Χαρειτε καημενοι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6511
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Που να τον βρουμε τον ενεργο σπαρτιατη. Πανε αυτοι μας αφήσανε χρόνους. Μπροστά τώρα. Από κει και πέρα. Είπα ποτέ ότι μας πήρατε πόλη ανενεργού; Αν είστε μια συμμαχία ανενεργών, είναι δικό σας πρόβλημα. Τι να κάνουμε. Μπορείτε να απαλλαγείτε από τους ανενεργούς. Το θέμα είναι ότι οι ανενεργοί σας είναι και ο λόγος που είστε μικρή συμμαχία. Απλά το ξέρεις ότι η 43 θα είναι θάλασσα δικιά μας στο είπα. Η ψαλίδα δεν εχει ανοίξει καθόλου. Να πω για την ακρίβεια. Όσες πόλεις είχαν πριν οι εχθροί μας, πάνω κάτω έχουν και τώρα, απλά πριν. Εμείς ανεβαίνουμε, επομένως δεν έχω κανένα παράπονο. Πήρες κάποιες πόλεις θα πάρεις κι άλλες αύριο μεθαύριο. Απλά στο ΒΔ τμήμα του χάρτη, θα επικρατήσουμε εύκολα ή δύσκολα. Και να το ξέρεις γιατί δεν βλέπεις προς τη σωστή κατεύθυνση, τη 43 θα την πάρουμε είτε παίξουν ειτε όχι οι παίχτες μου 43 όπως πρέπει. Από αλλού να φυλάγεσαι.

Δεν ειπα οτι ειπες οτι σας πηραμε πολη ανενεργου.
Η τελευταια προταση δεν πηγαινε σε εσενα.
Εγω ξερω οτι οταν πηγαμε σαν La Familia στους Ελευσις η διαφορα ηταν στις 700κατι (δεν θυμαμαι ακριβως νουμερο) και μεχρι προχτες αν δεν κανω λαθος ηταν στις 801 γεγονος που δειχνει οτι η ψαλιδα ανεβαινει. Και θα ανεβαινε και αλλο αν δεν αποικουσατε την θαλασσα τοσο πολυ...
Ουτε θυμαμαι ποσο καιρο εχουμε να χασουμε πολη στην 43 (μοναδικος που εχασε πολη ηταν καποιος archer που χαριστηκα τον αφηναμε μεσα αν και ειχαμε υποψιες οτι ειναι κατασκοπος).
Το αν θα την χασουμε την 43 ειναι απλα κατι που θα δειξει ο χρονος, αλλα κατι μου λεει οτι ΟΤΑΝ και ΑΝ συμβει αυτο δεν θα ειμαστε εδω να το κουβεντιαζουμε μιας και δεν θα περασουμε μια ζωη παιζοντας grepolis!!!
 

DeletedUser

Guest
ΠΟΛΗ ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΟ ΣΠΑΡΤΙΑΤΗ ΣΤΗΝ 43 ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΕ!!!

Και σου είπα ρε Μαστροντόριαν. Μην γίνεσαι απόλυτος... Όλα γίνονται.
Μπορούν να ειπωθούν πολλά για όλο αυτό που έγινε, αλλά είναι σίγουρο, ότι σε κανένα ζήτημα δεν μπορείς να μιλάς με απολυτότητες.
 

DeletedUser

Guest
Και σου είπα ρε Μαστροντόριαν. Μην γίνεσαι απόλυτος... Όλα γίνονται.
Μπορούν να ειπωθούν πολλά για όλο αυτό που έγινε, αλλά είναι σίγουρο, ότι σε κανένα ζήτημα δεν μπορείς να μιλάς με απολυτότητες.

Για αυτο που ειχα γραψει ΝΑΙ ΜΠΟΡΩ!!!
Γιατι πολη απο ΕΝΕΡΓΟ ΣΠΑΡΤΙΑΤΗ στην 43 δεν ειχατε παρει εδω και μηνες.

Μπραβο σας παντως για το χτυπημα που κανατε και τις πολεις που πηρατε.
Καλα μας κανετε αφου καποιοι εχουνε μπει "σε ρυθμους καλοκαιριου" ...
 

DeletedUser

Guest
Πήραμε από τον skinhead7 (που τους βρίσκετε αυτούς, αυτός είναι και φασίστας και γάβρος).
Βασικά άλλοι ήταν οι λόγοι που την πήραμε την πόλη. Αλλά, όταν κάποια πράγματα γίνονται χωρίς οργάνωση είναι συμβαίνουν και τέτοια.
Απλά ήταν και οι διαφορά, ότι έβαλα την ομάδα μου να χτυπήσει. Βέβαια, κάποια παλιόπαιδα πήραν απουσία (ξέρουν αυτοί) και χάσαμε αρκετοί ισχύ. Εντάξει όταν χτυπάς 14 ώρες μακριά πρέπει να ξενυχτήσεις κιόλας, αλλά μου λύθηκε και μια μεγάλη απορία.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Πήραμε από τον skinhead7 (που τους βρίσκετε αυτούς, αυτός είναι και φασίστας και γάβρος).
Βασικά άλλοι ήταν οι λόγοι που την πήραμε την πόλη. Αλλά, όταν κάποια πράγματα γίνονται χωρίς οργάνωση είναι συμβαίνουν και τέτοια.
Απλά ήταν και οι διαφορά, ότι έβαλα την ομάδα μου να χτυπήσει. Βέβαια, κάποια παλιόπαιδα πήραν απουσία (ξέρουν αυτοί) και χάσαμε αρκετοί ισχύ. Εντάξει όταν χτυπάς 14 ώρες μακριά πρέπει να ξενυχτήσεις κιόλας, αλλά μου λύθηκε και μια μεγάλη απορία.


Δεν υπαρχουν ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ πλεον.
Ειμαστε ΕΛ ΕΛ.
Γιαυτο ειπα πριν οτι μπορω να ειμαι απολυτος.
Γτ επι Σπαρτιατων δεν θα επεφτε καμια πολη στην 43.

Εδω να σημειωσω οτι δεν εννοω οτι τωρα σαν ΕΛ ΕΛ ειναι χειροτερα απο τους Σπαρτιατες.
Ισα ισα σαν θαλασσα εχει μεγαλωσει η δυναμικη μας.
Το προβλημα ειναι καθαρα στους πρωην Σπαρτιατες και στο οτι δεν εχουν τον ιδιο ζηλο για το παιχνιδι με πριν...

Σηκωνει πολυ αναλυση η κουβεντα αλλα η ουσια ειναι μια.
Πηρατε καποιες πολεις και μπραβο σας!
 

DeletedUser

Guest
Κοίτα Νίκο, είναι καταρχήν η πρώτη φορά που αναγνωρίζει κάποιος αντίπαλος μας, ότι έχασε μια μάχη. Και δείχνει μια διαφορά ποιότητας.
Από εκεί και πέρα, οι Σπαρτιάτες ήταν αυτοί που ήταν, κάνανε όσα κάνανε, έχουν βγει τα στατιστικά, τα έχουμε δείξει τα στοιχεία. Ευτυχώς ή δυστυχώς πόλεις στην 43 και από ενεργούς σπαρτιάτες είχαμε πάρει. Τα θυμάμαι.
Το θέμα είναι πως σε κάθε τέτοια μετάβαση, για κάποιους το παιχνίδι χάνει το ενδιαφέρον του. Γι αυτό όταν θα παίρνεις κάθε φορά μια απόφαση αυτού του βεληνεκούς, πρέπει να έχεις στο νου σου, ότι υπάρχει κόστος. Να το ζυγιάζεις και στο τέλος να παίρνεις την τελική σου απόφαση. Όχι ότι δεν το έκανες, δεν γνωρίζω, αλλά λογικά θα το έκανες.
Από εκεί και πέρα περιμένουμε με ανυπομονησία την επιστροφή σου στο παιχνίδι για να ετοιμάσεις κάτι καλό να απαντήσεις και να δούμε νέες μάχες.
 

DeletedUser4655

Guest
gogo στην 43 πολυ δυσκολα θα κανεις αυτο που ονειρευεσαι...στην 44 κανε οτι θελεις στην 43......
 

DeletedUser

Guest
Στην 43 να βγάλετε μερικές διήρεις ακόμα, γιατί χανονται εύκολα οι ρημάδες. Είναι η 4η θαλασσα που θα γίνει δικιά μας. Βέβαια, μπορεί να σας προλάβει κανένας άλλος και να είναι χειρότερος αντίπαλος από εσάς. Αυτά συμβαίνουν πότε πότε.
Κρατήστε την ψαλίδα που ειναι στις 700 πόλεις και αρχίστε να την μετράτε, για να μην αποδεικνύουμε στο τέλος πως δεν είμαστε ελέφαντες. Κατά τα άλλα, είπαμε μπορούμε σε προσωπικές συνομιλίες να κουβεντιάσουμε και την ανάλυση των δεδομένων.
 

DeletedUser4655

Guest
ok οτι πεις..αν παιζεις για κανα 2 χρονια ακομα και τα παρατησουν οι αλλοι ισως τοτε την παρεις την θαλασσα!!!!
 

DeletedUser

Guest
Είναι η 4η θαλασσα που θα γίνει δικιά μας.

H μια ειναι η 44 που εκει ειστε μαζεμενοι σχεδον ολοι.
Η αλλη ειναι η 34 που την κανατε δικια σας με πτωματοφαγια
Η αλλη ειναι η 24 αν δεν κανω λαθος που εγινε δικια σας μετα την γυριστη των "THE LEGION" που ενω ειχαν συμφωνησει για ενωση με τους Σπαρτιατες ξαφνικα αρχισαν να "αυτομολουν" σε διαφορες κατευθυνσεις.
Νομιζω ειδικος να μας απαντησει εδω θα ηταν ο bakalogatosss....

Οποτε αν εχω πετυχει τις πιο πανω θαλασσες ως τις 3 δικες σας!
Δεν βλεπω καμια θαλασσα που εγινε δικια σας μετα απο ΜΑΧΕΣ!!! (Εκτος απο την 44 που ενταξει λογικο ειναι οταν εχεις μια δυναμινη +1300 πολεων "απο μαμα" να κανει παιχνιδι και να πας ανετα κοντα στις 2000 μετα.)

Το κακο ειναι οτι παιζουμε ηδη εναν χρονο το παιχνιδι και για να γινει η 43 δικια σας με τους μεχρι τωρα ρυθμους κατακτησεων σας σε αυτην, εκτος (μιας και ειπες να θυμομαστε τα νουμερα) αν το κανετε σαν τον bob τον μαστορα και ξεκινησετε τις αποικιες και το χτισιμο για να ανεβουν τα νουμερα, θα πρεπει να περασει αλλος ενας χρονος και δεν ξερω κατα ποσο θα ειμαστε οι πιο πολλοι εδω καν για να τα λεμε.
 

DeletedUser

Guest
Και σου είπα ρε Μαστροντόριαν. Μην γίνεσαι απόλυτος... Όλα γίνονται.
Μπορούν να ειπωθούν πολλά για όλο αυτό που έγινε, αλλά είναι σίγουρο, ότι σε κανένα ζήτημα δεν μπορείς να μιλάς με απολυτότητες.

ΚΑΙ ΟΜΩΣ...ΔΕ ΧΑΝΕΤΑΙ!!!! (EIΠΑ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ:p)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
H μια ειναι η 44 που εκει ειστε μαζεμενοι σχεδον ολοι.
Η αλλη ειναι η 34 που την κανατε δικια σας με πτωματοφαγια
Η αλλη ειναι η 24 αν δεν κανω λαθος που εγινε δικια σας μετα την γυριστη των "THE LEGION" που ενω ειχαν συμφωνησει για ενωση με τους Σπαρτιατες ξαφνικα αρχισαν να "αυτομολουν" σε διαφορες κατευθυνσεις.
Νομιζω ειδικος να μας απαντησει εδω θα ηταν ο bakalogatosss....

Οποτε αν εχω πετυχει τις πιο πανω θαλασσες ως τις 3 δικες σας!
Δεν βλεπω καμια θαλασσα που εγινε δικια σας μετα απο ΜΑΧΕΣ!!! (Εκτος απο την 44 που ενταξει λογικο ειναι οταν εχεις μια δυναμινη +1300 πολεων "απο μαμα" να κανει παιχνιδι και να πας ανετα κοντα στις 2000 μετα.)

Το κακο ειναι οτι παιζουμε ηδη εναν χρονο το παιχνιδι και για να γινει η 43 δικια σας με τους μεχρι τωρα ρυθμους κατακτησεων σας σε αυτην, εκτος (μιας και ειπες να θυμομαστε τα νουμερα) αν το κανετε σαν τον bob τον μαστορα και ξεκινησετε τις αποικιες και το χτισιμο για να ανεβουν τα νουμερα.

Στο ποιος πολεμάει και ποιος όχι, είναι γνωστό το δείχνουν οι πόντοι μάχης των παιχτών και της συμμαχίας μας. Όταν ο καλύτερα επιτιθέμενος παίχτης σας είναι κάτω και από τους 5 καλύτερους δικούς μας, αποδεικνύει αυτό που λέω.
Όσο για τα υπόλοιπα είναι απλά. Το Δεκέμβρη είχαμε 800 πόλεις στην 44 και με στρατολόγηση μόνο 4 παιχτών φτάσαμε τις 2000 πόλεις. Το Σεπτέμβρη είχαμε 400 πόλεις οι μαπα και 120 οι χμερ. Αυτό για την ιστορία.
Στην 34 πριν σταματήσουν οι Σπαρτιάτες είχαμε 700 πόλεις και παίρναμε τη μια πόλη πίσω από την άλλη. Η διαγραφή των αντιπάλων επιτάχυνε μια νομοτελειακή διαδικασία.
Στην 24 είσαι πολύ μακριά για να ξέρεις πρόσωπα και καταστάσεις. Το ότι κάποιοι παίχτες θεώρησαν καλύτερη συμμαχία τους μαπα από τους Σπαρτιάτες και αψήφησαν την υποτιθέμενη ηγεσία τους δεν είναι δικό μας πρόβλημα. Απλά μην ξεχνιόμαστε, μην ξεχνάμε και μη λέμε πράγματα που δεν ισχύουν. Που θα μας πεις και χτίστες.
ΥΓ: Βγάλε διήρεις οι 11.000 είναι λίγες για μένα. Οι Παγκρήτιοι τα παρατήσανε οπότε θα πολεμήσετε και μαζί μου. Σταματάω να παίζω μαζί σας και πολεμάω.
Αν συνεχίσεις βέβαια να παίζεις.
ΥΓ2: Το grepolis είναι παιχνίδι υπομονής, επομένως ναι, όποιος αντέχει συνεχίζει.
ΥΓ3: Ρε Νίκο (FATE) θύμισε λίγο στα παιδιά πως το λέγανε το σπαρτιατόπουλο που πυξιδιάσατε;
ΥΓ4: Κάτι ακόμα. hannibal2, bolto, catbalou, geo530 (με μια πρόχειρη ματιά στο παρελθόν ολοι με χαμμενες πόλεις στην 43 οταν ήσασταν Σπαρτιατες ήταν ανενεργοί που σηκώνανε εθνοφρουρές; Γιατί όχι ότι δεν είσαστε καλύτεροι στη 43, αλλά να μη λεμε και ανακρίβειες.
 

DeletedUser

Guest
Στο ποιος πολεμάει και ποιος όχι, είναι γνωστό το δείχνουν οι πόντοι μάχης των παιχτών και της συμμαχίας μας. Όταν ο καλύτερα επιτιθέμενος παίχτης σας είναι κάτω και από τους 5 καλύτερους δικούς μας, αποδεικνύει αυτό που λέω.
Όσο για τα υπόλοιπα είναι απλά. Το Δεκέμβρη είχαμε 800 πόλεις στην 44 και με στρατολόγηση μόνο 4 παιχτών φτάσαμε τις 2000 πόλεις. Το Σεπτέμβρη είχαμε 400 πόλεις οι μαπα και 120 οι χμερ. Αυτό για την ιστορία.
Στην 34 πριν σταματήσουν οι Σπαρτιάτες είχαμε 700 πόλεις και παίρναμε τη μια πόλη πίσω από την άλλη. Η διαγραφή των αντιπάλων επιτάχυνε μια νομοτελειακή διαδικασία.
Στην 24 είσαι πολύ μακριά για να ξέρεις πρόσωπα και καταστάσεις. Το ότι κάποιοι παίχτες θεώρησαν καλύτερη συμμαχία τους μαπα από τους Σπαρτιάτες και αψήφησαν την υποτιθέμενη ηγεσία τους δεν είναι δικό μας πρόβλημα. Απλά μην ξεχνιόμαστε, μην ξεχνάμε και μη λέμε πράγματα που δεν ισχύουν. Που θα μας πεις και χτίστες.
ΥΓ: Βγάλε διήρεις οι 11.000 είναι λίγες για μένα. Οι Παγκρήτιοι τα παρατήσανε οπότε θα πολεμήσετε και μαζί μου. Σταματάω να παίζω μαζί σας και πολεμάω.
Αν συνεχίσεις βέβαια να παίζεις.
ΥΓ2: Το grepolis είναι παιχνίδι υπομονής, επομένως ναι, όποιος αντέχει συνεχίζει.
ΥΓ3: Ρε Νίκο (FATE) θύμισε λίγο στα παιδιά πως το λέγανε το σπαρτιατόπουλο που πυξιδιάσατε;
ΥΓ4: Κάτι ακόμα. hannibal2, bolto, catbalou, geo530 (με μια πρόχειρη ματιά στο παρελθόν ολοι με χαμμενες πόλεις στην 43 οταν ήσασταν Σπαρτιατες ήταν ανενεργοί που σηκώνανε εθνοφρουρές; Γιατί όχι ότι δεν είσαστε καλύτεροι στη 43, αλλά να μη λεμε και ανακρίβειες.



Με το ιδιο σκεπτικο εχεις και 5 παικτες στην πρωτη σελιδα των καλυτερων αμυνομενων. ΚΑΙ???
Δεν μου λεει κατι...
Και εμεις αν κανουμε στρατολογηση (ποσοι ΕΛ ειπαμε ειναι πλεον ΜΑΠΑ? και ποσες πολεις + ειστε απο την "στρατολογηση" των ΣΥΜΜΑΧΩΝ σας....) ευκολα εκτινασομαστε στις πολεις....
Παλι δεν μου λεει κατι (αν και το συγκεκριμενο μου λεει πολλα αλλα οχι για εσας...)
Στην 34 που λες ειχατε οσες πολεις ειχατε (δεν ξερω νουμερο οποτε απλα θα αρκεστω να σε πιστεψω στο 700) - (αν και οταν θυμαμαι να κοιταω την 34 εισασταν παντα 2η δυναμη και με δεδομενο οτι τωρα εχετε 1254 δεν νομιζω οτι το 700 ειναι το σωστο νουμερο αλλα τεσπα), εκει λοιπον που λες κερδισατε ενα κομματι της 34 απο ανενεργους παικτες. (και απο αυτους παιρνεις ποντους μαχης ξερεις εχουν φανταρια οι πολεις μεσα....)
με αποτελεσμα να βγει και σχετικος Σπαρτιατικος νομος οπου καθε Σπαρτιατης οφειλε να εχει φρουρους στις γειτονικες του πολεις.Ακριβως επειδη ειχε παραγινει το κακο εκει που σας κανανε τσαμπα μαγκες οι ανενεργοι μας.
Στην 24 ναι ειμαι οντως μακρια για να ξερω προσωπα και καταστασεις το σιγουρο ομως ειναι οτι υπηρχε απειρο παρασκηνιο....
Τοσο απειρο που ο αρχηγος των LEGION ειχε συμφωνησει για ενωση με εμας... αρχισε η μεταφορα παικτων και καπου εκει ανελαβε δραση ο bakalogatosss και καπου αρχισε να χαλαει το πραγμα...
Χαλασε τοσο πολυ... που ο giovanι7 ο αρχηγος των LEGION που εκανε το deal ξενερωσε... εβαλε διακοπες... και μολις γυρισε...
ΜΠΗΚΕ ΜΑΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ!
Λογικο ε?...
Οσο για το χτιστες μιλησα καθαρα για την 43 που ρωτα λιγο τους συμμαχους σου ποσες ιδρυσεις εχουνε κανει... (αφου οπως λεγανε και οι ιδοι: εχω χωρο για ποσες πολεις αλλα δεν μπορουμε να παρουμε καμια οποτε κανω αποικιες....)
Οι παγκρητιοι τα παρατησανε???
Ποιοι παγκρητιοι αυτοι που ο κοσμος τοχει τουμπανο και εσεις κρυφο καμαρι οτι πλεον δεν χτυπιεστε??? (αν εξαιρεσεις κατι ανενεργους εκατεροθεν...)
Το γρεπολις ειναι οντως παιχνιδι υπομονης... οχι ομως γαιδουρινης υπομονης... ουτε και στοχος ζωης!!!
Νικο θυμισε μου σε παρακαλω και μενα ποιον πυξιδιασατε...
Απο hannibal2 και bolto ναι εχετε παρει καποιες πολεις ναι... οι αλλοι 2 αστο γτ μιλαμε για γιοτομπαλα σορρυ κιολας που ενημερωνανε ελαχιστα πριν μπει το 2ο 12ωρο και με πολεις σε μαυρα χαλια (ρωτα αυτους που τις πηρανε τι βρισκανε μεσα....)
Αλλα για πες μου.... εκτος απο την 1 πολη που πηρατε απο hannibal (σας εχει παρει 5!!!) και ναναι 1-2 απο bolto εχεις να θυμηθεις αλλες???
Να σου εγω ποσες κατακτησεις μας θυμαμαι??? Μπα αστο.... ειναι πολλες και ηδη χαλασα πολυ χρονο στο φορουμ για σημερα!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Με το ιδιο σκεπτικο εχεις και 5 παικτες στην πρωτη σελιδα των καλυτερων αμυνομενων. ΚΑΙ???
Δεν μου λεει κατι...
Και εμεις αν κανουμε στρατολογηση (ποσοι ΕΛ ειπαμε ειναι πλεον ΜΑΠΑ? και ποσες πολεις + ειστε απο την "στρατολογηση" των ΣΥΜΜΑΧΩΝ σας....) ευκολα εκτινασομαστε στις πολεις....
Παλι δεν μου λεει κατι (αν και το συγκεκριμενο μου λεει πολλα αλλα οχι για εσας...)
Στην 34 που λες ειχατε οσες πολεις ειχατε (δεν ξερω νουμερο οποτε απλα θα αρκεστω να σε πιστεψω στο 700) - (αν και οταν θυμαμαι να κοιταω την 34 εισασταν παντα 2η δυναμη και με δεδομενο οτι τωρα εχετε 1254 δεν νομιζω οτι το 700 ειναι το σωστο νουμερο αλλα τεσπα), εκει λοιπον που λες κερδισατε ενα κομματι της 34 απο ανενεργους παικτες. (και απο αυτους παιρνεις ποντους μαχης ξερεις εχουν φανταρια οι πολεις μεσα....)
με αποτελεσμα να βγει και σχετικος Σπαρτιατικος νομος οπου καθε Σπαρτιατης οφειλε να εχει φρουρους στις γειτονικες του πολεις.Ακριβως επειδη ειχε παραγινει το κακο εκει που σας κανανε τσαμπα μαγκες οι ανενεργοι μας.
Στην 24 ναι ειμαι οντως μακρια για να ξερω προσωπα και καταστασεις το σιγουρο ομως ειναι οτι υπηρχε απειρο παρασκηνιο....
Τοσο απειρο που ο αρχηγος των LEGION ειχε συμφωνησει για ενωση με εμας... αρχισε η μεταφορα παικτων και καπου εκει ανελαβε δραση ο bakalogatosss και καπου αρχισε να χαλαει το πραγμα...
Χαλασε τοσο πολυ... που ο giovanι7 ο αρχηγος των LEGION που εκανε το deal ξενερωσε... εβαλε διακοπες... και μολις γυρισε...
ΜΠΗΚΕ ΜΑΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ!
Λογικο ε?...
Οσο για το χτιστες μιλησα καθαρα για την 43 που ρωτα λιγο τους συμμαχους σου ποσες ιδρυσεις εχουνε κανει... (αφου οπως λεγανε και οι ιδοι: εχω χωρο για ποσες πολεις αλλα δεν μπορουμε να παρουμε καμια οποτε κανω αποικιες....)
Οι παγκρητιοι τα παρατησανε???
Ποιοι παγκρητιοι αυτοι που ο κοσμος τοχει τουμπανο και εσεις κρυφο καμαρι οτι πλεον δεν χτυπιεστε??? (αν εξαιρεσεις κατι ανενεργους εκατεροθεν...)
Το γρεπολις ειναι οντως παιχνιδι υπομονης... οχι ομως γαιδουρινης υπομονης... ουτε και στοχος ζωης!!!
Νικο θυμισε μου σε παρακαλω και μενα ποιον πυξιδιασατε...
Απο hannibal2 και bolto ναι εχετε παρει καποιες πολεις ναι... οι αλλοι 2 αστο γτ μιλαμε για γιοτομπαλα σορρυ κιολας που ενημερωνανε ελαχιστα πριν μπει το 2ο 12ωρο και με πολεις σε μαυρα χαλια (ρωτα αυτους που τις πηρανε τι βρισκανε μεσα....)
Αλλα για πες μου.... εκτος απο την 1 πολη που πηρατε απο hannibal (σας εχει παρει 5!!!) και ναναι 1-2 απο bolto εχεις να θυμηθεις αλλες???
Να σου εγω ποσες κατακτησεις μας θυμαμαι??? Μπα αστο.... ειναι πολλες και ηδη χαλασα πολυ χρονο στο φορουμ για σημερα!!!

ρε νικο, οχι και να λες για τους μαπα περι στρατολογησεων... Εσεις πως εχετε τη δυναμη που εχετε στη 43 δηλαδη; Με μαχες ή επειδη συμμαχησατε/στρατολογησατε ολη τη θαλασσα; Και οι σπαρτιατες παλια και οι ελληνων ελευσις! Που απο ελληνων ελευσις ακομα και εγω ειχα παρει προσκληση οταν διαλυθηκαν οι μαπα! Που θυμαμαι να βαρανε παικτες μας και ταυτοχρονα να τους στελνουν απειλητικογλυφτομυνηματα να μπουνε σε αυτους! Που πολλακις τυχαινε μολις βαρουσαμε καποια μικροτερη συμμαχια, τσουπ να μπαινουν ελληνων ελευσις σε λιγες ωρες. Εμας τουλαχιστον οι παικτες ζητουσανε προσκληση δεν πηγαιναμε και παρακαλουσαμε τον καθενα, και δε μιλαω για περιπτωση να θες να στρατολογησεις καποιο συγκεκριμενο παικτη η παικτες απο συμμαχιες που διαλυονται. Καλα κανατε αλλα σιγουρα οι μαπα παντα πιο πολυ πολεμουσαν και απο ελληνων ελευσις και απο σπαρτιατες (γιατι παντα εδιναν πιο πολλη βαση στις μαχες παρα στη διπλωματια). Και αυτο φαινεται και απο τα στατιστικα που λεει και ο Γιωργος. Το λογαριασμο μου τον ειχα παρατησει για μηνες και μπηκα τυχαια μια μερα πριν καιρο στην καταταξη των επιθετικων και ειδα απο κατω μου αρκετους γνωστους παικτες σας ενεργοτατους στη 43 που ολο αυτο το διαστημα παιζανε κανονικα. Που οι επιθετικοι ποντοι μαλιστα υπο φυσιολογικες συνθηκες αυξανονται γεωμετρικα, οχι γραμμικα. Και δε νομιζω να μουν ο υπεργαματος και απιαστος παικτης. Αυτο απλα δειχνει το ποσο πολεμαει ο καθενας.

Οσον αφορα αυτο για τους παγκρητιους δεν ξερω ποιος "κοσμος" το λεει, αλλα σιγουρα οχι καποιος που να εχει ιδεα τι γινεται. Η ισως που απλα τον βολευει να λεει πως οι μαπα τα εχουν βρει με τους παγκρητιους ξερω γω, γιατι εχει μαθει να λειτουργει με τετοια παρασκηνιακα παιχνιδια. Ψαξε για αλλου παρασκηνια και οχι σε εμας, εμεις παντα ημασταν καθαροι και ξεκαθαροι. Εγω παντως εχω ξενερωσει που φυγανε γιατι ηταν απο τους καλυτερους παικτες του γαμμα και ηθελα να χτυπηθω μαζι τους. Αν ειναι δυνατον, απο την αρχη του κοσμου αυτου με τους παγκρητιους πολεμαμε κυριως. Και αν δεν τα παρατουσαν να εισαι σιγουρος πως θα δινονταν πολλες μαχες ακομα.

Φιλικα παντα, Δημητρης
 

DeletedUser

Guest
Σου το μάθανε καλά το παραμυθάκι με τους Παγκρήτιους. Γιατί δεν ρωτήσατε τον 2001 να σας πει αν είχαμε συνθήκη; Μόνο εσύ και ο kritikov (που μπορεί για κάποιους να είστε όλος ο κοσμος γαμμα, πλέον δεν είστε καν το 1/5) πιστεύατε και διαδίδατε αυτές τις φαιδρότητες. Μια απόδειξη δεν υπήρξε ποτέ. Ο λόγος πχ που δεν δεθήκαμε με Ελληνοφρένεια, ήταν ότι δεν τους βόλευε να έχουν την Παγκρήτια αντίπαλο. Αλλά αυτά τα ξέρεις, αλλά κάνεις τον ινδιάνο για να μην παραδεχτείς ότι τις πόλεις τις έχανες από την μισή 44, όπου ήταν και αυτοί που σε πολεμούσε. Πες μου λίγο Νίκο, με θεωρείς βλάκα;
Οι εξής παίχτες μου που είναι εξαρχής στη συμμαχία και αυτοί με τους οποίους συνεργάζομαι αμεσα:
tanais
ilias87
costas69b
tomox
george rammos
olsinano
george777
mitsrf
nkaristinos
pydnaios

που έχουν και 500 πόλεις όλοι μαζί αν είχα συνθήκη με την Παγκρήτια, δεν θα είχαν ποιον να χτυπήσουν. Τι θα τους έκανα, θα τους έλεγα εσεις φτιάχνετε άμυνες και γιορτές μέχρι να πεσει ο ουρανός στα κεφαλια μας;
Μπες στα στατιστικά και δες από ποιους παίρνει πόλεις ο ραμμος. Μπες να δεις όταν έχασε την πόλη ο costas69b πριν ένα μήνα από τον 2001 πόσους πόντους άμυνας έχει. Αντίστοιχα 2 μερες πριν από το περιστατικό είχε γίνει από τη μεριά μας οργανωμένη επιχείρηση απέναντι στον vasilios1234 παίχτες της συμμαχίας σου το γνωρίζουν. Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω (γιατί αν συνεχίσεις να λες ότι το πιστευεις πραγματικά, θα σε θεωρήσω ηλίθιο) που αποσκοπεί η ανακύκλωση αυτής της αηδίας. Μάλλον, επειδή η συμμαχία που ανήκεις πλέον, το κάτω από το τραπέζι το έχει σαν αρχή και βασική πρακτική της, νομίζεις ότι λειτουργούν όλοι έτσι. Εμείς είχαμε 3 συνθήκες ειρήνης. Με ΕΛ, αχαιούς και ελληνοφρένεια (για ιστορικούς και μόνο λόγους) και ουδέτερες αλλά με ένα θετικό τόνο σχέσεις με τα Φιλαράκια και τους Αετούς.
Όλα ανοιχτά και παστρικά. Οι σπαρτιάτες που υπερασπίζεσαι τόσο είχαν κάποια στιγμή με όλο το σερβερ συνθήκη. Και με ΕΛ είχατε, και με παγκρήτια και με σαρισα και με αθανατη, και με ελευσις και με GAMAW προσπάθησες ο ίδιος να κλείσεις και με τους ...---... και με όλους. Αντίστοιχα οι Ελευσις, με όλους αυτούς. Και με μας θέλατε, αλλά εμείς δεν είμαστε της συνεργασίας.
Παρόλα αυτά, ενώ όλα είναι γνωστά, και μπορείς να τα συζητήσεις με άτομα που ήταν σύμμαχοί σου και τώρα είναι σε εμάς, μπορεί εύκολα να αποδειχτεί αυτό που σου λέω. Και δεν καταλαβαίνω τι κερδίζεις, ειλικρινά, πες το μου σε μήνυμα, μη μου το γράφεις εδώ αν θέλεις να συνεχίσεις να το κάνεις για να το χειριστώ ανάλογα.
Για την πτωματοφαγία τώρα τι να σου πω. Η καλύτερη φυλή στον κοσμο γαμμα, οι μεγάλοι ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ, είχανε τόσους ανενεργούς που χάνανε τη μια πόλη πίσω από την άλλη; Είχα βγάλει και το σκορ, μιλάμε για τεράστια διαφορά. Δεν τη θυμαμαι ακριβως αλλά αν θέλεις να την ψάξω. Ως αναφορά τους αμυνόμενους ένα πράγμα θα σου πω. Μόνο ο fazer μπήκε στους αμυνομενους και ο cactus από εσας. Τον troufsa τον έχουμε βάλει εμείς. Οι υπόλοιποι είναι πολύ φρέσκοι για να κριθούν, αν και νομίζω ότι κάποιων οι αξία είναι αντικειμενικά αναγνωρισμένη.
Μια φορά να παραδεχτείς ότι συνολικά πλην την 43 είμαστε καλύτεροι. (Την αλήθεια δλδ)
 

DeletedUser

Guest
ρε νικο, οχι και να λες για τους μαπα περι στρατολογησεων...

Φιλικα παντα, Δημητρης

Mητσαρα αν ειδες τι εγραψα πιο πανω...
"(αν και το συγκεκριμενο μου λεει πολλα αλλα οχι για εσας...)"
Που σημαινει οτι δεν "κατηγορω" η τπτ τετοιο εσας που βαλατε τους ΕΛ σε εσας...
Ισα ισα καλα κανατε!!!
Οταν λεω οτι μου λεει πολλα και οχι για εσας εννοω οτι οι συγκριμενοι ΕΛ που μπηκαν σε εσας το κανανε γτ ειδανε οτι δεν θα αντεχανε στην 43 οι πολεις τους αν μενανε κατω απο την σημαια των ΕΛ και ηρθανε σε εσας για να σωθουνε - αναπτυχθουνε - οργανωθουνε!

Οσο για τους Παγκρητιους το εγραψα σαν φημη που ειχε φτασει στα αυτια μου απο πιο παλια δεν το εστερνιζομαι σαν γεγονος, απλα το ανεφερα.
Φαντασου ποσο εξω απο τα επικοινωνιακα ειμαι που απο εσας εδω διαβαζω-μαθαινω οτι τα παρατανε οι Παγκρητιοι.


Ο λόγος πχ που δεν δεθήκαμε με Ελληνοφρένεια, ήταν ότι δεν τους βόλευε να έχουν την Παγκρήτια αντίπαλο. Αλλά αυτά τα ξέρεις,

Πιστεψε με ιδεα δεν εχω για το τι κανετε διπλωματικα ειτε με την Ελληνοφρενεια ειτε με την οποιαδηποτε συμμαχια.
Εχω να ασχοληθω με διπλωματια κυριολεκτικα μηνες!!!

Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω (γιατί αν συνεχίσεις να λες ότι το πιστευεις πραγματικά, θα σε θεωρήσω ηλίθιο) που αποσκοπεί η ανακύκλωση αυτής της αηδίας.

Δεν ξερω ποσο πολυ ακουγετε και αν εγω τωρα με αυτο μου το σχολιο κανω ανακυκλωση απλα εγραψα κατι που ειχα ακουσει σαν φημη και τπτ παραπανω!
Δεν αποσκοπω καπου με αυτο που εγραψα απλα παραλληλα κοιτουσα τις κατακτησεις και τις δικες σας και απο Παγκρητια και αν βγαλεις κατι ανενεργους δεν ειδα να χανοντε ιδιαιτερα πολεις μεταξυ σας και μπηκα και εγω στο τρυπακι να πω... "Βρε λες???"
Αυτο μονο.

Οι σπαρτιάτες που υπερασπίζεσαι τόσο είχαν κάποια στιγμή με όλο το σερβερ συνθήκη. Και με ΕΛ είχατε, και με παγκρήτια και με σαρισα και με αθανατη, και με ελευσις και με GAMAW προσπάθησες ο ίδιος να κλείσεις και με τους ...---... και με όλους.

Τωρα μαλλον εσυ εισαι αυτος που θα πιστεψω οτι με αυτα που λες οτι εισαι "χαζουλης" (το ειπα πιο κομψα :p)
Σε ΠΡΟΚΑΛΩ!!! να μιλησεις με ολα τα παιδια απο ...---... και να μου βρεις ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΝ που να πηρε ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ μνμ απο εμενα...
ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΥΝΘΗΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ!!!

Και με μας θέλατε, αλλά εμείς δεν είμαστε της συνεργασίας.

Εδω και αν ψωνισες απο σβερκο???

ΤΙ ΘΕΛΑΜΕ ΕΜΕΙΣ???
Τραβα ρωτα πρωτα ποσοι - ποιοι - και ποσα μνμ μου εχουνε στειλει απο Αθανατη ακομα ....
Απο Σπαρτιατες μετα....
Απο La Familia...
Για να κανουμε οχι απλα συνθηκη... αλλα καποιοι ειχανε φτασει στο σημειο να μου κανουνε και ανοιχτη προσκληση να ερθω εγω και οσοι θελουνε μαζι μου σε εσας....
[cho]********[/cho] οπως λεγανε!!!

Οποτε προσεχε τι λες και κυριως σε ποιον τα λες αυτα.....

Παρόλα αυτά, ενώ όλα είναι γνωστά, και μπορείς να τα συζητήσεις με άτομα που ήταν σύμμαχοί σου και τώρα είναι σε εμάς, μπορεί εύκολα να αποδειχτεί αυτό που σου λέω. Και δεν καταλαβαίνω τι κερδίζεις, ειλικρινά, πες το μου σε μήνυμα, μη μου το γράφεις εδώ αν θέλεις να συνεχίσεις να το κάνεις για να το χειριστώ ανάλογα.

Να μιλησω με ποιους???
Με τις ΚΟΤΕΣ που προτιμησαν τον ευκολο δρομο???
Με αυτους που μεχρι πριν λιγο καιρο σας βριζανε απο το πρωι μεχρι το βραδυ και τωρα ειναι κατω απο σημα σας???
Με αυτους που για εσενα συγκεκριμενα εχω ακουσει καταρες απο το "να σου πεσει το πουλι" (συγνωμη κιολας για οτι γραφω) μεχρι και οτι μπορει να φανταστεις ακομα και για την οικογενεια σου.... και εγω να απανταω χαλαρωστε ειναι παιχνιδι μην ξεφευγουμε???
Nα μου πουνε τι αυτα τα ατομα???
Που οπως λες και εσυ ειναι στους τοπ αμυνομενους με ΔΙΚΑ ΜΑΣ φανταρια....


Για την πτωματοφαγία τώρα τι να σου πω. Η καλύτερη φυλή στον κοσμο γαμμα, οι μεγάλοι ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ, είχανε τόσους ανενεργούς που χάνανε τη μια πόλη πίσω από την άλλη;

Δεν ειπα ποτε οτι οι Σπαρτιατες ειμασταν η καλυτερη φυλη του Γαμμα οποτε κοψε την ειρωνια σε παρακαλω...
Και ναι πιστεψε με... υπηρχανε πολλοιιιιιιιιιιι ανενεργοι που περνατε πολεις.
Ακομα και τις τελευταιες μερες πριν πατησω διαλυση εκανα ενα τεστ να δω ποσοι ειναι ανενεργοι - αδιαφοροι και ηταν πανω απο 70 ατομα...
Φαντασου για ποσες πολεις μιλαμε....

Μια φορά να παραδεχτείς ότι συνολικά πλην την 43 είμαστε καλύτεροι. (Την αλήθεια δλδ)

Και αν θες να σου πω ανα θαλασσα τι πιστευω???
Στην 34 αν δεν σταματουσανε τα παιδια ισως θα βλεπαμε τις καλυτερες μαχες γτ την θεωρουσα ισοδυναμη σαν θαλασσα.
Στην 44 ειστε κρατος.
Οπως κρατος ηταν και ειναι οι ΕΛ ΕΛ στην 33.
Στην 42 ειστε απο κατω
Στην 32 εχετε μαζεψει ολους τους διωγμενους απο 33-43-42 και το εχουνε ριξει στις αποικιες οποτε εκει αν και δειχνετε πρωτοι δεν ξερω αν αυτοι οι παικτες θα αντεξουνε να πανε ψηλα την θαλασσα.
Η 35 πχ ειναι πραγματικα μια οτι ναναι θαλασσα μιας και οι Navy εκτος απο τους Σπαρτιατες [cho]******[/cho] και την θαλασσα"
Στην 24 ειστε καλυτεροι αλλα πιστευω θα δουμε ωραιες μαχες και εκει.
Και τελος στην 43 δεν εχω να πω κατι μιας και εσυ ο ιδιος λες οτι εμεις ειμαστε καλυτεροι εκει, οποτε χαρα μου και τιμη μου να συμφωνησω.
Το σιγουρο ειναι οτι και στις 2 συμμαχιες υπαρχουνε πολυ καλοι παικτες και ειναι κριμα που δεν βρισκοντε στην ιδια θαλασσα...
Οπως και να εχει το πραγμα η ουσια ειναι να γινοντε ωραιες μαχες και ο καλυτερος-πιο τυχερος καθε φορα να κερδιζει.
Οπως λενε εξαλλου "Το μέγεθος του ηττημένου δίνει αξία στον νικητή"



[cho]Προειδοποίηση για Απαράδεκτη Συμπεριφορά.
Λίγη προσοχή στις εκφράσεις που χρησιμοποιείτε στο Κεντρικό Φόρουμ παρακαλώ.

CholericFade[/cho]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Συνεχίζουμε το μαραθώνιο. Επειδή θυμάμαι, ότι ο kritikov έλεγε για μια κίνηση που ετοιμάζει ο Ντοριαν σε διπλωματικό επίπεδο. Και αργότερα έμαθα ποια ήταν αυτή. Μπορείς να πεις ότι δεν ήσουν αυτός που έκανε την προσπάθεια. Συμπάθα με, λάθος ενημερωση. Ο ρουφ δεν τα μετέφερε σωστά.
Τώρα μιλώντας για Κότες προδότες κλπ, υπάρχει και ένα ακόμα ζήτημα: Αυτά που λες ότι λέγανε καποιοι για μένα το κάνεις εσύ για αυτούς.
Που Κοτες δεν θα τους έλεγα, αλλά θα τους έλεγα μη κορόιδα. Γιατί χτυπούσατε εσείς εμάς, σπάγατε τα επιθετικά σας στις άμυνές μας, και οι Ελευσις, παίρνανε πόλεις αναίμακτα. Από το να συνεχίσουν να κάνουν τσάμπα μάγκες μια παρέα γλοιώδων συμφεροντολόγων, επέλεξαν να έρθουν σε εμάς. Και καλά κανανε. Με κάποιους από αυτούς μιλούσα και πιο πριν. Τώρα αν με βρίζουν δικαίωμά τους. Πολύ με βρίσανε, πολύ θα με ξαναβρίσουν. Τι να κάνουμε δεν μπορούμε να ειμαστε αρεστοί σε όλους.
Μαζί μου έχει μιλήσει κόσμος και ντουνιάς. Κανένας, αν εξαιρέσεις στο τέλος τον kritikov, δεν τσακώθηκε μαζί μου. Νευρικός είμαι, αλλά δεν τσακώνομαι εύκολα.
Ανακοινώνω επίσης, ότι σβήνουμε τη διπλωματία μας, γιατί ειλικρινά δεν μπορώ άλλη ιντριγκα στο παιχνίδι. Έλεος, μπαινουμε να χαλαρώσουμε λίγο και τελικά μας κάνει κακό. Ας παίξει ο καθένας με όποιον γουστάρει, αν δεν το γουσταρεις τον αλλον δε βρισκω λογο να παίξεις μαζί του.

ΥΓ: Οπως είχα πει και για τον αλλον που με ηθελε τεζα, θα πω κι για αυτον που λεει για το πουλι μου: ΤΟ VIAGRA να ειναι καλά. Για την οικογένειά μου, ευτυχώς είμαι εργενης μονος μου. Όπως πρέπει σε εναν ατάλαντο μπουζουξή.
ΥΓ2: Το λέω και επισήμως, θα ήθελα να μπεις στη συμμαχία μου, γιατί εισαι ο μόνος πλέον από τους αντιπάλους μου που το αξίζει. Θα ντραπώ να το πω δλδ;
 

DeletedUser

Guest
Συνεχίζουμε το μαραθώνιο. Επειδή θυμάμαι, ότι ο kritikov έλεγε για μια κίνηση που ετοιμάζει ο Ντοριαν σε διπλωματικό επίπεδο. Και αργότερα έμαθα ποια ήταν αυτή. Μπορείς να πεις ότι δεν ήσουν αυτός που έκανε την προσπάθεια. Συμπάθα με, λάθος ενημερωση. Ο ρουφ δεν τα μετέφερε σωστά.
Τώρα μιλώντας για Κότες προδότες κλπ, υπάρχει και ένα ακόμα ζήτημα: Αυτά που λες ότι λέγανε καποιοι για μένα το κάνεις εσύ για αυτούς.
Που Κοτες δεν θα τους έλεγα, αλλά θα τους έλεγα μη κορόιδα. Γιατί χτυπούσατε εσείς εμάς, σπάγατε τα επιθετικά σας στις άμυνές μας, και οι Ελευσις, παίρνανε πόλεις αναίμακτα. Από το να συνεχίσουν να κάνουν τσάμπα μάγκες μια παρέα γλοιώδων συμφεροντολόγων, επέλεξαν να έρθουν σε εμάς. Και καλά κανανε. Με κάποιους από αυτούς μιλούσα και πιο πριν. Τώρα αν με βρίζουν δικαίωμά τους. Πολύ με βρίσανε, πολύ θα με ξαναβρίσουν. Τι να κάνουμε δεν μπορούμε να ειμαστε αρεστοί σε όλους.
Μαζί μου έχει μιλήσει κόσμος και ντουνιάς. Κανένας, αν εξαιρέσεις στο τέλος τον kritikov, δεν τσακώθηκε μαζί μου. Νευρικός είμαι, αλλά δεν τσακώνομαι εύκολα.
Ανακοινώνω επίσης, ότι σβήνουμε τη διπλωματία μας, γιατί ειλικρινά δεν μπορώ άλλη ιντριγκα στο παιχνίδι. Έλεος, μπαινουμε να χαλαρώσουμε λίγο και τελικά μας κάνει κακό. Ας παίξει ο καθένας με όποιον γουστάρει, αν δεν το γουσταρεις τον αλλον δε βρισκω λογο να παίξεις μαζί του.

ΥΓ: Οπως είχα πει και για τον αλλον που με ηθελε τεζα, θα πω κι για αυτον που λεει για το πουλι μου: ΤΟ VIAGRA να ειναι καλά. Για την οικογένειά μου, ευτυχώς είμαι εργενης μονος μου. Όπως πρέπει σε εναν ατάλαντο μπουζουξή.
ΥΓ2: Το λέω και επισήμως, θα ήθελα να μπεις στη συμμαχία μου, γιατί εισαι ο μόνος πλέον από τους αντιπάλους μου που το αξίζει. Θα ντραπώ να το πω δλδ;

Ετοιμαζα κατι αλλα δεν ειχε να κανει με τους ...---... συγχωραμε που δεν λεω με ποιους ηταν γτ απο την στιγμη που λογο της διαλυσης των Σπαρτιατων δεν τραβηξε, συνεχισαν και αυτοι και εμεις ως ειχαμε (σε επιπεδο συνθηκων) οποτε δεν θελω να βαλω φυτιλια αναμεσα σε αλλες συμμαχιες.
Ειχαμε μια ιδεα δεν τραβηξε αυτο ηταν ολο...
Ειπα κοτες γτ αυτο πιστευω οτι ειναι καποιοι απο αυτους (οχι ολοι, γτ καποιοι ακολουθησαν λογο παρεας, παροτι δεν γουσταραν) γτ για εμενα δεν ειναι κοροιδα... απλα ακολουθησαν τον ευκολο δρομο γτ ξερανε οτι αλλιως θα παιζανε καθε μερα ξυλο.
Εμεις καλως η κακως ειχαμε πιο πολυ ορεξη απο αυτους να τους βοηθησουμε σε καποια τετοια περιπτωση αλλα αυτοι διαλεξαν τον ευκολο δρομο του "αλλαξοπιστω" εξου και το "κοτες" απο το συμπαθεστατο και νοστιμοτατο πουλερικο.
Και δεν τους θεωρω κοροιδα γτ ακομα και αν σπαγαμε ολα τα επιθετικα μας και τελικα οι οποιες πολεις πηγαιναν σε ΕΛ ΕΛ για εμενα ηταν επιτυχια.
Γτ σκοπος ηταν εσεις να χασετε καποιες πολεις το ποιος θα εκανε την κατακτηση τελικα δεν με ενοιαζε τοσο, μιας και οι ΕΛ ΕΛ ειναι η μοναδικη συμμαχια που οσο υπηρχαν οι Σπαρτιατες ηταν μαζι μας!
Δεν διστασαν ακομα να φυγουν απο την υπερ τους για να ειναι μαζι μας, και αυτος ειναι ο λογος που εμεις σαν Σπαρτιατες πλεον βρηκαμε στεγη εκει.

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και ανταποδιδω αλλα κατι τετοιο δεν γινετε, μακαρι στο μελλον γτ οχι σε καποιο αλλο παιχνιδι η ακομα σε καποιον αλλο κοσμο (χλωμο) να συνεργαστουμε.
 

DeletedUser

Guest
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και ανταποδιδω αλλα κατι τετοιο δεν γινετε, μακαρι στο μελλον γτ οχι σε καποιο αλλο παιχνιδι η ακομα σε καποιον αλλο κοσμο (χλωμο) να συνεργαστουμε.

Δύσκολα να παίξω ξανά σε κάποιο άλλο κόσμο. Εκτός αν με πείσει κάποιος φίλος. Πολύ το προσπάθησαν μεχρι τώρα. Αλλά δύσκολα. Γιατί πρώτον, δεν ξανακάνω αρχηγός, και δεύτερον η ηγεσία που θα έχω θα πρέπει να πληρεί κάποιες προυποθέσεις για το παιχνίδι μου που δεν το έχω βρει μέχρι τώρα. Αν κάνεις κάπου συμμαχία, ίσως έρθω να σε δοκιμάσω κι εσένα.
 

DeletedUser

Guest
Δύσκολα να παίξω ξανά σε κάποιο άλλο κόσμο. Εκτός αν με πείσει κάποιος φίλος. Πολύ το προσπάθησαν μεχρι τώρα. Αλλά δύσκολα. Γιατί πρώτον, δεν ξανακάνω αρχηγός, και δεύτερον η ηγεσία που θα έχω θα πρέπει να πληρεί κάποιες προυποθέσεις για το παιχνίδι μου που δεν το έχω βρει μέχρι τώρα. Αν κάνεις κάπου συμμαχία, ίσως έρθω να σε δοκιμάσω κι εσένα.



Με τα MMORPG πως τα πας???
Παμε κανα rift? χαχαχα
 
Κορυφή