ΧΡΥΣΟΣ , ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΕΝ ΜΕΣΩ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8130

Guest
Καλημέρα , μήπως κάποια στιγμή η εταιρεία νιώσει την ευαισθησία στην οποία έχουμε δώσει χρήμα και χρόνο όλα αυτά τα χρόνια και κάνει κάποια γενναιόδωρη προσφορά , να μειώσει τον χρυσό στα διάφορα event , καθώς και να μειώσει τον χρυσό τον οποίο χρειάζεται γενικά στο παιχνίδι(κατασκευές κτιρίων κ.λ.π)? .Είμαστε εν μέσω πανδημίας αν δεν το καταλάβατε όλα έχουν αλλάξει. Δείξτε ότι σέβεστε τους πελάτες σας και το κοινό σας. Όλες οι εταιρείες γύρω μας αυτό κάνουν .
 
σιγα μην μας στειλουν και μασκες ,, pay to win
ο συμμαχος σου ----- TiMazZ -- αναφερει
-------
Σου τα ειπα στο μνμ που μου εστειλες in game. Καποια στιγμη θα καταλαβεις οτι και 1.000.000 χρυσο να χαλασεις, αν παιζεις απεναντι σε καποιον που ξερει να παιζει, δεν τον νικας. Ο χρυσος μονος του δε κανει τιποτα.. Προτιμω να εχω διπλα μου εναν ενεργο παικτη παρα καποιον που χαλαει χρυσο και δε ξερει πως να τα αξιοποιησει.
Αυτα απο μενα, καλη υπομονη σε οσους ειναι σπιτι ------
-------------
τα βρηκατε σκουρα και θελετε χρυσο φτηνο ,
πλερωστε να νικησετε η απλα μαθετε να παιζετε κατα τα λεγωμενα του απειρου φιλου TiMazZ
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
εισαι ηλιθιος ή τον παριστανεις? δε πεταγεσαι και σε κανα νοσοκομειο να κοιταχτεις? ποιος τα βρηκε σκουρα νουμπακο μου?
ντε και καλα, δε λες να καταλαβεις οτι καποιος που ξερει να παιζει μπορει να κοντραρει παικτες που χαλανε χιλιαδες ευρο στο παιχνιδι... 2αδερφια στο παρελθον, χαλαγανε τρελα χρηματα στο παιχνιδι (κοσμος chi αν δε κανω λαθος).. βγαζανε ιπταμενες μεσω του εμπορου απο την φοινικη.. τρελο χρυσο χαλαγανε καθημερινα. εν τελη ομως χασανε και φυγανε απο το παιχνιδι.. Και τοτε το επιπεδο του γκρεπολις ηταν χαμηλο, δεν εχει καμια σχεση με το νεοτερο γκρεπο. Παρτο γραμμη και αποφαση, και γκρινιαζεις για κατι που δε θα αλλαξει ΠΟΤΕ, και κατηγορεις στην τυχη οποιον βλεπεις να νικαει και αυτα που λες ΔΕ ΣΤΕΚΟΥΝ... Ποτε, ειδικα σε κοσμους πολιορκειας, δε νικαγε η ομαδα που χαλαγε τα περισσοτερα λεφτα, αλλα η πιο ενεργη ομαδα, και το καλυτερο συνολο. Μας ζαλισες τα αρχιδια, εδω και δεκα χιλιαδες ποστ, με τις αρλουμπες σου και τα κλαματα σου για τον χρυσο, σκασε και παιξε ή βρες αλλο παιχνιδι αν δε γουσταρεις..

Υ.Γ: Προς Ο.Δ.. Παιδια μπαναρετε με για κανα μηνα ή και μονιμα να μην διαβαζω τις μλκιες του καθε ανοητου, θα ανεβασω πιεση και ειμαι πολυ μικρος για τετοια
 

DarthVader

Οπλίτης
Δωστε ποντους στον Τιμαζ μπαναρτε την ip του ποσειδωνα να τελειωνουμε... τετοια γκρινια καθε μερα δεν βαρεθηκες ρε φιλε? κλαψ κλαψ κλαψ ΜΑΘΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΥΣΟ ΝΟΥΜΠΑ. το παιχνιδι δεν ειναι ο χρυσος αλλα το playstyle εαν ηξερες εστω τα βασικα θα το ηξερες αυτο.. Αντε νουμπα..
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser8130

Guest
Ποσειδωνα χρυσο πολυ χρυσό αγόρι μου να στείλω λιγο? δεν αντεχω τοσο χρυσο , λεφτά υπάρχουν , ας χασω τον κοσμο δεν πειραζει στον επόμενο πάλι χρυσό!
 
μη με πειτε πως θα τα παρατησετε ?
ε δεν το πιστευω ?
κλαψιαριδες...
***πρωτη φορα που δεν εκανα κρα κρα σε εταιρια , να καταγραφει
 
έσηΌνομαΠόντοιΠαίκτεςΜέσος όρος πόντων
1The Jackals10495054722330
2ΕΙ ΑΝΩΡΘΩΓΡΑΥΕΙ9821065617538
πωπωπω , περασατε στην δευτερη θεση , ποσο πραγματικα λυπαμαι ,,, βεβαια ειστε με πιο πολυ κοσμο , ...
ειμαι σιγουρος πως θα τα καταφερετε να επικρατησετε ,
αλλα και να μην τα καταφερετε , δεν πειραζει βρε παιδια ,
και η δευτεροτριτη θεση καλη ειναι
μην συγχιζεστε γιατι δεν μπορειτε ουτε εξω να βγειτε ,,
ασχοληθειτε με πλεξιμο ,
ανοιξτε τις πορτες και καντε τρεξιμο στο μπαλκονι , γυρω γυρω και καθε τοσο φωναζετε
ειμαι νικητης του γρεπολις !!! ολε ολε ολε
και με σωστη οργανωση,οταν κουραστειτε θα ειστε νικητες , οταν ξυπνησετε θα ειναι σαν αληθεια τουλαχιστον
 

DeletedUser17982

Guest
κρινοντας απο την αντιδρασεις του ποσειδωνα του τζουνιορ. πιστευω οτι τα τελευταια 2 χρονια εχει ξυπνησει παμπολες φορες απο εναν εφιαλτη που βλεπει τον τιμαζζ και την παρεα του να του σπανε το αποικιακο του. Κοφτω καλυτερα φιλε ! Αν ειναι να χαλιεσαι και να βγαζεις τοσο κομπλεξ δεν αξιζει...
 

DeletedUser8130

Guest
έσηΌνομαΠόντοιΠαίκτεςΜέσος όρος πόντων
1The Jackals10495054722330
2ΕΙ ΑΝΩΡΘΩΓΡΑΥΕΙ9821065617538
πωπωπω , περασατε στην δευτερη θεση , ποσο πραγματικα λυπαμαι ,,, βεβαια ειστε με πιο πολυ κοσμο , ...
ειμαι σιγουρος πως θα τα καταφερετε να επικρατησετε ,
αλλα και να μην τα καταφερετε , δεν πειραζει βρε παιδια ,
και η δευτεροτριτη θεση καλη ειναι
μην συγχιζεστε γιατι δεν μπορειτε ουτε εξω να βγειτε ,,
ασχοληθειτε με πλεξιμο ,
ανοιξτε τις πορτες και καντε τρεξιμο στο μπαλκονι , γυρω γυρω και καθε τοσο φωναζετε
ειμαι νικητης του γρεπολις !!! ολε ολε ολε
και με σωστη οργανωση,οταν κουραστειτε θα ειστε νικητες , οταν ξυπνησετε θα ειναι σαν αληθεια τουλαχιστον
Ξερεις οτι βγάζεις κόμπλεξ με τα τσουβάλια ετσι? κοίταξε να δεις αν θες τοσο πολυ΄μπορω να μιλήσω στον Τιμαζ θα παρακαλεσω εν αναγκη τι να κανω να σε βάλει στην συμμαχία μας να νιωσεις νικητης..... δεστο ως μια πραξη ανθρωπιάς και κατανόησης...
 

Frobler

Οπλίτης
εισαι ηλιθιος ή τον παριστανεις? δε πεταγεσαι και σε κανα νοσοκομειο να κοιταχτεις? ποιος τα βρηκε σκουρα νουμπακο μου?
ντε και καλα, δε λες να καταλαβεις οτι καποιος που ξερει να παιζει μπορει να κοντραρει παικτες που χαλανε χιλιαδες ευρο στο παιχνιδι... 2αδερφια στο παρελθον, χαλαγανε τρελα χρηματα στο παιχνιδι (κοσμος chi αν δε κανω λαθος).. βγαζανε ιπταμενες μεσω του εμπορου απο την φοινικη.. τρελο χρυσο χαλαγανε καθημερινα. εν τελη ομως χασανε και φυγανε απο το παιχνιδι.. Και τοτε το επιπεδο του γκρεπολις ηταν χαμηλο, δεν εχει καμια σχεση με το νεοτερο γκρεπο. Παρτο γραμμη και αποφαση, και γκρινιαζεις για κατι που δε θα αλλαξει ΠΟΤΕ, και κατηγορεις στην τυχη οποιον βλεπεις να νικαει και αυτα που λες ΔΕ ΣΤΕΚΟΥΝ... Ποτε, ειδικα σε κοσμους πολιορκειας, δε νικαγε η ομαδα που χαλαγε τα περισσοτερα λεφτα, αλλα η πιο ενεργη ομαδα, και το καλυτερο συνολο. Μας ζαλισες τα αρχιδια, εδω και δεκα χιλιαδες ποστ, με τις αρλουμπες σου και τα κλαματα σου για τον χρυσο, σκασε και παιξε ή βρες αλλο παιχνιδι αν δε γουσταρεις..

Υ.Γ: Προς Ο.Δ.. Παιδια μπαναρετε με για κανα μηνα ή και μονιμα να μην διαβαζω τις μλκιες του καθε ανοητου, θα ανεβασω πιεση και ειμαι πολυ μικρος για τετοια
Συμφωνώ με αυτά που λες όσο αφορά τον Ποσειδώνα.

Όμως κάνεις ένα λάθος, όσο καλός παίκτης και να είσαι, το επίπεδο στο παιχνίδι δεν έχει ανέβει ούτε στο ελάχιστο. Θα διαβάσει το ποστ αυτό κανένας παίκτης από My, από Tau, από Omega κόσμους και θα πνιγεί κυριολεκτικά από τα γέλια. Ξέρω ότι το επίπεδο το λες επειδή ξέρετε να κάνετε (μερικοί με μποτ, εσύ πιθανότατα χωρίς μποτ) καλά κολλήματα. Αλλά η αξία της νίκης έρχεται από την αξία και δυναμική του αντιπάλου και αυτό πρέπει να το καταλάβουν και κάτι ιστένιδες που σε σοβαρούς κόσμους έφαγαν τα μούτρα τους και κέρδισαν τα ευκολάκια και αυτοαποκαλούνται ''μπαμπάδες''. Το πόσο πεσμένο είναι το επίπεδο μπορείς να το καταλάβεις εύκολα από το γεγονός ότι ΚΑΝΕΝΑΣ μα ΚΑΝΕΝΑΣ κόσμος εδώ και πόσα χρόνια δεν έχει συνεχίσει να έχει ξύλο κατά την διάρκεια των θαυμάτων. Να προσπαθεί συμμαχία να φτάσει στα αντίπαλα θαύματα και να τα σπάσει ώστε να πάρει την κορώνα. Αυτό είναι δύσκολο παιχνίδι, και δυνατοί αντίπαλοι. Όταν ο αντίπαλος σου σταματήσει πριν τα θαύματα δεν θεωρείται δυνατός. Τελευταίος κόσμος που έσπασαν θαύματα με ξύλο ήταν ο Αθήνα, από τότε ξέρω ότι στον Τροία τα θαύματα έγιναν μοιρασμένα και έπεσε ξύλο αλλά δεν ξέρω εάν βγήκε νικητής. Όλοι οι άλλοι κόσμοι ήταν περίπατος στα θαύματα. Και επειδή σχεδόν όλοι σας ''λάμψατε'' πολύ μετά και δεν ξέρετε τι γινόταν πιο πίσω στους κόσμους που πέρασαν μην λες ανακρίβειες άσχετα με το αν είσαι καλός παίκτης εσύ προσωπικά.
 
εκανα ηδη αναφορα στον φιλο
TiMazZ
δεν πρεπει να βριζουμε παιχτες
επιτρεπεται να τους τσιγλαμε αλλα μεχρι εκει
οι βρισιες απαγορευονται απ τους κανονες τους γρεπολις
 

DeletedUser17982

Guest
πωπω τι του εκανες την μουρη κρεας .... Εγω παντως δεν βρισκω καποια βρισια προσωπικη σε σενα στα λεγομενα του τιμαζζ
 
πωπω τι του εκανες την μουρη κρεας .... Εγω παντως δεν βρισκω καποια βρισια προσωπικη σε σενα στα λεγομενα του τιμαζζ
θα περιμενω την διαχειριση ωστε να ξερω και γω επισημα εαν αυτο επιτρεπεται ωστε να το ενταξω κι εγω εφοσων ειναι οκ στην φρασεολογια μου
 

DarthVader

Οπλίτης
Συμφωνώ με αυτά που λες όσο αφορά τον Ποσειδώνα.

Όμως κάνεις ένα λάθος, όσο καλός παίκτης και να είσαι, το επίπεδο στο παιχνίδι δεν έχει ανέβει ούτε στο ελάχιστο. Θα διαβάσει το ποστ αυτό κανένας παίκτης από My, από Tau, από Omega κόσμους και θα πνιγεί κυριολεκτικά από τα γέλια. Ξέρω ότι το επίπεδο το λες επειδή ξέρετε να κάνετε (μερικοί με μποτ, εσύ πιθανότατα χωρίς μποτ) καλά κολλήματα. Αλλά η αξία της νίκης έρχεται από την αξία και δυναμική του αντιπάλου και αυτό πρέπει να το καταλάβουν και κάτι ιστένιδες που σε σοβαρούς κόσμους έφαγαν τα μούτρα τους και κέρδισαν τα ευκολάκια και αυτοαποκαλούνται ''μπαμπάδες''. Το πόσο πεσμένο είναι το επίπεδο μπορείς να το καταλάβεις εύκολα από το γεγονός ότι ΚΑΝΕΝΑΣ μα ΚΑΝΕΝΑΣ κόσμος εδώ και πόσα χρόνια δεν έχει συνεχίσει να έχει ξύλο κατά την διάρκεια των θαυμάτων. Να προσπαθεί συμμαχία να φτάσει στα αντίπαλα θαύματα και να τα σπάσει ώστε να πάρει την κορώνα. Αυτό είναι δύσκολο παιχνίδι, και δυνατοί αντίπαλοι. Όταν ο αντίπαλος σου σταματήσει πριν τα θαύματα δεν θεωρείται δυνατός. Τελευταίος κόσμος που έσπασαν θαύματα με ξύλο ήταν ο Αθήνα, από τότε ξέρω ότι στον Τροία τα θαύματα έγιναν μοιρασμένα και έπεσε ξύλο αλλά δεν ξέρω εάν βγήκε νικητής. Όλοι οι άλλοι κόσμοι ήταν περίπατος στα θαύματα. Και επειδή σχεδόν όλοι σας ''λάμψατε'' πολύ μετά και δεν ξέρετε τι γινόταν πιο πίσω στους κόσμους που πέρασαν μην λες ανακρίβειες άσχετα με το αν είσαι καλός παίκτης εσύ προσωπικά.
δεν ξερεις ποιοι παικτες ειμαστε και δεν ξερεις ποσα χρονια γκρεπολις...προσωπικα εχω αλλαξει 3 λογαριασμους.. σε καποιον προηγουμενο κοσμο ισως να παιξαμε μαζι ισως να ειμασταν αντιπαλοι... ξεραμε πως ηταν τα προηγουμενα χρονια χωρις να μας πεις εσυ που το παιζεις εξυπνος και παλιος. Πιστευω εισαι απο τους κλασσικους τυπους που κλαινε για μποτ και δεν ξερουν τι παει να πει γκρεπολις... παιζαμε και εμεις πιο παλια και ξυλο φαγαμε και ξυλο δωσαμε.. δεν το κανουμε θεμα αλλα μιλαμε για το παρον. Το παρελθον παει περασε
 

Frobler

Οπλίτης
δεν ξερεις ποιοι παικτες ειμαστε και δεν ξερεις ποσα χρονια γκρεπολις...προσωπικα εχω αλλαξει 3 λογαριασμους.. σε καποιον προηγουμενο κοσμο ισως να παιξαμε μαζι ισως να ειμασταν αντιπαλοι... ξεραμε πως ηταν τα προηγουμενα χρονια χωρις να μας πεις εσυ που το παιζεις εξυπνος και παλιος. Πιστευω εισαι απο τους κλασσικους τυπους που κλαινε για μποτ και δεν ξερουν τι παει να πει γκρεπολις... παιζαμε και εμεις πιο παλια και ξυλο φαγαμε και ξυλο δωσαμε.. δεν το κανουμε θεμα αλλα μιλαμε για το παρον. Το παρελθον παει περασε
Μην αγχώνεσαι και ξέρω όσα χρειάζεται. Έχουμε συναντηθεί, αλλά η αλήθεια χίλιες φορές να έβρισκες ένα πιο πρωτότυπο όνομα που δεν έχει ξαναχρησιμοποιηθεί από άλλο παίκτη με επιτυχία και όλας. Αφού ξέρετε τι γινόταν τότε μην τα συγκρίνετε, το γκρέπολις από τότε είναι διαφορετικό αλλά μην ακούω την λέξη δυσκολότερο, πολύ υποκειμενική. Ξέρω ότι δεν θες παρομοιάσεις με τα παλιά χρόνια γιατί δεν έχεις τι να πεις για τότε, αλλά ισχύει το παρόν είναι το σημαντικό έχεις δίκιο.

Μπα η αλήθεια δεν έχω παραπονεθεί ποτέ για μποτ, όσοι αντίπαλοι μου χρησιμοποιούσαν το έμαθα μετέπειτα αλλά δεν με πολυένοιαζε και όλας. Έχουμε τον καπετάνιο μια χαρά κολλάει να ναι καλά.
 

DeletedUser17765

Guest
Ποσειδώνα πόσες κωλοτουμπες έκανε η συμμαχία στον Oropo?
Που έχεις φτάσει από την θάλασσα 1 μέχρι την 99...
Νουμπαδες...
 
Κορυφή