-2.0

  • Δημιουργός θέματος Renegade
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7858

Guest
ΜΝΜ

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΝΜ .ΠΑΣ ΦΟΡΟΥΝ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ.

ΣΤΕΙΛΕ ΣΤΟΝ Kalhas Team Leader ΑΥΤΟΣ ΜΙΛΆΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΦΙΛΕ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7858

Guest
ΑΥΤΟ EINAI FILE TO LINK

http://forum.gr.grepolis.com/member.php?u=4

TO ΒΡΉΚΑ .


[slo]Προειδοποίηση
Το διπλοποστάρισμα δεν επιτρέπετε στο κεντρικό φόρουμ.
SLonE[/slo]

ΟΚ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Dear Mr Zaitsev

I am writing in relation to the update to version 2 in the older worlds of this game. As you may see there is much disaggreement and disappointment for this update. This version is malfunctioned and not at all playable and therefore many players have already stopped playing the game while many more are thnking of stopping it in the following days.
There are many arguements on the reasons why we do not like this version and I am willing to share them with you if you wish to. Therefore I would like to ask you to give me an answer if there is the chance of reconsidering your decision on updating the older worlds into version 2 and if these worlds,amongst them Zeta as well,are going to come back into version 1.
Thank you for considering my request and I am looking forward to your reply.
Yours Sincerely
JOEDO

ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΦΙΛΕ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


[slo]Μία παρατήρηση, ο Zaitsev είναι Community Manager στην Ελλάδα. Άρα μπορούσατε να το γράψετε στα Ελληνικά. :)
SLonE[/slo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6084

Guest
καλα κρασια

-να δωσετε στην δημοσιοτητα τα ονοματα οσον ψηφισαν υπερ....(πλακα κανω)αλλα αν γινεται καντε το.:d:d

-να επαναληφθει η ψηφοφορια κ να γινει ονομαστικη αν ειναι δυνατον (εδω δεν εχει πλακα ομως.:mad:

ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΕΚΔΟΣΗ......THIS IS this is grepolis K OXI XOYNTA!!!!!
 

DeletedUser

Guest
ΠΑΝΤΩΣ ΦΙΛΕ MOY ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΙΚΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ,ΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ,ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ.ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ,ΟΛΟ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:mad:
 

DeletedUser

Guest
καλό είναι να μεταφέρετε τη δυσαρέσκεια μας σχετικά με την αλλαγή σε έκδοση 2 στους υπευθύνους για να πάρουμε κι εμείς μια υπεύθυνη απάντηση για το αν πρόκειται να εισακουστούν τα παράπονά μας. αν στείλουμε εμείς μήνυμα σε αυτούς υπάρχει περίπτωση να λάβουμε μια σοβαρή απάντηση? Γιατί έχω ενημερωθεί από συμπαίκτες μου που έχουν στείλει ότι απάντηση δεν πήραν ακόμη. Απλά για να ξέρουμε κι εμείς αν και πότε θα προχωρήσουμε σε διαγραφή, γιατί αυτή η κατάσταση δεν μπορεί να συνεχιστεί άλλο.
θα περιμένω απάντησή σας, ευχαριστώ.
 

DeletedUser

Guest
Πλέον, η συγκεκριμένη εταιρεία πουλά ένα προϊόν που κάποιοι δεν θέλουμε να αγοράσουμε. Νομίζω ότι η λύση είναι μία. Όσο αγοράσαμε αγοράσαμε. Στο απέναντι μαγαζί τώρα.
Από εκεί και πέρα, αυτοί που δεν εκπροσωπούν την εταιρεία και είναι υπάλληλοι της χωρίς μισθό να το συνειδητοποιήσουν. Όταν ένα δουλεύει χωρίς να πληρώνεται για μια εταιρεία ξέρετε πως λέγεται. Και δείχνετε και ζήλο στο να κλειδώνετε θέματα με παράπονα πανάθεμά σας.
Η πρότασή μου είναι όσοι δε γουστάρουμε έκδοση 2.0 την κάνουμε και μειώνουμε τους πελάτες της εταιρείας. Η οποία στερείται επαγγελματισμού και marketing, γιατί πέρα του ότι δεν την ενδιαφέρει ότι διαφωνούν οι πελάτες με τις αλλαγές της, δεν έχει ούτε καν τα κότσια να έχει υπηρεσία παραπόνων. Δείτε πως λειτουργούν οι εταιρείες και θα καταλάβετε.
Και καλή τύχη μάγκες, τέρμα τα λεφτά στη Γερμανία.
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η ΟΔ , ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΜΑΙΛ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ (ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ) ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΖΑΙΤΣΕΦ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ,ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΕΚΔΟΣΗ ΕΝΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 
Κορυφή