Ο νέος θεός έφτασε!

DeletedUser9321

Guest
και εγω συμφωνω με τους προαναφερομενους τον Αδη να βαλουν θεο τα υπολοιπα ειναι μια χαρα
 

DeletedUser

Guest
ΝΕΟΣ ΘΕΟΣ

Ο ΑΡΗΣ , ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ , ΕΙΧΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ , ΤΟΝ ΔΕΙΜΟ , ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΜΟΝΙΑ . ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΦΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΑΡΗΣ ΩΣ ΝΕΟΣ ΘΕΟΣ . ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥΣ , ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ !!!!!!!!!! ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ; Ο ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΟΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΚΟΥΦΗ ;
 

DeletedUser15426

Guest
Ο ΑΡΗΣ , ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ , ΕΙΧΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ , ΤΟΝ ΔΕΙΜΟ , ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΜΟΝΙΑ . ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΦΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΑΡΗΣ ΩΣ ΝΕΟΣ ΘΕΟΣ . ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥΣ , ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ !!!!!!!!!! ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ; Ο ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΟΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΚΟΥΦΗ ;

[kom]Και η Στρουμφίτα δε θα ήταν κακή ιδέα...![/kom]
 

8EAGENHS

Forum Leader
Ο ΑΡΗΣ , ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ , ΕΙΧΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ , ΤΟΝ ΔΕΙΜΟ , ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΜΟΝΙΑ . ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΦΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΑΡΗΣ ΩΣ ΝΕΟΣ ΘΕΟΣ . ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥΣ , ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ !!!!!!!!!! ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ; Ο ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΟΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΚΟΥΦΗ ;

Λόγω του γιού του Άρη Δείμου, τα τέρατα θα είναι Δειμόσαυροι.
 

DeletedUser15704

Guest
smiley_emoticons_irre.gif
οτι να ναι οι γερμανοι! βεβαια στις σπηλιες που ζουσαν κ κρυβονταν δεινοσαυρους λατρευαν κ ετρωγαν βελανιδια. εχουμε θεους να βαλουμε δικους μας. αλλα καλα μας ξηγιονται βρισκουν κ τα κανουν. τωρα αν βαλουν αυτο το εκτρωμα που ετοιμαζουν ποσως με ενδιαφερει.εδω κανουμε μοκο που εγινε το παιχνιδι να χωνεις ολο κ ποιο πολυ χρυσο.. απ την αλλη ειμαστε τοσο προβατα κ αξιοι τις μοιρας μας που την στιγμη που το παιχνιδι ειναι εμπορικο δηλαδη πληρωνεις,γιατι αυτο στην ουσια κανουμε βαζοντας χρυσο.θα επρεπε να υπηρχε διαφανεια κ ασφαλεια.δηλαδη γιατι να πληρωνω τι στιγμη που επιτρεπουν να παιζουν διπλοι τριπλοι κλπα λογαριασμοι κ σε ωθούν να γινεις ρουφιανος για να το ελενξουν μετα αυτοι.συν οτι περνουμε μια τυποποιημενη απαντηση σε καθε αναφορα.γιατι δεν ειμαι πελατακος?δε πληρωνω?απαιτω να λαμβανω απαντηση στο καθε ερωτημα μου.οχι ευχριστουμε αγαπητε κοκομορο θα επιβληθει ποινη αλλα εσυ δε θα την γνωριζεις κλπα.τεσπα περαστικα μας.
 

DeletedUser8401

Guest
Ο ΑΡΗΣ , ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ , ΕΙΧΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ , ΤΟΝ ΔΕΙΜΟ , ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΜΟΝΙΑ . ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΦΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΑΡΗΣ ΩΣ ΝΕΟΣ ΘΕΟΣ . ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥΣ , ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ !!!!!!!!!! ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ; Ο ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΟΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΚΟΥΦΗ ;

Τώρα που το λες, ο τελευταίος σαν θεός θα μπορούσε να είχε ξόρκι "Σούπερ Φυστίκι" και να μεταμορφώνει όλες τις μονάδες σου σε Σούπερ Γκούφη. Φανταστική ιδέα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15475

Guest
Καλησπέρα συμφωνω και εγω να έιναι ο Αρης και τεταρτο ξορκι να δινει χρυσό.
 

DeletedUser11555

Guest
[zer]Λοιπόν, το βρήκα! Σαν μυθική μονάδα ο νέος θεός θα έχει δράκους. Θα βάλουμε και μια καινούργια έρευνα στην ακαδημία που όταν κάποιος την ερευνήσει, θα επιτρέπει στους θεόσταλτους να καβαλάνε τους δράκους στη μάχη.[/zer]
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Δεν μπορεί να μπει ο Άρης, μας κρατάει μούτρα ακόμα. Τόσες θυσίες του έχουμε κάνει, τίποτα, αγύριστο κεφάλι. Δεινοσαυράκιας ftw.
[/kni]
[zer]Λοιπόν, το βρήκα! Σαν μυθική μονάδα ο νέος θεός θα έχει δράκους. Θα βάλουμε και μια καινούργια έρευνα στην ακαδημία που όταν κάποιος την ερευνήσει, θα επιτρέπει στους θεόσταλτους να καβαλάνε τους δράκους στη μάχη.[/zer]
[kni]
Μη spoilάρεις, η Innogames είναι σε διαπραγματεύσεις με την HBO για να ενσωματώσουν δράκους αλά Καλίσι.
[/kni]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser12185

Guest
μπορειτε να βαλετε σαν 4 θεικη δυναμη το εξης
''καθυστερηση χτισιματος'' που ουσιαστικα θα καθυστερει το χτισιμο της πολης του αντιπαλου.
 

DeletedUser15426

Guest
[kni]
Δεν μπορεί να μπει ο Άρης, μας κρατάει μούτρα ακόμα. Τόσες θυσίες του έχουμε κάνει, τίποτα, αγύριστο κεφάλι. Δεινοσαυράκιας ftw.

[/kni]

[kom]Καλά τότε! Να βάλουμε τον μπατζανάκη του Άρη τότε και να δίνει χρυσό;;;[/kom]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15704

Guest
smiley_emoticons_irre.gif
οτι να ναι οι γερμανοι! βεβαια στις σπηλιες που ζουσαν κ κρυβονταν δεινοσαυρους λατρευαν κ ετρωγαν βελανιδια. εχουμε θεους να βαλουμε δικους μας. αλλα καλα μας ξηγιονται βρισκουν κ τα κανουν. τωρα αν βαλουν αυτο το εκτρωμα που ετοιμαζουν ποσως με ενδιαφερει.εδω κανουμε μοκο που εγινε το παιχνιδι να χωνεις ολο κ ποιο πολυ χρυσο.. απ την αλλη ειμαστε τοσο προβατα κ αξιοι τις μοιρας μας που την στιγμη που το παιχνιδι ειναι εμπορικο δηλαδη πληρωνεις,γιατι αυτο στην ουσια κανουμε βαζοντας χρυσο.θα επρεπε να υπηρχε διαφανεια κ ασφαλεια.δηλαδη γιατι να πληρωνω τι στιγμη που επιτρεπουν να παιζουν διπλοι τριπλοι κλπα λογαριασμοι κ σε ωθούν να γινεις ρουφιανος για να το ελενξουν μετα αυτοι.συν οτι περνουμε μια τυποποιημενη απαντηση σε καθε αναφορα.γιατι δεν ειμαι πελατακος?δε πληρωνω?απαιτω να λαμβανω απαντηση στο καθε ερωτημα μου.οχι ευχριστουμε αγαπητε κοκομορο θα επιβληθει ποινη αλλα εσυ δε θα την γνωριζεις κλπα.τεσπα περαστικα μας.

αυτα που ηθελα να περασω τα εγραψα απο εκει κ περα καλο μηνα !!1 απριλια σημερα νταξει ψιλοκαλο σαν ψεμματακι.θα μπορουσε κ καλυτερα.!!
 

DeletedUser11555

Guest
[kni]
Δεν μπορεί να μπει ο Άρης, μας κρατάει μούτρα ακόμα. Τόσες θυσίες του έχουμε κάνει, τίποτα, αγύριστο κεφάλι. Δεινοσαυράκιας ftw.
[/kni]
[zer]Αν διώχναμε την Αθηνά; Απ' ότι βλέπω όλοι Άρη θέλουν, κανένας δεν καίγεται για την Αθηνά[/zer]
 

DeletedUser11555

Guest
[zer]Λυπάμαι παιδιά, απ' ότι βλέπετε δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι. Προσπάθησα, αλλά δυστυχώς θα πρέπει να υποστούμε τους δεινόσαυρους...[/zer]
 

DeletedUser15426

Guest
[kom]Εγώ πάντως δε θέλω Δείνο. Εγώ θέλω Παίρνω.[/kom]
 

DeletedUser14545

Guest
ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ.ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ
ΘΕΟΣ: ΑΡΗΣ
μυθικες μοναδες :τυφωνας,σφιγγα ή στυμφαλιδα ορνιθα
θεικες δυναμεις
Α) ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΙΑΧΗ 300 ευνοια (10-30% των εχθρικων μοναδων μιας επιθεσης γυριζουν στην πολη απο οπου ξεκινησαν)
Β)ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΤΟΥ ΑΡΗ 400 ευνοια (αυξηση των μοναδων της πολης σε επιθεση κατα 20% για 4 ωρες)
Γ) ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ ΤΩΝ ΘΕΩΝ 100 ΕΥΝΟΙΑ (Η ΠΟΛΗ ΛΑΜΒΑΝΕΙ 1 ΘΕΟΣΤΑΛΤΟ)
Δ) Η ΑΣΠΙΔΑ ΤΟΥ ΑΡΗ 250 ΕΥΝΟΙΑ ( ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ Η ΑΜΥΝΑ ΚΑΤΑ 15% ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 4 ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΙΩΝΕΤΑΙ Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΤΑ 35% ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΠΟΛΗ)
 

DeletedUser

Guest
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ , ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ Ο ΑΡΗΣ , Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΩΣ ΠΑΙΔΙΑ , ΤΟΝ ΦΟΒΟ , ΤΟΝ ΔΕΙΜΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΙΝΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΜΟΝΙΑ . ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΑΚΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ ΩΣ ΠΑΙΚΤΗ ΑΠΛΩΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ . ΤΟΣΑ ΟΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ , ΤΙ ΝΑ ΠΩ ; ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ , ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΗ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ , ΚΑΙ ΜΥΘΟΛΟΓΙΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ; ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ .
 
Κορυφή