Ιδανική επιθετική πόλη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2397
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μια ενδειξη....oλα ειναι με τειχος 25 και πυργο και τιποτα αλλο, τυχη και ηθικο στο 0
δεν ειναι επεξεργασμενες, περικομενες ειναι για να πιανουν λιγοτερο χωρο
τωρα φαινεται ποια ειναι η καλυτερη επιθετικη( εκτος μαντιχωρων) ολες ειναι με πλυθησμο 1600(εκτος μαντιχωρων)
maxh1.jpg


maxh12.jpg


maxh123.jpg


maxh1234.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12392

Guest
Eμένα πάλι η χαρά μου είναι να πάω να πάρω πόλη με 25 τείχος και πυργο σε πολιορκία...
Σκάνε 2 μαντιχωχώρια και κουμπώνει το αποικιακό με τις υποστηρίξεις....
Άντε να το σπάσεις.
Ηθικό δίδαμα;Καλοί οι καταπέλτες για να ρίχνεις το τείχος αλλά λάθος το να ρίχνεις το τείχος...
Ούγκ!
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά έχει κανείς άποψη σχετικά με τη δύναμη των ερινύων και αν αξίζει να τις βγάλει κανείς;
 

DeletedUser12392

Guest
...

[8ea]Λόγω του πληθυσμού που απαιτείται για την στρατολόγησή τους θεωρούνται "απέθαντες". Εγώ φτιάχνω σωρηδόν. [/8ea]
Kαι άμα σου σπάσουν να δω πόσο θα κάνεις να τις αναπληρώσεις!
Θα τις κλαίς και θα είσαι και χωρίς μονάδες έρμαιο των διαθέσεων του κάθε γείτονα που θελει να έρθει για φαρμινγκ
Επικίνδυνα σπορ αυτα Θεαγένη!!!!
 

8EAGENHS

Forum Leader
Βέβαια εσείς ξέρετε περισσότερα, αλλά δικαιούμαι να πω κι εγώ τη γνώμη μου και δεν νομίζω να είναι τόσο εσφαλμένη όταν ποτέ δεν αναφέρθηκα σε μία πόλη μόνον με Ερινύες.
 

DeletedUser12392

Guest
Φίλε Θεαγένη

Βέβαια εσείς ξέρετε περισσότερα, αλλά δικαιούμαι να πω κι εγώ τη γνώμη μου και δεν νομίζω να είναι τόσο εσφαλμένη όταν ποτέ δεν αναφέρθηκα σε μία πόλη μόνον με Ερινύες.

Φίλε Θεαγένη μάλλον το κατάλαβα λάθος.
Θα ήθελες να παραθέσεις κατα την γνώμη σου την ιδανική πόλη με Ερινύες για να κάνω μία έρευνα σχετικά;
Η εμπειρία σου είναι υπερπολύτιμη και θα χαρώ να δώ απάντηση.
Φιλικά Δημήτρης.
 
Κορυφή