Χαρειτε καημενοι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6511
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6511

Guest
ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΟΙ ΚΑΤΙΝΕΣ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙΝΑ. ΒΡΕ ΜΑΠΕΣ. 1 ΧΡΟΝΟ ΠΑΙΖΩ ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΤΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ. ΚΑΤΙ (Μ)ΟΥΣΤΑΡΔΕΣ ΚΑΙ ΣΙΑ. ΑΙΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΟΡΑΤΟΙ ΕΛΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕΙΣΜΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΛΑΘΗ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΞΥΛΑ ΜΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ. ΜΗΝ ΒΓΑΛΩ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΡΑΨΩ ΠΟΣΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ. ΜΕΡΙΚΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΧΛΕΜΠΟΝΙΑΡΗ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ "ΝΑΙ ΤΟΥ ΣΗΚΩΣΑ ΕΞΕΓΕΡΣΗ" ΚΑΗΜΕΝΟΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ
 

DeletedUser

Guest
Το ονομα σου βγαινει απο τις πολλες χλεμπες που ετρωγες μικρος σχολειο; Ετσι εξηγουνται τα ψυχολογικα...
 

DeletedUser5448

Guest
χμ ρε συ χλεμπονιαρη για θυμησε μου ποσες καραμελιτσες εχεις κερασει;;;;πρεπει να ηταν πολλες παντως
 

DeletedUser

Guest
ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΟΙ ΚΑΤΙΝΕΣ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙΝΑ
Μην το λες... Πρεπει να το 'χεις και λιγο μεσα σου... Αν δλδ περασεις καποιο καιρο παρεα με εναν skulos θα ξυνεις το αυτι σου με το ποδι; Ή μολις σου συστηνεται καποιος θα σκυβεις κατ' ευθειαν να μυριζεις τον κωλο του; (αν και με τετοιο nick δεν το αποκλειω το τελευταιο :d)



ΒΡΕ ΜΑΠΕΣ. 1 ΧΡΟΝΟ ΠΑΙΖΩ ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΤΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ. ΚΑΤΙ (Μ)ΟΥΣΤΑΡΔΕΣ ΚΑΙ ΣΙΑ
ΩΧ! Σου εκανε αγκαλιτσα ο Μουσταρδας;;;; Ωχ κακομοιρε, σε καταλαβαινω...


ΑΙΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΟΡΑΤΟΙ ΕΛΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕΙΣΜΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΛΑΘΗ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΞΥΛΑ ΜΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
Προσπαθουν βρε να σου απαλυνουν τον πονο της αγκαλιτσας του μουσταρδα... Οπως και να το κανεις ειναι πονος, ρωτα και τον skulos, ακομα ορθιος την βγαζει...


ΜΗΝ ΒΓΑΛΩ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΡΑΨΩ ΠΟΣΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ
Ναι, μην το κανεις και σκιαχτουνε... Ασε να το κανω εγω:
Χλεμπονοστατιστικς
Σιγα το καλτσον... τους πηρες τρεις σου πηραν μια... Ειπα και εγω, "θα εχει παρει 10-20-30"... για 3 πολεις κανεις ετσι;


ΜΕΡΙΚΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΧΛΕΜΠΟΝΙΑΡΗ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ "ΝΑΙ ΤΟΥ ΣΗΚΩΣΑ ΕΞΕΓΕΡΣΗ" ΚΑΗΜΕΝΟΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ
Και εσυ που ξερεις τι γραφουν στο φορουμ τους; Μπαινεις και κοιτας ατιμουτσικο ε; Για μπες και σημερα, ο μουσταρδας περιγραφει πως περασατε τη νυχτα που σου πηραν την π.....ολη, μπες δες και πες μου γιατι μεταξυ μας αυτα που λεει για το στραπον εγω δεν τα πιστευω...
 

DeletedUser

Guest
ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΡΧΕΤΕ ΠΑΣΧΑ
 

DeletedUser

Guest
παντως τις 3 πολεις σας τις πηρε :d

και μια την εχασε :d
και ποναει απ' οτι βλεπεις :d
και ποναει πολυ απ' οτι βλεπουν ολοι :d
Παντως απ' οτι λενε οι κακες γλωσσες, ο μουσταρδας θα του κανει κι αλλη αγκαλιτσα, λιαν συντομως... οποτε τον συμβουλευω να πεταχτει μεχρις ενα σουπερ μαρκετ να παρει κανα κιλο σερβιετες γιατι... μουσταρδας ειναι αυτος, ποτε δεν ξερεις που θα σας χρειαστουν...
 

DeletedUser

Guest
Πω-πω!!! Τι μαθαινω, τι μαθαινω!!!
Γιορτη της μητερας εχθες και ο μουσταρδας -πιστος παντα στον θεσμο της οικογενειας- επισκευθηκε τον σκυλο για τα "χρονια πολλα";;;
ΠΟΥ 'ΣΑΙ ΧΛΕΜΠΟΝΙΑΡΗ!!! ΓΙΟΥΧΟΥ!!!
Εσυ ησουν εχθες στο παρτυ; Ασε που κατι κακες γλωσσες λενε οτι οχι μονο τον επισκευθηκανε αλλα φευγοντας πηρανε μαζι και δυο πολεις του; Α-πα-πα ζημια!!!
Προβλεπω απο σημερα ο μουσταρδας να κυκλοφορει με κονκαρδα στο πετο "ημουν και εγω εκει" σαν τους χιππυς μετα το γουντστοκ... :d
ΠΟΥ 'ΣΑΙ ΧΛΕΜΠΟΝΙΑΡΗ!!! ΓΙΟΥΧΟΥ!!!
Δεν σε βλεπω να ποσταρεις και ανησυχω, τι εγινε; Δεν μπορεις να πληκτρολογεις ορθιος; :p
 

DeletedUser5448

Guest
ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΝΤΙΓΚΙΝΤΑΓΚΕΣ...ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ...ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΟΥΜΕ 13 ΠΟΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ 44(16 ΕΙΧΑΜΕ ΜΕ ΤΟΥ SKULOU ΚΑΙ ΤΟΥ KONNAN11) ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ 1736 ΠΟΛΕΙΣ ΕΣΕΙΣ...ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΕΙΛΗ ΓΙΑ ΕΣΑΣ...ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΕΙΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑΤΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΕΚΕΙ ΚΑΜΙΑ 500ΑΡΙΑ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ(ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ)...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑΤΕ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΔΩΣΑΤΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΟΝ SKULO ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ 7 ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...ΑΑΑ ΡΕ MAPAKIAAAAAA...ΤΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΜΕ;;;;ΟΤΙ ΤΟΥ ΔΩΣΑΤΕ 271230 ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ;;;ΟΤΙ ΤΟΥ ΠΗΡΑΤΕ 2 ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ;;;;ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ...ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑΤΕ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΩΞΑΤΕ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΗ ΑΠΕΙΛΗ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΑΣ

Υ.Γ. ΦΡΟΝΙΜΑ ΜΠΟΥΛΟΥΚΟ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΜΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
 

DeletedUser

Guest
ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΝΤΙΓΚΙΝΤΑΓΚΕΣ...
Bρε... μια φαρμα! Γεια σου μικρουλα φαρμα, δε με λες: Οταν μεγαλωσεις θα λεγεσαι "φαρμεραμα"; :d

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ...
"...γιατι αν δεν ειχαμε δεν θα λεγαμε" επετρεψε μου να συμπληρωσω...

ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΟΥΜΕ 13 ΠΟΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ 44(16 ΕΙΧΑΜΕ ΜΕ ΤΟΥ SKULOU ΚΑΙ ΤΟΥ KONNAN11)
Να ζησετε να τις θυμοσαστε...

ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ 1736 ΠΟΛΕΙΣ ΕΣΕΙΣ...
Ποιοι ειμαστε "εμεις"; Ποιοι ειστε "εσεις"; Εγω ειμαι με τους "εμεις" ή τους "εσεις";

ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΕΙΛΗ ΓΙΑ ΕΣΑΣ...
Μην το λες!!! Ολοι εχουμε χασει στρατο στις φαρμες μας... :p


ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΕΙΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑΤΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΕΚΕΙ ΚΑΜΙΑ 500ΑΡΙΑ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ(ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ)...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑΤΕ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ
Αμ εγω ειχα προειδοποιησει τον χλεμπονιαρη, δεν τον ειχα προειδοποιησει; Οταν ο μουσταρδας κανει αγκαλιτσα, την κανει... Ρωτα και τον σκυλο... αληθεια, που την εβαλε την ουρα; οεο;

ΚΑΙ ΔΩΣΑΤΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΟΝ SKULO ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ 7 ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...ΑΑΑ ΡΕ MAPAKIAAAAAA...
Βρε κουτο, για τον σκυλο δουλευει ο μουσταρδας... Σου λεει: "ανθυγιεινο το κλιμα στην 44, μην μας παθει τιποτα το κακομοιρο το ζωντανο... Να του κανω μια αγκαλιτσα να ζεσταθει και να του παρω τις πολεις εδω που ειναι κακια θαλασσα να τον στειλω σε πιο ηπια κλιματα, σε θαλασσες εξωτικες...στο ριμ... στην 34, 24, 14, 4... εξω απο τον χαρτη..." :p

ΤΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΜΕ;;;;ΟΤΙ ΤΟΥ ΔΩΣΑΤΕ 271230 ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ;;;
Ειναι εντολη κτηνιατρου! Μας εχει πει: "Μετα την αγκαλιτσα του μουσταρδα, να δινεται κατι στο ζωντανο να περναει ο πονος πιο ευκολα"

ΤΟΥ ΠΗΡΑΤΕ 2 ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ;;;;
Μα γι αυτο τις πηρε ο μουσταρδας βρε κουτο, επειδη ηταν δυσκολο να τις στηριξετε! Αληθεια τις 3000 διηρεις και τα 2800 μεταφορικα που τα κλαιτε στον πατο της θαλασσας τα αναπληρωσατε; Αμα τα αναπληρωσατε να αμολυσω παλι τον μουσταρδα, αν οχι να τον κρατησω δεμενο μεχρι να ειστε παλι ετοιμοι... σε... 6 μηνες να πουμε; ειναι καλα;

ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ...ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑΤΕ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΩΞΑΤΕ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΗ ΑΠΕΙΛΗ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΑΣ
Τι; Τελος κι ολας η κλαψα; Αυτο ηταν ολο;

Υ.Γ. ΦΡΟΝΙΜΑ ΜΠΟΥΛΟΥΚΟ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΜΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
"Μπουλουκο"; Ποιος σου κανει φαρμινγκ φαρμιτσα μου;


[8EA]Διετής αποκλεισμός για χρήση πολλαπλού λογαριασμού στο φόρουμ.
8EAGENHS [/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μπράβο συγχαρητήρια για τις παρελάσεις σας;;; Δλδ εσείς όταν χάνετε πόλεις χαίρεστε για τους πόντους που πήρατε;; Είναι σα να σε βιάζουν να σου αφήνουν πουρμπουάρ και να χαίρεσαι ότι τα κονόμησες.

Αν πάλι δεν μπορείτε να υποστηρίξετε τις πόλεις σας, γιατί τις πηρατε;
Αλλά όταν ξοδευε ο σκυλος τα ευρώπουλα να ανεβάσει το τείχος, δεν πίστευε ότι θα κρατήσει; Είστε τόσο μεγάλη απειλή για εμάς, που ποτέ δεν έχω αναφερθεί στη συμμαχία σας σαν τους κύριους αντιπάλους μου. Τόσο πολύ με ενδιαφέρει το τι κάνετε. Λοιπόν, πίσω στην 33 και στην 42. Εκεί καλά είναι για εσάς, να χτυπάτε παίχτες μέχρι 80.000 πόντους, αφού παραπάνω δεν μπορείτε.
 

DeletedUser

Guest
χμ ρε συ χλεμπονιαρη για θυμησε μου ποσες καραμελιτσες εχεις κερασει;;;;πρεπει να ηταν πολλες παντως


πόσο μ αρέσουν οι καραμελίτσες,
θα΄θελα να' χα δέκα σακκουλίτσες

δεν σας το λέω φίλοι μου γι αστείο
θα΄θελα να'χα, ζαχαροπλαστείο!!! :)

χλεμπονιάρης
Ορισμός:Κιτρινιάρης, χλωμός.

Υπερθετικός: Ο χλεμπόνας, η χλεμπόνα.

Πειράζει να σε λέω χλεμπόνα?
 

DeletedUser3492

Guest
[8EA]Διετής αποκλεισμός για χρήση πολλαπλού λογαριασμού στο φόρουμ.
8EAGENHS [/8EA]



μετά τους επόμενους Ολυμπιακούς αγώνες δηλαδή :h:cool
 

DeletedUser5448

Guest
Μπράβο συγχαρητήρια για τις παρελάσεις σας;;;

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ

Δλδ εσείς όταν χάνετε πόλεις χαίρεστε για τους πόντους που πήρατε;;

ΜΑΓΟΣ ΕΙΣΑΙ;;;

Είναι σα να σε βιάζουν να σου αφήνουν πουρμπουάρ και να χαίρεσαι ότι τα κονόμησες.

ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ

Αν πάλι δεν μπορείτε να υποστηρίξετε τις πόλεις σας, γιατί τις πηρατε;

ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ;;;;

Αλλά όταν ξοδευε ο σκυλος τα ευρώπουλα να ανεβάσει το τείχος, δεν πίστευε ότι θα κρατήσει;

ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ 500 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑΤΕ

Είστε τόσο μεγάλη απειλή για εμάς

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ

, που ποτέ δεν έχω αναφερθεί στη συμμαχία σας

ΕΣΥ;;;ΟΧΙ ΠΟΤΕ

σαν τους κύριους αντιπάλους μου

ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ;;;

Τόσο πολύ με ενδιαφέρει το τι κάνετε.

Αλλά όταν ξοδευε ο σκυλος τα ευρώπουλα...ΝΑΙ ΤΟΣΟ


ΓΙΑ ΠΕΣ

πίσω στην 33 και στην 42

ΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΑΓΑΤΕ ΠΟΔΙ...ΓΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ

Εκεί καλά είναι για εσάς

ΓΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ...ΠΟΝΑΕΙ ΑΚΟΜΗ Ε;;;;

να χτυπάτε παίχτες μέχρι 80.000 πόντους

ΠΑΛΙ ΛΑΔΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΛΑΜΟΓΙΟ

αφού παραπάνω δεν μπορείτε

ΒΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤΤ
 

DeletedUser5448

Guest
Αμα τα αναπληρωσατε να αμολυσω παλι τον μουσταρδα,

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ;;;...Ο ΜΟΥΣΤΑΡΔΑΣ Η Ο ΣΚΥΛΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ;;ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΤΗ ΧΑΡΗ
 

DeletedUser

Guest
ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ;;;...Ο ΜΟΥΣΤΑΡΔΑΣ Η Ο ΣΚΥΛΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ;;ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΤΗ ΧΑΡΗ


Ρε farma1...
Πειράζει να σε λέω αγρόκτημα?
Ο σκύλος τι ράτσα είναι?
Κανίς ή πεκινουά?
Να υποθέσω πεκινουά?
Με βολεύει, γιατί κάνει ρίμα με την σοκολάτα βιενουά!
Ο πεκινουά, γιατί έχει κάνει αποκλεισμό στα μηνύματα μου?
Εμένα δεν με παίζει?
Του αφιερώνω λοιπόν το εξής ποιήμα, με πολύ αγάπη (ελπίζω εδώ να το δει):

Πολλές φορές μπορεί να κλαις,
όμως κανένας δε βλέπει τα δάκρυα σου.
Άλλες φορές γελάς,
μα κανείς δε νιώθει τη χαρά σου.
Πως γίνεται όμως άμα κλάσεις,
να το παίρνουν όλοι χαμπάρι;
Ντάρι-νταρι, Ντάρι-ντάρι...


Έχω και άλλες υπαρξιακές ανησυχίες!
Για παράδειγμα:
Ο πεκινουά έχει ψύλους?
Εσύ κατάγεσαι από τα αγροκτήματα Αρόζα?
Ο yannism είναι φίλος με τον Johnny B?
O XlomoAggouri είναι ινδιάνος?
Ο konan11 είναι ξάδερφος του schwarzenegger?

Παρακαλώ πολύ να μου απαντήσει κάποιος, υπεύθυνα!!!
 

DeletedUser

Guest
Ο/Η costas1974 έγραψε:
Έχω και άλλες υπαρξιακές ανησυχίες!
Για παράδειγμα:
Ο πεκινουά έχει ψύλους?
Εσύ κατάγεσαι από τα αγροκτήματα Αρόζα?
Ο yannism είναι φίλος με τον Johnny B?
O XlomoAggouri είναι ινδιάνος?
Ο konan11 είναι ξάδερφος του schwarzenegger?

Παρακαλώ πολύ να μου απαντήσει κάποιος, υπεύθυνα!!!


1)Ρώτα τον κτηνίατρο
2)Από του Μπαρμπα-Μπρίλιου :Ρ
3)Ο yannism ειναι αδερφός του giannisn και ο Johnny B ήταν ο παππούς
4)Από τη Φρουτοπία
5)Ίσως...μάλλον 2ο βαθμό συγγένειας όμως

Με την σειρά μου:

farma1 κάηκε η farma2?
Έχεις και αρνάκι?Να κανονίσω για το Πάσχα
costas τι σου είναι ο Όμηρος;

Χαχα!Ρε ηρεμήστε δεν υπάρχει λόγος για τσακωμούς.coolαρετε, παιχνίδι είναι! ;)
 

DeletedUser

Guest
ΠΑΛΙ ΛΑΔΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΛΑΜΟΓΙΟ

Λαδι, εσύ και οι σύμμαχοί σου να χτυπήσετε εμένα;;; Μα αν με βγάλετε σε εξέγερση, θα το λέτε και στα εγγόνια σας. Για να μου πάρετε πόλη, αυτό δεν υπάρχει σαν σενάριο, ούτε στις ελληνικές ταινίες.

500 επιθέσεις, δυστυχώς, δεν μπορείτε να κάνετε, γιατί δεν έχετε τόσες πόλεις ενεργών παιχτών.

Και όσο για το ποιους έχω εχθρούς, θα πρέπει να ξέρεις, ότι έχω λιγότερους συμμάχους από ότι εσύ. Απλά κάποιοι ξέρουν να αντιστέκονται, όπως οι παγκρήτιοι και μας δυσκολεύουν να τους πάρουμε πόλη, και κάποιοι άλλοι που είναι καφενεία, γιατί έτσι ονομάζω τις συμμαχίες που χάνουν δύο πόλεις του αρχηγού τους με περίσσευμα επιθέσεων. Και όσο για τις θάλασσες σου, κράτα τες χαλάλι. Προσωπικά, αν με ενδιαφέρει κάτι (ακόμα και μια θάλασσα) πηγαίνω και το παίρνω.
 

DeletedUser

Guest
Λαδι, εσύ και οι σύμμαχοί σου να χτυπήσετε εμένα;;; Μα αν με βγάλετε σε εξέγερση, θα το λέτε και στα εγγόνια σας. Για να μου πάρετε πόλη, αυτό δεν υπάρχει σαν σενάριο, ούτε στις ελληνικές ταινίες.

500 επιθέσεις, δυστυχώς, δεν μπορείτε να κάνετε, γιατί δεν έχετε τόσες πόλεις ενεργών παιχτών.

Και όσο για το ποιους έχω εχθρούς, θα πρέπει να ξέρεις, ότι έχω λιγότερους συμμάχους από ότι εσύ. Απλά κάποιοι ξέρουν να αντιστέκονται, όπως οι παγκρήτιοι και μας δυσκολεύουν να τους πάρουμε πόλη, και κάποιοι άλλοι που είναι καφενεία, γιατί έτσι ονομάζω τις συμμαχίες που χάνουν δύο πόλεις του αρχηγού τους με περίσσευμα επιθέσεων. Και όσο για τις θάλασσες σου, κράτα τες χαλάλι. Προσωπικά, αν με ενδιαφέρει κάτι (ακόμα και μια θάλασσα) πηγαίνω και το παίρνω.

οπα ρε μεγαλε grepolista

[8EA]Το συνεχές spam και το κυνήγι απαντήσεων δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. 10 πόντοι ποινής και ένας ολόκληρος μήνας για μελέτη και κατανόηση των κανόνων του φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή