μας κλεισανε

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17222
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17222

Guest
η συνεχεια εδω .....πως ηταν η μερα σας?
 

DeletedUser6295

Guest
Τέλος εδώ παιδιά δεν βγάζει κάποιο νόημα ανούσια πράγματα η συνέχεια στο παιχνίδι .οποίος έχει πρόβλημα είμαστε στο κόσμο ελάτε απέναντι αν δεν έρθουμε πρώτα εμείς.
ΥΣ Στους δικούς μας αναφέρομαι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14515

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
σουφ τα-------
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

χριστοσαα

Ξιφομάχος
ΕΙΣΤΕ ΚΑΠΟΣ ΧΑΜΗΛΟΝ ΤΟΝ ΑΝΕΒΕΙΤΗ ΛΙΓΑΕΙ ΔΟΡΗ ΕΛΑΤΕ
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18200

Guest
Ας γράψω και εγώ κάτι με την σειρά μου μιας και έγραψε το όνομα μου ο κυριος σουφ...

απέχω από τα φορουμ πάνω από 8 χρονια αλλά εδώ το απαιτεί η κατάσταση μιας και ξεφύγαμε και έκανα σύνδεση με ένα παλιό όνομα που είχα στο φορουμ αλλά εγώ δεν κρύβομαι πίσω από διπλούς όπως εσείς το παραθέτω στο τέλος .......

μιλάνε για ηθική τα πιο ανήθικα άτομα όπως ο σουφ και η παρέα του και βγαίνουν στο κεντρικό φορουμ και λένε πράγματα που γίνονται ρόμπα και προσβάλουν άτομα.....

Αρχικά με τα παιδιά ghost riders δεν έχουμε ούτε υπέρ ούτε συνθήκη ούτε καν Skype δεν έχουμε ανταλλάξει....
ακομα μια παραίσθηση του μυαλού σου...

Σήμερα καλώς τον πραγμάτων θα μιλήσουμε κατόπιν δικού μου αιτηματος και θα μιλήσουμε εξαιτίας σου γιατί πολύ απλά κανένας δεν θέλει να κάνει κάτι μαζί σας καμία συμμαχία......

Είστε ο μόνοι και έτσι θα είστε από εδώ και πέρα σε κάθε κόσμο μετά την κίνηση σου να βγεις στο φορουμ αυτόματα βγήκες και στην σέντρα κατάλαβαν όλοι τι είσαι.....

Μιλάς Και βρίζεις Μέσα σε ένα φορουμ που βλέπουν μικρά παιδιά ηλικιας από 5 ετών εως 80 δεν σέβεσαι τίποτα ούτε ιερά ούτε όσια (σπίτια μάνες Παναγίες ) βρίζεις άτομα και συμμαχίες που ούτε γνωρίζεις προσωπικά και ούτε που έχεις παίξει Ποτέ μαζί τους ούτε καν σαν αντίπαλοι......... κάθεσαι και λες λες και τι λες ;
Και 50 συμμαχίες να θέλουν να ενωθούν που είναι το παράνομο ;;; Απαγορεύεται από τους κανόνες του παιχνιδιού ;;; Επειδή εσένα δεν σε θέλει ούτε η κουτσή Μαρία για ένωση δηλαδή ; Δεν μπορούμε οι υπόλοιποι ;

Εγω είμαι ένα άτομο που έχω παίξει μαζί με το σουφ στο Θήβα αυτό που βίωσα ήταν ένα βασιλιά να νομίζει ότι είναι ο βασιλιάς του παιχνιδιού .
Προσωπικά εμένα στο Skype μου έβρισες την μάνα μου χωρίς καν να με ξέρει προσωπικά απλά άνοιξε το στόμα του και έλεγε λέγε όπως κάνει και εδώ μέσα.....

την παίχτρια igli την αποκάλεσες ότι είναι μεγάλη π.......

Και πολλα αλλά σκηνικά που δεν θα αναφερθώ.....το γνωρίζεις και το γνωρίζουν και πολλα παιδιά που ήταν παρών σε κλήσεις μας.....

Μετά μου εστειλες την προσωπική σου ταυτότητα στο Skype επειδή σε είπα γερό και μου εστειλες την ταυτότητα σου με βρισιές θες να την παραθέσω εδώ ;
Την έχω ακόμα........ Γιώργο σύνελθε.....

Έχεις τον Αλέξη για σκυλάκι σου , να του δίνεις απλά εντολές και να ακολουθεί τον μεγάλος σουλτάνο....

Ο Αλέξης είναι γνωστής του παιχνιδιού παρά πολύ άσχετα εάν έχουμε Άλλες αντιλήψεις σε πολλα θέματα Είναι
και πολύ καλό παιδί απλά έμπλεξε με λάθος άτομα κακές παρέες που λέμε.....
κάποια στιγμή θα καταλάβει μικρός είναι ακόμα .....

εσυ τι είσαι Γιώργο ;;;
Μίλησε μας για εσένα λίγο άσε τους υπόλοιπους και μιλά μας για εσένα εκτός από τα πρόβατα λες ότι έχεις και εκτός να μας βρίζεις έχεις κάτι άλλο να μας πεις ;;;;

Εάν δεν ήταν ο αλεξης εσυ τι θα ήσουν ;;;; Ο Αλεξης κρατάει ολόκληρη την συμμαχία αυτός τρέχει για όλα εσυ εκτός από το να βρίζεις όλο το σέρβερ τι κανείς άραγε ;;;;

Εάν ξυπνήσει ο αλεξης και φυγει δεν νομίζω να ξανά μπεις και εσυ στο παιχνίδι ποτέ σου.....

Όλοι σου είναι ένα πρόβλημα μήπως όμως το πρόβλημα ειναι ο ίδιος σου ο εαυτός και όχι όλοι εμείς οι υπόλοιποι φίλε μου ;

Μιλάς Γιώργο σουφ για το παιχνίδι και Δεν έχεις ιδέα από αυτό.....

εάν πας να βάλεις ένα αποικιακό δεν ξέρεις....και αν το βάλεις Θα κολλήσεις χρόνους μετά από 30 Δευτέρα....ποτε έγινες παίχτης Γιώργο ; 2 χρόνια παίζεις ποτέ μπήκες μπροστά πρώτη γραμμή ;;;;
κάτσε εκεί πίσω πίσω που κρύβεσαι και περίμενε έρχομαι και εγώ θα περάσουμε φίνα

Πάντα παίρνεις ανενεργούς στα ίσα αποικιακό δεν ξέρεις να βάζεις.... όποτε είναι λίγο ειρωνικό να λες παιδιά που κολλάνε στο δευτερόλεπτο ότι δεν ξέρουν το παιχνίδι.....

Ήμουν πρώτος μαχητής στο Θήβα πριν κλήσεις ο κόσμος και απειλούσες τα παιδιά ότι εάν δεν σπάσουν πάνω σου να με περάσεις να βγεις 1 μαχητής ότι θα πας το κόσμο μέχρι τα χριστουγγενα......


Δεν έχω κάτι άλλο να πω ούτε να σου προσάψω κάτι δεν είμαι δικαστησ Παίχτης είμαι και όπου σε βλέπω πλέον στο παιχνίδι θα είμαι εκεί απέναντι σου

σταματά να βρίζεις όλο το κόσμο όμως.....

Ξέρω τι θα ακολουθήσει θα ανοίξεις το βούρκο σου να βγάλεις λάσπη αλλά σε κάθε κόσμο που θα μπαίνεις θα είμαι παρών με ανορθόγραφους η ότι άλλο κόκκινο σου υπάρχει γιατί ανορθόγραφοι ghost δροσεροί και ότι άλλο λες ότι είναι
κέρδισαν το σεβασμό μου σαν αντίπαλοι κάτι που δεν κατάφερες να κανείς εσυ σαν σύμμαχοι.

Καλό παιχνίδι να έχουμε ο κόσμος τώρα ξεκίνησε ελπίζω να κάτσεις να δεις το τέλος του αν και χλωμό το βλέπω μιας και είπες ότι εάν έρθουν οι ghost κοντά σου θα πατήσετε ομαδικό κουμπί
Καλημέρες

Καλό παιχνίδι καλές μαχες δεν είδα πουθενά να το λες Μόνο να βρίζεις
Αυτός είσαι και αυτός είμαι
Δημοσθένης Καλή συνέχεια παιδιά
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16303

Guest
Καλημερα και καλο μηνα....γιατι καθεστε και ασχολειστε με ατομο-α που εχουν ψυχικες διαταραχες ? Αφηστε τους στον κοσμο τους και δωστε τους την απαντηση μεσα απ το παιχνιδι.
 

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
Θα μιλήσω για το θέμα που ανοίχτηκε για τον κόσμο Theva, επειδή ο Δήμος αναφέρει μόνο όσα τον συμφέρουν, αλλά με την συνέχεια θα αναφέρω και άλλα πράγματα.

Ξεκινάμε με το γεγονός ότι μιλάμε για τον παίκτη Εκάς οι βέβηλοι-Ιππολύτη 1-Επιστροφέας-Veni Vidi Vici και αν δεν κάνω λάθος katalas. Ειλικρινά, γιατί δεν φτιάχνεις και κανα 2 λογαριασμούς ακόμα;

Από τον κόσμο Oropos που έπαιξες ως Επιστροφέας σε κάθε κόσμο, εάν εξαιρέσεις τον Theva πατας κουμπί. Αλλά πάμε να αναφερθούμε για τον κόσμο που έπαιξες, τον Theva, γιατί στους υπόλοιπους έχασες απλά τα λεφτά που επένδυσες και τον χρυσό που έβαλες.

Εσύ που βγαίνεις και λες για πρώτους μαχητές, πες στον κόσμο όταν άνοιγες οξυμένες πόσα αργά έκαιγε πάνω σου από 50 διαφορετικές θάλασσες ο ποσειδώνας.junior και τον πλήρωνες για να το κάνει αυτό. Πες μας πόσους λογαριασμούς αγόρασες από τους Ταλαίπωρους, κάτω στο μέτωπο που παίζαμε μαζί στην 55. Πες μας πόσες άλλες πόλεις αγόρασες για να έχεις πατήματα σε διαφορετικά σημεία. Έρχεσαι και γράφεις ότι ήσουν πρώτος μαχητής και το μόνο που έκανες ήταν να αγοράζεις πόλεις και να πληρώνεις τον ποσειδώνας.junior για να σου σπάει αργά.

Αυτά θυμάμαι για την Theva, έκανες και άλλα, αλλά αν δεν σε κουβαλούσαν οι Σφετεριστές που είχαν ΥΠΕΡ με ΠΡΟΙΚΟΘΗΡΕΣ, τους οποίους σεβόμαστε σαν συμμαχία για την συνεργασία που είχαμε σε όλη την διάρκεια του κόσμου, θα πάταγες κουμπί και εκεί.

Πάμε τώρα και στον Ermonassa, που έχεις μπει με τον λογαριασμό Ιππολύτη 1 και θεωρείσαι Trial Admin. Έχεις μία συμμαχία με 4 ακαδημίες, δεν ξέρεις ούτε εσύ ποιούς έχεις βάλει μέσα και στέλνεις απειλητικά μηνύματα στον Αλέξη και τους λες ότι εσύ είσαι αυτός που θα κατεβάσεις τους Ghost Riders εδώ κάτω και ότι θα δείτε τι θα σας κάνω σε 15 μέρες και τα λοιπά.

Αρχικά δεν θα πεις εσύ σε καμία συμμαχία τι θα κάνει, η κάθε συμμαχία έχει την φιλοσοφία της και το πλάνο της το οποίο και είναι αξιοσέβαστο και αυτό φυσικά ισχύει για όλες τις συμμαχίες. Αλλά ρε φιλαράκι, έχεις μία συμμαχία και δεν έχεις πει τίποτα για εκείνη παρά μόνο έχεις μία πιπίλα ότι θα κατεβάσεις άλλη συμμαχία. Αν είσαι παικταράς κάτσε και παίξε, τόσο χρυσό έχεις τι ακριβώς φοβάσαι;

Πάμε και στην συνέχεια, να μάθει ο κόσμος και τι έκανες πριν λίγες μέρες στον παίκτη againstall21. Του έριξες κλειστό ban όλο το βράδυ και το πρωί του το έκανες ανοιχτό για 3 ώρες για να πας να του σπάσεις τον λογαριασμό και μάλιστα έστελνες μηνύματα στον λογαριασμό για να δεις αν έφαγε ban και είναι όλα καλά και όλα αυτά επειδή είχε ονόματα πόλεων Ξυπόλυτη, λέξη η οποία ούτε βρισιά είναι ούτε τίποτα. Αλλοιώσες το παιχνίδι για να σπάσεις τον λογαριασμό του παίκτη, αλλά εμείς είμαστε τα παιδιά της διαχείρησης, επειδή έχουμε τον worldmaster, εσύ είσαι Trial Admin και αλλοιώνεις το παιχνίδι σου με ύπουλο τρόπο και πραγματικά ντροπή σου, γιατί είναι τελείως άνανδρο αυτό που έκανες. Τις προθέσεις του κάθε ενός δεν μπορείς να τις κρίνεις από μία οθόνη για αυτό και δεν κάνεις ότι γουστάρεις. Λένε στον παίκτη ότι ήταν ειρωνικός, που το ξέρετε; Ο likavges δηλαδή στον Dymi που είχε ονόματα πόλεων worldnoobas και worldchicken τι ήταν; Δεν πήρε ποτέ ban για τις ονομασίες πόλεων.

Οπότε για να κλείσω, κάτσε παίξε και εδώ Δήμο, ξέρουμε ότι είναι ζήτημα 2-3 μηνών να πατήσεις κουμπί και αυτό το ξέρουν όλοι. Και επίσης σταμάτα να καλοπιάνεις άλλες συμμαχίες τις οποίες συναντάς πρώτη φορά σε κόσμο που είναι ανοιγμένος 1 μήνα σχεδόν και λες ότι έχουν κερδίσει τον σεβασμό σου σε διάστημα 30 ημερών, άσε μας ρε Δήμο, άλλος σου έδωσε τις δάφνες.

Όσον αφορά τον κόσμο, καλές μάχες να έχουμε και ας κερδίσει ο καλύτερος και αυτός που πραγματικά το αξίζει, προσωπικά σέβομαι και τον σύμμαχο μου αλλά σέβομαι 2 φορές τον αντίπαλο μου, γιατί έτσι πρέπει κανονικά, γιατί εχθρός δεν είναι κανείς με κανέναν (κατά βάθος), αντίπαλος-κόκκινος σε κόσμο/ους ναι, αλλά εχθρός όχι. Εύχομαι αυτός ο κόσμος να έχει αρκετό ενδιαφέρον.
 

DeletedUser18200

Guest
Α καλαααααα......Τώρα να απαντήσω σε ένα παιδάκι 18 ετών ;;; Που γράφει ότι να ναι ;;;;; Ότι του έρθει
Ας απαντήσω να περάσει η ώρα... μέχρι να κλείσουν και αυτό το ποστ να κάνουμε το χαβαλέ μας

1) παίζω από αλφα κόσμο όχι από όμικρον που μπήκες εσυ και δεν έχω παίξει με ολα τα παραπάνω ονόματα που αναφέρεις τραγικό....
πρόβλημα σου να φαντασιώνεστε όπως λέτε ότι βάλαμε διπλούς από πίσω σας ότι παιζω με 100 ονόματα και κάτι τέτοια......

2) δεν είμαι στην υποστιρηξη εγώ όπως λες φίλε μου εχεις μπερδέψει την βούρτσα με
όποτε για εκεί τι να απαντήσω εγώ δεν ξέρω τι προβλήματα με μπαναρισματα έχετε ; Κοιτάξτε να διαβάσετε τους κανόνες του παιχνιδιού να μην έχετε προβλήματα δεν φταιω εγώ για αυτό.....

Εσυ που λες έχεις το worldamster και λες συγκεκριμένα εδώ από πάνω
«»αλλά εμείς είμαστε τα παιδιά της διαχείρησης»» Έχουμε το worldmaster

βρείτε τα με το worldmaster εγώ δεν μπορώ να βοηθήσω στα υπαρξιακά σας προβλήματα......

3) εάν ήξερες το παιχνίδι και τους κανόνες αυτού θα γνώριζες ματάκια μου ότι ένας διαχειριστής δεν γίνεται να παίζει και να είναι στην υποστιρηξη σε στο κόσμο είναι παράνομο διάβασε τους κανόνες του παιχνιδιού Αν δεν κάνω λάθος αυτό ισχύει .....

4) όταν τρώει κάποιος ban για διπλό λογαριασμό όπως λες το βλέπεις από το χταπόδι κατά ποσό είναι ενεργός τώρα αν εσείς παίζεται με διπλούς τριπλούς πρόβλημα σας εκεί απαντάνε οι διαχειριστές όχι εγώ.... όσον αφορά τι έγραψε στην πόλη του και έφαγε μπαν εγώ είμαι υπεύθυνος ; Κάνε αίτημα και ρωτά τι έγραψε και έφαγε μπαν. Και τι ο λικαβιες εμένα περιμένεις να στο λύσω;;;;

5) ποτέ μου δεν πλήρωσα κανέναν ποσειδωνα που λες να μου σπάει, τι άλλο θα ακούσουμε Θεέ μου.......
έσπαγε το παιδί στο παιχνίδι όπως και τα υπόλοιπα παιδιά όταν κάποιος άνοιγει οξυμένες του σπάσαμε , Αυτό συνηθίζουμε να κάνουμε....
άλλο εάν εγώ μπορώ να αγοράσω 50 οξυμένες και εσυ μια.

6) όσον αφορα Το πρόβλημα σου για το χρυσό που βάζουν κάποια άτομα τι να πω ρε φίλε ;;;; Σου ζήτησα δανεικά ; Η σου ζήτησα επιστροφη χρημάτων από την κάθε πόλη που έχτισες παίρνοντας χρυσό από εμένα ;;;
Όσα δεν Τα φτάνεις τα ζηλεύεις Λένε το ξέρεις ; Μικρέ μου φίλε ;;;

7) οι ghost τους φέρει δεν τους φέρει κάποια συμμαχία και πάλι εκεί θα είναι δίπλα σας μαζί αγκαλίτσα........ αν δεν το ξέρεις ρωτά το γουιτσερ ξέρει αυτός.....
τι ενοεις ότι τους είπα εγώ να έρθουν κατω; Μήπως τους ζήτησα να με κάνουν και βασιλιά ;;;;

8) απαγορεύεται μια συμμαχία να κάνει 4-5-6 ακαδημίες που ανέφερες ; Κάτι μου λέει ότι είσαι μεγάλος noobas

Καλό παιχνίδι και εσένα τζαγκαρι ευχαριστούμε για το κείμενο σου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
Έχεις παίξει ως Επιστροφέας στον Oropos, ως Veni Vidi Vici στον Rizinia ως Εκας οι βέβηλοι στον Theva και τώρα πήρες τον Ιππολύτη 1, εμάς δεν θα μας κοροϊδεύεις εδώ. Και το ποιόν πλήρωνες και για ποιά πράγματα άσε να ξέρουμε εμείς, στην κλήση μας τα έλεγες και γελάγαμε όλοι μαζί, αλλά είδες πως τα έφεραν τα πράγματα. Απόλαυσε τις δάφνες που έχεις γιατί κόσμο δεν ξαναπαίρνεις εσύ. Και επίσης είτε είμαι 18 είτε 58 είτε 108, άμα έχω επιχειρήματα και τρόπους να μιλήσω λέω ότι θέλω και ισχύει για όλους αυτό, δεν σου είπα ποτέ τίποτα για τα λεφτά σου και δεν με ενδιαφέρει. Είσαι ένας παίκτης που το μόνο που κάνεις είναι να αγοράζεις πόλεις και να σου σπάνε αργά για να βγάλεις δικαιώματα, επειδή στην Theva δεν ένιωθες να πάρεις πόλη από παίκτες που έπαιζαν με 0€. Κάτσε παίξε το παιχνίδι και φέρε όποιους θες, αν όντως έρθουν οι Ghost Riders, που πραγματικά ας κάνουν ότι θέλουν, σεβαστό απολύτως, ο καραγκιόζης εσύ θα βγεις γιατί θα αποδειχτεί ότι δεν έχεις συμμαχία για να κοντράρεις άλλες, μην πιστεύεις ότι θα βγούμε εμείς οι χαμένοι ή κάτι τέτοιο, αν θες να βγούμε οι χαμένοι κάτσε και παίξε μας στα ίσα και μην λες πολλά, ούτε απειλητικά μηνυματάκια να στέλνεις ούτε τίποτα και επειδή είμαστε στο Κεντρικό μην μας βγάζεις όλους τρελούς για τα μάτια του κόσμου, ξέρουμε όλοι τι κουμπάκιας είσαι, καταρχάς αλλάζεις λογαριασμούς σαν τα βρακιά επειδή πατάς κουμπί, οπότε ναι όλοι ξέρουμε πάνω κάτω τι παίκτης και άνθρωπος είσαι.

Επίσης η αλήθεια είναι πως έτσι όπως έχουν τα πράγματα, κάποια στιγμή όντως θα συναντηθούμε με τα παιδιά, αλλά αυτό θα γίνει όταν οι συμμαχίες έχουν πάρει ότι υπάρχει μπροστά τους και φυσικά όταν θα έχεις πατήσει κουμπάκι εσύ, γιατί θα αργήσει πολύ αυτή η ώρα και εσύ σε 60-70 μέρες θα είσαι φάντασμα.

Αν από την άλλη κατεβούν τώρα τα παιδιά, κανένα θέμα, πλάνο τους είναι και ότι θέλουν κάνουν, ο καραγκιόζης όμως είναι ένας και δεν αλλάζει.

Και επίσης μην μου πουλάς εσύ ότι δεν είσαι στην διαχείρηση, Trial Admin είσαι και παίζεις κανονικά, υπάρχει και παίκτης την Ghost Riders που είναι Trial Admin και το παιδί παίζει κανονικά.

Το θέατρο του παραλόγου δεν είναι εδώ, ούτε θα κρυφτούμε πίσω από την μυτούλα μας Δήμο, μάταια το προσπαθείς, μέχρι και εδώ μπήκες με παλιό λογαριασμό με δικαιολογία ότι τον βρήκες τυχαία, λες και δεν μπορούσες να μπεις με τον Ιππολύτη 1, αλλά μέχρι και εδώ προσπαθείς να κρυφτείς γιατί ο λογαριασμός αυτός ήταν σε κόσμο εξέγερσης και εδώ είναι πολιορκία, οπότε υπέθεσες ότι δεν σε ξέρουν πολλοί, κακώς υπέθεσες, γιατί σε έχουν μάθει όλοι. Καλή συνέχεια.
 

DeletedUser18200

Guest
Αφαιρέθηκαν προσωπικές συνομιλίες
Αυτή είναι η συμμαχία σας τι να κάνουμε ;;; Tzagaraki Μανώλη έλα πες ότι πλήρωσα να μου πουν τι λέτε
Έτσι ξέρουν να μιλάνε και να φέρονται Οι σφετεριστες .... έχω ακόμα χειρότερα μηνύματα αλλά δεν επιτρέπει η ηθική μου να τα ανεβασω
όλοι λοιπόν είμαστε σκουπίδια δεν ξανά απαντάω σε τίποτα σας ξεφτίλισα αρκετά και αποσυνδέομαι από εδώ
καλή συνέχεια παιδιά...... κύριες κύριοι και λοιπά παιδάκια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18200

Guest
Αφαιρέθηκε προσωπική συνομιλία
Καλή συνέχεια παρταλια
 

DeletedUser18200

Guest
Worldmaster αυτό θα πει είναι τα παιδιά της υπο όπως λέτε μάλιστα
 

DeletedUser18028

Guest
Πιος είσαι εσύ στον κόσμο είπαμε;

Αααα ναι παίζετε απο κοινού τον λογαριασμό Ιππολύτη με την Βάσω... ναι ναι...
 

DeletedUser18200

Guest
Αφαιρέθηκε προσωπική συνομιλία
Ακόμα ένα από το μεγάλο σουφ που ανοίγει το στόμα του
 
Κορυφή