Ιδανική επιθετική πόλη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2397
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΝΑΙ ΡΕ ΚΑΝΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕ ΚΑΜΙΑ 10 ΑΡΙΑ ΝΑ ΧΕΙΣ.:p
 

DeletedUser

Guest
οχ συγνωμη για τα greeklish ξεχαστηκα επιδει μιλαο και στο grepolis στο φορουμ τησ σημαχιασ μου και ξεχασα να αλαξω γλοσσα
 

DeletedUser

Guest
καποις νευριασε:mad::mad::mad::mad: MOSID μην τα περνεις πλακα κανω
 

8EAGENHS

Forum Leader
Μείνετε εντός θέματος γιατί ΔΕΝ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ να δίνω προειδοποιήσεις, αντίθετα με κουράζει.
Ευχαριστώ.
 

DeletedUser

Guest
ρε 8eagebh σορρυ ξεχαστηκα με τα greeklish ζιτησα σορυ εισαι ο μονος τοσο αυστηρος ελεοσ new member ειμαι λιγοι επικια δηξε γαμοτο:mad:
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδία μια βοήθεια για τους καταπέλτες ζήτησα!
Και τη συζήτησι την πήγατε αλλού ντα άλλου!

Άκρη πάντως για το τη πρέπει και τι όχι δεν έβγαλα………………..
 

DeletedUser

Guest
ΦΤΙΑΞΕ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΣΥ!!ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΔΙΠΛΟ! ΔΕΝ ΦΤΙΑΩ ΕΓΩ!
 

DeletedUser

Guest
...ιδιαιτέρως χρήσιμοι μου έχουν αποδειχτεί προσωπικά . Το ξόρκι του Ποσειδώνα τις περισσότερες φορές τα 25αρια τείχη τα ρίχνει ένα μόνο επίπεδο , δε μπορείς να το χρησιμοποιήσεις ξανά για τις επόμενες δυο ώρες ακόμα κι αν υποθετικά έχεις την εύνοια -γιατί είναι και δαπανηρό σε βαθμούς εύνοιας -.Αν βέβαια ο αντίπαλος σου είναι on και βάλει το ξόρκι της προστασίας πόλης από Αθηνά , δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις σεισμό και να θέλεις !
Οι καταπέλτες κάνουν πολύ δουλειά στα τείχη αν σταλούν με τις εκκαθαριστικές πρίν την τελική επίθεση με το αποικιακό , γιατί αλλιώς πραγματικά θα μηδενίσουν το τείχος και θα είσαι κι ευάλωτος από επιθέσεις από ξηρά κατά τη διάρκεια της κατάκτησης.
 

DeletedUser

Guest
παιδια η επιθετικη θελει παραπανω απο 100 ιππεις.200
 

DeletedUser

Guest
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΙΔΑΝΙΚΕΣ ΦΟΡΜΟΥΛΕΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗΣ ΠΟΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ...550 ΣΦΕΝΤΟΝΕΣ 410 ΟΠΛΙΤΕΣ ΚΑΙ 150 ΙΠΠΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ 60 ΜΕΤΦΑΟΡΙΚΑ ΜΕ ΚΟΥΚΕΤΕΣ ΚΑΙ ΑΡΚΤΕΟΥΣ ΦΑΡΟΥΣ...'Η 210 ΙΠΠΕΙΣ 300 ΟΠΛΙΤΕΣ 500 ΣΦΕΤΝΟΝΕΣ ΜΕ 60 ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΚΟΥΚΕΤΕΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΦΑΡΟΥΣ..ΧΩΡΙΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΑ!
 

DeletedUser

Guest
1 μονο τελιο επιθετικο χοργιο ιπαρχι ... Ολα τα ιπολιπα ινε βουρτσεσ...
1 χοργιο φουλ μαντιχορεσ κ Αρχιερια :p
Τι οπλιτεσ, ιπισ κ @@... Φουλ μαντιχορεσ κ πετιχε ΔΕΝ ετιχε!!

χαχαχα... :d
 

DeletedUser

Guest
ελεος μεγαλη ξεφτηλα

Kalispera se olous! poli kali i doulia sas......
Gia katapeltes den exo akousi -diabasi- kati! aftoi os epithetiki monada ti lene???
aksizoun ta ''lefta'' tous?

Την επόμενη φορά φρόντισε να αποφύγεις τη γραφή με greeklish στο φόρουμ. Σαν πρώτη φορά δεν λαμβάνεις πόντους ποινής. Με την ευκαιρία διάβασε και όλους τους κανόνες για τη λειτουργία του φόρουμ, κάνει καλό.
8EAGENHS


σε εμενα 8eagenhs την πρωτη φορα εδω μου βαρεσες ποινη.

10 πόντοι ποινής για spam
8EAGENHS
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ανακαλυπση

εγω πια για να καθαρισω την πολη ενος αντιπαλου μετα απο τους φαρους στελνο 50 καταπελτες και 50 μαντιχωρες.δεν ξερεις ποσα στρατευαμτα εχο δειαλισει με αυτα!!
 

DeletedUser

Guest
grafo me greekglish

xaoxoaxoaoxoxoaxoaoxoao 8eagenh eisai megalos.........................
kita garfo em greeklish ti 8a mou kanis 8a mou dosis kitrini karta.
an einai dinaton pio spastiko foroum admin den iparxi to mono pou 3eris na kanis einai na kataxrazese ta dikeomata sou anti na dinis pines eki pou rppei den tis dinis se emena palio.........me gemises pines ante mono na kataxrazese tin dinami sou se ena game 3eris kai to mono pou aknis einai na mirazis pines se emna epidi den em sibathis.kripsou piso apo to pc kai tis pinespalio/.........
Ακόμη ένας μήνας "άδεια" και μπορεί να μην υπάρξει τρίτος.
8EAGENHS
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
1 μονο τελιο επιθετικο χοργιο ιπαρχι ... Ολα τα ιπολιπα ινε βουρτσεσ...
1 χοργιο φουλ μαντιχορεσ κ Αρχιερια :p
Τι οπλιτεσ, ιπισ κ @@... Φουλ μαντιχορεσ κ πετιχε ΔΕΝ ετιχε!!

χαχαχα... :d

μεχρι να τα βγαλει ολα αυτα..... θα σου παρει ενα μηνα τουλαχιστον
εξαλλιυ η καλυτερη επιθετικη για εμενα
900-1000 σφεντονες και 200 ιππεις
με τειχος 25, πυργο, καταστρεφουν 138/500 ξιφη, 138/500 οπλιτες, 138/500 τοξα, 25/125 αρματα. Και θες μονο 2 μερες να τα φτιαξεις

*ΧΧ/ΧΧ συμβολιζει τον αριθμο που σκοτωνει απο αυτα που υπαρχουν στην πολη
 

DeletedUser

Guest
με τειχος 25, πυργο,
ο πυργος δεν χρειαζεται πολυ...σε μια επιθεση που θα σου κανουνε θα φας 20-30 στρατιωτες παραπανω...δεν αξιζει....καλυτερα να το αφησεις κενο και να εχεις 60 περισσοτερο πλυθησμο για στρατο ;) ή μπορεις να φτιαξεις αγαλμα για να κανεις ποιο ευκολα μαντιχωρες
 

DeletedUser

Guest
Κατι που πολλοι δεν γνωρίζουν είναι οτι ο πυργος βοηθάει στην αμυνα και των πλοίων γιαυτο μην τον υποτιμάτε!

Οι επιθετικες πόλεις αλλάζουν ανάλογα με τις συνολικές πόλεις που έχει ο καθένας.
ενας ενδεικτικός συνδυασμός είναι 300 σφεντόνες, 300 οπλίτες, 300 άλογα 57 αργα μεταφορικα και 50 φάροι (ναι χωράνε σε μια πόλη, δεν θέλω σχόλια)
επίσης σε πόλεις που υπάρχουν καταπέλτες επειδή η επίθεση του καταπέλτη πάει τελευταία για να βρει την πόλη άδεια και να κάνει ζημιά (συνήθως) 1500 σφεντονες με 15 καταπέλτες τα αντίστοιχα μεταφορικα και 45-50 φάρους νομίζω είναι καλα. αυτο γιατι οι σφεντονες βγαίνουν πιο γρηγορα.
 

DeletedUser

Guest
Κατι που πολλοι δεν γνωρίζουν είναι οτι ο πυργος βοηθάει στην αμυνα και των πλοίων γιαυτο μην τον υποτιμάτε!
αν ομως ερθουν με διασπαση και σου πανε το τειχος κατω απο 20 δεν υπαρχει το μπονους 10% του πυργου νομιζω :p...οποτε ειναι αχρηστος
 
Κορυφή