ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18028

Guest
Ρε μπαγάσες όταν ήμουν διαχείριση δεν μιλούσε κάνεις σας εδώ και τώρα βγαίνετε και τρολλαρετε... Άλλαξαν πολύ οι εποχές τελικά... :p:p
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
Εσύ τώρα βαλτός είσαι;;;; Τόση ώρα κρατιέμαι...
SMS 13033
Επιλογή 6


Τα λέμε σε ένα τέταρτο.
Για στείλε και καμιά φωτογραφία.
Είμαι περίεργος αν σε ελέγξουν στο δρόμο της επιστροφής τι θα πεις.
- Ε να κυρ Αστυνόμε βγήκα για τρέξιμο αλλά να μου μύρισε και μπήκα να πάρω
 
Τελευταία επεξεργασία:

Zaitsev

Community Manager
Η ομάδα του Grepolis
Για στείλε και καμιά φωτογραφία.
Είμαι περίεργος αν σε ελέγξουν στο δρόμο της επιστροφής τι θα πεις.
- Ε να κυρ Αστυνόμε βγήκα για τρέξιμο αλλά να μου μύρισε και μπήκα να πάρω


Ακόμα αχνίζει.
Με το συμπάθειο αλλά είναι είδος πρώτης ανάγκης.

Παρακαλώ οι θερμίδες να μεταφερθούν στον @DE BA BAMIAS
 

Συνημμένα

  • εικόνα_Viber_2020-11-07_20-30-59.jpg
    εικόνα_Viber_2020-11-07_20-30-59.jpg
    124,4 KB · Προβολές: 9

DeletedUser18261

Guest
Ακόμα αχνίζει.
Με το συμπάθειο αλλά είναι είδος πρώτης ανάγκης.

Παρακαλώ οι θερμίδες να μεταφερθούν στον @DE BA BAMIAS

Δεν εισαι δικαιος, εχω βγαλει προγραμμα τι θα τρωω μεχρι να τελειωσει η καραντινα. Αμα ειναι να παρω και τα δικα σου τη βαψαμε!! Σκεψου οτι το προγραμμα μου ειναι σα τις ΜΕΘ, λιγο να ξεφυγει, θα μεινουμε νηστικοι ή θα κλειστω σε καμια τουαλετα!!
 

Zaitsev

Community Manager
Η ομάδα του Grepolis
Δεν εισαι δικαιος, εχω βγαλει προγραμμα τι θα τρωω μεχρι να τελειωσει η καραντινα. Αμα ειναι να παρω και τα δικα σου τη βαψαμε!! Σκεψου οτι το προγραμμα μου ειναι σα τις ΜΕΘ, λιγο να ξεφυγει, θα μεινουμε νηστικοι ή θα κλειστω σε καμια τουαλετα!!

Να κάνω βίντεο unboxing;;;;
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis

DeletedUser18261

Guest
Να κάνω βίντεο unboxing;;;;

Τετοια ειναι η ελληνικη διαχειριση προσπαθει σε αυτη τη δυσκολη περιοδο να σκανδαλισει το κοσμο της....Για αυτο και εγω για να παω κοντρα στο κατεστημενο, θα απαντησω δυναμικα με ενα κιλο Μιλφειγ !!!
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Τετοια ειναι η ελληνικη διαχειριση προσπαθει σε αυτη τη δυσκολη περιοδο να σκανδαλισει το κοσμο της....Για αυτο και εγω για να παω κοντρα στο κατεστημενο, θα απαντησω δυναμικα με ενα κιλο Μιλφειγ !!!
Κι άλλο χτύπημα κάτω απ' τη μέση. Θα μετράω τα φύλλα ένα ένα μέχρι τα 1000.
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
Εγώ θα αρκεστώ σε ένα ταπεινό σπιτικό κέικ μήλου που ετοιμάζεται.
@Zaitsev ένα κομμάτι δεν μπορούσες να στείλεις;
 

Sakontios

Οπλίτης
ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΥΡΙΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΑ ΠΡΙΒΕ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ, ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ Η ΜΑΖΑ.
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΥΡΙΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΑ ΠΡΙΒΕ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ, ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ Η ΜΑΖΑ.
Γιατί τι άλλο πήραμε; Στα πριβέ μας λέμε άλλα πράγματα, να πως θα ευννοοήσουμε άλλους παίκτες κτλ κτλ, ξέρετε εσείς.
 

DeletedUser18261

Guest
Γιατί τι άλλο πήραμε; Στα πριβέ μας λέμε άλλα πράγματα, να πως θα ευννοοήσουμε άλλους παίκτες κτλ κτλ, ξέρετε εσείς.

Καλα κανετε στο πριβε πρεπει να συνεννοειστε για τοσο σημαντικα θεματα.... Εδω ειμαστε μονο για να συζηταμε καμια συνταγη του Παρλιαρου και τι επιτυχια ειχαμε κατα την εκτελεση της !!!
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Καλα κανετε στο πριβε πρεπει να συνεννοειστε για τοσο σημαντικα θεματα.... Εδω ειμαστε μονο για να συζηταμε καμια συνταγη του Παρλιαρου και τι επιτυχια ειχαμε κατα την εκτελεση της !!!
Προτιμώ Πετρετζίκη γιατί πιάνει πρώτα ορεκτικά, μετά τα κυρίως και τέλος τα γλυκά. Έχει όλη τη διαδικασία. Ο Παρλιάρος έχει μόνο γλυκά, λιγώνεσαι...
 

DeletedUser18261

Guest
Προτιμώ Πετρετζίκη γιατί πιάνει πρώτα ορεκτικά, μετά τα κυρίως και τέλος τα γλυκά. Έχει όλη τη διαδικασία. Ο Παρλιάρος έχει μόνο γλυκά, λιγώνεσαι...

Εδω κυριε διαχειριστα μου θα τα χαλασουμε..... Στο τομεα του γλυκου τα πηγαμε ολα κομπλε. Αλλα Πετρετζικη μακρια και αγαπημενοι. Μα ειναι δυνατον να βαζουμε κουνουπιδι στη πιτα. Τι το καναμε high lux restaurant ?? Θα το πληρωνουμε και κανα 5 ευρω και θα χορταινουμε γκουρμεδια !!!

QJ6XlOB.png
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Εδω κυριε διαχειριστα μου θα τα χαλασουμε..... Στο τομεα του γλυκου τα πηγαμε ολα κομπλε. Αλλα Πετρετζικη μακρια και αγαπημενοι. Μα ειναι δυνατον να βαζουμε κουνουπιδι στη πιτα. Τι το καναμε high lux restaurant ?? Θα το πληρωνουμε και κανα 5 ευρω και θα χορταινουμε γκουρμεδια !!!

QJ6XlOB.png
Δεν έχεις φάει γι αυτό το λες.
 

DeletedUser8130

Guest
Φήμες λένε ότι η ταχύτητα του επόμενου κόσμου θα είναι ίση με την μέγιστη ταχύτητα του Κρητικού χοχλιού όταν προσπαθεί να φύγει από το τηγάνι που κοχλάζει.
Να αυτά δεν μαρεσουν ....ξενερώσαμε ...
 
Κορυφή