κατακτατε φαντασματα και ανενεργους
 

DeletedUser

Guest
ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΝ ΚΑΤΑΚΤΗΤΩΝ

ΟΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΚΑΤΑΚΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΙΟΤΑΔΕΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ!!! 10 ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ 1 ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗ 53!!!! ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΙΟΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ. Ο ΙΟΤΑ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ!!! Η ΠΥΞΙΞΑ ΣΑΣ ΓΛΥΚΟΚΟΙΤΑΖΕΙ!!!!
 

DeletedUser

Guest
:))

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ,ΚΑΙ ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ

ΑΝΤΕ
ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΣΕ ΑΜΥΝΤΗΚΕΣ ,
ΘΑ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ
this is grepolis
 

DeletedUser4601

Guest
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:h:cool;):eek::d:d:d:d:p:p:p:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::h:d:h:d:h:d:h:d:h:p:h:p:h:p:h:p

επιτελους θα ερθει κανεις και προς 54???
δεν χαλιεμε ομως ερχομαι εγω σε αλλες θαλασσες. καλες μαχες αγορια.


και οτι εβαλα καναπε στο γραφειο. αχαχαχαχαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8472

Guest
......

ΧΑΧΑΧΑ ΝΑΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΣΤΗΝ 53.....ΩΧ ΝΑΙ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΝΤΟΥ ΣΕ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ Κ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΤΕ ΣΑΣ ΠΗΡΑΜΕ ΠΟΛΕΙΣ????ΧΑΧΑΑΧΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!:d:d:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Mου αρέσει που οι μάχες στον Κόσμο Ιότα γίνονται καθαρά στο φόρουμ. Στο παιχνίδι δεν κουνιέται ουτε φτερό. Ισως φταίει το γιορτινό πνεύμα των Χριστουγέννων. Μαλλον μας λυπηθήκατε και είπατε να αφήσετε πόλεις να κανουμε γιορτές ε; Απο εμένα ενα μεγάλο ευχαριστώ για την εκτίμηση σας (μιας και μας αναφέρετε σε καθε topic του φόρουμ) και καλες γιορτές σε όλους!

Το ότι τελείωσε ο κοσμος Ιότα, για να τα πάρουμε απο την αρχή, δεν είναι φήμη. Δυστυχώς για σας. Απλα εμφανίζεται το στοιχείο του "κομμουνισμου". Εμφανίζονται 5-6 αντιφρονούντες που πιστεύουν οτι θα κάνουν την διαφορά. Δυστυχώς ή ευτυχως ο κόσμος πλεον εχει κλείσει. Η πορεία του ειναι σταθερή και αναγνωρισμένη ακόμα και απο τους εχθρούς που δεν ειναι ονειροπόλοι. Θα παίξουμε να περάσουμε καλα αλλα δύναμη να αποκρούσει την ισχύ των Ιοτάδων πλέον δεν υπαρχει. Και φυσικά οι ευθύνες θα πέσουν στο οτι εγινε η ένωση της υπερ και παίζουμε αδικα. Η κατάληξη ειναι ίδια. Ο κόσμος αποτυπώθηκε στο όνομα μας Ιοταδες ;).

Έπειτα μια μικρή παρατήρηση για τις συμμαχίες μας, ειμαστε 5 (Α-Ζ). Και τελος για τις κατακτήσεις. Εμ 2 παρατηρήσεις. Οταν απο τις 10 πόλεις οι 9 ειναι αμυντικές, φυσικά και θα υπάρξει ενας βαθμός δυσκολίας στην κατάκτηση τους. Αυτο δεν σημαίνει αδυναμία όμως. Και προς πληροφόρηση σας, η αμυντική πολη δεν θα στρέψει τις επιθετικές μας σε αμυντικές. Ισα ισα ειναι το άλλο μας μισό, γι'αυτο σας επισκεπτόμαστε συνέχεια.

Κατι που μου ήρθε τώρα, για να τονίσουμε οτι ο κόσμος δεν οφείλετε στη ένωση αλλα στους παίχτες, μεσα σε εναν μήνα απο την ύδριση των συμμαχιών μας, το άθροισμα των ποντών μας στην κατάταξη των μαχητών μας πηγαίνει στην δεύτερη θέση πλησιάζοντας αρκετα τους πρώτους. Εκει φαίνεται το επίπεδο της συμμαχίας.

Καλα χριστούγεννα σε όλους, εχουμε το φόρουμ να τα λεμε, τι να το κανουμε το παιχνίδι; Σωστά..;;
 

DeletedUser

Guest
ΧΑΧΑΧΑ ΝΑΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΣΤΗΝ 53.....ΩΧ ΝΑΙ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΝΤΟΥ ΣΕ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ Κ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΤΕ ΣΑΣ ΠΗΡΑΜΕ ΠΟΛΕΙΣ????ΧΑΧΑΑΧΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!:d:d:d:d:d


ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΗΡΑΤΕ ΠΟΛΕΙΣ??? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ... ΜΗΠΩΣ ΓΕΜΙΣΕ ΜΕ ΣΥΝΤΡΙΜΜΙΑ ΙΟΤΑΔΩΝ ΟΛΗ Η 53??? ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΙΟΤΑΔΕΣ ΣΤΗΝ 53 ΕΧΑΣΑΝ 11 ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑΝ ΜΟΛΙΣ ΜΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ? ΜΗ ΤΑ ΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΚΘΕΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ...
 

DeletedUser

Guest
Drako αντρακι μου; κοιτάς μεμονομένα θάλασσες; κοιτα συνολικές απώλειες! Ποσες πολεις εχετε χασει εσεις απο την αρχη του κοσμου και ποσες χαθηκαν απο την πλευρά μας. Η διαφορά θα ειναι τεράστια! Και περα απο αυτο καταφέρατε και πηρατε 11 πόλεις; Μπραβο λοιπόν! Ειστε αξιέπαινοι. Θα σε παραδεχτώ μολις καθαρίσετε ολη την θάλασσα! Και για χάρη σου, οταν καθαρίσει η θάλασσα 53, θα ανοίξω ενα topic Ολο δικό σου. Νομιζεις θα Ποστάρεις εκει περα;

Υ.Γ: Δεν βάζεις και το όνομα σου στον Ιότα να ξερουμε ποιος ειναι αυτος που σπαμμαρει στο φόρουμ; Επίσης σταμάτα τα caps και τα bolt. :)


Χαχαχαχαχα κατσε παλικάρι μου. Γιατι εχεις πολύ πλακα.! Κοίταξα τωρα τα στατς. Χαχαχαχαχαχα τι μας κανατε; Ονειροπολείς και συ παιδάκι μου.; Πρώτον μας πήρατε 5 πόλεις και χάσατε 1. Χάσατε μια απο τον καλύτερο σας παιχτη στην 53, και καταφέρατε να πάρετε πολη απο παιχτη σας, ο οποίος με παρακάλεσε να ερθει σε μας, και αποδειχτηκε οτι ηταν αποτυχία. Ηρθε σε μας και εχασε ολες του τις πόλεις. Αυτο δειχνει για αλλη μια φορα το επιπεδο των παιχτών σας... Καλες μάχες λοιπόν, να τις περιμένετε σύντομα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Drako αντρακι μου; κοιτάς μεμονομένα θάλασσες; κοιτα συνολικές απώλειες! Ποσες πολεις εχετε χασει εσεις απο την αρχη του κοσμου και ποσες χαθηκαν απο την πλευρά μας. Η διαφορά θα ειναι τεράστια! Και περα απο αυτο καταφέρατε και πηρατε 11 πόλεις; Μπραβο λοιπόν! Ειστε αξιέπαινοι. Θα σε παραδεχτώ μολις καθαρίσετε ολη την θάλασσα! Και για χάρη σου, οταν καθαρίσει η θάλασσα 53, θα ανοίξω ενα topic Ολο δικό σου. Νομιζεις θα Ποστάρεις εκει περα;

Υ.Γ: Δεν βάζεις και το όνομα σου στον Ιότα να ξερουμε ποιος ειναι αυτος που σπαμμαρει στο φόρουμ; Επίσης σταμάτα τα caps και τα bolt. :)


ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΣΟΥ ΣΕ ΟΣΑ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΤΕ ΤΗ ΤΑΣΗ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ... ΑΝ ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΗ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΕ ΜΕ ΨΕΥΔΕΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ... ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΧΑΣΙΜΟ ΠΟΛΕΩΝ ΤΟΝ ΠΡΟΣΥΛΛΗΤΙΣΜΟ ΜΕΛΩΝ ΜΑΣ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΕ ΕΣΑΣ ΜΕΣΩ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ... ΓΝΩΡΙΜΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΑΣ... ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ... ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΞΑΝΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ! ΣΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΠΕΜΠΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΔΩ ΛΗΓΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΥΓ: ΤΑ ΚΟΛΛΗΤΑΡΙΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΕ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΜΕ. ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ.
 

DeletedUser

Guest
Συγγνωμη αν σε προσβαλα λέγοντας σε άντρα. Θεωρώ με το όνομα Γιώργος προς τα εκει θα κλείνεις, εξωτερικά έστω. Για να απαντήσω αρχικα στο Υστερόγραφο.

Έπειτα εννοείται πως δεν θα απαντήσεις στο μήνυμα μου γιατι δεν θα ξερεις τι να πεις.
Ψευδή στοιχεία πλασάρεις εσυ για να μειώσεις ορισμένα γεγονότα. Ο θανάσης μια χαρα τα λέει. Τι ακριβώς χασαμε για πες μου; Καταρχην τις 11 που τις ειδες εσυ Γιώργο; 5 πόλεις χάθηκαν. Η μία ηταν απο παιχτη με 4.000 ποντους, ο οποίος φυσικα ηταν κίτρινος, και οι αλλες 4 χαθηκαν απο εναν δικο σας παιχτη, ο οποίος με παρακαλούσε μερες να τον βαλω σε μας.

Χαχα η τακτική μας ειναι να προσκαλούμε παίχτες; Χαχαχα εχει βουήξει το φόρουμ μας απο μηνύματα που τους προσκαλούνε σε αλλες συμμαχιες. Και πίστεψε με ειναι και η δικιά σου ιερή συμμαχία μεσα.

Παντως για την καλύτερη πληροφόρηση σου να συμβουλεύεσαι το grepostats και οχι τα όνειρα σου!
 

DeletedUser8545

Guest
και η union 1 ειναι εδω και περιμενει.....!!!!!!


με εκτιμηση ...

αυτοι που πλεον δεν σας αφηνουν να κατακτατε φαντασματα και ανενεργους

Μπα;; Εσεις είστε τα λαγουδάκια που είχατε κάνει ένας τοίχος από 1000αδες καρότα γύρω από ένα φάντασμα που πήγα να κατακτήσω και οι τεμπέληδες,μπεκρήδες στρατιώτες μου έκαναν 10 ώρες να βγάλουν ένα-ένα τα καροτάκια σας για να περάσει το αποικιακό;;; (Δεν χρειάζεται να πω που κατέληξαν μετά τα καρότα γιατί το βλέπουν το φόρουμ και μικρά παιδιά!):helm_wink
 

DeletedUser8472

Guest
......

ΕΛΑ ΓΙΩΡΓΟ ΜΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ 53 ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ ΜΑΣ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ?ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΟΙ?ΣΥΝΤΡΙΜΙΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ Η ΔΙΚΑ ΣΑΣ?ΓΙΑ ΤΟΝ IOTA ΕΝΝΟΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΓΩ.ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΠΟΣΤ.
 

DeletedUser7695

Guest
Μπα;; Εσεις είστε τα λαγουδάκια που είχατε κάνει ένας τοίχος από 1000αδες καρότα γύρω από ένα φάντασμα που πήγα να κατακτήσω και οι τεμπέληδες,μπεκρήδες στρατιώτες μου έκαναν 10 ώρες να βγάλουν ένα-ένα τα καροτάκια σας για να περάσει το αποικιακό;;; (Δεν χρειάζεται να πω που κατέληξαν μετά τα καρότα γιατί το βλέπουν το φόρουμ και μικρά παιδιά!):helm_wink

τα καροτα αμα σηκωθουν γινονται κοφτερα φιλε μου!!!!!ετσι μου ειπαν οι στρατιωτες μου οταν ερχοντουσαν πισω για να κανουν 8 παρελασεις...χαχαχχαχα!!!

ποια πολη μας πηρατε στην 64???????????στην 63???????????
ανενεργων μηπως????μαλλον ναι δες τα στατς που συμβουλευσαι καθε μερα!!!χαχαχχα
σε μια πολη επιτεθικατε μονο και αυτη θυμασαι την καταληξη??????χαχαχαχαχα

το καλο ειναι οτι υπαρχουν πολλα φαντασματα ακομα για να ασχοληθειτε ακομα!!!!και μην περιφανευεστε για την 54 ερχεται και η σειρα της!!!απορροφηστε τους διπλους λογαριασμους και τους αννενεργους και θα περιμενω!!!!αααααα και κατι ακομα καμια επιθεση σε ενεργο θα κανετε??????

και μια συμπληρωση.....οταν δεν μπορει ενας παικτης με 4 πολεις να σου κανει κατακτηση δεν του στελνουμε μηνυμα να τον κοροιδεψουμε γιατι θα σας δω τι θα κανετε αν το παρουμε σοβαρα το πραγμα!!!!

Υ.Γ. ΚΑΝΤΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ !!!ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8472

Guest
XAXAXA ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ Κ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΙ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΛΑΣΠΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ Η ΑΣΚΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑ.ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ Κ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ Κ ΓΙΑΥΤΟ Κ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΕΛΕΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΣΑΛΙΑΡΙΣΜΑΤΑ Κ ΠΑΙΞΤΕ.ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΟΒΟΣΑΣΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΤΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ.ΜΗΝ ΡΙΧΝΕΤΑΙ Κ ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΑΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΑΒΑΣΙΜΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!
 

DeletedUser7695

Guest
DeathKinght7


ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ 64 ΚΑΙ ΣΤΗΝ 63 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ????ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΕΠΙΤΕΘΗΚΕΣ?????

ΜΜΜΜΜΜ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΛΛΟΥ??????
ΜΑΛΛΟΝ ΝΑΙ ΕΕΕ!!!!
ΠΑΛΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΙΟ ΔΙΠΛΟΙ ΜΕ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ????
ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ....ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ.....!!!!:mad::mad::mad::mad::p:p
 

DeletedUser8548

Guest
σιγα το πραγμα

Μας πειρατε 11 πολεις οι οποιες ηταν ολες απο πρωην ατομα τις συμμαχιας σας που μπηκαν σε εμας.ετσι τα αφησαμε περιπου στο ελεος των επιθεσεων σας για να μην λετε οτι δεν εχετε πολεις.παρτε να εχετε.ηταν δωρο για τις γιορτες.
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΤΩΝ ΙΟΤΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΛΑΒΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΩΡΑ Σ' ΑΥΤΟ!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΝΩΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΟ ΜΕΛΟΣ ΜΕ 46.ΟΟΟ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΟΝΟ!

ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΩ ΤΟ grepostats ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΗΚΗ ΣΑΣ!!!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠ' ΤΑ ΓΕΛΙΑ... ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΛΗΠΗΤΟΙ...

ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΒΛΕΠΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ...
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ ΜΕ ΛΟΓΙΑ...

ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!
 

DeletedUser8538

Guest
βουτυρο στο ψωμι

αγαπητοι συμμαχοι,και πολυαγαπημενοι εχθροι του κοσμου ΙΟΤΑ,απευθυνομαι σε ολους,μιας και ολοι ειμαστε απαραιτητοι,αφου διαβασα τα σχολια των εχθρων μας(μπρατσακια ξεφουσκωτα,union γατακια,ελληνικη ΚΟΤΟκρατορια,μακεδονικη χαλβαδες,και πασα κατευθυνση)βλεπω οτι τους αρεσει να μιλανε.και λεω να μιλανε γιατι μονο αυτο κανουν...στην 34 και στην 35 ειναι ειδος προς εξαφανιση...ενα πραμα σαν την καρεττα-καρεττα που θα λεγονται γατακια-γατακια.καλα κανουν και υπαρχουν και εχουμε ενδιαφερον στο παιχνιδι το οποιο το εχουμε κερδισει ηδη...δεκτες οι αντιπαραθεσεις και τα σχολια...αλλα ρε παιδια(εχθροι) αν δεν μαθετε να παιζετε σωστα(σ.σ.βλεπε ΙΟΤΑΔΕΣ) το μονο που παρεχετε,ειναι τροφη.εισαστε το φαγητο μας,και οπως ειπε ενας συμμαχος μας πολυ σοφα,ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ!!!!!καλη μας ορεξη συμμαχοι,καλες γιορτες σε ολους,και επεται συνεχεια....
Υ.Γ.(προς εχθρους)συνεχιστε ετσι οπως μεχρι σημερα....μας αρεσει!!!!!!!!!
 

DeletedUser8539

Guest
ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΒΓΗΚΑΤΕ ΟΛΟΙ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΓΟΥΜΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΣΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ. ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ? ΠΟΤΕ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΤΑ ΜΠΡΑΤΣΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ? ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΓΛΩΣΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΡΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΠΡΑΞΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ. ΧΤΥΠΗΣΤΕ ΙΔΡΥΤΕΣ ΑΡΧΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ. ΕΚΕΙ ΦΕΝΕΤΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΟΧΙ ΣΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ. ΜΕ ΞΕΝΑ ΚΟΛΥΒΑ ΚΗΔΕΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ. ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΑΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΙΟΤΑΔΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΙΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΛΑΝΤΖΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΓΓΑΡΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ. ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.
 
Κορυφή