μας κλεισανε

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17222
  • Ημερομηνία έναρξης

p0w3rpc

Μινώταυρος
Το προσωπικό μου κέρδος στους 15 μήνες που παίζω το παιχνίδι ήταν να αυξήσω το μέγεθος της black list με τα άτομα που δεν θα παίξω στο μέλλον δεν με ενδιαφέρουν κορώνες σπαθάκια και διάφορα βραβεία αυτό που με ενδιαφέρει και το θεωρώ πολύ σημαντικό είναι να με σέβονται όπως τους σέβομαι και εγώ είτε είναι σύμμαχοι μου είτε αντίπαλοι !!!
 

DeletedUser17222

Guest
ΠΡΟΦΗΤΙΑ: οταν πατησουν κουμπι οι σφετεριστες οι δικαιολογιες θα ειναι
1) κανανε υπερ ολο τον σερβερ
2) παιζουν με διπλους,μποτ και χρυσο
3) μας κανανε σπαστικα
αλλα θα σας πω ενα μυστικο........απλα ειστε νουμπαδες
 

Frobler

Οπλίτης
Ας γράψω και εγώ κάτι με την σειρά μου μιας και έγραψε το όνομα μου ο κυριος σουφ...

απέχω από τα φορουμ πάνω από 8 χρονια αλλά εδώ το απαιτεί η κατάσταση μιας και ξεφύγαμε και έκανα σύνδεση με ένα παλιό όνομα που είχα στο φορουμ αλλά εγώ δεν κρύβομαι πίσω από διπλούς όπως εσείς το παραθέτω στο τέλος .......

μιλάνε για ηθική τα πιο ανήθικα άτομα όπως ο σουφ και η παρέα του και βγαίνουν στο κεντρικό φορουμ και λένε πράγματα που γίνονται ρόμπα και προσβάλουν άτομα.....

Αρχικά με τα παιδιά ghost riders δεν έχουμε ούτε υπέρ ούτε συνθήκη ούτε καν Skype δεν έχουμε ανταλλάξει....
ακομα μια παραίσθηση του μυαλού σου...

Σήμερα καλώς τον πραγμάτων θα μιλήσουμε κατόπιν δικού μου αιτηματος και θα μιλήσουμε εξαιτίας σου γιατί πολύ απλά κανένας δεν θέλει να κάνει κάτι μαζί σας καμία συμμαχία......

Είστε ο μόνοι και έτσι θα είστε από εδώ και πέρα σε κάθε κόσμο μετά την κίνηση σου να βγεις στο φορουμ αυτόματα βγήκες και στην σέντρα κατάλαβαν όλοι τι είσαι.....

Μιλάς Και βρίζεις Μέσα σε ένα φορουμ που βλέπουν μικρά παιδιά ηλικιας από 5 ετών εως 80 δεν σέβεσαι τίποτα ούτε ιερά ούτε όσια (σπίτια μάνες Παναγίες ) βρίζεις άτομα και συμμαχίες που ούτε γνωρίζεις προσωπικά και ούτε που έχεις παίξει Ποτέ μαζί τους ούτε καν σαν αντίπαλοι......... κάθεσαι και λες λες και τι λες ;
Και 50 συμμαχίες να θέλουν να ενωθούν που είναι το παράνομο ;;; Απαγορεύεται από τους κανόνες του παιχνιδιού ;;; Επειδή εσένα δεν σε θέλει ούτε η κουτσή Μαρία για ένωση δηλαδή ; Δεν μπορούμε οι υπόλοιποι ;

Εγω είμαι ένα άτομο που έχω παίξει μαζί με το σουφ στο Θήβα αυτό που βίωσα ήταν ένα βασιλιά να νομίζει ότι είναι ο βασιλιάς του παιχνιδιού .
Προσωπικά εμένα στο Skype μου έβρισες την μάνα μου χωρίς καν να με ξέρει προσωπικά απλά άνοιξε το στόμα του και έλεγε λέγε όπως κάνει και εδώ μέσα.....

την παίχτρια igli την αποκάλεσες ότι είναι μεγάλη π.......

Και πολλα αλλά σκηνικά που δεν θα αναφερθώ.....το γνωρίζεις και το γνωρίζουν και πολλα παιδιά που ήταν παρών σε κλήσεις μας.....

Μετά μου εστειλες την προσωπική σου ταυτότητα στο Skype επειδή σε είπα γερό και μου εστειλες την ταυτότητα σου με βρισιές θες να την παραθέσω εδώ ;
Την έχω ακόμα........ Γιώργο σύνελθε.....

Έχεις τον Αλέξη για σκυλάκι σου , να του δίνεις απλά εντολές και να ακολουθεί τον μεγάλος σουλτάνο....

Ο Αλέξης είναι γνωστής του παιχνιδιού παρά πολύ άσχετα εάν έχουμε Άλλες αντιλήψεις σε πολλα θέματα Είναι
και πολύ καλό παιδί απλά έμπλεξε με λάθος άτομα κακές παρέες που λέμε.....
κάποια στιγμή θα καταλάβει μικρός είναι ακόμα .....

εσυ τι είσαι Γιώργο ;;;
Μίλησε μας για εσένα λίγο άσε τους υπόλοιπους και μιλά μας για εσένα εκτός από τα πρόβατα λες ότι έχεις και εκτός να μας βρίζεις έχεις κάτι άλλο να μας πεις ;;;;

Εάν δεν ήταν ο αλεξης εσυ τι θα ήσουν ;;;; Ο Αλεξης κρατάει ολόκληρη την συμμαχία αυτός τρέχει για όλα εσυ εκτός από το να βρίζεις όλο το σέρβερ τι κανείς άραγε ;;;;

Εάν ξυπνήσει ο αλεξης και φυγει δεν νομίζω να ξανά μπεις και εσυ στο παιχνίδι ποτέ σου.....

Όλοι σου είναι ένα πρόβλημα μήπως όμως το πρόβλημα ειναι ο ίδιος σου ο εαυτός και όχι όλοι εμείς οι υπόλοιποι φίλε μου ;

Μιλάς Γιώργο σουφ για το παιχνίδι και Δεν έχεις ιδέα από αυτό.....

εάν πας να βάλεις ένα αποικιακό δεν ξέρεις....και αν το βάλεις Θα κολλήσεις χρόνους μετά από 30 Δευτέρα....ποτε έγινες παίχτης Γιώργο ; 2 χρόνια παίζεις ποτέ μπήκες μπροστά πρώτη γραμμή ;;;;
κάτσε εκεί πίσω πίσω που κρύβεσαι και περίμενε έρχομαι και εγώ θα περάσουμε φίνα

Πάντα παίρνεις ανενεργούς στα ίσα αποικιακό δεν ξέρεις να βάζεις.... όποτε είναι λίγο ειρωνικό να λες παιδιά που κολλάνε στο δευτερόλεπτο ότι δεν ξέρουν το παιχνίδι.....

Ήμουν πρώτος μαχητής στο Θήβα πριν κλήσεις ο κόσμος και απειλούσες τα παιδιά ότι εάν δεν σπάσουν πάνω σου να με περάσεις να βγεις 1 μαχητής ότι θα πας το κόσμο μέχρι τα χριστουγγενα......


Δεν έχω κάτι άλλο να πω ούτε να σου προσάψω κάτι δεν είμαι δικαστησ Παίχτης είμαι και όπου σε βλέπω πλέον στο παιχνίδι θα είμαι εκεί απέναντι σου

σταματά να βρίζεις όλο το κόσμο όμως.....

Ξέρω τι θα ακολουθήσει θα ανοίξεις το βούρκο σου να βγάλεις λάσπη αλλά σε κάθε κόσμο που θα μπαίνεις θα είμαι παρών με ανορθόγραφους η ότι άλλο κόκκινο σου υπάρχει γιατί ανορθόγραφοι ghost δροσεροί και ότι άλλο λες ότι είναι
κέρδισαν το σεβασμό μου σαν αντίπαλοι κάτι που δεν κατάφερες να κανείς εσυ σαν σύμμαχοι.

Καλό παιχνίδι να έχουμε ο κόσμος τώρα ξεκίνησε ελπίζω να κάτσεις να δεις το τέλος του αν και χλωμό το βλέπω μιας και είπες ότι εάν έρθουν οι ghost κοντά σου θα πατήσετε ομαδικό κουμπί
Καλημέρες

Καλό παιχνίδι καλές μαχες δεν είδα πουθενά να το λες Μόνο να βρίζεις
Αυτός είσαι και αυτός είμαι
Δημοσθένης Καλή συνέχεια παιδιά
Καλησπέρα friends

πωπω πολύ γρήγορα πέρασαν τα 8 χρόνια ή μου φαίνεται ;

Screenshot_3.png
 

DeletedUser18200

Guest
Ωχ καρότα στο κλιμη αγγούρια στο σουφ friends
 

DeletedUser18200

Guest
λέω να κάνουμε πρόταση στην εταιρεία Οποίος βρει το σουφ Στην φωτογραφία ο worldmaster θα του πιστώσει 100 χρυσά νομίσματα μιας και είναι υπεύθυνος για τους διαγωνισμούς
 

Συνημμένα

  • BA69FC49-8A26-4C12-A48D-B60C37E17E1F.jpeg
    BA69FC49-8A26-4C12-A48D-B60C37E17E1F.jpeg
    530,6 KB · Προβολές: 10

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Το προσωπικό μου κέρδος στους 15 μήνες που παίζω το παιχνίδι ήταν να αυξήσω το μέγεθος της black list με τα άτομα που δεν θα παίξω στο μέλλον δεν με ενδιαφέρουν κορώνες σπαθάκια και διάφορα βραβεία αυτό που με ενδιαφέρει και το θεωρώ πολύ σημαντικό είναι να με σέβονται όπως τους σέβομαι και εγώ είτε είναι σύμμαχοι μου είτε αντίπαλοι !!!
ο παλαιμαχος ειναι εδω??


υ.σ αργοτερα θα γραψω ενα σοβαρο κειμενακι
ετοιμαστειτε... παρτε προφυλαξεις... θα εχει πολλα ορθογραφικα
 

Tokugawa Ieyasu

Ξιφομάχος
Σε αλλα νεα, σε 2ρη κοσμο εχουμε μαζευτει καλες συμμαχιες και καλοι παικτες, εχουν δημιουργηθει ολες οι προϋποθεσεις να πεσει πολυ ξυλο και να ευχαριστηθουμε ολοι το παιχνιδι. Δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι ασχολειστε ορισμενοι με το φορουμ, γραφετε 500 λεξεις σχολιο λες και σας ρωτησε καποιος τι εγινε στον Θηβα, τι εγινε στο Δυμη η τι εγραψε καποιος σε messenger , discord, skype και οτιδηποτε ασχετο με το παιχνιδι. Ο αλλος γραφει για πυξιδες και φαντασματα και εχει μια πολη, τι πυξιδιασες ρε παιχτη ? κανενα αγροτικο χωριο ? Αλλος γραφει εχουμε κερδισει ηδη, χωρις να εχουμε βρεθει ουτε στις 3 ωρες μακρια ακομα... Αλλος μαζεψε 4 συμμαχιες και ηρθε να μας κανει μαθηματα ηθικης...
 

Django Unchained

Οπλίτης
Σε αλλα νεα, σε 2ρη κοσμο εχουμε μαζευτει καλες συμμαχιες και καλοι παικτες, εχουν δημιουργηθει ολες οι προϋποθεσεις να πεσει πολυ ξυλο και να ευχαριστηθουμε ολοι το παιχνιδι. Δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι ασχολειστε ορισμενοι με το φορουμ, γραφετε 500 λεξεις σχολιο λες και σας ρωτησε καποιος τι εγινε στον Θηβα, τι εγινε στο Δυμη η τι εγραψε καποιος σε messenger , discord, skype και οτιδηποτε ασχετο με το παιχνιδι. Ο αλλος γραφει για πυξιδες και φαντασματα και εχει μια πολη, τι πυξιδιασες ρε παιχτη ? κανενα αγροτικο χωριο ? Αλλος γραφει εχουμε κερδισει ηδη, χωρις να εχουμε βρεθει ουτε στις 3 ωρες μακρια ακομα... Αλλος μαζεψε 4 συμμαχιες και ηρθε να μας κανει μαθηματα ηθικης...
Οχιιιι φιλε Ακη να τα πεις ολαααα
 

Django Unchained

Οπλίτης
Βγηκε και ο σουρμενιτης να μιλησει που στον Θηβα τρωγανε πυξιδα απο πεντε μπλουμ μπους γιατι τοσοι ημασταν και δινατε τις πολεις εθελοντικα στους σφετε μετα για να μην τις παρουμε εμεις...συμμαχια δυο μηνων...
 

DeletedUser16303

Guest
Βγηκε και ο σουρμενιτης να μιλησει που στον Θηβα τρωγανε πυξιδα απο πεντε μπλουμ μπους γιατι τοσοι ημασταν και δινατε τις πολεις εθελοντικα στους σφετε μετα για να μην τις παρουμε εμεις...συμμαχια δυο μηνων...
εγω απο σενα δεν εφαγα τιποτα και δεν εδωσα πολη σε κανεναν...αλλη φορα να μαθαινεις καλυτερα το μαθημα σου και να μην πιανεις στο στομα σου το ονομα μου.
 

DeletedUser18163

Guest
69099aa217
 
Κορυφή