ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑ 3-0

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8539
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8567

Guest
ΩΡΑΙΑ ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΙΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΑΣ.. ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ "ΧΙΤΛΕΡΙΚΕΣ" ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ...
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΝΙΚΗΣΕΤΕ!?

ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ ΠΑΙΖΕΙΣ!?
 

DeletedUser8567

Guest
Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΡΥΒΕΙ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΔΥΣΑΡΕΣΤΕΣ ΓΙΑ ΣΑΣ. ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΙΟΛΙ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ. ΛΙΓΗ ΜΕΤΡΙΟΦΡΟΣΥΝΗ ΔΕ ΒΛΑΠΤΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΓΜΑ ΩΡΙΜΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΔΡΙΣΜΟΥ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΦΗΒΟ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΧΡΟΝΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟΝ ΑΔΩΡΟΝ... ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΙΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΙΧΑΘΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΙΩΤΑ.
 

DeletedUser

Guest
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΣ!!!

(ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!?)
 

DeletedUser8567

Guest
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΣ!!!

(ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!?)

ΑΡΑ ΑΣΠΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΣΑΣ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ "ΠΑΙΔΙΑ" ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΘΙΚΗ.
 

DeletedUser

Guest
ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΝΕ:

ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΟΛΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ!
 

DeletedUser8539

Guest
ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΙΟΤΑΔΕΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΜΑΧΙΜΟΙ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ . ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΕΣΕΙ ΒΑΡΥ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΒΡΗΤΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΣΤΑΤΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΧΑΝ ΑΜΥΝΕΣ ΙΟΤΑΔΩΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΚΑ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΔΙΠΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΟΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ....


ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΑΙΔΕΣ... ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ...


Υ.Σ. ΡΕ ΚΩΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ , ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.

Υ.Σ.1 ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΛΟΙ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΟΘΟΝΗ. ΚΩΣΤΑ ΑΚΟΥΣ????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΛΥΣΑΞΕΙ:p

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΗΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!
 

DeletedUser8567

Guest
ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΝΕ:

ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΟΛΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ!

ETΣΙ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ Ο ΧΙΤΛΕΡ ΚΑΙ Ο ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΕ ΜΙΑ ΣΦΑΙΡΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ, Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΨΟΦΗΣΕ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗ ΓΛΥΚΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΓΙΩΤΑ.
 

DeletedUser

Guest
#12
14-11-11, 22:30
jim blackgas
Junior Member

Εγγραφή: 13-10-2011


Ναι φίλε μου perithos τα 200 είναι αρκετά για μια συμμαχία έτσι ξεκινήσαμε τον κόσμο αλλά κάθε μέρα αλλάζουν τα δεδομένα είτε στην ζωή είτε σε ένα κοινωνικό παιχνίδι.

Υ.Γ. Ο κόσμος iota εχει πολύ ψωμί ακόμα.


Μάλλον είμαι μάντης
 

DeletedUser

Guest
Ειχα καιρο να μπω γιατι ελειπα! Θα απαντήσω σε ολα τα ποστ γιατι εχει πλακα. θα τα παρω απο το τελευταιο προς το πρωτο.


ETΣΙ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ Ο ΧΙΤΛΕΡ ΚΑΙ Ο ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΕ ΜΙΑ ΣΦΑΙΡΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ, Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΨΟΦΗΣΕ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗ ΓΛΥΚΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΓΙΩΤΑ.

Ο χίτλερ και ο ναπολέοντας εχουν μείνει στην Ιστορία και δεν υπαρχει άνθρωπος που να μην τους ξέρει.. ;) Ποσοι το εχουν καταφέρει αυτο;

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΚΩΣΤΑ ΑΠΛΑ ΤΣΕΚΑΡΕ ΤΟ GREPOLIS STATS ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ. ΜΗΝ ΜΕΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΜΟΝΟ. ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ. ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΣΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ 4 ΦΙΛΟΥΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ . ΕΩΣ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΕ ΚΑΝΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ , ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΕΝΕΡΓΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΡΙΞΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΧΝΑ.... ΤΩΡΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΘΕΙΣ. ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ NAME ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ.


Απο τα πιο τραγικα μηνύματα που εχω δει.. Και βλεπω συνεχώς. Παιχτες άκυροι και νουμπάδες, που είναι fails σε 10 κόσμους, καταφέρουν να κανουν κατι με λιγη τύχη ή δοσμένο λογαριασμό κτλ σε αλλον κοσμο, καθονται και μιλανε στο φορουμ για την επιτυχία τους. Φιλαρακι μιλαμε για τον ιοτα. αν θες να το παιξεις καποιος πηγαινε στο κατάλληλο τοπικ του κόσμου σου, ανοιξε εκει περα topic και πες οτι εισαι γαματος. Θα σε θαυμάσουν εκει. Στον ιότα εισαι και θα μείνεις μεχρι να δεις πυξίδα φρέσκο ψωμί για τους Ιοτάδες.

Και κατι αλλο για τα μπαν. Μπαν τρώνε οι παίχτες που παραβιάζουν τους κανόνες του παιχνιδιού. Αν δεν μπορειτε να παιξεται δίκαια μην ξεκινάντε καθόλου grepolis. Υπαρχει το Miniclip Οπου θα βρείτε παιχνίδια του επιπέδου σας. Οπως επίσης και το pacman. Δυσκολο στην αρχη αλλα το συνηθίζεις!

ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΔΙΑΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΙΟΤΑΔΕΣ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΥΒΡΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΝΕΜΕΣΙΣ... Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ , ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΓΜΑ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΑΝΔΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ...
ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ 30 ΧΡΗΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ Η ΠΟΛΗ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΞΕΙ. ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΠΟΛΕΙΣ Η ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΤΟΙΜΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ.

τουτο παλι τι ειναι; Απο που ξεπετάχτικε αυτος; Χαχαχα λοιπόν το παιχνίδι, σε αντιθεση με το tw, δινει το δικαίωμα για να υδρίσεις μια αποικία. Αυτο το πλεωνέκτημα ειναι για τους νουμπάδες του λόγου σου που δεν ξερουν πως βάζουν σε εξεγερση πολη. Η Μαγκιά του παιχνιδιού, σε αντίθεση με τα λεγόμενα σου ειναι η κατάκτηση. Εκει φαίνεται η αξιοπρέπεια και ο ανδρισμός! Κοίτα κανενα guide και μαθε πως γινεται κατάκτηση.! Εγω προσωπικα δεν εχω μαθει να ανεβάζω πολη. Ειμαι τεμπέλης. Προτιμώ να την παίρνω έτοιμες απο νουμπάδες. Αν και θα ζητήσω βρε παιδια, την ακαδημια, στολίστε την ομορφα. Εχω πεθάνει με αυτα που βλέπω.!

ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΙΟΤΑΔΕΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΜΑΧΙΜΟΙ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ . ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΕΣΕΙ ΒΑΡΥ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΒΡΗΤΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΣΤΑΤΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΧΑΝ ΑΜΥΝΕΣ ΙΟΤΑΔΩΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΚΑ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΔΙΠΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΟΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ....


ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΑΙΔΕΣ... ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ...


Υ.Σ. ΡΕ ΚΩΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ , ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.

Υ.Σ.1 ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΛΟΙ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΟΘΟΝΗ. ΚΩΣΤΑ ΑΚΟΥΣ????


Πραγματικα εισαι ταυτόχρονα ο πιο τραγικος και ο πιο γελοίος του φόρουμ αυτην την στιγμη! Χαχαχα.. Καταρχήν επειδή ειστε μεσα 20 ώρες διοτη το βρακάκι σας ειναι γεμάτο μην δείτε κανενα σπαθάκι ωστε να προλάβετε να πατήσετε διακοπές, δεν σημαίνει οτι ολοι ειμαστε μεσα καθε μερα. Σε πληροφορώ η απόδοση ενος παιχτη δεν ειναι ανάλογη με τις ωρες που αφιερώνονται στο παιχνιδι. Υπαρχουν νουμπάδες που παιζουν 20 ωρες και εχουν 3.000 ποντους και skilled players που παιζουν 3-4 ωρες και εχουν 500.000..! Έπειτα που μιλατε ολοι για διπλους λογαριασμους. Δεν σας δινω αδικο. Οταν ξεκινησα να παιζω φυλετικες, οταν ήμουν παιδάκι και νουμπακι πριν 7 χρόνια, εβλεπα τους μεγαλους παιχτες και ελεγα δεν ειναι δυνατον. αυτοι παιζουν με 3-4 λογαριασμούς, παιζουν παρανομα, εχουν κολπα. Τα ιδια λετε ολοι σας τώρα. Συνεχίστε να τα λετε. Το οτι ειμαστε ακομα online απορρίπτει ολα τα λεγόμενα σας.!



Και τελος με αφορμη αυτο που είπες! Γιατι ολοι οι νουμπαδες και οι ασχετοι σε οποιοδήποτε παιχνιδι τυχαινει να ειναι τουμπανα και γαμιαδες real life. Τυχαιο.; Παντα οποιος ειναι fail καπου λεει "ελα να με βρεις να σου πω εγω". Εχω δει στο νετ κατι 5χρονα, κατι 10χρονα, να βριζουν τα θεια και να λενε οτι θα τους γαμ....ουν! Χαχαχαχα κατι παρομοιο συμβαινει και εδω.

Λοιπον, καλες γιορτες απο μενα. Δεν ξερω αν υπαρχουν admins Online τωρα ή αν ασχολούνται με τα topics, αλλα πιστευω οτι οι μαχες πρεπει να γινονται Online Και οχι στο φορουμ. Τετοια topic πρεπει να μπει στα rules οτι θα κλειδώνονται! Δεν μπορει ο καθε νουμπας να μπαινει και να κατηγορεί επειδη ειναι ανίκανος να παιξει grepolis. Ολοι μπορούνε να βρούνε τα κουμπιά του keyboard τους για να γράψουν τα δικα τους! Κανεις τους δεν μπορει να βρει πολη να κατακτήσει.



Τεσπα ανυπομονούμε να δουμε τις αλλαγές σας... Ανυπομονω προσωπικα να δω τα αμυντικά σας να σηκώσουν κεφάλια και να μας παρουν πολεις..... Απο τις 10 πολεις οι 9 ειναι αμυντικές. Πραγματα μαγικα! Ντόπες θα πάρετε;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8567

Guest
ΣΟΡΙ ΦΙΛΕ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΖΗΛΕΥΕΙΣ ΤΗ ΔΟΞΑ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΟΒΑΡΟ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ... ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΤΟΥ GREPOLIS ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΘΑΛΑΜΟΥΣ ΑΕΡΙΩΝ, ΦΟΥΡΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ "ΝΟΣΤΙΜΑ" ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΣ ΟΡΕΞΕΙΣ ΣΑΣ....
 

DeletedUser8545

Guest
ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΔΙΑΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΙΟΤΑΔΕΣ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΥΒΡΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΝΕΜΕΣΙΣ... Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ , ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΓΜΑ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΑΝΔΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ...
ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ 30 ΧΡΗΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ Η ΠΟΛΗ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΞΕΙ. ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΠΟΛΕΙΣ Η ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΤΟΙΜΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ.

Έχεις δίκιο...Δεν ξέρουμε να φτιαχνουμε πόλεις...ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΤΙΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΕΣΥ...Ακου πως εχει η σχέση μας ψηλέ....Εσείς χτίζετε...Εμείς σας κατακτάμε...Και αν δεν σ'αρέσει έτσι κάνε καμία επιθετική πόλη και κάνε κανα ντου γιατί μόνο το κουμπί για την δημιουργία διήρεων ξέρετε να πατάτε!
 

DeletedUser

Guest
Ήμαρτον!!!

Αμάν ρε φίλε τι θα γίνει πια, δεν έχεις καταλάβει ότι δεν μπορείς ούτε τα λεγόμενά σου να υποστηρίξεις;

Από τη μία κράζεις τους πάντες που ασχολούνται με το φόρουμ αντί να είναι ingame και να σφάζονται, αλλά νομίζω ότι έχεις τα περισσότερα comment γενικά (οι admin εξαιρούνται!)... Φαντάσου δηλαδή να σου άρεσε να γράφεις κιόλας τι θα γινόταν...

Νομίζω είναι προφανές σε ποιον αναφέρομαι...
 

DeletedUser8567

Guest
Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΕΧΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. Ο ΕΝΑΣ ΖΗΛΕΥΕΙ ΤΗ ΔΟΞΑ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ, Ο ΑΛΛΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΖΕΝΓΚΙΣ ΧΑΝ. ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΥΣΜΟΙΡΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΣΤΟ GREPOLIS ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΣΤΑ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ...
 

DeletedUser8567

Guest
Αμάν ρε φίλε τι θα γίνει πια, δεν έχεις καταλάβει ότι δεν μπορείς ούτε τα λεγόμενά σου να υποστηρίξεις;

Από τη μία κράζεις τους πάντες που ασχολούνται με το φόρουμ αντί να είναι ingame και να σφάζονται, αλλά νομίζω ότι έχεις τα περισσότερα comment γενικά (οι admin εξαιρούνται!)... Φαντάσου δηλαδή να σου άρεσε να γράφεις κιόλας τι θα γινόταν...

Νομίζω είναι προφανές σε ποιον αναφέρομαι...

ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΙΟΤΑΔΕΣ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΔΙΕΞΟΔΟ ΑΥΤΟΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ....
 

DeletedUser

Guest
Άψογη σκέψη!! Κανε αίτηση υποστήριξης να βαλουν. Ξερεις ποσες υλες φευγουν για ανταλλαγές με σαπούνια για να πλένονται τα φανταράκια μου μετα τις σφαγές σας; Κολυμπόντας βγαίνουν οι στρατιώτες μας απο τα λουτρά αίματος στις πόλεις σας. Ασε να δεις τι τραβάμε και εμεις οι Κατακτητές. (λες να αρχίσουμε τις αποικίες;) Χρησιμο θα ηταν παντως. 3.500 πληθυσμο εχει καθε πολη σας. Ξερεις ποσο σαπουνι θα φτιαχνουμε; Τρελαααα... Ειμαι άρρωστος; Ξέρεις τι μ'αρέσει; νουμπακια σαν εσενα να καθονται πισω απο ενα pc και να λενε "αυτος ειναι καμμενος. εχει φαει την ζωή του στον υπολογιστή. Χαίρομαι που δεν ειμαι σαν και αυτον και ας εχει 50 πόλεις".. Πλακα δεν εχει; Σε παρηγορεί αυτο και αισθάνεσαι καλύτερα!


Αμάν ρε φίλε τι θα γίνει πια, δεν έχεις καταλάβει ότι δεν μπορείς ούτε τα λεγόμενά σου να υποστηρίξεις;

Από τη μία κράζεις τους πάντες που ασχολούνται με το φόρουμ αντί να είναι ingame και να σφάζονται, αλλά νομίζω ότι έχεις τα περισσότερα comment γενικά (οι admin εξαιρούνται!)... Φαντάσου δηλαδή να σου άρεσε να γράφεις κιόλας τι θα γινόταν...

Νομίζω είναι προφανές σε ποιον αναφέρομαι...


Σε οποιον και να αναφέρεσαι, γιατι και γω μαζι με πολλους αλλους το υποστηρίζω αυτο, ναι φιλε μου εχεις δικιο! Το σωστο Play γινεται μεσα στο παιχνιδι. Αλλα ξερεις κατι, οταν εχουμε χρονο ξερεις τι πλακα εχει να παίζεις με τα νουμπάκια του φόρουμ; Εμεις γελάμε , εσεις κλαίτε! Αυτη ειναι η διαφορά μας. Εμεις κανουμε την διαφορά και Ingame, εσεις συνεχίζεται να κλαίτε Ingame.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8567

Guest
Άψογη σκέψη!! Κανε αίτηση υποστήριξης να βαλουν. Ξερεις ποσες υλες φευγουν για ανταλλαγές με σαπούνια για να πλένονται τα φανταράκια μου μετα τις σφαγές σας; Κολυμπόντας βγαίνουν οι στρατιώτες μας απο τα λουτρά αίματος στις πόλεις σας. Ασε να δεις τι τραβάμε και εμεις οι Κατακτητές. (λες να αρχίσουμε τις αποικίες;) Χρησιμο θα ηταν παντως. 3.500 πληθυσμο εχει καθε πολη σας. Ξερεις ποσο σαπουνι θα φτιαχνουμε; Τρελαααα... Ειμαι άρρωστος; Ξέρεις τι μ'αρέσει; νουμπακια σαν εσενα να καθονται πισω απο ενα pc και να λενε "αυτος ειναι καμμενος. εχει φαει την ζωή του στον υπολογιστή. Χαίρομαι που δεν ειμαι σαν και αυτον και ας εχει 50 πόλεις".. Πλακα δεν εχει; Σε παρηγορεί αυτο και αισθάνεσαι καλύτερα!

ΦΙΛΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕΛΕΤΗ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΦΙΛΗΣΥΧΟΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΝΑ VIRTUAL ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΒΥΣΣΟΣ ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ, ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΟ ΖΩΩΔΗ ΕΝΣΤΙΚΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. ΚΑΙ ΣΥ ΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΡΥΜΜΕΝΟ ΕΝΑΝ "ΧΙΤΛΕΡ" ΜΕΣΑ ΣΟΥ.

ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ ΡΕ ΦΙΛΕ? ΜΗΠΩΣ ΜΙΚΡΟΣ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΣΕ ΕΒΑΖΕ ΝΑ ΤΡΩΣ ΟΛΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ? ΜΗΠΩΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΣΕ ΕΔΕΡΝΕ ΜΕ ΤΗ ΖΩΝΗ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ...
 

DeletedUser

Guest
Κοιτα ξεφεύγουμε απο την πλακα και πηγαίνουμε σε προσβολές. Ρίξε μια ματιά.. Η συμβουλή μου ειναι να μην συνεχίσεις τις προσβολές.

Το τι κανω και με το τι ερεθίζομαι ειναι προσωπικα δικά μου, και πίστεψε με αν ενα ώριμο ατομο πιστεύει τετοια πράγματα τοτε καποιος άλλος εχει το πρόβλημα. Αν εισαι ενα 10χρονο αγοράκι σε δικαιολογώ.!
 

DeletedUser8567

Guest
Κοιτα ξεφεύγουμε απο την πλακα και πηγαίνουμε σε προσβολές. Ρίξε μια ματιά.. Η συμβουλή μου ειναι να μην συνεχίσεις τις προσβολές.

Το τι κανω και με το τι ερεθίζομαι ειναι προσωπικα δικά μου, και πίστεψε με αν ενα ώριμο ατομο πιστεύει τετοια πράγματα τοτε καποιος άλλος εχει το πρόβλημα. Αν εισαι ενα 10χρονο αγοράκι σε δικαιολογώ.!

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΕΙΜΑΙ ΕΝΗΛΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 30 ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΗΧΟΥΝ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΩ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝΑΔΙΑΤΥΠΩΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΝΑ ΔΙΟΧΕΤΕΥΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΡΓΗ ΣΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ONLINE ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΥΓΙΕΣ.

ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΟΤΣΑΡΕΣ.
 
Κορυφή