Χαρειτε καημενοι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6511
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Με τα MMORPG πως τα πας???
Παμε κανα rift? χαχαχα

Δεν κατάλαβα το Χριστό μου. Εγώ γενικά δεν έπαιζα ποτέ παιχνίδια στο ιντερνετ. Απλά λόγο κάποιον προσωπικών προβλημάτων, έπρεπε και ήθελα να μένω στο σπίτι. Είναι η κάθε φάση που παιρνάει ο καθένας. Έτσι είπα να ξεκινήσω κανα strategy και καλά. Έπεσα σε μια διαφήμιση του grepolis είχα και ένα φιλαράκι που έπαιζε χρόνια τέτοια παιχνιδια, και ξεκίνησα για να του την πω. Καμία σχέση δεν έχω με τα παιχνίδια, και ούτε και θέλω να αποκτήσω. Απλά εδώ η καλή παρέα με κράτησε. Α και όσοι με βρίζανε, γιατί με πεισμώσανε να τους κερδισω, τίποτα παραπάνω.
 

DeletedUser

Guest
Πω πω, μπήκα μετά από μήνες, έτσι για να θυμηθώ λίγο τα παλιά, και πέτυχα αυτό το thread. Είδα να αναφέρεται κάπου και το όνομα μου και είπα να πω και μια κουβέντα.

Βλέπω πως ο χορός καλά κρατεί, και τα μαχαίρια ακόμα πετάγονται σωρηδόν. Είδα ονόματα που είχαμε μιλήσει στο παρελθόν, και με κάποιους είχαμε τσακωθεί κι όλας. Μετά από τόσους μήνες αποτοξίνωσης από το grepolis πάντως θα σας πω το εξής: είδα με έκπληξη τα ονόματα σας (είτε συμπαικτών είτε αντιπάλων) όπως κάποιος ξανασυναντά αγαπημένους παλιόφιλους, παρά τις όποιες προσωπικές κόντρες.

Αυτό μένει τελικά. Να 'στε καλά παιδιά.
 

DeletedUser

Guest
Πολλά φιλιά κι από εμένα σε όλους. Κυρίως στον Ωκεανό 33 (αν θυμάμαι καλά)...;)
 

DeletedUser

Guest
ωωω ακόμα περισσότερα φιλιά στον farma1 τον skulos και τον cactus που διατηρούν το όνομά μου στις πόλεις τους, έναν χρόνο μετά. Γειά σας παιδιά!! VAYA CON DIOS...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
mia που πιασαμε τις αγκαλιτσες και τα φιλακια να σας στειλω και γω τα δικα μου!!!
μετα απο μηνες αποτοξινοσης παιζω πλεον φαρμβιλ. εχω γινει ο καλυτερος χτιστης :)

πολλα πολλα φιλια στις μαπες των μαπα!!!!! και σ ολους τους οχτρους (τους τοτε και τους τωρα) :p

υγ gogo τα χαιρετισματα μου σε ολους!!
 

DeletedUser

Guest
Σαν συνάντηση παλαιών συμμαθητών και φίλων. Ο Νίκος (kritikov) και ο Κώστας (oldman) δύο παίχτες που εγκατέλειψαν και είχαμε επαφές όσο παίζανε. Να είστε καλά παιδιά.
Κι εγώ Κώστα χτίστης είμαι πλέον (αλλά ρίχνω και καμιά μπούφλα όταν μπορώ). Με την ευκαιρία επισημαίνω στον κόσμο γαμμα, ότι εγκατέλειψα την επιτελική θέση του αρχηγού των μαπα για να ηρεμήσω λιγάκι και να βοηθήσω στο παιχνίδι κάποιους παίχτες που το έχουν ανάγκη. Έχουν αλλάξει πολλά στο παιχνίδι, ο κόσμος γαμμα είναι σε μια φθίνουσα πορεία, όπως φαντάζομαι και όλοι οι παλαιοί κόσμοι. Η ομάδα διαχείρισης πρέπει να το δει και να πράξει ανάλογα σεβόμενη τα λεφτά που έχει πάρει η εταιρεία από τους παίχτες.

Κώστα τα χαιρετίσματα θα τα μεταβιβάσω στους συμμάχους. Αν και νομίζω ότι λίγοι από αυτούς που παίζουν τώρα σε θυμούνται και σε προλάβανε.
 

DeletedUser

Guest
τι να πω και εγω που εχω υποβιβαστει στην κατηγορια του βοηθου χτιστη...
 

DeletedUser4655

Guest
Γεια σου ρε αρχηγαρα Νικολα(kritikov),λιγοι εχουμε μεινει απο τους Πρωην ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ.Να σαι παντα καλα.
 

DeletedUser4655

Guest
απλα χαιρετησα εναν παλιο φιλο ρε μεγαλε!!!
 

DeletedUser

Guest
Στο παρόν post πλακωθήκαμε, αγαπηθήκαμε, γνωριστήκαμε, λησμονήσαμε, ξανασμίξαμε και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο. Έτσι είπα να το συνεχίσω θέτοντας ένα ερώτημα: ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΩΣ ΧΩΡΑ;;;
Για να δω γνώμες...
 

DeletedUser6511

Guest
‎" Εδώ και δύο χρόνια έχει αρχίσει το μεγάλο κακό, που θα μετατρέψει σιγά σιγά τους Έλληνες σε λαό πιθήκων, σε λαό ψηφοφόρων, δημοσίων υπαλλήλων, καταναλωτών, κρατικοδίαιτων επιχειρήσεων, κομπιναδόρων και συνδικαλισταράδων.
Σε είκοσι-τριάντα χρόνια από σήμερα, Ανδρέας Παπανδρέου μπορεί να μην υπάρχει.
Θα υπάρχει όμως μια Ελλάδα πτωχευμένη κι ένας λαός στα όρια της οικονομικής και ηθικής εξαθλίωσης"

1983, Χάρρυ Κλύνν, " Αλλαγή και πάσης Ελλάδος"

http://http://www.youtube.com/watch?v=v58e0Z7bHbw
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Για διάφορες συζητήσεις που δεν αφορούν το παιχνίδι, υπάρχει η ενότητα "Τα Πάντα Όλα ". Επίσης αν νομίζετε ότι δεν θα μπορέσει να κρατηθεί μια συζήτηση σε ένα Α ποιοτικό επίπεδο, επιλέξτε την ενότητα του SPAM.[/8EA]
 

DeletedUser8154

Guest
βρονταρχη σταματα τα βοοτ.τον πιασαμε σημερα να εχει αποθηκη στο ξηλο 26000 θα μας πειτε πως γενεται?
 

DeletedUser4519

Guest
Αμα εχεις χτισει ενα ωραιο θαυματακι σου επιτρεπει η αποθηκη σου να φτανει μεχρι 27.000 υλες.


Τα παραπονα σας στην υποστηριξη :)
 

DeletedUser8154

Guest
Αμα εχεις χτισει ενα ωραιο θαυματακι σου επιτρεπει η αποθηκη σου να φτανει μεχρι 27.000 υλες.


Τα παραπονα σας στην υποστηριξη :)
νωρις το θυμηθηκες!!!

[8EA]To spam και το κυνήγι απαντήσεων δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. Αν αυτός που απάντησε 5 μέρες μετά, το θυμήθηκε "νωρίς", εσύ γιατί το κάνεις ΕΝΑ μήνα μετά;
8EAGENHS [/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3333

Guest
χαρειτε καημενοι

Σήμερα εχουν πεσει οι μάσκες

Ο συμμαχος xlemponiaris εδωσε τον τιτλο που πιστευε οτι επρεπε να τον δωσει για ολα αυτα που συνεβησαν εναντιων των ελευσις(ηταν πολλα)
στο παρον ποστ αρπαχτηκαμε κανονικα υποθηκαν πολλα και για την ιστορια ο χρονος ειναι ο μονος που μπορει ν`αποδειξει ποιος αντεχει ποιος κραταει τον λογο του και ποιος γνωριζει πολυ καλα τι λεει!!!

Δεν απαιτητε πλεον καμμια απαντηση απο κανεναν μιλησαμε με εργα και οσοι δεν αντεξανε δεν ειναι σε θεση καν να τα δουνε!!!

Το παρον ποστ πλεον μπορει να κλειδωσει !!!

και για την ιστορια
a45550f5aa3d41b59bb9f86.png


6d92871ae9bf4937bed28b2.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3332

Guest
ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ. :helm .. ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΗΣ,
ΠΙΠΙΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 
Κορυφή