Ο νέος θεός έφτασε!

DeletedUser14373

Guest
καλο μηνα..
σκεφτηται κατι σε μειωση χρονο κτιριου
 

DeletedUser

Guest
βαλτε ενα χρονικο οριο γι οξυμενες. η 1 επιπεδο συν το τοιχος
 

DeletedUser14106

Guest
αυτο με τον δουρειο ιππο μου ειχε αρεσει πιο πολυ.εκει ειχε ψαρωσει κοσμος τωρα βγαινει η καθε inno και μας πουλαει φουμαρα.μην σχολιασω την διαχειριση που κανει και η ιδια πλακα και τα αλλα τα θυματα που προτεινουν θεϊκες.

ΜΠΕΕΕΕ
 

DeletedUser15300

Guest
εγω σας κανω την εξης ερωτηση?? δυναται πολεμικο παιχνιδι να στηριζεται χωρις τον κλασσικο θεο του πολεμου τον Αρη? τι ανοησιες ειναι αυτες με τον θεο δεινος??? ακομα και στην ιστορια μας μας κανουν κουμαντο οι Γερμανοι? εχετε ακουσει πολλες φορες για να λτρευουν οι αρχαιοι ελληνες τον θεο των δεινοσαυρων????

Αρχικα να σας πω καλος σας βρηκα την Καλησπερα μου Καλο μηνα .

Παμε τωρα στα των Θεοτητων ο Παικτης εδω εχει πολυ Δικιο .

Ποιος ειναι ο δεινος ?
εγω δεν τον ξερω , εχω απορια . διωρθωστε με εαν εχω αδικο . Και επεισης ακριβος

ΘΕΟΣ ΑΡΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ?

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 1ους !!!

Μια χαρα τα λεει ο φιλτατος πιο πανω !!
 

DeletedUser

Guest
ΑΛΛΑΧΤΕ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΒΑΛΤΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΤΟΝ ΑΡΗ
 

DeletedUser15371

Guest
αναπτυξη του τειχους κατα 50% πιο γρηγορα και με 50% των απαιτουμενων υλικων
 

DeletedUser10369

Guest
Νομιζω οτι για τεταρτο ξορκι θα πρεπει να δινει κατι στην πολη
 

vourliotis

Οπλίτης
πιστεύω οτι θα πρέπει να είναι ο Αρης ο επόμενος θεός και υπαρχουν τόσα μυθικά οντά στην αρχαία Ελλάδα για να βάλετε τα ανάλογα ξόρκια.
7.jpg
Χίμαιρα, εξέπνεε φωτιά, είχε σώμα κατσίκας, κεφάλι λιονταριού, και ουρά του κατέληγε σε φίδι. Σύμφωνα με άλλες περιγραφές, είχε περισσότερα από ένα κεφάλια, συνηθέστερα τρικέφαλος (κεφαλή λέοντα, κατσίκας και δράκοντα).

sirines-salvation.jpg
* Σειρήνες, γοργόνες των οποίων το ακαταμάχητο τραγούδι δελέαζε τους ναύτες
thumbnail
empousa.jpg
Στην ελληνική μυθολογία η Έμπουσα ήταν ένα φάντασμα (ή ομάδα φαντασμάτων, στον πληθυντικό: `Εμπουσαι) που έστελνε η Εκάτη ως προάγγελο δυστυχιών,
12386739_201168600225190_26700733367.jpg
Οφιόταυρος, ένα πλάσμα που ήταν μισό ταύρος και μισό φίδι Όρθρος, ένα δικέφαλο σκυλί
 

DeletedUser11752

Guest
Λέω να βάλουμε τον Άρη, συμφωνείτε με τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά;
ΘΕΑΓΕΝΗ,ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ ΦΑΡΣΑ ΓΤ ΟΙ ΘΕΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ..........Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΚΗ ΣΑΣ!
 

DeletedUser13102

Guest
ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΛΟ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΟ ΑΣΤΕΙΟ,ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΘΕΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΚΟΨΙΔΙ..ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ,ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΦΑ ΕΔΩ ΘΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ,ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ,ΟΥΡΤ...
 

DeletedUser13102

Guest
ΝΑΙ knightmaregr ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΡΑΠΤΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΣΤΟΝ T-REX ΩΩΩΩΩΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser15426

Guest
ΝΑΙ knightmaregr ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΡΑΠΤΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΣΤΟΝ T-REX ΩΩΩΩΩΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

[kom]Εγώ διαφωνώ αγαπητέ skyfox. Ο knightmaregr μια χαρά τα λέει, άλλωστε το θέμα μας τώρα είναι το τέταρτο ξόρκι...![/kom]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11523

Guest
:):D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15256

Guest
Και τωρα, πρεπει να βαλουν τον θεο για καμια εβδομαδα, να ψαρωσουν ολοι και μετα να παραδεκτουν οτι ειναι πλακα ... Καλο Μηνα, καλο το αστειακι, αλλα απογοητευτικα... Δημιουργηκοτητα 0! Δεινοσαυροι και Κομητες, για ονομα του θεου... Μετα τι θα σκεφτειτε εξωγηινους? Παρακαλω πιο δημιουργηκο του χρονου! :mad:
 
Κορυφή