ΧΡΥΣΟΣ , ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΕΝ ΜΕΣΩ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
στον παρο ημουν 1ος με διαφορα στους μαχητες.. ουτε καψιματα ουτε τιποτα, ΠΟΤΕ.. καψανε στρατο σε χρυσες και με περασανε. τι να πονεσω? για την καταταξη παιζετε εσεις? σοβαρευτειτε.. το γκρεπο δεν ειναι η καταταξη.. ειναι ο χαβαλες στο discord οταν στελνεις αποικιακα.
αλλος κλαιγεται, μαλλον αλλος πονα
 

DeletedUser18261

Guest
Το να βαζεις μαχητες ειναι σαν να κλεβουμε ο ενας τον αλλο
με οξυμενες γινεται η δουλεια αγορια,και στον παρο γιατι δεν εβαλες τους μαχητες πονεσες????

Να σου βαλει τον Παρο γιατι? Για να δεις πρωτο το σκουπιδι το ψαρα, που ανοιξε 3 χρυσες και παρακαλουσε στο φορουμ να του σπασουν. Με το πολυ εξυπνο επιχειρημα ''ας παρουμε μια πρωτια στο κοσμο''. Και το ποσοστο 6 συμμαχιων ηταν απλα αξιολυπητο μπροστα σε 35 παιχτες. Σε ποια γωνια του Παρου ησουν και ετρωγες φαπα, εδω δε βγαινει ο ιδιος ο ψαρας να υπερηφανευτει για το τρομερο κατορθωμα......των συμμαχων του, να τον βγαλουν πρωτο. Βγαινεις εσυ ανυπαρκτε?
 

Eosforos2013

Οπλίτης
Το να βαζεις μαχητες ειναι σαν να κλεβουμε ο ενας τον αλλο
με οξυμενες γινεται η δουλεια αγορια,και στον παρο γιατι δεν εβαλες τους μαχητες πονεσες????

Θυμησε μου λιγο εσυ απο πια σπηλια βγηκες???? Γιατι μιλας για εναν κοσμο που μαλλον ουτε καν υπηρχες! Οποτε τραβα ξανα στην σπηλια σου!
 

DeletedUser18424

Guest
Χαλαρωστε αγορια και περιμενετε να ανοιξει ο 6αρης.. Πιο πολυ ειστε στο φορουμ να κραζετε παρα στον απολλωνια...
 

Spipao13

Μινώταυρος
το οτι ειμαστε πρωτοι αυτην τη στιγμη στον κοσμο εχει να κανει απλα με το γεγονος οτι ειχαμε πιο πολλα καφε να βαρεσουμε στην αρχη και οχι με το ποσο χρυσο ριξαμε. οποιος δεν θεωρει τους ανορθογραφους φαβορι στον σερβερ ειναι χαζος η απλα δεν ξερει τα ατομα που παιζουν εκει. επισης οι παλιοι παικτες που δεν ξερουν να κολλανε χανουν ολη την ευχαριστηση του παιχνιδιου. το πιο φαν κομματι ειναι το να κολλας σε ποικι. απο κει και περα οποιος καθεξακολουθηση συνεχιζει να λεει ποσο καλος παικτης ειναι στο γκρεπολις ειλικρινα ειναι εν μερη μιζερος στην ζωη του..το οτι επισης συνεχιζετe και ασχολειστε με τον ποσειδωνα και σας τσιτωνουν οι βλακειουλες που λεει ριχνει και το δικο σας ιματζ. peace
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
2 συμμαχιες υπαρχουν στον απολλωνια, ανορθο & τζακαλς. θα χτυπηθουμε και ας νικησει ο καλυτερος. απλα τα πραγματα...
απανταμε στον ποσειδωνα, να ξεσπαμε.. Eξω απο το σπιτι δε μπορουμε να βγουμε ουτως ή αλλος, οποτε καπως πρεπει να καλμαρεις..
οσον αφορα φαβορι κτλ.. ανασα παπανολι τους ειδα.. εεε μετριο
ιαν εμεις τον μαθαμε το παιχνιδι (ας βγει να πει το αντιθετο)
μπουρμπουλιθρας, καλος αλλα μονο εξεγερση τον εχω δει..
Αυτα λιγο πολυ.. τουλαχιστον ως εχει.. υπομονη, ας το ευχαριστηθουμε.. ποσειδωνα εσυ ιδρυσεις στην 00 ξες το κολπο..
 
φιλε - παιχτη
TiMazZ
εαν δεν τσιτωσω τις δυο μεγαλες συμμαχιες , εαν δεν τις βαλω να ανταγωνιστουν , εγω χρυσο δεν θα βγαλω
σε καθε κοσμο τσιγλαω κοσμο , αλλα συνηθως ενωνονται η πρωτη,δευτερη συμμαχια και καθαριζει τον κοσμο
βγαζω 70-100 000 χρυσα και μετα ο κοσμος κλεινει , αφου φευγει το δολαριο ( μεγαλοι παιχτες δεν βαζουν χρυσο )
σε αυτον τον κοσμο εχω μεγαλες ελπιδες να βγαλω κερδος
το οτι εχεις κολλησει σε προσωπικο επιπεδο , βρισιες , εχεις λαθος , σε παιχνιδι δεν θυμωνουμε με τιποτα
-----
αυτα τα λεω για 2 λογους
1. αυριο μπαινει η μυθικη κοτα , σταματανε να χαλανε χρυσο σε στρατολογηση και χανω χρυσο , οποτε ενας μηνας χαμενος για μενα
και
2, οι δυο συμμαχιες εχουν πολυ ομορφους παιχτες
αυτοι οι παιχτες πλεον οτι και να πω θα συγκρουστουν ωστε να το διασκεδασουν , με χρυσο η χωρις
εγω θα μαι παρρον και θα μαζεψω αυτο που θελω να μαζεψω
κρα κρα κρα δεν κραζω την εταιρια , τους υποσχεθηκα να σταματησω το κραξιμο.. δυστυχως , ειμαι ενα κορακι χωρις μιλια ..
 
Κορυφή