Οι καλύτερες συμμαχίες του Beta κόσμου

  • Δημιουργός θέματος Teo-Turtle
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3506

Guest
AN THES NA DEIS PIOS EYTHINETE GIA OLA ...DES POS EXOYN ONOMASI AYTOI POY HTANE STIN GIAFKA SAS TIS POLIS TOYS ..OTAN VALANE TIS OYRA STA PODIA KAI EGINAN GRI
:h:cool

ADE GIA TORA KAI POLA SOFTEX XARTOMANTILA GIA TA DAKRIA SAS

[slo]
Προειδοποίηση για Greeklish !
Τα Greeklish απαγορεύονται στο κεντρικό φόρουμ. Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες.
~> SLonE <~​
[/slo]

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΑΡΕΜΒΕΝΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ(ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΕ)ΕΦΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΕΤΣΙ?ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΙΛΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ...:mad:
 

DeletedUser

Guest
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΑΡΕΜΒΕΝΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ(ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΕ)ΕΦΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΕΤΣΙ?ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΙΛΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ...:mad:
ΝΑΙ ΗΡΘΕ ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕΛΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΟΣΟΥΝ ΠΙΞΙΔΑ ΑΛΛΑ........ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΠΑΛΕΥΕΙ ΑΓΙΕΡΟΧΟΣ (ΑΥΤΟ ΔΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ "ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ") ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΛΑΙΓΕΤΕ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ.......ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΙΛΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΚΛΥΡΑ ΡΟΛΑ ΧΑΤΡΙΑ ΥΓΕΙΑΣ!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
σιγα την πειραικη.οι τιτανες καλυτεροι ηταν!
 

DeletedUser

Guest
Τι σιγά;Εγώ δεν είχα πρόβλημα με ΤΙΤΑΝΕΣ αλλά να μην το παρατραβάμε κιόλας!Μην ξεχνάμε ότι χάνανε 5-5 τις πόλεις κάθε μέρα
 

DeletedUser3506

Guest
ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΑΝ ΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΕΦΕΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΙΑΝΕΣ ΟΛΟΙ ΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΡΑΓΑΤΕ???ΟΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΛΕΓΑΤΕ ΡΟΥΦΙΑΝΟ???(ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ Η ΤΙΤΑΝΕΣ ΚΑΙ Η ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΕΜΟΟΧΙ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ)ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΕΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΙ ΕΓΩ...
 

DeletedUser

Guest
εγω εχω περασει και απο τις δυο και με βαση αυτα που ειδα οι τιτανες ειναι κλασης καλυτεροι!this is grepolis
 

DeletedUser

Guest
το να λεμε εγω ειμαι καλυτερος εσυ εισαι καλυτερος δεν παει πουθενα.....ο καθενας εχει τα δικα του στανταρ και κρινει για το ποιος ειναι καλυτερος!!!
οσο γι αυτο που ειπες φιλτατε συμπακτη σχετικα με τους ρουφιανους που κολαει???
και οσο για το ποιος ηθελε και ποιος δεν ηθελε τον πολεμο.....ας σταματησει ποια αυτη η "καραμελα" εμεις δεν το θελαμε εσεις τον θελατε και λοιπα..... γιατι πολυ απλα μπορω να σε φερω και εγω παραδειγματα.....για διαφορες συμφωνιες ....μονο που δεν ειναι της παρουσης ουτε το θεμα καταλυλο γι αυτο!!!!
 

DeletedUser3506

Guest
ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ???ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΘΕΩΡΙΣΑΜΕ ΡΟΥΦΙΑΝΟ...
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΚΟΛΑΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΕΩΡΙΣΑΤΕ ΡΟΥΦΙΑΝΟ? ΣΤΗΝ ΟΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ?
 

DeletedUser

Guest
Επειδή τα stats είναι παλιά θα τα ανανεώνω κάθε λίγο μαζί με κάποια γεγονότα:

Πρώτη 5άδα:
1 ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ 6320639
2 CRYPTEIA 42858763
3 Ιερά Συμμαχία Μακεδόνων 27269097
4 COSA MOSTRA 21826425
5 ΑΓΕΛΗ 16671428


Γεγενότα (από 17/4/2011 έως 25/4/2011):

Διάλυση ΤΙΤΑΝΩΝ-ΜΑΚΕΔΩΝΩΝ και ακαδημίας
ΒΑΝ σε έμπειρους παίκτες της ΠΕΙΡΑΙΚΗΣ και των ΤΙΤΑΝΩΝ
Ίδρυση των ΟΙ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟΙ
Ίδρυση των Cosa Mostra
Έξοδος lunat από ΠΕΙΡΑΙΚΗ-είσοδος σε ΑΓΕΛΗ
 

DeletedUser3506

Guest
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΚΟΛΑΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΕΩΡΙΣΑΤΕ ΡΟΥΦΙΑΝΟ? ΣΤΗΝ ΟΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ?

ΣΤΟ ΟΤΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΞΕΡΩ ΝΑ ΛΕΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΥΡΟΝΕΥΤΕΙ...
 

DeletedUser

Guest
Εννοείται πως ήταν αυτό!Είχε προσφέρει πολλά στην ΠΕΙΡΑΙΚΗ και μην ξεχνάς την κατάταξη ;)
 

DeletedUser4389

Guest
εγω εχω περασει και απο τις δυο και με βαση αυτα που ειδα οι τιτανες ειναι κλασης καλυτεροι!this is grepolis
αχαχχαχα,θα σου ελεγα τι ειναι αλλα εχε χαρη που θα φαω μπαν.Για ριξε μια ματια στα γρεποστατς απο τον φλεβαρη χασατε απο πειραικη 108 πολεις και πηρατε μολις 57.Δεν ειμαι πλεον στην πειραικη αλλα εχω βαρεθει να πεταγονται και να λενε μπαρουφες.
 

DeletedUser

Guest
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΑΡΕΜΒΕΝΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ(ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΕ)ΕΦΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΕΤΣΙ?ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΙΛΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ...:mad:

φίλε μου οι δυο συμμαχίες έγιναν υπερσυμμαχία
 

DeletedUser3607

Guest
αχαχαχαχαχα,,καλη πρωταπριλια φιλε μου
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΠΟΙΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΧΤΙΣΤΗ.:h:p
 

DeletedUser3607

Guest
ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ, ΒΛΕΠΩ ΜΙΛΑΤΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΛΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΓΤ ΤΑ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΑ ΑΤΟΜΑ.ΜΑΘΕΤΕ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.



[cho]+10 πόντοι για Παράβαση των Κανόνων του Φόρουμ
Το κυνήγι απαντήσεων απαγορεύεται. Παρακαλώ χρησιμοποιείστε το κουμπί "Επεξεργασία" αν θέλετε να προσθέσετε κάτι.

CholericFade[/cho]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4389

Guest
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΠΟΙΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΧΤΙΣΤΗ.:h:p

OK μαχιτη εγω δεν ειμαι καμμενος σαν εσενα να καθομαι πανω αο τον υπολογιστη μεχρι τα μεσανυχτα,αν δεις απο τους ποντους μαχης χτιστης δεν ειμαι οποτε τσαο και τα χαρτομαντιλα κερασμενα απο μενα <<ΤΙΤΑΝΑ>> χαχαχαχαχαχα
 
Κορυφή