Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17222

Guest
Δεν νομίζω να σταματήσει εδώ η σειρά.....είμαι σίγουρος ότι θα εμφανιστούν και άλλα μεγάλα πρόσωπα, που μέχρι στιγμής έχουν γίνει μόνο μικρές αναφορές πάνω τους , ώστε να μάθουμε την αλήθεια για το αν ο παντζος είναι όντως γκέι.....το φινάλε αργεί ακόμα
 

DeletedUser17222

Guest
Ένα teaser για το τι έρχεται:
Περιμένουμε σύντομα να συμπληρωθεί η αγία τριάδα ,nmwolf fonias nelis που είναι οι δικαστές του γρεπολις, ώστε να μας ενημερώσουν αναλυτικά με το τι έγινε στους κόσμους ιδαλιον , Λίνδο και Πάρο
Επίσης αναμένουμε την εμφανίσει των μοντέλων και των πιστών μπλε , όχι για κάτι ιδιαίτερο απλά για να πάρουμε ένα back story στο πώς γνώρισε ο σάκος τον παντζο και ξεκίνησε ο έρωτας
Φυσικά δεν ξεχνάμε το δίδυμο φωτιά serpico dragon (που παίζουν με άλλα ονόματα τώρα αλλά μην τους πείτε ότι τα ξέρουμε ) για να πάρουμε ένα ακόμα back story για την πρώτη γνωριμία του Αλέξη και σουφ με τους καρέ στον Δήλο
Αργότερα θα κάνει εμφανίσει ο "πρώτος " μαχητής του Πάρου , ναι κυρίες και κύριοι , ο ψαράς μαζί με την μεγαλύτερη στρατιωτική ιδιοφυΐα τον papanoly που θα μπορούσε άνετα να είχε γράψει την τέχνη του πολέμου και θα μας αποκαλύψουν τις αδυναμίες των ανορθογραφων και το πώς να τους κερδίσουμε στον επόμενο κόσμο
Και τέλος όλοι οι characters θα συμμαχήσουν μαζί και με την δύναμη του plot θα κερδίσουν τους κακούς ανορθο και ghost


Δεν ξέρω αν θα τα καταφέρει να το βγάλει το έργο η ομάδα που το ανέλαβε αλλά αν όντως το βγάλουν πέρα όπως υποσχέθηκαν θα έχουμε να λέμε στα δισέγγονα μας αυτή την μεγάλη ιστορία
 
  • Like
Αντιδράσεις: dias.v

DeletedUser18654

Guest
worldmaster και εσυ κτηνοβάτης είσαι; Γουστάρεις κατσικες;

Ο κτηνοβάτης είναι εδώ;
 

DeletedUser17614

Guest
Λοιποοοννν
Για να δουμε εδω τι γινετε
Απο τη στιγμη που ο eagleman θελει να εμφανιστεί τοτε δεν υπαρχει πρόβλημα να προχωρήσουμε την ολη κουβέντα
Ενα μηνα περιπου πριν γινει το συμβάν του eaglman και ενω ηταν ενεργός ιδρυτής ενας αλλος σύμμαχος βγηκε διακοπες για ιατρικούς λογους
Η σταση του eaglman ηταν ακριβως η ιδια με την δικια μου
Δεν τον πίστεψε
Ειναι το λογικο οταν τι καράβι βουλιάζει και τα ποντίκια πηδάνε ολα με την ιδια δικαιολογία
Καταρχήν τελικα το γκρεπολις φενετε οτι δεν είναι τοσο ασήμαντο αφου οτι πρόβλημα κι αν εχει ο καθένας ασχολείται με αυτό και τα τεκτενομενα
Η ζεση του eaglnan ειναι μεγαλη να μας την πει εδω για να υπερασπιστεί τον προστατευόμενο του αλλα δεν ηταν η ιδια οταν ο προστατευομενος του έσπαγε πύρινες μας και μας πουλούσε
"Μικρό παιδι ειναι, κοιμοτανε"
Και ολες οι γνωστές παπατζες
Η μητερα σου ρε eagleman που κολλάει στο οτι εγω δεν πίστεψα οτι ειχες ιατρικό θεμα?
Τι σχεση εχει το ενα με το αλλο?
Ολα αυτα τα μάθαμε μετα
Τέλος πάντων, δικηγόρος εισαι, ξέρεις εσύ και αφιυ μπήκες στον κοπο να ασχοληθείς με "ενα παιχνιδι" παει να πει οτι εισαι καλύτερα κσι συτο μετράει
Κσι τωρα στην ταμπακιέρα
Πια ειναι η άποψη μου γενικώς για τέτοιες περιπτώσεις
Δουλειά του οποιου αρχηγού θεωρω πως ειναι η ενασχόληση του με τους παίκτες του και τη συμμαχία του
Το πως να κραταει τους παίκτες του σε καλη κατασταση κσι πως νσ τρεχει τη συμμαχία του
Δεν ειμαστε ουτε αρχηγοί λόχου, ουτε ψυχολόγοι ουτε τιποτα αλλο δουλεια του εκάστοτε αρχηγού εδω ειναι η συμμαχία του
Εφυγες?
Σε τρωω!
Γιατι εφυγες?
Δεν με ενδιαφέρει αφου δεν σκοπεύεις να γυρισεις
Γιατι το κσνω αυτο?
Γιατι υπόλογος είμαι σε αυτους που παίζουν, που μενουν πισω, οχι σε αυτους που φεύγουν
Για εμένα, η οπτική μου είναι αυτη, ενα τηλεφωνο, ενα μνμ μπορεις να το κάνεις, δευτερόλεπτα χρειάζονται
Γιατι κι εδω μεσα ανθρωποι παιζουν, χάνουν χρονο, ξενυχτάνε
Εχω απολογηθεί σε εσενα Γιώργο
Στο οτι δεν σε πιστεψα
Σου ειχα πει ομως οτι κι εσύ το ιδιο θα εκανες στη θεση μου, το εκανες άλλωστε λιγο καιρο πριν, δεν γνωριζόμαστε προσωπικά εδω μεσα
Δεν χρειάζετε άλλωστε
Οταν για τον οποιοδήποτε δεν είναι σημαντικο να ενημερώσει οτι κι αν εχει πάθει παει να πει οτι δεν τον ενδιαφέρει κιόλας ,γενικα το λεω αυτο γιατι το ακουω απο πολλούς
Εμενα με ενδιαφέρει
Γιατι οταν ενας παίκτης σταματάει, παρατάει
Τρωνε ξενύχτια οι υπόλοιποι
Τωρα για την συνεχεια των απειλών στην οποια μπηκε και ο eagleman
Τα γνωρίζεις Γιώργη
Δικηγόρος είσαι
Περα απο το παιχνίδι ενημέρωσε τους φίλους σου τι γινετε σε περιπτωση απειλής και μετα πραγματοποίησης της
Εγω εδω ειμαι χαλαρός
Και οταν λες σε κάποιον οτι δεν εχεις κατι εναντιον του, που είναι και πιτσιρικάς γράψτο κσι δημοδθα κσι ανασκευασε
Οχι να τον στολιζεις εδω με γραπτό κείμενο κσι δυο τηλεφωνο να του λες δεν εχω κάτι μσζι σου
Αυτο δεν θεωρητε ψεμα στον κώδικα αξιών σου?

Εν κατακλείδι
Οσο γράφετε θα μπενω καθε πρωί να απαντώ
Οποιον μπορω τον αποτρεπω απο το να γραφει εδω
Δεν με αγγίζει τιποτα, οτι κσι να κάνετε, ουι κσι να πείτε, οι κατηγορίες για βρίσιμο απο τον τσαχπινη ειναι το λιγοτερο γελοίες, λιγες ημερες πριν έβριζε θεία, σπιτια, οτι μπορεις να φανταστείς, εκει δεν εχετε ευαισθησίες
Απλα σας ενοχλει που καποιος
Βλεπει ποσο σάπιοι εισαστε και βγενει στα ισα και σας το λέει
Συνεχιστε
 

DeletedUser17614

Guest
Eagle man
Ο αλλος κολλητός σου
19 χρονων παιδι
Εβγενε σε ομαδική κλήση και αδερφη τον ανέβαζε, ποσ.... Τον κατεβαζε
Εμμονικα επι ενα μηνα σχεδόν
Που εισασταν ολοι οι ηθικοί αμπαλοι τοτε?
Το ηθος περασε και δεν ακούμπησε, το εχετε μονο για οταν χρειαζετσ νσ κάνετε κατι ανήθικο
Κσι μολις ζορισει η δουλεια βγενετε απο το περιβαλλον του παιχνιδιού και απειλείτε
Πραγματικα πιστευετε οτι μπορει ενας άνθρωπος να απειληθεί και να ενδώσει απο εσάς?
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Παιδια μην ανακατευεστε για το τι εγινε με τον eaglman...



Ολη η ιστορια ξεκινησε απο τον λαικη αγορα(ντε λα μπαμιας) κανοντας ανάδρομη στο παρελθον(πριν 1 χρονο) με (διαφορετικο ονομα)


Πατησε σε φρασεις και σκριν σοτ οχι επειδη τον ενδιαφερει το δικαιο.... καθως ειδε πορτα απο εναν φλομπερ να μας κραζει και ειπε να μπει και εκεινος...


Δεν ξεχναω για το τι εκανε στον ιδαλιον και οσοι επαιξαν εκει γνωριζουν απο πρωτο χερι...
Ισως ειναι λογο νεαρου ηλικιας...
(αυτη ειναι η δικη μου αποψη)


Διστυχως κακος εκατσα να ασχοληθω με ανωνυμίες και γενικοτερα να απαντησω σε ολα αυτα κραζοντας τους και εγω συνεπως μεριδιο ευθύνης εχω και εγω και απολογουμαι σε αυτο...



Για εμενα βγηκε κατι καλο απο ολο αυτο καθως οσοι ειχαν θεμα μαζι μου η γενικοτερα με την συμμαχια μας βγηκαν και τα εβγαλαν απο μεσα τους εστω και με διαφορετικα ονοματα ας ηταν ψευδης η αλυθης η κατηγοριες...



Βεβαια το καλυτερο ηταν οταν πηρα τηλεφωνο τον eaglman και ειπαμε 5 σοβαρες κουβεντες και ελπιζω (θεωρω) πως κακια δεν μου κραταει
και του εξηγισα για ποιον λογο ειπα οτι ειπα

Ανεκαθεν του ειχα σεβασμο και ειδικα τους καιρους που παιζαμε μαζι!!!Οπως του ειπα και τηλεφωνικος οτι ειπα εδω μεσα ηταν για να τον προστατευσω !!!


Η αληθεια ειναι οτι στεναχωρεθηκα με τα λογια που διαβασα(αν και δεν τα διαβασα ολα) Καθως ολη μερα χθες ετρεχα σε ταξηδι...



Καλη καρδια σε ολους

Τσαμπα χαραμιζουμε τον χρονο μας με το παιζουμε αυτο το παιχνιδι η ποσο μαλλον να τσακωνομαστε εδω μεσα...


Καλυτεροι ανθρωποι δεν θα γινουμε απο αυτο ... αυτο ειναι το τελικο μου συμπερασμα για ολα

Παρα μονο ασχημες πτυχες του εαυτου μας θα βλεπουμε αντι να τις βελτιωνουμε...

Ειναι η τελευταια φορα που γραφω εδω και το εννοω..


Καλη συνεχεια σε ολους και καλα μπανια με υγεια πρωτίστως...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18261

Guest
Και τωρα που η αληθεια ηρθε στην επιφανεια, επικρατει ο Π-Ο-Ν-Ο-Σ....

Οπως τα περιμενα, αλλαγες θεματων και συκοφαντιες μπας και μπορεσουν να σωσουν το τομαρι τους τα παιδακια

Κυριε @coatch δε θα πειτε στους κυριους αλεξη και σουφ να μιλανε με αποδειξεις οπως εκανα εγω που με εβαλες να βρω τον eagleman?

Που ειναι η αντικειμενικοτητα σου κυριε @coatch ? Δικαστη του αρειου παγου

Σουφ καθε πρωι, να μπαινεις να μου φτιαχνεις τη διαθεση. Εισαι ο καλυτερος κλοουν!!!
 

DeletedUser17614

Guest
Εχετε εμμονή με τη ρουφιανιά εδω μέσα
είναι γνωστο αυτό
Τι αποδείξεις θες ρε σκουπίδι?
Ολος ο σέρβερ έβλεπε τα καραγκιοζιλίκια σου
Ρωτα κάποιον που έπαιζε εκει και θα σου πει
Απλά και όμορφα
Ο καλύτερος τελικα ήταν ο ανάσα
Να μια ιδέα
Κάτσε να βρουμε τον ανάσα
 

DeletedUser18261

Guest
Ο ανασα ηταν ο καλυτερος γιατι ελεγε για μανες...

Προφανως και θα ταιριαζατε!!!

Και συ απο οτι καταλαβα, γουσταρεις να λες για μανουλες αλλα μετα κανεις τη κοτουλα

Κυριε σουφ που μας τηλεφωνειτε και απο ναουσα. Μη νευριαζετε γιατι θα αναγκαστει αυτο ο υπεροχος διαχειριστης μας worldmaster να σας ριξει ποινη. Ενταξει εχεις βρισει τοσες φορες, εχει μπαναρει και αλλους τοσους. Λογικα το κουμπι των μπαν μπλοκαρε και δε προλαβε να ριξει σε σενα και σε καποιους αλλους. ΟΛΩΣ τυχαιως μονο οι σφετεριστες δεν εφαγαν μπαν

Βαλτου καμια φωνη ρε γητευτη του δικαιου, ποιμενα της αληθειας και ηλιοτροπιο της αυγης

Βρες μου τον ανασα να γελασουμε, και μολις μου τον βρεις, θα σου δειξω και εγω τα υπεροχα μηνυματα του απο το τελευταιο κοσμο

Επισης ποσο τρομερο λογο εχω, πρωτα συνομιλουσα με σενα και τον αλεξη, μετα πεταχτηκε ο coatch , τωρα ενας prima...Εχεις και το worldmaster να μη σου ριχνει μπαν. Φερε κι αλλους σουφ, μπας και καλυψεις τη ντροπη σου

Πρεπει να εχεις ΠΑΡΑΝΟΗΣΕΙ λιγο !!!
 

DeletedUser18261

Guest
Εγω σε πιστευω ψυχη της ψυχης μου, καποιοι αλλοι κακοπροαιρετοι δε ξερω τι κανουν!!!

Οι κακες οι γλωσσες φταινε, αυτες και μονο αυτες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή