ΧΡΥΣΟΣ , ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΕΝ ΜΕΣΩ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

Cheque7

Ξιφομάχος
Ποσειδωνα κλαψιαρη με τις ωρες που εχεις πεταξει στο να κλαιγεσαι στο φορουμ και να παιζεις σε ΚΑΘΕ κοσμο απλα για να λες κρα κρα κρα τον χρυσο και να κραζεις ολο τον σερβερ θα μπορουσες να αποκτησεις ζωη.Οχι μονο δεν παιζεις για να απολαυσεις το παιχνιδι,πετας ολες τις ωρες σου στο grepolis και το μονο που κανεις ειναι να πηγαινεις απο την 1 εως την 99 με τις ιδρυσεις και να περιμενεις ποτε θα εμφανιστει καποιο θεμα στο κεντρικο φορουμ για να συνεχισεις την κλαψα σου...Θλιψη
 

DeletedUser161

Guest
  • ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΑΥΤΟ.
  • ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑΣΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΕΠΙΔΗ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΝΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΙΣΗ , ΔΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΣΑΝ ΕΥΓΝΩΜΩΣΗΝΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥΣ. ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ , ΚΑΛΩΣ.
  • ΜΗΝ ΚΛΑΙΓΕΣΤΕ ΑΣΚΟΠΑ.

  • Καλησπερα σε ολους και ευχομαστε απο την Συμμαχια μας Ελλανιοι Πεφωτισμενοι καταρχας να εισαστε ολοι καλα.
Αυτες τις δυσκολες στιγμες που περναμε ολοι μας, καθωντας σπιτι και απολαμβανοντας το παιχνιδι μιας και εχουμε χρονο να ασχοληθουμε με κατι ομορφο τουλαχιστον, καναμε μια σκεψη και θα θελαμε να την προτεινουμε στην Ομαδα διαχειρισης ωστε να το σηζητησει με την Εταιρια INNOGAMES.
Πολλες αλλες εταιριες παιχνιδιων, λογο του συγκεκριμενου ιου, κανουν προσφορες και δωρα στους παιχτες τους που τους τιμουν με την παρουσια τους τοσα χρονια.
Καταλαβαινετε οτι πλεον θα ειναι δυσκολο για τον καθενα μας να αγοραζει αγαθα της εταιρεια σας λογο της οικονομικης αλλωστε κρισης.
Θα παρακαλουσαμε, ετσι ωστε να συνεχισουμε να παιζουμε και εμεις απο το σπιτι μας, αν θα μπορουσε η εταιρεια να κανει και καποια δωρα σε ολους τους παιχτες της που τοσα χρονια την στηριζουμε και συνεχιζουμε να εiμαστε παρον.

Με εκτιμηση και φιλικους χαιρετισμους

Highpriest

ΕΛΛΑΝΙΟΙ ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΙ
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΚΟΣΜΟΣ.
 
Ποσειδωνα κλαψιαρη με τις ωρες που εχεις πεταξει στο να κλαιγεσαι στο φορουμ και να παιζεις σε ΚΑΘΕ κοσμο απλα για να λες κρα κρα κρα τον χρυσο και να κραζεις ολο τον σερβερ θα μπορουσες να αποκτησεις ζωη.Οχι μονο δεν παιζεις για να απολαυσεις το παιχνιδι,πετας ολες τις ωρες σου στο grepolis και το μονο που κανεις ειναι να πηγαινεις απο την 1 εως την 99 με τις ιδρυσεις και να περιμενεις ποτε θα εμφανιστει καποιο θεμα στο κεντρικο φορουμ για να συνεχισεις την κλαψα σου...Θλιψη
αφου με κυνηγατε θα τρεχω να σωθω , το ζητημα ειναι οχι εαν εγω νικησω το κοσμο , το θεμα ειναι εαν ολοι εσεις οι αποφασιστικοι παιχταραδες θα νικησετε τον κοσμο
εκτος εαν ειστε ολοι ενα ατομο και εχετε πολλους λογγαριασμους
TiMazZ
απιστετος , ποσους λογγαριασμους εχεις δημιουργησει ?
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Ξερεις τι.. Δεν θα ασχοληθω ξανα μαζι σου, λεγε οτι θες, με κουρασες πραγματικα..
Καποια στιγμη θα καταλαβεις οτι νικησεις ή χασεις, δε παιζει μεγαλο ρολο. Η πραγματικη καυλαντα, ειναι να μαζευεις την παρεα σου και να κολλατε ολοι μαζι ενα αποικιακο. Ολα τα αλλα ειναι φρουφρες.. Δε το ξερεις, γτ ποτε δε κλεινεις μηνα σε σερβερ, μπαινεις, τρως πυξιδα, κλαιγεσαι στο φορουμ για τον χρυσο, κανεις ιδρυσεις ακρες θεου αρχες αλαχ και παριστανεις τον μπομπο μαστορα. Αυτο ειναι το γκρεπολις για εσενα..
Το πιο πιθανο ειναι να εισαι κανα 15χρονο, που δεν μπορει να αποδεκτει την πραγματικοτητα.. Για αυτο και λες ψεματα οτι εχεις 2.000.000χρυσο στο ακκ σου κτλ.. Τετοια νουμερα σε χρυσο δεν εχει κανενας.. Αν ειχες τοσα, θα ησουν ο τελευταιος που θα επρεπε να κλαιγετε για χρυσο.
Την φορα που θα παιξεις καπου, και θα κανεις σουσουρο, θα ξαναμπω στην διαδικασια να ασχοληθω μαζι σου.
Στον κυριο που λεει για παλιους σερβερ και πως δεν ξερουμε τι γινοταν παλια..Εχω παικτες που παιξανε στον my, που λες.. Ειχα την τυχη να παιξω και μαζι και απεναντι στις καλυτερες συμμαχιες που εχουν περασει απο το ελληνικο γκρεπολις, εχω δει και εχω παιξει το παιχνιδι πολλα χρονια.. Το σημαντικο ομως, ειναι σε αυτα τα χρονια, να εχεις ανοδο παικτικα, μην μενεις στασιμος οπως κανουν 9/10 παικτες, που κλαινε για μποτ οταν βλεπουν 60υποστηριξεις ιδιο δευτερολεπτο με το αποικακο... (καποιοι θα καταλαβουν που πως ποτε)
Κλεινοντας, ποσειδωνα, αν ακομα δε το εχεις παρει γραμμη, οριο χρυσου δε θα μπει ποτε. Τωρα, στου κουφου την πορτα, οσο θελεις κρα κρα κρα.
 
μαζευω χρυσο σε ολους τους κοσμους και μ αρεσει επισεις να βρισκω τις φωτογραφιες του καπτκα
γρεπολις εχω σταματησει να παιζω μεχρι να μπει οριο στη χρηση χρυσου / ανα μερα αλλιως δεν ασχολουμε με παιχνιδι που δεν βασιζεται στη στρατηγη
---
φαινεται πως χασατε τον κοσμο και ψαχνετε , ως συνηθως , δικαιολογια-αφορμη για να πατησετε διαγραφη
ενα σας λεω , μεινετε σε αυτον τον κοσμο , θα διασκεδασετε
και μια δωρεαν συνταγη για την εκδηλωση
εαν ενωσεις 20 οξυμενες αισθησεις αγορασμενες με 400 ευρω πριν απο 7 μερες + μυθικη κοτα = The Jackals
αχαχαχαχαχαχαχα... αντι για γατακια θα σας φωναζω κοτοπουλακια ,
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
αληθεια?.. φαινονται μπομπα.. οχι για μενα, για ενα φιλο.. :rolleyes:
ο κοσμος ακομα δε ξεκινησε και εσυ νμζεις εχουν βγει νικητες.. νουμπατρονι.. κατσε μαζευε χρυσο σε ενα παιχνιδι που δε θα παιξεις ποτε.. χαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
με ξαναβριζει , με λεει βλαξ και πως παιρνω ναρκωτικα , θα περιμενω να αφαιρεσετε ολες τις λεξεις βρισιες , εαν δεν το κανετε , θα απαντησω με κοπρολαλια ανευ προηγουμενου - σου εκανα δευτερη αναφορα
TiMazZ
σε παιχνιδι δεν επιτρεπεται να γραφονται βρισιες ,
σε 10 μερες εαν δεν αφαιρεσουν ολες αυτες τις λεξεις απ το φορουμ , θα αποτανθω στα γερμανικα στην ινο
 

DeletedUser17982

Guest
με ξαναβριζει , με λεει βλαξ και πως παιρνω ναρκωτικα , θα περιμενω να αφαιρεσετε ολες τις λεξεις βρισιες , εαν δεν το κανετε , θα απαντησω με κοπρολαλια ανευ προηγουμενου - σου εκανα δευτερη αναφορα
TiMazZ
σε παιχνιδι δεν επιτρεπεται να γραφονται βρισιες ,
σε 10 μερες εαν δεν αφαιρεσουν ολες αυτες τις λεξεις απ το φορουμ , θα αποτανθω στα γερμανικα στην ινο
Είναι βαθιές οι πληγές που δημιούργησε η παραπάνω φρασεολογία του τιμαζζ . Ευελπιστώ σε γρήγορη ανάρρωση .
 

Eosforos2013

Οπλίτης
με ξαναβριζει , με λεει βλαξ και πως παιρνω ναρκωτικα , θα περιμενω να αφαιρεσετε ολες τις λεξεις βρισιες , εαν δεν το κανετε , θα απαντησω με κοπρολαλια ανευ προηγουμενου - σου εκανα δευτερη αναφορα
TiMazZ
σε παιχνιδι δεν επιτρεπεται να γραφονται βρισιες ,
σε 10 μερες εαν δεν αφαιρεσουν ολες αυτες τις λεξεις απ το φορουμ , θα αποτανθω στα γερμανικα στην ινο

Τζουτζουριασαμε πραγματικα! Κρα Κρα Κρα !!!!

Πως τον πετσοκοψες ετσι!?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Κρα κρα κρα
 

DeletedUser16723

Guest
48c8d18bb8

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ!!!!!!!
 

DeletedUser18138

Guest
με ξαναβριζει , με λεει βλαξ και πως παιρνω ναρκωτικα , θα περιμενω να αφαιρεσετε ολες τις λεξεις βρισιες , εαν δεν το κανετε , θα απαντησω με κοπρολαλια ανευ προηγουμενου - σου εκανα δευτερη αναφορα
TiMazZ
σε παιχνιδι δεν επιτρεπεται να γραφονται βρισιες ,
σε 10 μερες εαν δεν αφαιρεσουν ολες αυτες τις λεξεις απ το φορουμ , θα αποτανθω στα γερμανικα στην ινο
Παίρνεις ικανοποίηση με αυτά που γράφεις ? Γενικά με όλες ,,,,, που έχεις πει τόσες φορές στο φόρουμ τις πιστεύεις ή τα γράφεις έτσι επειδή......... ? Είμαι πραγματικά περίεργος να μάθω.
Υ.Σ. : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΖΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17222

Guest
ποσειδωνα μας εχεις κανει ....... τραβα παιξε φαρμα ...........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ολοι εσεις που βριζετε εμενα , το γρεπολις θα σας επιβαλει ολους ποινες , οπως προβλεπεται απο τους κανονες τους γρεπολις
γι τα αλλα που γραφετε , σας ζηταω συγνωμη , αλλα οταν γραφετε ολοι μαζι τοσες πολλες πληροφοριες δεν μπορω να απαντησω σ ολους
απλα τρεις απορειες εχω
α.
β.
1The Jackals11971514725471
2ΕΙ ΑΝΩΡΘΩΓΡΑΥΕΙ11470985720125
3ΠΣΥΧΟΥΛΕΣ7356576012261
γ.
γιατι αφου ειστε ομορφοι παιχτες ειστε πιο πισω απ τους μη ομορφους παιχτες , οι 7 πρωτοι ειναι τσακαλια
γιατι αφου ειστε ομορφοι παιχτες ενω ειστε 57 ατομα , ειστε δευτεροι , ενω τα τσακαλια εχουν 47 ατομα
γιατι αφου ο timazz ειναι πιο ομορφος απο εμενα ειναι στην 90η θεση ενω εγω ειμαι στην 52θεση και χωρις συμμαχια
τα γατακια τα ξεχωριζεις απο τις τιγρεις οχι απ τα λογια αλλα απ τις πραξεις , μια ου μια ου ,
και 57 να ειστε εγω σας νικαω , γατακια
τωρα χαλαστε λιγο χρυσο ωστε να τον μαζεψω
χαχααχα και δαρμενοι και χωρις χρυσο ,
ερχεται η μυθικη κοτα !!!
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Δε καταλαβαινεις τζουτζουκο μου.. Δε παιζει ρολο ποιος ειναι 1ος τον 1ο μηνα.. ψηλα ειναι οσοι βαζουν χρυσο στην αρχη.. στο τελος καταληγουν 1οι οσοι ειναι ενεργοι. Ετσι παει.. Calma calma
e01f7a193b

a2005430e4
 
ε τωρα με αποστομωσες πραγματικα ,
παλια το γρεπολις ηταν διασκεδαση με καλους παιχτες , τωρα εμεινες εσυ
 

king of your city

Μινώταυρος
Το να βαζεις μαχητες ειναι σαν να κλεβουμε ο ενας τον αλλο
με οξυμενες γινεται η δουλεια αγορια,και στον παρο γιατι δεν εβαλες τους μαχητες πονεσες????
 
Κορυφή