μας κλεισανε

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17222
  • Ημερομηνία έναρξης

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
Μπράβο Δήμο, η αλήθεια είναι ότι το περιεχόμενο που ανέβασες σε εκπροσωπεί απόλυτα και λέει όλη την αλήθεια, εκτός του ότι είναι παράνομο διότι δεν πήρες καμία έγκριση, αλλά και πάλι δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έχεις καταλάβει ότι με το να ανεβάζεις τέτοιες συνομιλίες υποβιβάζεις μόνος σου την ίδια σου την συμμαχία αλλά και εσένα σαν παίκτη, αλλά αφού μιλάς με συνομιλίες θα μιλήσουμε και εμείς με συνομιλίες ανάλογα.
 

DeletedUser18200

Guest
Worlaster είσαι στην υπό κάνε έλεγχο και δες εάν παίζω εγώ όπως λες αυτό το λογαριασμό φίλε μου γιατί δεν το κανείς ; Μήπως επειδή σε έβαλε ο σουφ να γράψεις όπως βλέπουμε και παραπάνω ζητάς άδεια ; Γουστάρω να βλέπω τις αξίες σας να γκρεμίζονται σαν τραπουλοχαρτα δεν ξανά γράφω κάτι πείτε ότι θέλετε την δουλειά μου την έκανα έδειξα το ποιον σας καλή συνέχεια πείτε ότι θέλετε
 

DeletedUser18200

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Τελευταίο αλήθεια
 

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
Σταμάτα να κοροϊδεύεις τον κόσμο ρε Δήμο, όλοι ξέρουμε ότι είσαι στην διαχείρηση.

Πριν ανοίξει ο κόσμος με είχες βάλει στην ομαδική της συμμαχίας σου. Έλεγες σε όλους ότι τώρα που είσαι στην διαχείρηση τα βλέπεις όλα διαφορετικά και ότι πολύ εύκολα μπορεί να φάει κάποιος ban από βρισιές, ονομασίες πόλεων και ονόματα συμμαχιών, όλα αυτά δικά σου λόγια, ενημέρωνες τους παίκτες σου να μην βάζουν προκλητικά ονόματα πόλεων γιατί τιμωρούνται πολύ εύκολα. Επίσης ρε Δήμο, εφόσον δεν είσαι στην διαχείριση, πώς ξέρεις ποιοί παίκτες κάνουν αίτημα να διαγραφτεί τελείως ο λογαριασμός τους; Επειδή δεν ξέρω αν το έχεις ξεχάσει, αλλά τον ιδρυτή μας τον ενημέρωνες για κάτι τέτοια, το ποιός έκανε αίτημα δεν θα το πούμε εδώ δημόσια, αλλά όσοι πρέπει να ξέρουμε, ξέρουμε.

Επίσης είσαι αυτός που γράφει ότι δεν φοβάστε κανέναν και ότι δεν φοβάστε να κοντράρετε κανέναν, γιατί κάθεσαι και μας απειλείς ότι θα φέρεις ολόκληρη συμμαχία σε εμάς;
 

DeletedUser18200

Guest
Αφαιρέθηκαν προσωπικές συνομιλίες
Η κάθε φωτό μιλάει μόνη της τίποτα παρά πέρα για τα παραπάνω που λέτε σας ξεφτίλισα αρκετά νομίζω
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Τέλος εδώ παιδιά δεν βγάζει κάποιο νόημα ανούσια πράγματα η συνέχεια στο παιχνίδι .οποίος έχει πρόβλημα είμαστε στο κόσμο ελάτε απέναντι αν δεν έρθουμε πρώτα εμείς.
ΥΣ Στους δικούς μας αναφέρομαι


Αααααααχ... Αααααααχ... Αααααααχ...
tenor.gif


Δε λεω τιποτα, περα απο οτι ειπε ο σουφ για εμενα.
Ναι ειμαι 20. Ναι εχω επαρση. Ναι μιλαω πολυ. Ναι ειμαι καμμενος. Ναι βαζω χρυσο γιατι ειμαι λεφτας και μπορω.
Και ναι, θα λεω μια ζωη οτι ειμαι καλυτερος απο εσενα. @σουφ77
 

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
Αφαιρέθηκαν προσωπικές συνομιλίες
Ορίστε και οι συνομιλίες που σας υποσχεθήκαμε, δεν χαλάμε χατίρια :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18200

Guest
Χαχαχαχαχα το πας καλά το φωτοσοπ καλό και το κολαζ που έφτιαξες προφανώς στην πράξη δυσκολεύεσαι όμως κάθε φορά διαφορετική εικόνα ; Μια γράφω ελληνικά μια γκρεεκλιζ Αλέξη γράψε τα καλύτερα ρεεεεε γίνεστε ρόμπα χειρότερη από ότι σας έκανα....
ποσειδωνα φίλε μου ας τους να λένεεεεε μην ασχολείσαι απλά διάβαζε και κλαψε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
Με την ίδια λογική, μπορώ να πω και εγώ ότι αυτά που ανέβασες είναι επεξεργασμένα και δεν ειπώθηκαν ποτέ, Δημάκο σου είπα μην προσπαθείς να κρυφτείς, είσαι άτομο που γράφεις και με ελληνικά και με κεφαλαία όλα και με greeklish, έχουμε πολλά screens ακόμα, αν δεν θυμάσαι πως έγραφες είναι καθαρά προσωπικό σου πρόβλημα ;)
 

perseas90

Ξιφομάχος
να μπαναριστουν αμεσα οσοι μιλανε για ποσειδωνα τζουνιορ....
ο μεγας ναπολεων του χρυσου θιχτηκε....
και σαν αποζημιωση δωστε του 5κ χρυσο και θα το βουλωσει....
τωρα για ολα τα αλλα που βλεπω περι δημου και περι σουφ ειχα καιρο να γελασω...

ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ PAY TO WIN
 

p0w3rpc

Μινώταυρος
Καλησπέρα σας διάβασα όλα τα ποστ ένα έχω να προσθέσω παίζω το παιχνίδι από τον Ιουλιο 2019 σε αυτό το διάστημα των 15 μηνών έχω παρατηρήσει κακούς χαρακτήρες και άσχημες συμπεριφορές θέλω να θυμίσω σε όλους που ξεφεύγουν ότι είναι ένα παιχνίδι που έχει νικητές και χαμένους δεν είναι κακή μια ήττα το κακό είναι να χάνεις την αξιοπρέπεια σου λοιπόν δεν κερδίζεται κάτι να μαλώνετε σε ένα κεντρικό φόρουμ απολαύστε το παιχνίδι είτε βγείτε νικητές είτε χαμένοι αλλά προσπαθήστε να κρατήσετε ένα επίπεδο εύχομαι σε ολους να έχουμε καλές και ποιοτικές μάχες !!!!!
 

DeletedUser18200

Guest
Ποιο big brother και ποιο μπατσελορ όταν έχουμε τέτοιο φόρουμ Χρήστο
 

DeletedUser18200

Guest
Ξεφτιλίσαμε τον ιδρυτή σου και προσπαθούν να αντεπιτεθούν χαχαχαχαχαχα ..... άντε καλές μαχες καλά γάμους :) να ευχηθώ
 

DeletedUser18200

Guest
Βλέπεις τα καλύτερα γίνονται την ημέρα όχι το βράδυ
 

DeletedUser18200

Guest
Κρα κρα κρα κρα κρα κρα κρα ότι δεν μπορείς να φτάσεις τι το κανείς ; Έτσι και εγώ δίνω πόνο τώρα
 

Συνημμένα

  • A8328BAE-39C1-4EBB-BD49-6E0C6C3E5A77.jpeg
    A8328BAE-39C1-4EBB-BD49-6E0C6C3E5A77.jpeg
    727,8 KB · Προβολές: 29
  • 1604244224891.png
    1604244224891.png
    66,6 KB · Προβολές: 31
Κορυφή