Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
Ρε κουτς αφού αυτό θέλει να ασχοληθούμε μαζί του
Τώρα χαμογελάει πίσω από τον υπολογιστή και λέει ναι έχω φιλους
ΛΟΛ ΕΧΩ ΦΙΛΟ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΡΟΤΑ?????? Η ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΧΡΗΣΗ??!!! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΜΑ
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser12757

Guest
kalhspera pedakia ole ole ole blepo pernate kala mathenete tin neaniki glosa mpinelikias lol molis megalosete kai dite tin zoh poso aksies ehi isos tote katalabete poso hrono hanete apo tin zoi sas brizontas o enas ton alon,sas eyhomai na iste panta kala ole ole ole .

kamia gkomenista kali pezi ,kana kalo tsipouraki na mazeytoume oli mazi na ta pioume ole ole ole
 

DeletedUser17614

Guest
Ο Κυριάκος με τον δημο θα πρέπει να μπουν σε μια κλήση και να μιλήσουν
Εχουν κοινά στοιχεία
Νομιζω πως αν πείτε πως οτι εγινε έγινε θα βρειτε σημειο επαφής
Η ηλικια σας σας το επιτρέπει να σβήσετε και να ξσναγραψετε απο την αρχή
Δεν θα έπρεπε εξαρχής να το πατε τοσο κόντρα
Δεν σας ηξερα οταν σας γνώρισα κσι δεν πρόλαβα να μπω στη μεση
Αλλα ποτε δεν είναι αργά
Οσο για το αν εχει φίλους εδω ο δήμος είναι μείζονος σημασίας
Ανθρωπός ομως που εχει φράγκα και συγχρόνως εχει το σθένος και πισω να κάνει και να συμβιβαστεί ξεπερνοντας την έπαρση που του δινει το πορτοφόλι του και ολα αυτα σε αυτην την ηλικια ειναι αξιος σεβασμου
Ολα βεβαια τα παραπανω εκτος γκρεπολις και εντελως επικουρικά του θέματος
Στο παιχνίδι βγάλτε τα ματια σας κιόλας
 

DeletedUser18241

Guest
Απειλές ακούω, πλουσιόπαιδα... το μόνο που μένει είναι μία χωριατοπούλα και ο Petroslol να είναι οικοδόμος. Έτοιμο σενάριο για τη νέα σειρά του Μανούσου Μανουσάκη.
 

DeletedUser18028

Guest
kalhspera pedakia ole ole ole blepo pernate kala mathenete tin neaniki glosa mpinelikias lol molis megalosete kai dite tin zoh poso aksies ehi isos tote katalabete poso hrono hanete apo tin zoi sas brizontas o enas ton alon,sas eyhomai na iste panta kala ole ole ole .

kamia gkomenista kali pezi ,kana kalo tsipouraki na mazeytoume oli mazi na ta pioume ole ole ole

Κόψε εισητήριο Φώτη και έρχομαι να τα πιούμε!
 

Ellippo

Μέδουσα
Εριξα και στον σουφ... και στον Εκας και σε ολους δεν κανω διακρισεις αν μου ξεφυγε κατι μου λες!!!
Κρίμα να λες ψέματα, ειναι που ειναι η φημη των διαχειριστων σε κακη μοιρα οσο παει γινεται χειροτερη. Μια χαρα γραφουν και οι δυο σε αντιθεση με τον τσαχπινη.

@Εκάς οι βέβηλοι αν δεν με ξερεις μαλλον εισαι σχετικα προσφατος παικτης στο παιχνιδι ή δεν καθεσαι μεχρι τελους σε καποιο κοσμο πλην του Θηβα. Δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου ουτε καν σε ξερω, απλα επειδη ο Κλιμης ειναι ενα προσωπο με το οποιο εχω περασει χιλια δυο πραγματα στο παιχνιδι αρνουμαι να σε βλεπω να τον κατηγορεις πισω απο την πλατη του.
 

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
Κρίμα να λες ψέματα, ειναι που ειναι η φημη των διαχειριστων σε κακη μοιρα οσο παει γινεται χειροτερη. Μια χαρα γραφουν και οι δυο σε αντιθεση με τον τσαχπινη.

@Εκάς οι βέβηλοι αν δεν με ξερεις μαλλον εισαι σχετικα προσφατος παικτης στο παιχνιδι ή δεν καθεσαι μεχρι τελους σε καποιο κοσμο πλην του Θηβα. Δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου ουτε καν σε ξερω, απλα επειδη ο Κλιμης ειναι ενα προσωπο με το οποιο εχω περασει χιλια δυο πραγματα στο παιχνιδι αρνουμαι να σε βλεπω να τον κατηγορεις πισω απο την πλατη του.
δεν λεω κατι πισω απο την πλατη του και σε κληση και στο τηλ καροτα του λεω ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ........... https://prnt.sc/t3vy04
ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΑΡΕ ΠΟΥ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΩ............. ΚΑΡΟΤΑ ΘΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΚΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΙΚΙΑ
 

Ellippo

Μέδουσα
Πανζο προτιμω να μου απαντησει το ιδιο το παιδι. Πανω του λεει ο Ανδρεας "οπως εριξες μπαν στον τσαχπινη ριξε και στους αλλους (+σουφ)". Και του απανταει εριξα δεν κανω διακρισεις. Εγω απο αυτο καταλαβαινω οτι εριξε μπαν και στους αλλους δυο. Μπορει να παρανοησα.
 

pantzos29

Τοξότης
δεν ξερω αν το εγραψε λαθος ή εδωσε αρκετους ποντους ωστε να φανε μπαν και δεν το εχουν φαει ακομα (δεν ξερω πως ακριβως παει αυτο)
 

DeletedUser18028

Guest
Κρίμα να λες ψέματα, ειναι που ειναι η φημη των διαχειριστων σε κακη μοιρα οσο παει γινεται χειροτερη. Μια χαρα γραφουν και οι δυο σε αντιθεση με τον τσαχπινη.

Γιατί με αποκαλείς ψεύτη? Όπου βλέπω παράβαση κανόνων ενεργώ

Επαναλαμβάνω δεν μπορώ να ρίξω ποινές μόνο πόντους ποινής...
 

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
οπου βλεπουν τα δυσκολα κυριε worldmaster ζητουν μπαν και ποινες............. για να μην μπορουν να γραψουν δεν ειναι τιποτα θα τους μαθετε............. εν καιρο καλη συνεχει στο νεο σας κοσμο!!!!!
 

Ellippo

Μέδουσα
Γιατί με αποκαλείς ψεύτη? Όπου βλέπω παράβαση κανόνων ενεργώ

Επαναλαμβάνω δεν μπορώ να ρίξω ποινές μόνο πόντους ποινής...
Σε αποκάλεσα ετσι γιατι λες οτι εχεις ριξει μπαν στον σουφ και τον εκας αλλα μια χαρα συμμετεχουν στην συζητηση. Δεν εχω κατι προσωπικο επαναλαμβανω με τα λεγομενα τους, αλλα νομιζω παραβιασαν τους κανονες οσο ο τσαχπινης και οπως ειπες δεν πρεπει να γινονται διακρισεις. Τωρα αν εχω καπου αδικο, δεκτο.

οπου βλεπουν τα δυσκολα κυριε worldmaster ζητουν μπαν και ποινες............. για να μην μπορουν να γραψουν δεν ειναι τιποτα θα τους μαθετε............. εν καιρο καλη συνεχει στο νεο σας κοσμο!!!!!
Ειμαι απλα υπερ του δικαιου, αφου οσο τρωγαμε τα ποπ κορν μας αποφασισατε να μας το χαλασατε τουλαχιστον να γινει σωστη δουλεια. Προσωπικα δεν εχω να φοβηθω κατι, καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται.
 

DeletedUser18028

Guest
οπως προανεφερα αλλες 2 φορες δεν μπορω να ριξω μπαν εγω, ποντους ποινης δινω...
 

DeletedUser17222

Guest
Ποτέ δεν είπε ότι έριξε Μπαν .....πόντους ποινές έριξε σε όλους και απλά ο ένας μάζεψε παραπάνω από τους άλλους και κέρδισε το δώρο
 

DeletedUser15007

Guest
Ρε για ένα μπανάκι στην θάλασσα πήγα και έχει 8 σελίδες , κανά ρεζουμέ παίζει?
 

DeletedUser17222

Guest
αν εχετε μυαλο θα γραψετε μια περιληψη για το τι εχει γινει, να χεστειτε στα likes
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Ειμαι καραντινα πιο πολυ απο ολους.. Αλλα εσας σας βαρεσε στο κεφαλι η κλεισουρα...... Εεεεε ρεεεεεε
Συνοπτικα, ο ενας βγαζει τα ματια του αλλου.. Και ολοι μαζι το βρακι του παντζου. Καλη φαση
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή