Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17464

Guest
Γεια στην παρέα εδώ που είναι όλο αγάπες !! Δεν έχει τύχει να ποστάρω ποτέ στα τόσα χρόνια .. θα το κάνω σήμερα Γτ έχετε ξεφτιλίσει λιγο τον όρο του παιχνιδιου .. βέβαια δεν θα σας το μάθω εγώ .. σπίτια σας η στα σχολεία σας.. αναπτύξετε απόψεις κλτπ εδώ μέσα .. πχι στο κάθε κόσμο τι έγινε .. είστε καλα;;; Θέλω να μ επιτρεψεται λιγο να αναφερθώ μόνο στους καλούς παλιούς παίχτες εδώ μέσα που έχω ιδιαίτερη συμπάθεια .. καλή ώρα τον Ιπποκράτη ( ellipo) θα έπρεπε να δεινεις το καλό παράδειγμα σε νέους παίχτες κ οχ να κράζεις με το καλό όμορφο τρόπο σου !! Πρέπει να φέρεται κόσμο εδώ μέσα να γινεται ενδιαφέρον κ να μην κάνετε κλίκες κ προσπάθητε να θαψεται ότι καινουργιο αίμα μπαίνει .. δόξα το θεό το παιχνίδι είναι στρατιγηκης κ από ρουφιάνους κωλοτούμπες κτλπ εχουμε αρκετούς κάποια από τα άτομα γράφουνε κ εδώ μέσα με άποψη για όλα .. είναι το παιχνίδι έτσι τι να κάνουμε .. σε κάποιους δεν αρέσει σε κάποιους αλλους όμως πήρανε κορώνες κλτπ γίνανε μεγάλες συμαχιες . Ζ που αν κάτσω κ θυμηθώ από Athena ήτανε κ οι πρώτη συμαχια που πατησε φαντασματα !! Να μην λεμε ονόματα ξέρουνε αυτοί .. μπήκα σε πόλους κόσμους δεν τελείωσα κανεναν.. λόγοι πρωσοπικοι .. κ κυριως Γτ μπαινω να παίξω .. ναι το λέει η λέξη .. παίξω .. εσείς μαλλον μπαινετε για να τις μετρήσετε με το συμπαθειο κι ολας .. μπείτε να γελάσετε να ξεχάσετε προβλήματα κλτπ .. να κάνετε καζούρα κατανοητό .. χαλαει το ενδιαφέρον παιδες εάν δεν έχει γέλιο κ καζούρα .. άποψη μ φυσικά ..


Υ.Γ οι περισσότεροι εδώ μέσα που έχετε γραψει .. μη αναφέρω ονόματα ξερετε ο εσείς ..κατά καιρούς έχετε στείλει μηνυματακια του τύπου έχω παιδάκια κλτπ ..κ έχω σεβαστή το κάθε σας θέμα κ πρόβλημα .. αφηστε τις κονταρομαχίες εδώ στο φορουμ .. ελάτε μέσα στο καινουργιο κόσμο να παίξουμε το ξυλο κ το παιχνίδι μας κ ο καλύτερος σε θέμα στρατιγηκης κ όρεξης κλτπ .. θα κερδισει.. τις αγάπες μ .. από έναν που δεν έχει κορώνες κ δεν παίζει γιαυτες ..παράδειγμα ινταλιον :) το ποιο πρόσφατο για εμένα.. για το ριζινια δεν το σχολιάζω ..γινανε πολλά κ θέλει άλλη σελίδα εκει κ δεν είναι του θέματος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17356

Guest
Παντζζζζζζζζο τι χρωμα ειναι το στρινγκακιιιιιιι???
 
  • Like
Αντιδράσεις: dias.v

DeletedUser18261

Guest
Ναι ναι επεστρεψα μετα απο μια σχεδον 24ωρη αποχη, συλλεγοντας τις καταλληλες πληροφοριες και τα διαπιστευτηρια οτι ισως οι σφετεριστες δεν ειναι και τοσο καθαροι(που δεν ειναι το παν γιατι δυσκολα βρισκεις καποιον εντελως καθαρο και δικαιο παιχτη) αλλα το κυριοτερο οτι ειναι ψευτες.

Οπως προανεφερα(ισως και καμια 10αρια σελιδες πισω) η συμμαχια των σφετεριστων και ιδιως τα δυο πρωτοπαλικαρα εχουν τσακωθει με την αληθεια. Ειχα γραψει λοιπον οτι δεν ειναι τοσο καθαροι οσο λενε.....

Στον ιδαλιον ειχαν στη συμμαχια τους εναν ανθρωπο(διατηρω την ανωνυμια αν και καποιοι θα τα καταλαβουν ποιον εννοω και ας μην επαιξαν ιδαλιον) ο οποιος καποια μερα τρακαρε ασχημα με αποτελεσμα να βρεθει ενα μηνα στο νοσοκομειο. Μολις βγηκε ενας συγγενης του μπηκε στο νοσοκομειο και ετρεχε για αυτον. Και μια μερα που βρηκε λιγο χρονο. Μπαινει στην ομαδικη στο σκαιπ και εβλεπε την ιδια μερα το μεσημερι, να τον κραζει ο σουφ πως οτι λεει ειναι ψεματα και δεν μπηκε ποτε νοσοκομειο και απο κατω σχολια που να υποστηριζουν το σουφ. Και μπαινει στη κληση αυτος ο <<ψευτης>> το ιδιο βραδυ. Και τα χωνει στο φιλο σου το σουφ και μετα δεν ειχε ο κτηνοβατης τι να απαντησει

Σε καποια φαση καθως ηταν στο νοσοκομειο, τον πηρε ο κυριος αλεξης τηλεφωνο και αργοτερα του εστειλε και μηνυμα, να του δωσει τους κωδικους του λογαριασμου του. Ο λογαριασμος οπως πληροφορηθηκα ειχε διακοπες καθως ο συγκεκριμενος κυριος εχει μια απαιτητικη δουλεια και εκεινη τη περιοδο δε του επιτρεποταν να δωσει βαρος στο παιχνιδι οσο θα επρεπε.

Απο κατω ανεβηκε το μηνυμα του κυριου αλεξη στον συμμαχο του!!
1111111111.png

Θα αφησω το κυριο αλεξη να μας πει ποιος ανελαβε το λογαριασμο. Εγω γνωριζω το ονομα, αλλα θα του δωσω μια ευκαιρια να εξιλεωθει για τις 15 σελιδες ψεματα που εχει αραδιασει αυτος και ο σουφ.....
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
εδω θα μας απαντησει ο alexisgim ο οποιος το πιεσε να δωσει κωδικο, για να ελεγχουν το λογαριασμο του......οι παντα καθαροι σφετεριστες, οι κοντρα στα βρωμικα συστηματα ισως δεν ειναι και τοσο κοντρα!!!! ασκος του αιολου!!!


Απο οτι θυμαμαι αναφερθηκες πως αναγκασα Ανθρωπο να δωσει κωδικους !!!

και πως γνωριζεις οτι αν αληθευουν ολα αυτα...
Και αν Δεν ρωτησα πρωτα τον ανθρωπο τηλεφωνικος αν ειναι καλα με την υγεια του??


ΚΑΙ τωρα μου εμφανιζεσαι με ενα (σκριν σοτ) οπου δεν καταγραφει ονοματα ουσιαστικα Παρα μονο ενα(ΑΛΕΞΗΣ GIM)
Και συγκεκριμενα ετσι γραφω το ονομα μου σε αρκετους οταν συστινομαι !!! Το πρωτο Ελληνικα το δευτερο στα αγγλικα


Απο εκει και περα αν τον (λογαριασμο οπως λες) Τον ανελαβε παικτης που δεν παιζει σε αυτον τον κοσμο
Δεν θεωρειται παρανομο

και δεν εισαι σε θεση να το γνωριζεις αυτο (αν τελικα εγινε τιποτα απο ολα αυτα)

και με βαση αυτο το σκριν σο τ.... τα λογια εδω περα ηταν πολυ ευγενικα και με την δικη του βουλιση ο ανθρωπος παρεδωσε τους κωδικους του


Αν εκατσα ποτε να ψαξω καποιον ανθρωπο ... Συμαινει πως να κατσω να το κανω αυτο... παει να πει πως οι διακοπες τελειωναν
η ακομα χειροτερα... τελειωσαν...

Ετσι ωστε οι πολεις να δωθουν σε παικτες που θα συνεχισουν χωρις να τρεχουν να μαζευουν πολεις ...

Η ακομα καλυτερα ο λογαριασμος να δινοταν σε ενα παιδι που θα τον λειτουργουσε
και αυτο δεν θεωρειται παρανομο αν ο ανθρωπος που θα τον λειτουργουσε
δεν επαιζε στον τρεχων κοσμο...
η ακομα καλυτερα αν το παιδι δεν επαιζε καν στο γρεπολις
ηταν απολυτος επιτρεπτο...


Συνεπως φιλε(Λαικη αγορα) Γιατι εμαθα ποιος εισαι...

Οπως και τα κοπλει ουσιαστικα(που το εχεις κανει επαγγελμα).. απο οσο γνωριζω δεν μπαναριζονται

Και αυτο δεν μπαναριζεται!!!



Συνεπως οσο αναφορα το προσωπο μου και πως τις κατηγοριες που μου προσαπτεις....
Σε βγαζω λαθος...

Καθως βλεπω ενα σκριν σοτ, κατηγοριες χοντρες... απο μια ανωνυμια

Αλλα ενια σου
εμαθα ποιος εισαι

και ξερω γιατι πλεον καθεσαι και με κατηγορεις εσυ ειδικα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17370

Guest
τι ακουμε θεε μου χαχαχαχ
Τωρα καταλαβαμε οτι εχεις σιγουρα προβλημα Αλεξ...
Χθες ελεγες οτι ο @DE BA BAMIAS λεει ψεματα και οτι δεν ζητησες ποτε κωδικους τωρα στο ιδιο κειμενο απο την μια το παραδεχεσαι και προσπαθεις να μας πεις οτι αυτο που εγινε ηταν σωστο και μετα λες παλι οτι δεν εχει γινει..."(αν τελικα εγινε τιποτα απο ολα αυτα)"
Εκει που λες για το μηνυμα οτι δεν καταγραφει ονομα κτλ και αυτο το σκριν φτιαγμενο ειναι?
Παρε ενα μετρο και βαλτο διπλα στην μυτη σου... να δεις κατιι
 

DeletedUser17614

Guest
Ρε ο λαϊκή αγορα!!!!!
Ο "ξερω το παιχνίδι αλλα ξεχασα να βσλω φάρους στο αποικιακό"
Αυτος δεν ήτανε Αλέξη που ειχε βαλει λυτους και δεμένους να μαθει που είναι ο παίκτης αυτος?
Που μας ειχε πριξει?
Εγινε το όνειρο μιας ζωης πραγματικοτητα μπήκες κομπάρσος (γιατι πσικτης ποτε δεν ησουν) σε μια μεγαλη συμμαχία!!!
Απο όσο βλεπω κσι το στήσιμο σου κατα καιρούς ειμαι βέβαιος οτι εχεις παρει τον τίτλο
"Κουβαλητης δοχείου νυκτός της ηγεσίας "
Παρτε ξανα ποπ κορν θα σας πω μια ιστορία
Ποιος είναι ο υπεύθυνος που ιδρύθηκε η συμμαχία μας?
Ο λαϊκή αγορα!!!
Μπενουμε μια παρεα στον ιδαλιον και οι φιλοι μου παρα την διαφωνία μου στρατολογούνται στην μεγαλη συμμαχία του κόσμου, τους άτλαντες
Καποια στιγμη στο φορουμ γίνεται μια φασαρία και καποιος παίκτης "ανάσα " εχει αρχισει απο οικογενεια μεχρι τα θεία σε εναν αλλον παίκτη που τον ξεραμε λιγο τον"λαική αγορα"
Εεεε!!
Ξενερωσαν τα παιδιά φυγαν απο την συμμαχία, εγω αφου μολις ειχα μπει εφυγα μαζι τους, περνοντας ολοι το μερος αυτης της κατσαρίδας
Το αποτέλεσμα ποιο ηταν?
Μετα απο 15? Μερες?
Ο κολλητός του φευγει για να οαει στα χλωμα προσωπα, αυτος δουλευει τον ιδρυτή μας (ο παίκτης που ειχε το ατύχημα)
Τωρα θα μοιρασω τις πόλεις, ύστερα θα μοιράσω τις πολεις
Και επιχειρεί να δωσει σε πύρινες πόλεις στους αντιπάλους
Δηλαδη πήραμε το μέρος του κσι μετα μας πούλησε
Επειτα ειναι πολυ γνωστός κριτικός γκρεπολις
Κουτσογιαννοπουλος ενα πράγμα
Πανω απο 20 πόλεις σπάνια τον βλέπεις, εχει αλλη δουλεια, να βαζει ρουφιάνους, αλλα η κριτικη παει σύννεφο, αποψη για ολους και για ολα
Ειδα την κριτικη σου φιλε λαϊκή στο ξεκίνημα του θηβα, σε ένα φορουμ που λέγατε για τον κοσμο ποιος θα τον πάρει
Τέλος παντων
Βρε βρε
Χαχαχαχα
Δες εδω
Ηθελα παντα να, σε ευχαριστήσω δημόσια για την σταση σου στον ιδαλιον, το χαφιεδιλικη σου μας βγηκε σε καλό
Κανε μας μια κριτική για τον δυμη

Υ. Γ.
Κώστα?
Βαζεις λάικ στον εαυτο σου?
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Για οποιον και να αναφερεσαι ας μιλησει πρωτα μαζι μου

(Αν εμπλεκομαι και εγω δηλαδη)

Ποτε δεν εκατσα να απαιτησω κωδικους απο κανεναν!!!

Και μην μιλατε για ανθρωπους που δεν ειναι παροντες αυτη την στιγμη

Λογο εχουν και φωνη

Μπορουν να γραψουν ανα πασα ωρα και στιγμη αν αυτο το επιθυμουν και οι ιδιοι


Το οτι σκαβεται και προσπαθητε να βρειτε στοιχεια που δεν στεκουν... εχει ως βαση απλος να ριξετε λασπη στο προσωπο μου η στο προσωπο των παιδιων που παιζουμε μαζι!!!



Τετοια ανωνυνιμη επιθεση πως προεκυψε απο την μερια σας... ??? πιθανολογω με βαση αυτα που ειπα για τον ριζινια???

Δεν γινετε ξαφνικα να βλεπω τετοιους χαρακτηρισμους και τετοιες κατηγοριες που να μου προσαπονται ειδικα απο ανωνυμα προσωπα...



τορομανη διαβασε λιγο καλυτερα τι ειχα πει...


η αρχικη κατηγορια ειναι οτι απαιτησα κωδικους ιστοριες κλπ κλπ...

Οπως ειπα


Ποτε δεν απαιτησα κωδικους ουτε αναγκασα κανεναν !!!


Εγω εχω την δισλεξια... αλλα μαλλον το προβλημα εσυ :eek:
 

DarthVader

Οπλίτης
ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΠΑΡΑΞΥΛΩΣΑΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ... ΠΗΓΑΙΝΤΕ ΠΑΙΞΤΕ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ... ΕΔΩ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ Ο nmwolf ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΡΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ ΚΑΡΑΒΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕ...
ΚΑΛΟΣ Η ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ...
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΕΞΕΛΙΞΑΜΕ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...(ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ-ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ) ΠΛΕΟΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ Η ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΟΛΥΜΠΟΣ.. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ...
ΕΠΙΣΗΣ ΟΣΟΙ ΛΕΓΕ ΓΙΑ ΜΠΟΤ ΚΑΙ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΑΠΛΑ ΚΑΘΙΣΤΕ ΜΑΘΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.. ΠΑΙΔΕΣ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ!
 

DeletedUser18261

Guest
Και επειδη ηξερα τι θα απαντησει ο κυριος αλεξης, προφανως για αλλη μια φορα θα αρνιοταν της κατηγοριες οτι επαιξε παρανομα. Φροντισα να βρω αποδειξεις που το επιβεβαιωνουν εκ των εσω

2222222222222.jpg

Και καπου εδω, η παρασταση των δυο ψευτων τελειωσε....καθως η αληθεια καποτε ερχεται στην επιφανεια

Και επειδη αλεξη βαριεμαι να πηγαινω 10 σελιδες πισω. Δεν ειπα ποτε οτι δεν επρεπε να το κανετε. Αυτο που ειπα ειναι οτι ειστε ψευτες και οτι παρουσιαζετε τους εαυτους σας ως δικαιους και νομοταγεις παιχτες ενω δεν ειστε, Μη τα αλλαζεις οπως σε συμφερουν. Αλλαξε ο μανωλιος και εβαλε τα ρουχα του αλλιως
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17614

Guest
Χαχαχαχα
Οτι κσι να κάνετε οι μερικοί πουθεναδες που εισαστε στους ανορθόγραφους δεν θα παρασυρετε ούτε εμενα ουτε τον Άλεξ να ερθουμε σε αντιπαράθεση με την πλειοψηφία των παικτών των ανορθογραφων που εχουμε συνεργαστεί, τους σεβόμαστε, τους αναγνωρίζουμε ως καλούς παίκτες και χαρακτήρεαν εχεις προσέξει σε κόσμους μπενουμε απο την πρωτη μέρα στον σταυρό, αρα δεν κοιτάμε ποιός θα μπεί
Σιγουρα δεν είναι η καλυτερη μου να παίξω εναντιον του άγγελου, του Κατσαρού, του 2good for you και αλλα αρκετα παιδια που σε παρελθόντα χρόνο φαγαμε ξενυχτι μαζί
Αλλα εαν τύχει δεν πειράζει
Δεν θα αναιρέσει τιποτα σε θεμα σχέσεων και εκτημισης
Οι "2 ψεύτες " ομως ειναι εδω για να μεινουν
Οχι κομπάρσοι
Κανε σε παρακαλω μια ενδοσκόπηση
Θα σου κανει καλό
Γραφεις με ψεύτικο ονομα και κατηγορείς άλλους ως ψεύτες
Τιποτα ψεύτικο δεν υπάρχει
Ανεβάζεις σκριν
Δεν ξέρω καν αν ειναι αληθινά
Οχι πως με χαλάει κιόλας να είναι
Δεν μπορείς να προκαλέσεις τιποτα μα τίποτα απο όσα θες
Το πολυ πολυ να πάρεις μια προαγωγή κι απο μπάμια να γινεις αγγούρι
Να συμπληρώσω πως αυτο δεν καταλάβατε ως δροσεροι στον δυμη
Η προταση μη επίθεσης δεν εγινε τυχαία στον πσικτη που έγινε, ειναι παίκτης που παίξαμε μαζί στον ριζινια σωστός και ευγενικός τύπος
Απλα ηθελα να το πω αυτο ,πως όσοι εχετε τον σεβασμο και την εκτιμηση μας δεν παυετε να τον έχετε το γνωριζετε αλλωστε
Οσοι δεν τον εχετε επισης το γνωρίζετε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Και επειδη ηξερα τι θα απαντησει ο κυριος αλεξης, προφανως για αλλη μια φορα θα αρνιοταν της κατηγοριες οτι επαιξε παρανομα. Φροντισα να βρω αποδειξεις που το επιβεβαιωνουν εκ των εσω

Προβολή συνημμένου 1400

Και καπου εδω, η παρασταση των δυο ψευτων τελειωσε....καθως η αληθεια καποτε ερχεται στην επιφανεια

Και επειδη αλεξη βαριεμαι να πηγαινω 10 σελιδες πισω. Δεν ειπα ποτε οτι δεν επρεπε να το κανετε. Αυτο που ειπα ειναι οτι ειστε ψευτες και οτι παρουσιαζετε τους εαυτους σας ως δικαιους και νομοταγεις παιχτες ενω δεν ειστε, Μη τα αλλαζεις οπως σε συμφερουν. Αλλαξε ο μανωλιος και εβαλε τα ρουχα του αλλιως


με εκραξες οτι αναγκασα ανθρωπο να μου δωσει κωδικους και σε εβγαλα
Ψευτη πολυ απλα!!!

Υ.Σ γιατι δεν λες το ονομα του συμμαχου μας οπου εγιναν ολα αυτα???
θα σου πω εγω... Θεωρεις πως μας εκθετεις τωρα
Αλλα παραλλιλα εκθετεις πρωτα τον εαυτο σου και τον ανθρωπο για τον οποιον υποστιριζεις με τοσο σθενος
ΑΝΩΝΥΜΑ


Αυτη την στιγμη οπως ειπε και ο σουφ
βγαινει (ψευτικος λογαριασμος) και μας κραζει οτι ειμαστε ψευτες απατεωνες κλπ κλπ....

Οσο αναφορα για αυτο που εκανες εσυ στον ιδαλιον...
με το να μπαινεις με τιμ βιουερ σε λογαριασμο συμμαχου μου για τον κοσμο λινδο...δεν το ειχες σε τιποτα να μπαινεις και στον ιδαλιον βλεποντας το φορμ μας και ρουφιανευοντας το στους κοκκινους μας
λεγοντας τα παντα....(ΛΑΙΚΗ αγορα)


Και αν θυμαμαι καλα... Για εσενα ξεθικωθηκαμε και φυγαμε απο την πρωτη συμμαχια καθως καποιος σου εβρισε την Μανα
και πως μας το ξεπληρωες αυτο??? Πολεις δεν εδινες για καιρο(ενω ειπες πως σταματας)... μεχρι που δωθηκαν καποιες σε κοκκινους ..
και στην πορεια ρουφιανευες ουσιαστικα το φορμ μας στους κοκκινους....


Κριμα... Πολυ κριμα... Θα ηθελες πολυ να ησουν Ενας Σφετεριστης...
Αλλα αυτο δεν θα συμβει ποτε οσο παιζω αυτο το παιχνιδι!!!



υ.ς νταρθ βειντερ
Συμφωνω στο οτι το παρατραβιξαμε το πραγμα και οτι οποιος κραζει για μποτ... πρεπει λιγο να κοιταξει ξανα το παιχνιδι
καθως απο ΤΟ 2.010 εχει αναβαθμιστει αρκετα το παιχνιδι.

ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥ τορομανη...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18261

Guest
Χαχαχαχα
Οτι κσι να κάνετε οι μερικοί πουθεναδες που εισαστε στους ανορθόγραφους δεν θα παρασυρετε ούτε εμενα ουτε τον Άλεξ να ερθουμε σε αντιπαράθεση με την πλειοψηφία των παικτών των ανορθογραφων που εχουμε συνεργαστεί, τους σεβόμαστε, τους αναγνωρίζουμε ως καλούς παίκτες και χαρακτήρεαν εχεις προσέξει σε κόσμους μπενουμε απο την πρωτη μέρα στον σταυρό, αρα δεν κοιτάμε ποιός θα μπεί
Σιγουρα δεν είναι η καλυτερη μου να παίξω εναντιον του άγγελου, του Κατσαρού, του 2good for you και αλλα αρκετα παιδια που σε παρελθόντα χρόνο φαγαμε ξενυχτι μαζί
Αλλα εαν τύχει δεν πειράζει
Δεν θα αναιρέσει τιποτα σε θεμα σχέσεων και εκτημισης
Οι "2 ψεύτες " ομως ειναι εδω για να μεινουν
Οχι κομπάρσοι
Κανε σε παρακαλω μια ενδοσκόπηση
Θα σου κανει καλό
Γραφεις με ψεύτικο ονομα και κατηγορείς άλλους ως ψεύτες
Τιποτα ψεύτικο δεν υπάρχει
Ανεβάζεις σκριν
Δεν ξέρω καν αν ειναι αληθινά
Οχι πως με χαλάει κιόλας να είναι
Δεν μπορείς να προκαλέσεις τιποτα μα τίποτα απο όσα θες
Το πολυ πολυ να πάρεις μια προαγωγή κι απο μπάμια να γινεις αγγούρι

Σορρυ που σας χαλαω το ονειρο, ηθελε να το πει μερες ο σακος(@Sakontios σορρυ που σου κλεβω τη χαρα). Αλλη η πλειοψηφια των ανωρθω δε σας συμπαθει. Με τοσα ψεματα, πιστεψε με κατι αλλο πιστευουν για εσας. Επισης το ονομα δεν ειναι ψευτικο(δε σκοπευα να σου λυσω αυτη την απορια). Με αυτο γραφω εδω και ενα χρονο παντου. Και πιστεψε με μου ειναι αδιαφορο το αν θα γνωριζεις εσυ ή οποιοσδηποτε αλλος καρπαζοεισπρακτορας. Που μπαινει σε κοσμους μονο και μονο για να διαλυσει συμμαχιες με την αμπαλια του, τον εγωισμο και την ψευτικη επαρση που τον διακατεχει. Αλλα τσιλ μην αγχωνεσαι, στα λογια ειστε ολοι καλοι και πρωτοι. Οπως σε περιμενουν οι γκοστ σε αλλο κοσμο να τους δειξεις τη μετριοτητα σου. Ετσι και εγω ελπιζω να μπεις σε ενα κοσμο που θα παιζω. Και να μη κρυβεσαι πισω απο μονιμες. Ξερεις εσυ, ανεβαζες κατι ωραιες αναφορες ιδαλιον. Που εβαζες διηρεις στις φαρου και στις ετρωγαν καθε βραδυ. Και χαιροσουν για αυτο το επιτευγμα. Μη με κανεις να πω κι αλλα για τον ιδαλιον. Εδω που εφτασε το πραγμα, με τα τοσα ψεματα σας, δε χρειαζομαι καν αποδειξη για οτι λεω

Δε σκοπευα να ασχοληθω μαζι σου, καταλαβαν ολοι ποσο γελιος εισαι. Αλλα με αυτα που γραφεις με αναγκασες, εμπαινες στις κλησεις παντα με ενα ψευτικο χαμογελο. Και οποτε εβγαινε καποιος, εβγαζες το φτυαρι και εθαβες. Ολοι οι μετριοι παιχτες το ιδιο, αντι να κοιταξεις να γινεις καλυτερος και στο παιχνιδι και στο χαρακτηρα. Κοιτας πως θα βγαλεις το ματι του συμμαχου σου. Δε θα ανοιξω τον ασκο του ιδαλιον. Δε σε συμφερει καθολου κυριε σουφ, να λες παλι καλα που ανεφερα ενα πραγμα για τον ιδαλιον. Και φανηκαν τα ψεματα σας. Σκεψου ποσο ακομα αν ηθελα κρατουσε αυτη η συνομιλια. Ειστε καρτουν και ο μονος λογος που θα σας ηθελε μια σοβαρη συμμαχια μαζι της. Ειναι για να γελαει. Βλεπε αλεξης, μπηκε δυο βδομαδες μαζι μας, παρακαλουσαμε ποτε θα φυγει

Θα αφησω ολα αυτα που λετε για μενα αναπαντητα, διοτι η αποψη σας στη πλειοψηφια που διαβαζει, της ειναι αδιαφορη πλεον
Καλη σας μερα, και ελπιζω καποια μερα να χαμηλωσετε κεφαλι και μονο να ακουτε, μπας και σωθει καμια συμμαχια που σας παιρνει μαζι της
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Ανωνυμε παντογνωστη Λαικη αγορα εεε εννοω ντε λα μπαμια...
συγνωμη...


Για τον θηβα εχεις να πεις τιποτα Ετσι που να φερει τα πανω κατω???


Και γιατι εκπρωσοπεις παλυ ανθρωπους που δεν ειναι παρων

οπως τους προικοθηρες ???η τους υπολοιπους ανορθογραφους ???

προφανως και δεν με χονευεις εσυ οπως και ο σακοντιος οπου μιλησαμε χθες (σε κληση)!!! Και οπως του ειπα δεν θα ξανα ασχοληθω με το να τον κραζω στο κεντρικο φορμ
Γιατι χθες στα λεγομενα του ... μπορει να μην συμφωνουσα σε αρκετα
Αλλα ηξερε να μιλαει και με επιχειρήματα οπου ανεβηκε στην υπόληψη μου για αυτο


Οποιος ανορθογραφος ειχε θεμα μαζι μου... (δεν νομιζω να ηταν πανω απο 2-3) ας μου το ελεγε τοτε !!! Το να σκας εσυ με δυπλο λογαριασμο δεν μου λεει κατι...

οπως ειπα ποιο πανω... η μεγαλυτερη ξεφτιλα ενος παικτη ειναι το να αλλαζει τον λογαριασμο του στους επομενους κοσμους...(χωρις να εχει επιλογη) καθως τον κυνηγάνε για τις πραξεις του
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17464

Guest
ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΠΑΡΑΞΥΛΩΣΑΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ... ΠΗΓΑΙΝΤΕ ΠΑΙΞΤΕ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ... ΕΔΩ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ Ο nmwolf ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΡΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ ΚΑΡΑΒΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕ...
ΚΑΛΟΣ Η ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ...
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΕΞΕΛΙΞΑΜΕ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...(ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ-ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ) ΠΛΕΟΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ Η ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΟΛΥΜΠΟΣ.. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ...
ΕΠΙΣΗΣ ΟΣΟΙ ΛΕΓΕ ΓΙΑ ΜΠΟΤ ΚΑΙ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΑΠΛΑ ΚΑΘΙΣΤΕ ΜΑΘΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.. ΠΑΙΔΕΣ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ!
Κάποιος παρεξήγητε κ κανείς κ πρωσοπικες επιθέσεις ...όπως κ ανάφερα να το πω ακόμα μια φορά .. Γτ το πηγές λιγο πρωσοπικα .. σαν πουθενας εγώ όπως είπες .. σε πολλούς κόσμους μπήκα για να κάνω το χαβαλέ μ κ να περάσω την ώρα μ .. λυπάμαι για όσους νομίζουνε ότι η ζωή τους είναι το παιχνίδι κ το γκρεπολις .. καλώς η κακώς δεν εχουμε το χρόνο όπως εσυ μεγάλε παίχτη . Ζ που εγώ ο πουθενας δεν σε ξέρω καν δεν σε έχω δει .. μαλλον Γτ είμαι εγώ ο πουθενας κ εσυ οι παιχτουρα .. Αλλά για ν ξερεις τι έγινε στο Πάρο κ σε κάθε Πάρο μαλλον εσυ με ξερεις τι πουθενας είμαι .. αυτός ο πουθενας λοιπόν που λες .. εδώ μέσα εσείς όλοι που γράφεται .. ( εσενα πρωσοπικα δεν σε ξέρω καν όπως είπα δεν σε έχω δει κάπου ) παίζει σε κάθε κόσμο σταδιακά οαο του επιτρέπει ο χρόνος τις real ζωής του !! Σε αυτό το χρόνο λοιπόν ας βγει ένας εδώ που έτυχε στο δρόμο μ κ ας μας πει ότι πήρε έστω 1 πολη .. 1 θέλω να μ πει κάποιος ..κ για να μην αναφέρω ονόματα όπως είπα κ στο πρώτο μ μήνυμα .. οι μισοί από εδώ μέσα που γράφεται .. κατά καιρούς στέλνατε μηνυματα να μην σας βαράω κλτπ .. κ δεν παίζω με σπαστικα .. που να έπαιζα κ όπως παίζεται .. με ρουφς με διπλούς κάποια άτομα με μπαν στο ενεργητικό τους για μποτ .. τα ξερετε εσείς καλύτερα από εμένα .. όποτε για εσενα που με ανέφερες σαν πουθενακια.. σρυ αδερφε δεν είμαι μεγάλος παίχτης κ ούτε έχω το χρόνο να σπαταλήσω στοπαιχνιδι .. παίζω για να παίζω .. αν ξερεις την έννοια .. αλλά όπου έπαιξα .. όσοι βρεθήκανε μπροστά μ .. με το συμπαθειο κι ολας τρέχανε :) .. γνωρίζουν αυτοί :) έδωσα ένα μικρό παράδειγμα στο ινταλιον που έτυχε να έχω παραπάνω χρόνο σε αυτό το κόσμο κ ασχολήθηκα .. κάποτε όσο ήμουνα ποιο νεαρός σε ηλικία κ είχα το χρόνο καλή ώρα στον Athena έπαιξα παραπάνω .. βέβαια με άλλο λογαριασμό γιαυτο κ κάτι τύποι σαν εσενα μ λένε πουθενακια .. δεν πειράζει ο κάθε ένας έχει την άποψη του .. στο πεδίο τις μάχης τι γινεται είναι το θέμα .. οσο διαρκεί αυτό .. θα παραμένω λοιπόν ένας πουθενακιας που έχει στο ενεργητικό του μηδέν απώλειες κ δεν έχει τρέξει συμαχους ποτέ για πάρτυ του .. ίσα ίσα .. έχει δώσει κανα 2 κόσμους κ έφυγε με ψιλα το κεφαλή .. τις αγάπες μ από τον πουθενακια :)
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Μην ξεχασω κατι.... ντε λα μπαμια λαικη κλπ what ever
για τα σπαστικα που εκανες στον πρωτο μαχητη μας... γιατι δεν τον χονευες...απο εκει και περα λες πραγματα με σκοπο να με βγαλεις ψευτη
Πατας σε κουβεντες και (ανθρωπους) που δεν ειναι σημερα εδω για να πουν την αποψη τους

Οτι λεω... αρχικα το κανω για να προστατεψω ανθρωπους φιλους μου και συμμαχους μου
Π.χ τον ανθρωπο τον οποιον μιλας αντι να τον υπερασπιζεσαι τον εκθετεις...


Και αν εχω καταλαβει για ποιον ανθρωπο μιλαμε

Βγες να πεις το ονομα του

εδω και τωρα... Γιατι αυτον τον ανθρωπο του τρεφω πολυ μεγαλο σεβασμο!!! Μπορει να τα ειχες καλα μαζι του αλλα για εμενα θεωρείται φιλος


Απλος πατας σε συνωμιλιες(ελυπης) η γενικα ανωνυμες(καθως και στο δευτερο σκριν σοτ παλυ δεν αναγραφεται το ονομα του παικτη οπου(ουσιαστικα ο λογαριασμος του δωθηκε η δεν ξερω και εγω τι...

και ολα αυτα με σκοπο για να μου την πεις και γενικα στην συμμαχια μου

Αν ησουν σωστος θα ερχοσουν με το κανονικο ονομα σου και δεν θα ανεβαζες κουβεντες απο αλλους παικτες (ελυπης η γενικα ανωνυμες)
οταν δεν ειναι εδω οι ιδιοι για να τις υπερασπιστουν αυτες τις κουβεντες-συνωμιλιες what ever
....
κοιταξε την δικη σου καμπουρα
και πιστεψε με κουβαλας πολλα χαλια...

για να φτασεις σε σημειο να αλλαξεις ονομα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΠΑΡΑΞΥΛΩΣΑΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ... ΠΗΓΑΙΝΤΕ ΠΑΙΞΤΕ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ... ΕΔΩ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ Ο nmwolf ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΡΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ ΚΑΡΑΒΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕ...
ΚΑΛΟΣ Η ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ...
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΕΞΕΛΙΞΑΜΕ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...(ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ-ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ) ΠΛΕΟΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ Η ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΟΛΥΜΠΟΣ.. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ...
ΕΠΙΣΗΣ ΟΣΟΙ ΛΕΓΕ ΓΙΑ ΜΠΟΤ ΚΑΙ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΑΠΛΑ ΚΑΘΙΣΤΕ ΜΑΘΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.. ΠΑΙΔΕΣ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ!



ειπα πως συμφωνω στο οτι το παρατραβηξαμε...


Απο εκει και περα πως βγαινεις και αποκαλεις κοσμο σκουπιδια??(σε προηγουμενο ποσταρισμα σου) η γενικα πουθεναδες??


πουθενα δεν αναφερθηκε το ονομα νταρθ βειντερ και βγαινεις για να βρισεις...

Δεν σε γνωριζω ουτε και εγω τι παικτης εισαι ουτε τι ανθρωπος...

Οπως και εσυ δεν ξερεις τι ειμαι εγω οπως και ο nmwolf και αρκετοι σφετεριστες..

μπορει να ειμαστε πουθεναδες...


Αλλα παιζουμε το παιχνιδι χασουμε κερδιζουμε
και δεν ντρεπομαστε να πουμε σε ποιους κοσμους χασαμε και γιατι...

και προταρχικο κρητιριο μας(να μην παιζουμε με ρουφιανους)


Μην το γιρνας σε προσωπικη επιθεση.... Δεν αποσκοπει καπου....
 

Sakontios

Οπλίτης
με συγχωρεις nmwolf αλλα στον ιδαλιον δεν μπορουσες να παρεις πολη με ολη την τρομερη σου υπερ απο ατομα που παιζανε γκρεπολις λιγες ωρες.....οσο για το τι παιχτης εισαι, ο κλασσικος με 25 τειχος μονιμες οποτε βλεπει κοκκινο. Δικαιωμα σου, αλλα μην λεμε αερολογιες. Καλα κανεις και παιζεις οποτε μπορεις αλλα τα οτι τρεχουν οι αντιπαλοι σου κλπ ας τα αφησουμε...Ολη η παρεα απο ατλαντες τοτε με αρχηγους jkra και fonia (δεν γνωριζω αμα παιζεις μαζι τους) οχι απλα δεν εχουν επαφη με το παιχνιδι μονο αμα εχουν περισσοτερες αμυνες στο τειχος τους απο τους αντιπαλους τους μπορουν να σταθουν σε κοσμο.
 

Eosforos2013

Οπλίτης
Ρε μαγκες δεν αφηνετε λιγο την παρλα γιατι ολοι πρωτοι ειστε σε αυτο, και να δειξει ο καθε ενας την αξια του στο παιχνιδι?
Γιατι απο λογια ολοι εχουμε χορτασει απο αυτα που λετε! Ολοκληρες εκθεσεις καθεστε και γραφετε !
Ας παιξει ο καθε ενας το παιχνιδι οπως το ξερει και να μην μιλαει για την καμπουρα του αλλου αν δεν εχει δει πρωτα την δικη του!
Εχουμε αναστησει ενα πεθαμενο φορουμ βγαζοντας την χολη μας ο ενας στον αλλον και ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του!



worldmaster αλλαγη της ονομασιας του θεματος και ψηφοφορια για το ποιος την εχει ποιο μεγαλη............
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17464

Guest
με συγχωρεις nmwolf αλλα στον ιδαλιον δεν μπορουσες να παρεις πολη με ολη την τρομερη σου υπερ απο ατομα που παιζανε γκρεπολις λιγες ωρες.....οσο για το τι παιχτης εισαι, ο κλασσικος με 25 τειχος μονιμες οποτε βλεπει κοκκινο. Δικαιωμα σου, αλλα μην λεμε αερολογιες. Καλα κανεις και παιζεις οποτε μπορεις αλλα τα οτι τρεχουν οι αντιπαλοι σου κλπ ας τα αφησουμε...Ολη η παρεα απο ατλαντες τοτε με αρχηγους jkra και fonia (δεν γνωριζω αμα παιζεις μαζι τους) οχι απλα δεν εχουν επαφη με το παιχνιδι μονο αμα εχουν περισσοτερες αμυνες στο τειχος τους απο τους αντιπαλους τους μπορουν να σταθουν σε κοσμο.
Όπως είπα δεν κάνω πρωσοπικες επιθέσεις ονομαστικά τουλάχιστον .. δεν ξέρω αν έχετε καμία μύγα πάνω σας κ σας τρώγεται .. θα πω μόνο ότι είσαι λάθος για jkra k Fonia δεν ήτανε ηγεσία ούτε καν αρχηγοι .. κ οποίος οποία άλλη απορία έχετε κ θελετε μια συζήτηση περα του φορουμ Γτ πάει πρωσοπικο το θέμα το σκάιπ μ είναι Kwstas kastelianos μπορώ να λύσω σε όποιον θέλει ότι θέλει σε ότι αφορά εμένα .. κ ειδηκα τον ινταλιον Γτ φίλε μ σακοντιε με το συμπαθειο σε άλλο κόσμο έπαιζες κ έπαιζα μαλλον :) το αν πήρα η όχι μια πολη .. όσοι παίξανε εκει το ξέρουνε .. το αν 7 άτομα η όχι κάναμε μια 45 από κόκκινοι μπλε κ αυτό το ξερουμε .. το πως έγινε ;; Όχι Γτ κάποια άτομα παίζουμε με τοιχος .. απλά παίζουμε με ήθος .. ούτε πρωσοπικες απειλές κάναμε όπως εσείς κ φάγατε οι μισοί μπαν .. ούτε μποτς κ διπλούς που φάγατε οι άλλοι μισοί μπαν .. είναι μέσα στο παιχνίδι βλέπεις .. όταν δεν πας με τα rules να τρως μπαν .. κ φυσικά ούτε παρακαλέσαμε στο τελος να μπούμε με άτλαντες για να μην φαμε πυξίδα η πατήσουμε φαντασματα Γτ δεν έχει νόημα όπως έλεγες .. είπα δεν έχω τα μηνυματα αλλά θυμαμαι αρκετά μ.. μπορεί να γέρασα αλλά θυμαμαι ολίγων τι :) στο σκαιπ οποίος θέλει παραπάνω λεπτομέρειες κ πραφερθηκα εδώ κ σρυ κι ολας
 

DeletedUser17035

Guest
λαικη αγορα θα επρεπε να ντρεπεσαι που μπλεκεις εναν ανθρωπο που με θεματα υγειας αναγκαστηκε να προβει σε καποιες επιλογες και παρουσιαζεις τα γεγονοτα μονο οπως σε βολευουν, ακουω οτι δεν εισαι και το καλυτερο παλικαρι του ελληνικου σερβερ,το παιδι αυτο για το οποιο μιλας λοιπον ο αλεξης δεν θελει να το μπλεξει γιατι δεν τον παιρνεις τηλεφωνο εσυ μηπως μπει και φανερωθει να μας πει την δικια του οπτικη μιας και δεν σε πειραζει να αναφερεις πραγματα για αυτον πισω απο την πλατη του?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή