Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17222

Guest
προσοχη παιδια μην σας κατσει ο nmwolf να παιζει σοβαρα σε κοσμο γιατι τον ηπιατε......δοδα τον θεο λινδο και παρο τρολλαρε και πατησε κουμπι στον πρωτο μηνα
 

Cheque7

Ξιφομάχος
Ειναι κριμα να τελειωσει τωρα,21 σελιδες διαβαζουμε ανελιπως κατεβατα ολοκληρα συνεχιστε το με νεα επισοδεια
 

DeletedUser17370

Guest
λαικη αγορα θα επρεπε να ντρεπεσαι που μπλεκεις εναν ανθρωπο που με θεματα υγειας αναγκαστηκε να προβει σε καποιες επιλογες και παρουσιαζεις τα γεγονοτα μονο οπως σε βολευουν, ακουω οτι δεν εισαι και το καλυτερο παλικαρι του ελληνικου σερβερ,το παιδι αυτο για το οποιο μιλας λοιπον ο αλεξης δεν θελει να το μπλεξει γιατι δεν τον παιρνεις τηλεφωνο εσυ μηπως μπει και φανερωθει να μας πει την δικια του οπτικη μιας και δεν σε πειραζει να αναφερεις πραγματα για αυτον πισω απο την πλατη του?
1) μια χαρα παλικαρι ειναι.. 2 μετρα κιολας
2) ο σουφ και ο Αλεξ ειναι οι χειροτεροι παγκοσμιως(κυριως ο σουφ)
3) αφου εχει σκριν που ξερεις εσυ οτι δεν εχει μιλησει με το παιδι?
4)Πες αληθεια αυτοι σας βαζουν να τους υπερασπιζεστε?
 

DeletedUser12618

Guest
Οτι λεω... αρχικα το κανω για να προστατεψω ανθρωπους φιλους μου και συμμαχους μου
Π.χ τον ανθρωπο τον οποιον μιλας αντι να τον υπερασπιζεσαι τον εκθετεις...


Και αν εχω καταλαβει για ποιον ανθρωπο μιλαμε

Βγες να πεις το ονομα του

εδω και τωρα... Γιατι αυτον τον ανθρωπο του τρεφω πολυ μεγαλο σεβασμο!!! Μπορει να τα ειχες καλα μαζι του αλλα για εμενα θεωρείται φιλος


Απλος πατας σε συνωμιλιες(ελυπης) η γενικα ανωνυμες(καθως και στο δευτερο σκριν σοτ παλυ δεν αναγραφεται το ονομα του παικτη οπου(ουσιαστικα ο λογαριασμος του δωθηκε η δεν ξερω και εγω τι...


Καλησπέρα λοιπόν Αλέξη...

και απευθύνομαι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ και μόνο σε σένα, γιατί με τον άλλον τον ΥΠΑΝΘΡΩΠΟ, δεν θέλω να έχω την παραμικρή σχέση. Για μένα ΕΧΕΙ αφαιρεθεί από την κατηγορία των έντιμων και έλλογων συνομιλητών, και έχει ενταχθεί με δόξα και τιμή σε αυτή σε αυτή των καιροσκόπων, τυχοδιωκτών και όλων αυτών που πατάνε επί πτωμάτων, ασελγούν (μεταφορικά) εις βάρος δικαίων και αδίκων, αδιαφορούν για τις όποιες συνέπειες των λόγων τους και των έργων τους, με μόνο στόχο και σκοπό την αυτοπροβολή τους. την αυτοανάδειξή τους σε τιμητή των πάντων γενικότερα, και σε μέγα στρατηλάτη, σε ενα ΕΙΚΟΝΙΚΟ παιχνίδι στρατηγικής, ειδικότερα!!!
Ναι.... σε αυτόν αναφέρομαι....στον ΑΡΧΙΣΦΕΤΕΡΙΣΤΗ... (του αρμόζει τέλεια άλλωστε αυτός ο χαρακτηρισμός, -αν ερευνήσεις την ετυμολογία της λέξης σφετεριστής) που ακόμη περιμένω να έρθει στην Αθήνα, να πάμε να επισκεφτούμε την μητέρα μου με το εγκεφαλικό, να δει τα χαρτιά από το τροχαίο μου και τη νοσηλεία μου στην εντατική, και μετά να βγει και να ζητήσει δημόσια συγνώμη για όσα ΑΜΕΤΡΟΕΠΉ αλλά κυρίως ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ (στα οποία εκεί δεν είδα τον "φίλο μου τον Αλέξη να παίρνει θέση και να τον εγκαλεί).....
Αλλά όπως είπε και ο Μήτσος (djzues) πριν τον μπανάρουνε....έχει ένα θεματάκι με τις μητέρες των άλλων...δεν πειράζει.... Έχω εμπιστοσύνη στον Μήτσο να βρει την άκρη τουλάχιστον αυτός....
Όπως έχω εμπιστοσύνη και στον Σπύρο (rizospiros) στο παιχνίδι μέσα να του υπενθυμίσει οτι τα ψέμματα έχουν κοντά ποδάρια.....

Πάμε τώρα στο θέμα με τον Γιώργο (Laikh Agora).
Αλήθεια ρε Αλέξη, ΤΟΛΜΑΣ ΚΑΙ ΑΜΙΦΙΣΒΗΤΕΙΣ αυτά που "ανέβασε" ο Laikh Agora;;;;;;; Που νομίζεις οτι τα βρήκε;;;; Δεν θυμάσαι οτι είναι φοιτητής;;;;; Άρα, δεν έχει σχέση με hacking;;;; Άρα..... μήπως κάποιος του τα έδωσε;;;;
Και ποιος είναι το κοινό στοιχείο σε αυτά τα 2 screen shot΄;;;; ΕΓΩ!!!! Άρα,,,,, ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ του τα έδωσα (δυστυχώς η δικηγορική διαστροφή με κάνει να κρατάω πολλά στοιχεία....το έπιασες το υπονοούμενο ετσι;;;; ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ......)

ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΕΔΩ!!!

ΚΑΙ ΤΑ 2 SCREEN SHOT ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ 1000%!!!!!!!

Με πήρες τηλέφωνο, σου είπα οτι είμαι στο νοσοκομείο, και μετά μου έστειλες και μήνυμα και σου έστειλα τον κωδικό μου. (ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΚΑΚΩΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΟΙΚΤΡΑ).

Οχι δεν με πίεσες...αλλά δεν με σεβάστηκες στην κατάσταση που ήμουνα και την είχες μάθει!!!! Και 2ον η συνομιλία στο skype είναι με τον Αντώνη....και είναι πέρα για πέρα ΑΛΗΘΙΝΗ!!!

ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΝΟΜΙΖΩ, έτσι;;;;

Καλή συνέχεια στη ζωή σου, και επίτρεψέ μου μόνο μία συμβουλή (ηλικιακά άλλωστε θα μπορούσα κάλλιστα να είμαι πατέρας σου). Μην αμφισβητείς γραπτές αποδείξεις, γιατί δεν πείθεις κανέναν και χάνεις τα όποια ψήγματα αξιοπιστίας μπορεί να έχεις σαν άνθρωπος.... Κυρίως όμως πρόσεχε ποιους εμπιστεύεσαι και γιατί....

Υ.Γ. Δεν σκοπεύω να επανέλθω στο θέμα...μην με αναγκάσεις να το κάνω....Δεν είχα κανένα σκοπό να γράψω εδώ μέσα...το έκανα μόνο και μόνο γιατί δεν μπορώ να βλέπω να "βιάζεται" η λογική και η αλήθεια....
Συγνώμη αν κούρασα τους πολλούς.....
Καλή συνέχεια σε όλους σας και όταν ηρεμήσουν τα πράγματα στη ζωή μου, με κάποιους ίσως τα ξαναπούμε στο παιχνίδι μελλοντικά....

Υ.Γ.2 pantzos29 ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΡΕ....και ας είσαι gay....χααχαχαχχαχχα
 

DeletedUser18261

Guest
Οπως ειδες φιλε coatch ισως δεν ηταν τοσο ψεματα ολα αυτα που ελεγα.

Μαλλον τωρα θα πρεπει να ντρεπεσαι εσυ, γιατι αυτο που δε σου ειπαν οι φιλοι σου οι σφετεριστες για μενα εκτος απο τις αληθεις ή ψεματα ή ανακριβειες που σου ειπαν(δε ξερω τι σου ειπαν). Ειναι οτι το χειροτερο ελαττωμα μου ειναι οτι δεν αντεχω το ψεμα

Ξερεις τρομερο ελαττωμα αυτο, ιδιαιτερα για ατομα οπως ο αλεξης και ο σουφ

Τωρα για σενα μου κανεις λιγο για τουμπας. Πρωτα μου ελεγες να βρω αποδειξεις και τωρα που βρηκα αποδειξεις, μου λες κακως τις ανεβασα. Δηλαδη μπηκες απο μονος σου στο κλειστο γκρουπ γελοιων του γκρεπολις

Δε σκοπευα να μιλησω στον eagleman να παρει θεση. Αλλα προκειμενου καποιοι ψευτες αλλα και συ σα παρατρεχαμενος, να μπειτε στη θεση σας. Ηταν αναγκαιο. Τωρα μιλαω με αποδειξεις και τερμα τα επιχειρηματα. Καλη σας μερα και ελπιζω να γινετε ανθρωποι καποια μερα

Υ.Γ. Επισης ευχαριστω για την στηριξη andreas tor, αλλα δε χρειαζοταν. Μπορω και μονος να υπερασπιστω τον εαυτο μου και αυτο φαινεται. Μη λενε οτι φωναζω ατομα να πουν καλο λογο για μενα

Υ.Γ2. Γιωργο (eagleman) για σένα δεν έχω να πω κάτι. Εμείς θα τα λέμε συχνά. Και ευχαριστω που μπήκες στο κόπο όσο και να μην άξιζε
 

DeletedUser17035

Guest
Οπως ειδες φιλε coatch ισως δεν ηταν τοσο ψεματα ολα αυτα που ελεγα.

Μαλλον τωρα θα πρεπει να ντρεπεσαι εσυ, γιατι αυτο που δε σου ειπαν οι φιλοι σου οι σφετεριστες για μενα εκτος απο τις αληθεις ή ψεματα ή ανακριβειες που σου ειπαν(δε ξερω τι σου ειπαν). Ειναι οτι το χειροτερο ελαττωμα μου ειναι οτι δεν αντεχω το ψεμα

Ξερεις τρομερο ελαττωμα αυτο, ιδιαιτερα για ατομα οπως ο αλεξης και ο σουφ

Τωρα για σενα μου κανεις λιγο για τουμπας. Πρωτα μου ελεγες να βρω αποδειξεις και τωρα που βρηκα αποδειξεις, μου λες κακως τις ανεβασα. Δηλαδη μπηκες απο μονος σου στο κλειστο γκρουπ γελοιων του γκρεπολις

Δε σκοπευα να μιλησω στον eagleman να παρει θεση. Αλλα προκειμενου καποιοι ψευτες αλλα και συ σα παρατρεχαμενος, να μπειτε στη θεση σας. Ηταν αναγκαιο. Τωρα μιλαω με αποδειξεις και τερμα τα επιχειρηματα. Καλη σας μερα και ελπιζω να γινετε ανθρωποι καποια μερα

Υ.Γ. Επισης ευχαριστω για την στηριξη andreas tor, αλλα δε χρειαζοταν. Μπορω και μονος να υπερασπιστω τον εαυτο μου και αυτο φαινεται. Μη λενε οτι φωναζω ατομα να πουν καλο λογο για μενα

Υ.Γ2. Γιωργο (eagleman) για σένα δεν έχω να πω κάτι. Εμείς θα τα λέμε συχνά. Και ευχαριστω που μπήκες στο κόπο όσο και να μην άξιζε
οχι εγω ηξερα απλα οτι ο αλεξης δεν πιεσε κανεναν να παρει κωδικους,ο παικτης για δικους του λογους σταματαγε,εσυ επιασες τι ακριβως για να κανεις rage στο φορουμ το οτι του πηρε κωδικους? και πως το παρουσιασες? λες και εκανε καποιο ποινικο αδικημα ..δεν ειδα κατι διαφορετικο απο την πλευρα του ιδιου του παικτη που εδωσε την ολοκληρομενη εικονα,μην μου πεις οτι δεν το κουρασες να βγαλεις κακο τον αλεξ επομενως δεν εμαθα κατι λαθος απο τον αλεξη, η μονη του ασεβεια αν δεν κανω λαθος ως τωρα ητανε το οτι απλα επικοινωνησε επειτα απο πολυ καιρο γνωριζοντας τις συνθηκες που βρισκεται το ατομο, κι αυτο το καταλαβα απο πριν πρωτου σχολιασω,δεν ντρεπομαι για αυτο που ειπα στο φορουμ, με τον τροπο που εκανες επιθεση σπαστικα,εχτες εμενα μου ειπε σε συνομιλια μας οτι ξερει καλα για ποιο συμβαν λες και δεν θελει να αναλαβει ευθυνες γιατι ουσιαστικα του λες οτι εκανε παραβαση κανονισμων,ετσι οπως πηγε ομως η κατασταση επρεπε να αποκαλυφτει κι αυτο, τωρα περι ανηθικοτητας,δεν νομιζω οτι και παλι βγαινει τοσο ανηθικος ανθρωπακος οσο εξαρχης φανηκε να θετεις το συμβαν,και εγω εκει πιαστηκα, οχι στο οτι δεν πηρε κωδικους, δεν νομιζω να χρειαζοτανε να γινει ολο αυτο,και σιγουρα δεν με εβγαλες γελοιο,εκανες τον αλεξη να μοιαζει να πιεζει εξ αρχης ξεκινησε λιγο λαθος η ροη του επιχειρηματος σου καθως κιολας αποδεικτηκε πως ειχανε τα πραγματα,λοιπον το αν επραξε καλα εφοσον απευθυνυθηκε στον παικτη για 5 λεπτα τηλεφωνικος γνωριζοντας τις συνθηκες μετα απο 1 μηνα (απο οσα εχω καταλαβει) σιγουρα δεν ειναι ομορφο να το ακους τωρα το αν ειναι ανηθικο νομιζω ξεφευγει και υποκειτε πολυ στην κριση του καθενος το αν επρεπε να μπει στον κοπο η οχι για να ειμαι ειλικρινεις και αν θελεις βασισου σε αυτο για να με βγαλεις αισχρο ατομο,ειναι 5 λεπτα και αμα δεν θελει δεν το σηκωνει ο αλλος-προσωπικα οτανε πληροφορηθηκα τι πραγμα περιγραφεις απλα σπαστικα με τον τροπο που θελεις να καψεις την φημη του αλλου,οπως και να εχει ακομα κι αν ο αλεξ αρνηθηκε το οτι πηρε κωδικους και ειχε λογο (αμα ειχες μποτ και σε ρωταγανε τι θα ελεγες?) τον εβγαλες ψευτη so mission pasted i guess
για μενα δεν ειναι οτι βγηκες σωστος,δεν ελεγες κατι λαθος εξ αρχης αλλα το πως το ελεγες ειναι και το που βγηκες για να το μοιραστεις
 

DeletedUser17035

Guest
το οτι καθομαι και γινομαι δικηγορος αλλουνου ειναι που με <<ομαδοποιει>> , ακομα δεν μου χαλασες καποια εντυπωση για τον αλεξη (παιδια δεν ειμαι γκει απλα εχει γινει φαβορι του φορουμ τις μερες αυτες και εγω βαριεμαι και σχολιαζω αρχισε με καποια θεματα που με απασχολουν και μετα συνεχισε με την προσωπικη επιθεση που δεχτηκε ο φιλος μου) καλο παιδι τον ειχα καλο παιδι τον εχω,η επιθεση σου για μενα σκαρτη και στο 0 σε βγαλε και παλι, μονο σοβαρο επιχειρημα το οτι τον πηρε τηλεφωνο να κανουνε κατι μετα απο 1 μηνα και πως ειπε ψεμματα για να αποφυγει ποινες ,δεκτο δεν αντιλεγω σε αυτο, αλλα δεν εγινες καποιος σουπερ ηρωας οπως μπορει να αισθανεσαι τωρα
 

DeletedUser17035

Guest
1) μια χαρα παλικαρι ειναι.. 2 μετρα κιολας
2) ο σουφ και ο Αλεξ ειναι οι χειροτεροι παγκοσμιως(κυριως ο σουφ)
3) αφου εχει σκριν που ξερεις εσυ οτι δεν εχει μιλησει με το παιδι?
4)Πες αληθεια αυτοι σας βαζουν να τους υπερασπιζεστε?
τσου απλα δεν γουσταρω να πας με ελλειπεις στοιχεια να παρουσιαζεις γεγονοτα βγαζοντας μια υπερβολικα κακη εικονα συστημα 0 0 11 ποσο μαλλον στο φορουμ,τωρα που βγηκανε ολα στην φορα λοιπον,δεν ειναι οτι μετανιωνω για καποια μου τοποθετηση,ας κρινει ο καθενας μονος του,δεν μου ειπε ψεμματα ο αλεξ σε κληση οτανε μιλησα μαζι του,ηξερα τι εγινε δεν σχολιαζω κατι για τον γιωργο,δεν μιλουσα υπερ αυτου και σου εξηγησα κι πιο πισω κατι σελλιδες τι σταση κραταω, αν ειναι να βγαζει ο καθενας στο φορουμ τις παραβιασεις των αλλονων θα γινει τσι μπου!@Nας εδω μεσα, για εσενα το μονο που δεν μου αρεσε ειναι οτι εκανες εξποουζ ενα παιδι που εμπιστευτηκα σου ειπε οτι ειχε χρησιμοποιησει μποτ και με κουλο τροπο το γυρισες επιθεση για μποτ στον αλεξ, για τον λαικη αγορα,το οτι επιασε κατι πολυ απλο και το ξυλωσε κατα την γνωμη μου υπερβολικα για να βγαλει δικιο,καλη συνεχεια παιδακια αν και παλι δεν σας καλυψα για το πως λειτουργω σχολιαστε με
 

DeletedUser17035

Guest
...και για τον αλεξ εχω να πω οτι δεν επαιξε σωστα τα χαρτια του και δινει πατηματα να βγει κακος-πιο κακος απο οτι θα εβγαινε αμα τα δεχοτανε ολα εξ αρχης,επισης για αυτο που ειπε ο ιγκλμαν οτι δεν τον υπερασπιστηκε,ομολογω κι εγω οτι οτανε αφορα τον γιωργο τουλαχιστον δεν ξερω αν το κανει και με αλλους,δεν παιρνει θεση να διαφωνησει σε καταστασεις που θα επρεπε να εβγαζε εντονοτερα προσωπικη γνωμη και να ερθει σε αντιπαραθεση,αυτα απο μενα
 

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
Ότι και να πω είναι πραγματικά λίγο μερικά άτομα χρειάζεστε όντως καρότα ............όπως κάνω χιούμορ εγώ.........
αλλά ΟΧΙ στο στόμα αλλού τα έχετε να ανάγκη για να έρθετε στα ίσια σας μαγκες μου.....

Έχετε ξεφύγει πέρα του δέοντος......... ένα παιχνίδι στρατηγικής είναι όλα επιτρέπονται και όλα απαγορεύονται σε αυτό, κάνεις τα πάντα για την ΝΊΚΗ διαφορετικά τράβα παίξε πάκμαν που δεν θέλει στρατηγική,
ο σεβασμός απαιτείται αλλά μερικοί όπως διαβάζω τα μηνύματα σας η μαμά σας και μπαμπάς δεν σαν έστειλαν σχολείο, η σας έστειλα και απλά τους τρώγατε τα λεφτά άδικος....
Δεν υπάρχει παιδεία και σεβασμός προκαλώ το καθένα ξεχωριστά να μπει σε 20 30 χώρες του παιχνιδιού grepolis στο φόρουμ και εάν βρει έστω μια παράγραφο να γράφουν όπως γράφεται εσείς ........εγώ χαρίζω το λογαριασμό μου και 10.000 ευρώ
Aπλά είστε τραγικοί κακομαθημένα παιδάκια που έχετε κόμπλεξ και τα βγάζετε εδώ μέσα........
Πάει το καλό παιχνίδι εποχές κόσμου άλφα έως Κάππα που ο σεβασμός υπήρχε και είχες να κάνεις με παίχτες και όχι με αρχίδια παίχτες.....
Πραγματικά ντρέπομαι που η νέα γενιά του παιχνιδιού δεν είναι αξία να ακολουθήσει και να παίξει το παιχνίδι όπως παλιοί καλοί παίχτες....

Ο καθένας εδώ μέσα προσπαθεί να βγάλει το μάτι του αλλού και στην τελική τι θα κερδίσει άραγε
Υ.Σ Την έχετε δει όλοι δικαστές και κριτές έχετε δει τον εαυτό σας καθόλου στο καθρέφτη αναρωτιέμαι άραγε εγώ πριν μιλήσετε για άλλους εχετε γνωρίσει τον εαυτό σας ?? εαν σε ρωτήσω ????????Ποιος είσαι τι θα απαντήσεις άραγε ξέρεις τον εαυτό σου μέσα σου ποιος είσαι???
ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΕΙΜΑΙ 23 ΕΤΩΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΝΩ.... ΡΕΕΕΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ????????? (ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ!!)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17370

Guest
τι λες ρε στο πρωτο σου ποστ εγραφες οτι βρισια ηξερες και δεν ηξερες (γτ δεν εχεις φαει μπαν αραγε) μαλλον εσενα δεν εστειλαν σχολειο

Η σφαιρα ειναι εδω?

edit: Αφαιρέθηκε απρεπής χαρακτηρισμός και δόθηκε ποινή από knightmaregr
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

trypanis

Ξιφομάχος
Παιδια βλεπω μαζευτηκατε πολλοι , δεν παμε καμια θαλασσα λεω εγω η κανα κλαμπακι να ανοιξει το ματακι μας ? εε ?
Καθεστε και "μαλωνεται" για ενα παιχνιδι εεερεε !!
Καλο βραδυ μαγκες μου !!
Η συνεχεια στο παιχνιδι , παιξτε το παιχνιδι σας και αφηστε τα λογια !!
 

DeletedUser18028

Guest
Παιδια βλεπω μαζευτηκατε πολλοι , δεν παμε καμια θαλασσα λεω εγω η κανα κλαμπακι να ανοιξει το ματακι μας ? εε ?
Καθεστε και "μαλωνεται" για ενα παιχνιδι εεερεε !!
Καλο βραδυ μαγκες μου !!
Η συνεχεια στο παιχνιδι , παιξτε το παιχνιδι σας και αφηστε τα λογια !!

Άσε έχω ξεσκιστεί να ρίχνω πόντους ποινής... χαχαχα
 

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
τι λες ρε καραγκιοζη στο πρωτο σου ποστ εγραφες οτι βρισια ηξερες και δεν ηξερες (γτ δεν εχεις φαει μπαν αραγε) μαλλον εσενα δεν εστειλαν σχολειο

Η σφαιρα ειναι εδω?
ΦΑΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΑΚΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ....................... εγω θα κανω σπαθακια ετσι για το καλο
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18028

Guest
Πολύ γρήγορα βρέθηκε ο Eagleman. Έπρεπε να εμφανιστεί τουλάχιστον στην 3η σεζόν. Δυστυχώς προβλέπω πρόωρο τέλος της σειράς παρά τη μεγάλη ακροαματικότητα.

Κρίμα πάνω που πήρε λίγη ζωή το ελληνικό φόρουμ...
Μην πέσει νέκρα πάλι :eek: :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή