ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8130

Guest
Κύριε Διαχειριστά!

Κανονίστε εν μεσω καραντίνας να μας βγαλετε κανα κοσμο 2αρι ή 3αρι να ξενερώσουμε ασκαρδαμυκτί ...ικανούς σας έχω.... βγάλτε κανα 4αρι ή 6αρι να γουσταρουμε να ανεβει και λίγο η πεσμένη δημοφιλία σας..... Ενημερώστε την Γερμανική ηγεσία σας....
 

DeletedUser8130

Guest
Μετά από σχεδόν 10 χρόνια στο "κουρμπέτι"... έχω ναι ! και δεν είναι κολακευτικά για εσάς την ΟΔ ......τώρα τελευταια κατι πατε να κάνετε οφείλω να ομολογήσω....αλλά έχετε δρόμο ακόμα
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Μετά από σχεδόν 10 χρόνια στο "κουρμπέτι"... έχω ναι ! και δεν είναι κολακευτικά για εσάς την ΟΔ ......τώρα τελευταια κατι πατε να κάνετε οφείλω να ομολογήσω....αλλά έχετε δρόμο ακόμα
Λυπάμαι που θα σας απογοητεύσω αλλά τα χαρακτηριστικά του κάθε κόσμου, αποφασίζονται απ' την InnoGames. Εμείς προτάσεις πάντα κάνουμε σύμφωνα με τις ιδέες των παικτών ωστόσο η τελική απόφαση είναι απ' την εταιρεία. Έπειτα, δεν υπάρχει κάποιο παιχνίδι όπου η ομάδα διαχείρισης να λαμβάνει κολακευτικά σχόλια ή οτιδήποτε άλλο διότι πάντοτε στα μάτια σας, σε κάθε κόσμο που ανοίγει είμαστε πάντα με τους αντιπάλους σας, και οι αντιπάλοι σας πάλι θεωρούν ότι ευννοούμε την άλλη πλευρά κ.ο.κ. ανεξάρτητα όταν δε γνωρίζουμε ποιες είναι όλες αυτές οι συμμαχίες που παίζουν σε κάθε κόσμο.

Δεν ξέρω για σένα αλλά εγώ νιώθω ιδιαίτερα δημοφιλής!
Αλοίμονο
 
  • Like
Αντιδράσεις: TiMazZ

pantzos29

Τοξότης
Λυπάμαι που θα σας απογοητεύσω αλλά τα χαρακτηριστικά του κάθε κόσμου, αποφασίζονται απ' την InnoGames. Εμείς προτάσεις πάντα κάνουμε σύμφωνα με τις ιδέες των παικτών ωστόσο η τελική απόφαση είναι απ' την εταιρεία. Έπειτα, δεν υπάρχει κάποιο παιχνίδι όπου η ομάδα διαχείρισης να λαμβάνει κολακευτικά σχόλια ή οτιδήποτε άλλο διότι πάντοτε στα μάτια σας, σε κάθε κόσμο που ανοίγει είμαστε πάντα με τους αντιπάλους σας, και οι αντιπάλοι σας πάλι θεωρούν ότι ευννοούμε την άλλη πλευρά κ.ο.κ. ανεξάρτητα όταν δε γνωρίζουμε ποιες είναι όλες αυτές οι συμμαχίες που παίζουν σε κάθε κόσμο.
εγω δεν εχω κανενα θεμα μαζι σας παντως. ισα ισα αν δεν ευνοουσατε και τα χλωμα προσωπα μπορει και να ειχαμε καλυτερες σχεσεις.
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Ποιοι είναι αυτοί πάλι; Ποιος είναι ο κόσμος που ευννοούμε; Για να ξέρουμε που βαδίζουμε, όχι τίποτα άλλο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TiMazZ

DeletedUser18665

Guest
dd28d13d09
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Chill με συγχωρείτε, την επόμενη φορά θα είμαι πιο προσεκτικός καθώς ενδέχεται να τιμωρηθώ.... πάλι με συγχωρείτε, με έπιασε ο διαχειριστικός ειρμός. Οπότε αυτούς ευννοούμε; και σε ποιο κόσμο παίζουν ετούτοι;
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Κορυφή