Οι καλύτερες συμμαχίες του Beta κόσμου

  • Δημιουργός θέματος Teo-Turtle
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
-----------------------------------------------------------------------------
1 Oi απαράδεκτοι
2 ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
3 ΤΙΤΑΝΕΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
4 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΤΙΤΑΝΕΣ
5 CRYPTEIA
6 5ηΛΕΓΕΩΝΑ-S.B.C.-SODOMA
7 ΝΕΜΕΣΙΣ

-----------------------------------------------------------------------------

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ

1 ΤΙΤΑΝΕΣ ΜΑΚΕΔΩΝΕΣ
2 ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
3 Oί απαραδεκτοί
4 ΕΛΙΤ
5 CRYPTEIA
6 BLACK LINE
7 Ιερά Συμμαχία Μακεδόνων
 

DeletedUser2241

Guest
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

1 ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ 64806897 314 206391
2 ΤΙΤΑΝΕΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 60945899 396 153904
3 CRYPTEIA 17211414 217 79315
4 ΕΛΙΤ 13593131 264 51489
5 Ιερά Συμμαχία Μακεδόνων 10028784 247 40602
6 IMMORTAL ARMY 7627109 34 224327
7 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΤΙΤΑΝΕΣ 6500165 365 17809
 

DeletedUser

Guest
ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ

ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΤΙΤΑΝΕΣ
ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΚΗΣ!!!
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΛΙΓΑ ΜΕΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ!!!ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 500 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΦΙΓΟΥΡΑΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ!!!ΟΠΟΤΕ Η ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ!!!ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΔΑ ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ!!!Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΧΙ!!!ΟΜΩΣ ΟΙ ULTRAS Ή Η ΛΕΡΝΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΟΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ!!!
========================================================================
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!
 

DeletedUser

Guest
CRYPTEIA ACADEMY.ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕ GRREKLISH.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ.
 

DeletedUser

Guest
Λογω του οτι δεν παιζω στον κοσμο beta και δε γνωριζω προσωπα και καταστασεις δε 9α ασχλολη9ω με συγκεκριμενες συμμαχιεσ και ονοματα ομως με βαση οσα αναφερ9ηκαν 9α μιλησω με βαση την εμπειρια π απεκτησα για το συγκεκριμενο παιχνιδι εδω και 7 μηνες. Κατ αρχας δεν υπαρχει καμια ενιαια αλη9εια, μια φορμουλα π να δειχνει ποια συμμαχια ειναι ''καλυτερη''. Μπορει να ειναι σε πολλους τομεις και δεν γινεται να αποσαφηνιστει η πρωτη σε ολα. Δευτερον οσον αφορα τις mass recruit συμμαχιες πιστευω οτι πλεον ειναι ενα συστημα ξεπερασμενο και μπορει απλα να φτασει σε ενα σημειο μετριο και απο εκει και περα το τιποτα. Πχ σκεφτειτε οτι εχω μια συμμαχια 350 ατομων μεσα σε 7 9αλασσες. Μεσος οροσ 50 μελη ανα 9αλασσα. Κανεις ομως δε μ λεει οτι αυτα τα 50 μελη ειναι και σοβαροι παικτες και επιπλεον υπαρχει και το 9εμα που αφορα το ''απροσωπο'' αναμεσα στους συμμαχους. Εαν δε γνωριζω καποιον γτ να του στειλω αμυνες, μπορει να πει ευκολα καποιος. Αλλωστε η επικοινωνια παιζει ισως το σημαντικοτερο λογο στο παιχνιδι αυτο. Αντι9ετως σκεφτειτε μια συμμαχια με 15(το πολυ) μελη ολα σε μια 9αλασσα και γνωστες του παιχνιδιου, δυνατους παικτες. Εκει η οργανωση διαδραματιζει τεραστιο ρολο και ειναι απλη μιασ και ευκολα συνεννοεισαι μεσω skype και γρηγορα ενημερωνεις τους παντες. Επιπλεον δεν υπαρχει πλεον το απροσωπο με αποτελεσμα ολοι να σκιζονται να βοη9ησουν οταν παραστει αναγκη. Ειναι σημαντικοτερο να εισαι σε μικρη συμμαχια με γνωστες του παιχνιδιου και διαπροσωπικες σχεσεις μεταξυ των μελων παρα σε μεγαλες συμμαχιες οπου τα πραγματα ειναι πιο flew και δεν εισαι ποτε σιγουρος για τπτ. Στον Gamma εχουν αρχισει να το βλεπουν ολο και περισσοτερα παιδια, στον beta δε γνωριζω τι συμβαινει ομως εκει 9α επρεπε να προσανατολιζομαστε ολοι πιστευω.

Ετσι ακριβοσ ινε τα πραγματα φιλε μου... Αλα θα περασουν χρονια ολακερα μεχρι να το παρουν γραμι ι πεκτες στους ελινικουσ σερβερσ...

Πια ινε ι καλιτερι σιμαχια ? Ι καλιτερι σιμαχια με διαφορα στο σερβερ Βετα κ ισοσ και να ινε ι καλιτερι σιμαχια που ποτε περασε απο ελινικουσ σερβερσ ινε αυτοι τον Black Ops. Με μεγαλι διαφορα απο τιν δευτερι... Ο λογος που τους βγαζο το καπελο ινε πολι απλος ...Τα πεδια μαθαν το game στιν πορια μεσα απο TRIAL and error κ σινεχισ πολεμους κ μαθαν ολεσ τις λεπτομεριες και αναγκες του πεχνιδιου... Απο τιν αρχι του σερβερ τους βαραγανε ΟΛΟΙ (φαση σαν τους απαραδεκτους αλα με μολις 15-20 ατομα) .

ΠΕΙΡΑΙΚΙ τους βαραγε ι ΤΙΤΑΝΕΣ τους βαραγαν και τουσ βαραγε κ ι δικια μου σιμαχια (n00bs) ποτε δεν τα παρατισαν σινεχισαν να σισπιρονοντε ιοθετοντας τιν καλιτερι ΣΤΡΑΤΙΓΙΚΙ αναπτικσις και πεζοντας πανο απο ολα ομαδικα. Ινε ακομα εδο και τα στατιστικα τους αποδικσιουν τιν επιτιχια τουσ.

Καλες σιμαχιες ιπαρχουν στον Σερβερ ναι κ με καταπλικτικα στατιστικα οπος αυτα πχ τις ΑΓΕΛΗ , n00bs οπος επισισ κ ι ΠΕΙΡΑΙΚΙ ινε standard μια καλι σιμαχια μιας κ καταφερε να οργανοσι 400 κ πλεον ατομα (εκι που ι ΤΙΤΑΝΕΣ failed), οπος επισισ και αρκετες αλεσ μικρες νεες σιμαχιες... Αλα ι αποτελεσματικοτικα κ ι επιμονι τον Οps χορισ φθορα μεσα στον χρονο και ι σιλογικοτιτα κ ενοτιτα που δικσαν τους κανι τιν πιο ακσια σιμαχια στον Σερβερ.
 

DeletedUser

Guest
κλασική περίπτωση προπαγάνδας...

pod27, λες ότι οι ULTRAS έχουν περισσότερους παίκτες από την ΠΕΙΡΑΙΚΗ;Και ότι δεν βάζουν οποιονδήποτε στη συμμαχία;Ποιός απορόφησε τους Απαράδεκτους κι εν τέλει την black line;Όλες οι συμμαχίες έχουν αξιόλογους παίκτες και θεωρώ άδικο να κρίνονται μ΄αυτόν τον τρόπο.Οι ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ είναι 12 άτομα και είναι στην 11η θέση...αυτοί μάλιστα.
 

DeletedUser3607

Guest
ΤΙΤΑΝΕΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΟΝ ΒΗΤΑ........ΤΙΤΑΝΕΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΕΣthis is grepolis
 

DeletedUser4389

Guest
?

ρεσεις πιοι ειναι αυτοι οι COSA MOSTRA?οι περισσοτεροι ειναι πρωην τιτανες.
 

DeletedUser

Guest
τριτη 19-4

που ειναι οι ΤΙΤΑΝΕΣ ΟΕΟ????


ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΟΛΕ:h:cool
F0F1030193602B9B7D1D243904D4E021.png
 

DeletedUser4816

Guest
μηπως τους διαλυσες εσυ μεγαλε στρατηλατη?
 

DeletedUser

Guest
μοιπος τους διελυσα εγω?
μοιπος βαλανε την ουρα στα σκελια?
μοιπος χασανε την παραγκα τους?
μοιπος κανανε χαρακιρι?
μοιπος....μοιπος....μοιπος....... αλλα δεν θα σου απαντησω στην ερωτηση σου γιατι δεν ξερω σε ποιον μοιλαω ;)
 

DeletedUser

Guest
ADE GIA

AN THES NA DEIS PIOS EYTHINETE GIA OLA ...DES POS EXOYN ONOMASI AYTOI POY HTANE STIN GIAFKA SAS TIS POLIS TOYS ..OTAN VALANE TIS OYRA STA PODIA KAI EGINAN GRI
:h:cool

ADE GIA TORA KAI POLA SOFTEX XARTOMANTILA GIA TA DAKRIA SAS

[slo]
Προειδοποίηση για Greeklish !
Τα Greeklish απαγορεύονται στο κεντρικό φόρουμ. Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες.
~> SLonE <~​
[/slo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6132

Guest
ΦΤΥΣΕ

AN THES NA DEIS PIOS EYTHINETE GIA OLA ...DES POS EXOYN ONOMASI AYTOI POY HTANE STIN GIAFKA SAS TIS POLIS TOYS ..OTAN VALANE TIS OYRA STA PODIA KAI EGINAN GRI
:h:cool

ADE GIA TORA KAI POLA SOFTEX XARTOMANTILA GIA TA DAKRIA SAS

[slo]
Προειδοποίηση για Greeklish !
Τα Greeklish απαγορεύονται στο κεντρικό φόρουμ. Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες.
~> SLonE <~​
[/slo]

ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ BETA ΚΟΣΜΟ/ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ

ΦΤΥΣΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕΣ ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΙΛΟ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΕΙΣ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΤΥΣΙΜΟ

(ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΑΠΟ GREEKLISH):h:cool
 

DeletedUser

Guest
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΡΘΑΤΕ - ΣΤΟ ΚΑΛΟ

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΤΙ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΣ .ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΣΤΟ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΗ .
ΑΝΤΕ ΓΙΑ
:h:cool
 

DeletedUser

Guest
Συνχαρητίρια σε αυτές τις συμμαχίες! :h:eek:

Και θέλω να πω κάτι που κάνουν τον έξυπνο (βρίζουν κ.λπ.) this is grepolis(το λέει και η φατσούλα) και δεν επιτρέπονται αυτά.... :helm
 

DeletedUser

Guest
ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ....
ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ CRYPTEIA ACADEMY. ΜΠΗΚΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ.... ΓΙΑΤΙ;;; ΓΙΑΤΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ... ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ.... Η CRYPTEIA ΚΑΙ Η CRYPTEIA ACADEMY ΕΙΝΑΙ 2 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΑΝ ΜΙΑ. ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ Η ΜΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ....

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥ ΚΟΛΑΝΕ ΑΥΤΑ.. ΚΟΛΑΝΕ ΣΤΟ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΚΟΥΝΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΠΑΥΟΝΤΑΙ Σ'ΑΥΤΗΝ....ΛΟΙΠΟΝ

1.ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.... ΑΚΟΥΣΤΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ... ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ... ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!!!
2. Η ΠΕΙΡΑΪΚΗ.... ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ... ΠΑΛΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΑΝ ΠΟΛΥ..
3-4. ΤΙΤΑΝΕΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΤΙΤΑΝΕΣ... (ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ;; ΔΕΝ ΚΟΡΟΪΔΕΥΩ... ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ...) ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ;;; ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ
5.CRYPTEIA... ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ ACADEMY... ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΑ, ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΟΥΝΤΑΙ!! ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΕΤΣΙ!!!
6.5ηΛΕΓΕΩΝΑ-S.B.C.-SODOMA... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ...
7. ΝΕΜΕΣΙΣ.. ΟΥΤΕ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ...
(ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΕΝΝΟΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΙΠΟΤΑ..)

ΕΛΠΙΖΩΝΑ ΜΗ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.. ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΟΠΟ.... ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ... :)
 

DeletedUser

Guest
3-4. ΤΙΤΑΝΕΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΤΙΤΑΝΕΣ... (ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ;; ΔΕΝ ΚΟΡΟΪΔΕΥΩ... ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ...) ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ;;; ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ
τιτανες-μακεδωνες ήταν η μητρική συμαχια (η δυνατή) και μακεδωνες-τιτανες ήταν η ακαδημια τους (όπως η crupteia academy είναι η ακαδημία της crupteia)
 

DeletedUser4389

Guest
ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ....
ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ CRYPTEIA ACADEMY. ΜΠΗΚΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ.... ΓΙΑΤΙ;;; ΓΙΑΤΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ... ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ.... Η CRYPTEIA ΚΑΙ Η CRYPTEIA ACADEMY ΕΙΝΑΙ 2 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΑΝ ΜΙΑ. ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ Η ΜΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ....

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥ ΚΟΛΑΝΕ ΑΥΤΑ.. ΚΟΛΑΝΕ ΣΤΟ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΚΟΥΝΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΠΑΥΟΝΤΑΙ Σ'ΑΥΤΗΝ....ΛΟΙΠΟΝ

1.ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.... ΑΚΟΥΣΤΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ... ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ... ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!!!
2. Η ΠΕΙΡΑΪΚΗ.... ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ... ΠΑΛΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΑΝ ΠΟΛΥ..
3-4. ΤΙΤΑΝΕΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΤΙΤΑΝΕΣ... (ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ;; ΔΕΝ ΚΟΡΟΪΔΕΥΩ... ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ...) ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ;;; ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ
5.CRYPTEIA... ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ ACADEMY... ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΑ, ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΟΥΝΤΑΙ!! ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΕΤΣΙ!!!
6.5ηΛΕΓΕΩΝΑ-S.B.C.-SODOMA... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ...
7. ΝΕΜΕΣΙΣ.. ΟΥΤΕ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ...
(ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΕΝΝΟΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΙΠΟΤΑ..)

ΕΛΠΙΖΩΝΑ ΜΗ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.. ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΟΠΟ.... ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ... :)
1.οι απαραδεκτοι δεν υπαρχουν πια
2.Η πειραικη τωρα πια ειναι πρωτη
3.ΟΙ τιτανες-μακεδονες διαλυθηκαν,οι μακεδονες τιτανες ηταν ακαδημια τους και τωρα μετονομαστηκαν σε ΟΙ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟΙ
6.Δεν υπαρχουν πια εδω και 6 μηνες
7.Ουτε αυτοι υπαρχουν εδω και 5 η 4 μηνες
:h:cool:h:cool:h:cool:h:cool
 

DeletedUser

Guest
Εγω υποστηριζω την S.B.C η οποια ηταν μια καλη συμμαχια με δυνατουσ παικτεσ,οι περισσοτεροι του beta περασαν απο αυτη και καποτε ητα πολυ δυνατη και παρα πολυ οργανωμενη.Τωρα βεβαια ειναι μικρη και εχει μονο λιγοθσ και δινατους παικτες.Η πειραικη ομωσς κατα τη γνωμη μου παροτι ειναι αυταρχικοι προσ τουσ αλλους και γενικα μπορει να μην τουσ συμπαθω ομως ειναι με διαφορα οι καλυτεροι αυτη τη στιγμη.
 
Κορυφή