ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑ 3-0

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8539
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8538

Guest
ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΒΓΗΚΑΤΕ ΟΛΟΙ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΓΟΥΜΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΣΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ. ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ? ΠΟΤΕ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΤΑ ΜΠΡΑΤΣΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ? ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΓΛΩΣΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΡΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΠΡΑΞΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ. ΧΤΥΠΗΣΤΕ ΙΔΡΥΤΕΣ ΑΡΧΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ. ΕΚΕΙ ΦΕΝΕΤΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΟΧΙ ΣΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ. ΜΕ ΞΕΝΑ ΚΟΛΥΒΑ ΚΗΔΕΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ. ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΑΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΙΟΤΑΔΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΙΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΛΑΝΤΖΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΓΓΑΡΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ. ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.

δεν βλεπεις κινηση φιλε μου????φορεσες τα γυαλια σου?καθαρισες λιγο την οθονη του pc σου?επλυνες το προσωπο σου?αν τα εκανες ολα αυτα και συνεχιζεις να μην βλεπεις πραξεις,τοτε μαλλον παιζεις farmerama η καποιο sim με χτισιμο κτιριων.μαθε πως μπορεις να δεις τα στατιστικα του καθε παιχτη,της καθε συμμαχιας και μετα (αν συνεχισεις να εχεις γλωσσιτσα) ελα να ξαναγραψεις.αν δεν τα ελεγξεις να δεις ποσες επιθεσεις κανουμε καθημερινα,ποσες παρελασεις κανουμε επανω στα χαμενα στρατευματα σας,ποσες νεες μας πολεις ηταν δικες σας,και οτι οι πιο πολλοι ποντοι μας,ανηκαν καποτε σε σας,τοτε φιλε μου σορρυ,αλλα δεν ακουγεσαι απο εκει χαμηλα που μιλας!!!!!!!το ιδιο ονομα εχω και στο παιχνιδι.ειμαι προκλητικοτατος ακομα και με τα ονοματα πολεων μου που σας αφιερωνω.αλλα και παλι ''φιλε μου'' κινηση δεν βλεπω...συνεχιστε λοιπον να γραφετε εσεις στο φορουμ,και να παιρνουμε εμεις τις πολεις σας.να προσθεσω επισης και μια παρακληση.....μην αφηνετε ρε παιδια(εχθροι) τις ακαδημιες αδειες....καντε και καμια ερευνα να μην τις εχουμε στο κεφαλι μας....κλεινω λεγοντας ενα ευχαριστω σε ολους τους εχθρους για τις ομορφες και πληρως αναπτυγμενες πολεις που μας εδωσαν...και αναφερομαι σε πολεις αρχηγων,υπαρχηγων,στρατηγων και ΜΟΝΟ δυνατων παιχτων-αντιπαλων που εχουμε κατακτησει το τελευταιο διαστημα.και παλι σας ευχαριστω,και σας παρακαλω ΜΗΝ ΠΑΤΑΤΕ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ.....
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕ ΕΝΑΣ ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...


Παιδιά εγώ λέω ότι είναι ένα παιχνίδι και αν και είμαστε όντως οι καλύτεροι σ'αυτόν τον κόσμο δεν είναι πρέπον να είμαστε και υπερόπτες!!!
Πιστεύω ότι πολλά άτομα κουράστηκαν για πολύ καιρό μέχρι να φτάσουμε εδώ που ήμαστε,δεν έγιναν όλα από έναν ή μέσα σε μια νύχτα!!!
Ας παίξουμε λοιπόν όπως ξέρουμε και ο καιρός θα δώσει το μάθημά του σε όσους θέλουν να το παίζουν έξυπνοι,μην ρίχνουμε κι εμείς το επίπεδό μας!
 

DeletedUser7695

Guest
DeathKinght7


ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ 64 ΚΑΙ ΣΤΗΝ 63 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ????ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΕΠΙΤΕΘΗΚΕΣ?????

ΜΜΜΜΜΜ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΛΛΟΥ??????
ΜΑΛΛΟΝ ΝΑΙ ΕΕΕ!!!!
ΠΑΛΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΙΟ ΔΙΠΛΟΙ ΜΕ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ????
ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ....ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ.....!!!!:mad::mad::mad::mad::p:p

περιμενω την απαντηση απο ολους τους γιοταδες σε αυτο που εγραψα και δεν το σχολιαζετε καθολου!!!!τυχαιο??????ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥ!!!!!!!!

ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟ GAME ΜΕ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΟΥ ΣΤΗΝ 64 ΜΕ ΤΑ ΚΑΡΟΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ....ΓΑΤΑΚΙΑ(ΙΟΤΑΔΕΣ...)
ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΑΝΟΙΧΤΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!!!!!
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ!!!!!!Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΕΟ?????????????ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΤΟ!!!
ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΓΡΑΦΩ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ TON DeathKinght7

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΛΑΨΕΣ!!!!ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΜΟΥ x2
 

DeletedUser7165

Guest
UNION και όλο το συνάφι σας...

χα χα χα χα χα χα χα χα! Καιρό είχα να γελάσω έτσι! :d:d Εγώ ξέρω ότι τώρα τελευταία κατακτάτε πόλεις 4.000 πόντων! Και επίσης ξέρω ότι αντί να πολεμάτε, στέλνετε μηνύματα σε παίκτες μας με σκοπό να τους πάρετε στη συμμαχία σας! Είστε αξιολύπητοι...:d:d Όχι τίποτα άλλο, αλλά ξεφτιλίζετε το παιχνίδι...:p. Παραδεχτείτε επιτέλους ότι με εμάς, τους Ι.O.T.A.D.E.S, δε τα βγάζετε πέρα...:d
 

DeletedUser

Guest
ΠΕΣ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΕ...


[slo]
Προειδοποίηση για spam.
Παρακαλώ μην γράφετε αν δεν έχετε κάτι να προσφέρετε στο θέμα.
..SLonE..​
[/slo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7165

Guest
+++++

...ξέρω και έναν σύμμαχό μου που έχει καθαρίσει μόνος του ολόκληρο το νησί του από τους Κοσμοκράτορες (ο Θεός να τους κάνει)...Τούς κατέστρεψε όλο το στρατό...Και είναι μόνο 3.900 πόντους...Μετά κάνατε ομαδική και του πήρατε την πόλη και τώρα χαίρεστε!:d:d:d
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8545

Guest
DeathKinght7


ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ 64 ΚΑΙ ΣΤΗΝ 63 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ????ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΕΠΙΤΕΘΗΚΕΣ?????

ΜΜΜΜΜΜ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΛΛΟΥ??????
ΜΑΛΛΟΝ ΝΑΙ ΕΕΕ!!!!
ΠΑΛΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΙΟ ΔΙΠΛΟΙ ΜΕ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ????
ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ....ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ.....!!!!:mad::mad::mad::mad::p:p

Ελα 36,35,46 αγόρι να τα πούμε Εκεί αλονίζω εγώ...Λογικά κάπου θα με βρεις...Και αν δεν με βρεις θα σε βρω εγώ κάπου!
Οσο για αυτό που είπες για τους διπλούς...επειδή εσείς το αναφέρετε πολύ μάλλον εσείς το κάνετε συνεχώς...Γιατί δεν εξηγείται τέτοιο κόλλημα και τέτοια "καψούρα" με το θέμα αυτό!!! Άντε πηγαίνετε σε κανένα ρεβεγιόν τώρα ,γιατί από Τρίτη πάλι στα λαγουμάκια σας! Άντε παλικάρια μου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7695

Guest
Ελα 36,35,46 αγόρι να τα πούμε Εκεί αλονίζω εγώ...Λογικά κάπου θα με βρεις...Και αν δεν με βρεις θα σε βρω εγώ κάπου!
Οσο για αυτό που είπες για τους διπλούς...επειδή εσείς το αναφέρετε πολύ μάλλον εσείς το κάνετε συνεχώς...Γιατί δεν εξηγείται τέτοιο κόλλημα και τέτοια "καψούρα" με το θέμα αυτό!!! Άντε πηγαίνετε σε κανένα ρεβεγιόν τώρα ,γιατί από Τρίτη πάλι στα λαγουμάκια σας! Άντε παλικάρια μου!

καταλαβαμε φιλε μου....δεν ειχες επιθεσεις προς τις θαλασσες μας!!!!!

θα με βρει ο αλλος σου εαυτος χαχαχαχα

αρα λες αερολογιες φιλακια!!!!!!καλες ψευτικες επιθεσεις αλλα προσεχε γιατι τωρα θα εχω και αγγουρακια μαζι με τα καροτα!!!
μην παρεξηγηθω μαναβης ειμαι.....!!!

και δεν ζηταω συγγνωμη λασπολογοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser7165

Guest
Άκου, φίλε μιας και είσαι μανάβης πρόσεχε μην πουλήσεις αγγούρια σε εμάς, τους IOT.A.D.E.S γιατί πάλι σε εσένα θα επιστρέψουν...:d this is grepolis
 

DeletedUser8539

Guest
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΚΩΣΤΑ ΑΠΛΑ ΤΣΕΚΑΡΕ ΤΟ GREPOLIS STATS ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ. ΜΗΝ ΜΕΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΜΟΝΟ. ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ. ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΣΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ 4 ΦΙΛΟΥΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ . ΕΩΣ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΕ ΚΑΝΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ , ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΕΝΕΡΓΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΡΙΞΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΧΝΑ.... ΤΩΡΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΘΕΙΣ. ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ NAME ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7695

Guest
Άκου, φίλε μιας και είσαι μανάβης πρόσεχε μην πουλήσεις αγγούρια σε εμάς, τους IOT.A.D.E.S γιατί πάλι σε εσένα θα επιστρέψουν...:d this is grepolis

πραγματικα δεν θες να μαθεις την δουλεια μου φιλε μου.!!!!...και καλυτερα να αφησεις τα υποννοουμενα μερες που ειναι!!!!!!!

καλες γιορτες να εχετε και μην ξεχνατε ειναι game!!!!!
οταν διαβασα αυτο το θεμα στο φορουμ ειπα να γραψω για να δω οτι οντως κατακτησατε τον κοσμο ιοτα στα ποσταρισματα!!!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.....
 

DeletedUser7165

Guest
Φίλε εσύ άρχισες τα υπονοούμενα...Αν σε πείραξε όμως συγνώμη...Πάντως όντως, ας τα αφήσουμε αυτά μέρες που είναι...Χρόνια πολλά σε όλους! Καλά Χριστούγεννα και καλή Πρωτοχρονιά σε όλους! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν στις γιορτές...Πρέπει όμως να καταλάβετε ότι ο κόσμος Γιώτα έχει κατακτηθεί από εμάς...Αυτό δεν αλλάζει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8538

Guest
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΚΩΣΤΑ ΑΠΛΑ ΤΣΕΚΑΡΕ ΤΟ GREPOLIS STATS ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ. ΜΗΝ ΜΕΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΜΟΝΟ. ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ. ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΣΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ 4 ΦΙΛΟΥΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ . ΕΩΣ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΕ ΚΑΝΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ , ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΕΝΕΡΓΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΡΙΞΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΧΝΑ.... ΤΩΡΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΘΕΙΣ. ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ NAME ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ.

γιατι ρε φιλε να ψαξω σε αλλους κοσμους?για τον ΙΟΤΑ μιλησες,για τον ΙΟΤΑ μιλησα.και παιζω μονο στον ΙΟΤΑ προς το παρον.πες μου επισης,σε ποιο κομματι λεω ψεμματα?δεν λεω ψεμματα γενικως κ δεν θα το κανω κρυμμενος πισω απο μια οθονη.και να σου πω και το αλλο????ειδα το grepostats,οπως προτεινες,και γελασα αρκετα.....μιλας εσυ για κατακτησεις?μια πολη απο μας πηρες,και αυτη ανενεργου.οι υπολοιπες απο συμμαχους σου και 4-5 απο φαντασμα η ανενεργους......αστο φιλε!!!οσο για το μπαν που λες,προτιμαμε να μην κανουμε αναφορες για μπαναρισμα για να εχουμε την απιστευτη ικανοποιηση να σας δειχνουμε πυξιδα.και το καταφερνουμε...και πιστεψε με δεν προσπαθω να πεισω κανεναν,και ειδικα μεσα στο φορουμ.εχασα μονο μια φορα πολη(οταν δεν ηξερα τι εστι παιχνιδι),εχω παρει πολλες εχθρικες,και πανω απο το 80% των ποντων επιθεσεων που εχω,ειναι απο εχθρους...θα ηθελα πολυ να ''ερχομασταν'' και οι δυο αλλα εισαι αρκετα μακρια.εγω με την σειρα μου να σε καλεσω να με επισκεφτεις,και σου υποσχομαι να μην σου επιστρεψει τιποτα...
τιποτα λιγοτερο,τιποτα περισσοτερο,και η καλυτερη αποδειξη ειναι το παιχνιδι...αντε γεια,και καλα χριστουγεννα σε ολους.
Υ.Γ.ασχοληθηκα πρωτη και τελευταια φορα με αυτο το φορουμ,γιατι ειχα λιγο χρονο επιπλεον για σκοτωμα.επειδη εσεις(οι αντιπαλοι) προτιματε να ασχολειστε με γραψιμο και με λογια,σας αφηνω να συνεχισετε...
ΑΑΑΑ!!!!και καλη συνεχεια στο παιχνιδι...οση κι αν ειναι......
 

DeletedUser

Guest
ΟΠΟΣ ΟΛΟΙ

ΟΠΟΣ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΧΕΤΗΚΑ ΝΕΟΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ,
ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΙΟΙ ΜΠΗΚΑΝ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΞΕ ΠΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΔΕΝ ΣΥΜΕΝΗ ΤΙΠΟΤΑ ,
ΤΟ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΤΕΛΗΚΑ ΣΥΝΘΗΚΟΛΟΓΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΚΡΥΦΤΗΚΑΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ -5- ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΝΟΥΣ !!
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΡΓΑΝΩΘΗΚΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΗΡΘΕ ΞΑΝΑ Η ΩΡΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ
ΠΑΛΙ ΕΝΔΟΙΑΦΕΡΟΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΙΟΤΑ ,ΟΣΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ,ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΗΝΟΥΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΔΩ ΣΤΑ ΠΕΡΙΞ..

this is grepolis
 

DeletedUser

Guest
ΑΣ ΑΦΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΟΤΑΔΕΣ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΨΥΧΟΠΑΘΕΙΣ ΕΠΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΣΑΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ!!!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ!!!!!
 

DeletedUser8567

Guest
ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ

ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΔΙΑΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΙΟΤΑΔΕΣ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΥΒΡΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΝΕΜΕΣΙΣ... Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ , ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΓΜΑ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΑΝΔΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ...
ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ 30 ΧΡΗΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ Η ΠΟΛΗ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΞΕΙ. ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΠΟΛΕΙΣ Η ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΤΟΙΜΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ.
 

DeletedUser

Guest
ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΙΣΑΙ???

ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ???

ΜΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ... ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ???
 

DeletedUser8567

Guest
ΕΣΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ? Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΣΑΙ Η Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ? ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΚΡΥΒΩ ΤΟ NICK ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΤΟ GREPOLIS.
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ...
ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ:)
 
Κορυφή