ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

DarkAngel

Ξιφομάχος
https://discord.gg/B5VRKEwf

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΛΑΤΕ ΕΔΩ,ΕΓΩ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ
Αν σου πάρουμε το chain, έλα να το ζητήσεις (woh)
Και σου υπόσχομαι, θα γίνεις διάσημος στις ειδήσεις (του-του)
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Εννοείται, τι είμαστε τίποτα χθεσινοί.

Να μιλάς για τον εαυτό σου! :p
Με συγχωρείτε μεγαλειότατε.

https://discord.gg/B5VRKEwf

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΛΑΤΕ ΕΔΩ,ΕΓΩ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ
Αν σου πάρουμε το chain, έλα να το ζητήσεις (woh)
Και σου υπόσχομαι, θα γίνεις διάσημος στις ειδήσεις (του-του)
Τι χωρίς καφέ; Ένα απεριτιφ; ααα δε μπορώ
 

DeletedUser18163

Guest
33923442ed
 

Zaitsev

Community Manager
Η ομάδα του Grepolis
Φήμες λένε ότι η ταχύτητα του επόμενου κόσμου θα είναι ίση με την μέγιστη ταχύτητα του Κρητικού χοχλιού όταν προσπαθεί να φύγει από το τηγάνι που κοχλάζει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18261

Guest
Εννοείται, τι είμαστε τίποτα χθεσινοί.


Με συγχωρείτε μεγαλειότατε.


Τι χωρίς καφέ; Ένα απεριτιφ; ααα δε μπορώ


ΚΕΡΝΑΜΕ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ!!!


ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΣΑς Ή ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑΣ ΤΟΥ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΟΥ ΤΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Εμ δε μπορούμε να κάνουμε κι αλλιώς.

ΚΕΡΝΑΜΕ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ!!!


ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΣΑς Ή ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑΣ ΤΟΥ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΟΥ ΤΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ
πωωω τώρα χτύπησες το ευαίσθητο σημείον μου, κι αυτό είναι μείον μου όπως λέει και αυτός ο μεγάλος τραγουδιστής.

Μόλις πληροφορήθηκα ότι κάποιος έχει μπει στο discord με αυτό το nickname και την τρέχουσα φωτογραφία. Εν τω μεταξύ, δεν έχω καν λογαριασμό στο discord.
 

DeletedUser18261

Guest
Εμ δε μπορούμε να κάνουμε κι αλλιώς.


πωωω τώρα χτύπησες το ευαίσθητο σημείον μου, κι αυτό είναι μείον μου όπως λέει και αυτός ο μεγάλος τραγουδιστής.

Μόλις πληροφορήθηκα ότι κάποιος έχει μπει στο discord με αυτό το nickname και την τρέχουσα φωτογραφία. Εν τω μεταξύ, δεν έχω καν λογαριασμό στο discord.


ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΚΑΙΠ. ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΛΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΟΜΕΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ !!!

ΤΟ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΛΕΠΑ, ΑΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΛΗΣΗ
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΚΑΙΠ. ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΛΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΟΜΕΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ !!!

ΤΟ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΛΕΠΑ, ΑΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΛΗΣΗ
Ναι ακόμη με Nokia 3310 κυκλοφορούμε και συνδεόμαστε με WAP. Καθώς επίσης έχουμε κι ένα walkman με κασέτα για να ακούμε μουσική.
 
Κορυφή