ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ

  • Δημιουργός θέματος sofoklis7
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2573

Guest
puppie περιμενες να παω για υπνο ,αλλα την πατησες εδω ειμαι :)
δεν στο εμαθε καλα το κολπο ο σκυλος.θα γραφεις μετα της 05:00

δεν ξερω που ειναι αυτο το "διαολου την μανα" γιατι δεν βαρεσες εμας.
παντως αν θες να τα βαλεις με τον διαολο επεσες μεσα.εγω ειμαι και θα με βλεπετε στον υπνο σας καθε μερα.

αρχηγος της ακαδημιας των κρητικων ημουν και δεν νιωθω ντροπη για αυτο.δεν ξερω γιατι το λετε ξανα και ξανα αλλα αφου τραβατε τοσο ζορι με τα κρι κρι γιατι οσες φορες σας κανω πασα γιαυτους κανετε τα παπακια ? (σκυλακια ή παπακια ειστε ρε παιδια ?)
μπορει να ειναι πεθαμενοι οπως τους λετε αλλα σας παει 3 και μια .τον φοβο τους θα εχετε ;)

τωρα για τον φιλο τον gstam δεν ξερω τιποτα για τα ποδαρακια του.για να τον λες ολο και καμια τζουρα θα εχεις παρει !
η αληθεια ειναι οτι τον γλυφο γιατι την τελευταια φορα οι μπυρες ηταν 3 φορες πανω απο τον λογαριασμο με τα κρεατικα.ασε να τον εχω απο κοντα για να βαζει το χρημα αυτος (εχεις πιει καμια μπυρα ποτε με δικους σου φιλαρακι ή ο βασιλιας το απαγορευει ? )

τα καροτα και τα αγγουρακια που λες εγω δεν τα ξερω.γενικα με τα μακρουλα δεν εχω παρε δωσε.εσυ μπορει να εισαι εξπερ σε αυτα (γουστα ειναι αυτα)

για τον φιλο μου τον θεαγενη δεν ξερω τι λες.αν μπορεις θα θελα το ποστ για να καταλαβω.πρεπει να τα εχω καλα μαζι του και δεν το εχω καταλαβει ? ετσι κανεις εσυ ? λαθος πορτα φιλαρακι.δεν θελω να τα εχω καλα με κανεναν.οτι βλεπω θα το λεω και ας σας χαλαω την πιατσα.τα κονε με αντμιν δεν ειναι και το καλυτερο μου (ρωτα την μελωδια να σου πει, ποσο πολυ με αγαπαει !)

δεν υπαρχει ρε φιλαρακι καμια ιστορια απο παλια που να με χαλαει.στην φαπα σας ειχαμε και το ιδιο θα κανουμε και τωρα (ποσα πηγασακια χασατε στις αμυνες που στειλατε στον αντλεπτ ? 1400 σας εφαγα.ποσα ηταν τα δικα σας ?)
α και μην το ξεχασω πες στα μπουμπουκια σου οτι την πολη την εχω παρει.εχω τις αμυνες σας μεσα απο εχθες .δεν τις θελετε ?
8446254655c04cbda927963.png

χαχαχαχαχαχχαχα
αυτες με τα 4 καραβακια ελεγα να τις βαλω στο φορουμ αλλα θα λετε παλι οτι σνομπαρω παιχτες σας.

κλεινω φιλε στρατο με το ζορι που τραβας σχετικα με το ονομα μας.
εχω κατι στο μυαλο μου αλλα θα φαμε ολοι μπαν.βλεπεις αν γραψω την αληθεια δεν θα αρεσει σε πολλους.
αλλα επειδη ειμαι καλο παιδι σου δινω τον λογο μου οτι αν βαλετε στην δικια σας το "ελευσις ελληνων οικοδομων" θα βαλω στην δικια μου αυτο που θες.

καλο βραδυ puppie

Υ.Γ δεν βαζω Υ.Γ γιατι με τσατισες παλιοπαιδο :)
φιλακια μωρο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ε.Υ. φιλε σοφοκλη οσο και να επεξεργαστεις το ποσταρισμα σου,το εχω παρει με παραθεση και οι σαχλαμαρες που εγραψες στο αρχικο σου ποστ φαινοντε εδω ,ενω αμα κοιταξει καποιος πιο πανω το ποστ σου θα καταλαβει οτι κατι εσβησες,κατι θελεις ν`αποφυγεις,κουτο ε κουτο,κατι τετοια τα επισημαινουμε χεχεχε
και για σιγουρεψω την επιτυχια μου το ξαναποσταρω με φωτο το ηδη επεξεργασμενο για να δω τωρα τι θ`αλλαξεις μεγα επιθετικε...(μαθημα πρωτο - πρωτα χτυπαμε το ηθικο του αντιπαλου.... )
lD2JFQA.png


υγεια δυναμη και καλες μαχες σε ολους

ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΑΣΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ ΠΑΙΚΤΗ. ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΙ ΡΕ ΚΟΥΤΟ ΑΓΟΡΙ? ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ? ΝΑ ΤΡΑΒΑΣ ΦΩΤΟ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΑΛΑΞΕΙ ???? Ε ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΧΤΙΣΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΡΙΞΕΣ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΜΕΛΩΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΡΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΥΓ: ΡΕ ΜΙΚΕ ΠΩΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΩΣ ΕΔΩ ΤΑ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ??????? ΣΛΟΥΡΡΠΠ ΣΛΟΥΥΡΠ ΜΕ ΟΛΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ. ΡΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ. ΑΛΩΣΤΕ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΙΣ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
 

DeletedUser3333

Guest
Μπα ο μεγας σοφοκλης απολογειτε κιολας χαχαχαχα,Μπα με περασες για αλλο παιχτη?και να μου λεγες πως δεν ξερεις που πανε τα 4 τα 3 και τα 2 παλι θα σε πιστευα,αλλα οσο ζω μαθαινω θα μου πεις εξου και η αντιδραση σου ,κατευθειαν μπηκες και επεξεργαστηκες το μηνυμα σου,τι να κανουμε καποιοι πρατουν οσο τους κοβει το μυαλο...συνεχισε να γραφεις αγορινα μου δεν θα σου ξαναπω τπτ γραψε και με εντονα γραμματα και με κεφαλαια και με οτι θες,παντως στο ΞΑΝΑΛΕΩ αμα σε ειχα κοντα μου τα βελακια σου θα ητανε κινηση απελπισιας (οπως το ποσταρισμα σου εδω)και η ομαδικη ονειρο ,αυτα για να θυμασαι και απο δω και περα να μην με μπερδευεις με αλλον παιχτη γκεγκε? παιχνιδι στρατηγικης παιζουμε εαν γνωριζεις τι εστι η λεξη στρατηγικη ,στρατηγικη ειναι ενα ταλεντο που καποιοι το κατεχουν και καποιοι οχι εσυ εισαι σε αυτους που δεν το κατεχουν και εφτασες εκει που εφτασες πολυ απλα γιατι δεν ειχες αξιους αντιπαλους διπλα σου ,εαν ξερεις φυσικα σε πια θαλασσα βρισκεσε ,υποψιν μιλαω για το grepolis ετσι?
απο δω και περα μονος σου τα γραφεις μονο σου θα τα διαβαζεις στο ειπα και πιο πριν τζαμπα λογια αχρηστος μου αποδειχτηκες

παω στον αγαπημενο μου τον φιλο
Μιχαλακη οντως δεν ξερεις που ειναι του διαολου η μανα αλλα χωρις να ξερεις εβγαλες γλωσσα και δεν ξερεις μεχρι που εφτασε θαρρω,τσ τσ τσ ευκολο θα μου πεις χεχεχε
Γιατι να βαρεσουμε εσας ,γιατι να βαρεσουμε καποιον που δεν εχει να προσφερει καποιοι κερδος το ξαναλεω ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ επανεξετασε καποια πραγματακια και θα καταλαβεις οτι το μονο οφελος μας προς εσας ειναι να συνεχισετε ν`ανεβαινετε γιατι στο τελος θα ξεμεινουμε απο κοκκινες πολεις ,του χρονου θα ξαναμπω να σας ελεγξω αμα φτασετε πιο βαθυα στους πυρινες μας θα παιξω μαζι σας θα φερω και τα playmobil μου
Μιχ ουτε εμενα με χαλαει καμμια ιστορια απο τα παλια και οταν μου μιλας για Ελληνων Ελευσις το μονο που με απασχολει ειναι η θαλασσες που επαιξα οι παιχτες που επαιξα παρεα και πυξιδιασαμε κατι αετους κατι μαπες κατι ελ κατι παγκρητιους (γι`αυτους τους παγκρητιους ελεγες ???)κατι τις απο την αρχη του σερβερ ,ουτε αρχηγος ειμαι ουτε καποιος σημαντικος παιχτης ειμαι απορω γιατι ασχολειστε μ`εναν ασημαντο που αν μυτη αλλο(στομα ματια)γνωριζει καλυτερα την χαρτογραφια απο εσας τσ τσ τσ

Δεν μου λες οταν θελετε να χτυπησετε ομαδικα μια πολη πως το κανετε ,βαζεις με bbcodes την πολη στο φορουμ σας και μετα ολοι μετρανε η μαλλον αστο δεν με νοιαζουν οι υπολοιποι γιατι καποιοι αετοι εχουν την εκτιμηση μου ,πως λες στο σοφοκλη θα χτυπησουμε την ταδε πολη πας απο το σπιτι του πινετε μπυρες και του δειχνεις στο pc του που ειναι ο στοχος σας χαχαχαχα
και γω σ`αγαπαω παλιοπαιδο ,και εχω πιει καμποσες μπυρες με συμμαχους μου αλλα εκτος σπιτιου βλεπεις καποιοι ειναι καλοι στην χαρτογραφια και δεν χρειαζοντε συστασεις ουτε ανοιγουν το στομα τους βλαστημωντας μονο και μονο για να κερδισουν τις εντυπωσεις

Υ.Γ.Γιατι γραφετε με εντονα γραμματα?
Υ.Γ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ,ΜΑΣ ΣΤΡΑΒΩΣΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΑΠΟΙΟΙ

υγεια δυναμη και καλες μαχες σε ολους
 

DeletedUser

Guest
ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ. ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΥΞΙΔΑ ΣΕ ΑΕΤΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΙΣΑΙ ΑΣΤΕΙΟΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΒΑΖΕΙΣ ... ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ. ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΟΥΜΠΑΔΑΚΟ. ΕΣΥ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΘΕΜΑ. ΤΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΥΛΛΑΔΑ........

ΥΓ:ΜΕ ΘΕΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ? ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΜΑΣ???? ΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΦΥΛΑΣ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ...........
 

DeletedUser3333

Guest
LGOIGtG.png

ποιος ειναι αυτος ποιος ειναι αυτος
δεν τον ξερω μα στεκετε σαν αετος
πεταει με χαρη ,γεματος καμαρι
και μια σφαλιαρα του κοβει την τυροπιτα

βρε κουτο μην κοιτας μοναχα τον χαρτη τριγυρω σου ελα και θα σου μαθω εγω σιγα σιγα
λοιπον πανω αριστερα και κατω απο το ονομα της πολης σου εχει τον χαρτη
κατω αριστερα απο αυτον τον χαρτη εχει εναν μεγενθυντικο φακο οταν τον πατας μεγαλωνει
εαν θελεις να μεγαλωσει και αλλο πατας ctrl- επειδη εισαι και πανεξυπνος το γραφω αναλυτικα κοντρολ και μειων η κοντρολ και συν
ετσι ωστε να ζουμαρεις τον χαρτη οσο γουσταρεις
δυστυχως τον γκαλουζη τοτε τον ειχαμε κοπανησει πολλα ατομα που πλεον μοναχα τα δικα μου στατιστηκα υπαρχουν γιατι πλεον αυτοι οι παιχτες δεν υπαρχουν επομενως δεν θυμαμαι ποσες πολεις του πηραμε γιατι ολα εγιναν πολυ γρηγορα...
παντως εσυ μπορεις να μιλας για τον κοσμο γαμμα και για τους αετους οταν οι παγκρητιοι σας εκπαιδευσαν και γινατε απο ακαδημια επιτελους συμμαχια εγω απεναντιας μπορω να μιλαω οπως και προανεφερα για τις θαλασσες που εζησα οταν εσυ εκανες επιθεσεις με τοξα


ΥΓ:ΜΕ ΘΕΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ? ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΜΑΣ???? ΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΦΥΛΑΣ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ...........
πω πω πω μου θυμιζεις μια πρωην αισχος
παντως για την ιστορια στο λεω για να το ξερεις πρωτον 4 θαλασσες εχω μετακινηθει σαν λογαριασμος
και οι 4 θαλασσες εχουν μια στρατηγικη σημασια για την συμμαχια μου το οποιο ειναι αδικο να στο εξηγησω μιας και η λεξη στρατηγικη εχει αντικατασταθει στο λεξικο σου απο την λεξη εγωισμος-εγω-gstam-aetoi και τα λοιπα
σου ειπα του χρονου που θα εχετε φτασει κοντα μου θα τα πουμε τωρα εισαι πολυ μακρυα

Υ.Γ.στην επομενη σου απαντηση κανε τα γραμματα πιο εντονα οπως ο μιχ μπας και ψαρωσω
 

DeletedUser

Guest
ΕΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ...

5a74bce0600941f5b803770.png

ΑΝ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ ΤΑ ΜΠΛΕ ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΤΩ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ. ΕΙΣΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ ΤΡΟΜΕΡΕ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ.

ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΩΔΙΟ ΜΙΚΡΟΠΩΛΗΤΗ ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ..... ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΜΑΣ ( ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΜΕ ΠΑΝΤΑ- ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΓΥΝΑΙΚΟΤΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΧΗΜΑ ΤΟΥ ΣΤΑΤΗΓΙΚΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΓΛΥΦΟΥΝ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.

ΥΓ: ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΑΥΤΟ? ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΡΩΤΑ ΜΕ. ΕΔΩ ΛΕΜΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ.......
 

DeletedUser3333

Guest
ΥΓ: ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΑΥΤΟ? ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΡΩΤΑ ΜΕ. ΕΔΩ ΛΕΜΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ.......[/I][/B]

παρολα αυτα μου λες οτι ειμαι 3 χρονια πισω χαχαχαχαχαχαχα
για τα παλια μιλαω ρεεεεεεεεεεεεεεε ξυπνα

παντως
Οταν μπλεκω με ζαβα το θεωρω ευλογια για εξασκηση ,μπορει σε λιγο να πεταχτει και ο μιχαλης ,προετοιμαζομαι καταλαβες

Καταρχας ειναι το πιο ανωρυμο και ηλιθιο προφιλ που εχω διαβασει χαχαχαχα τι μπορει να κανει η φουντα χαχαχαχα
ταξειδι χαχαχαχαχα ταξειδι χαχαχααχ ιθακη, για την ιθακη της σινδου μιλας εκει που πανε τα πρεζακια γι`αποτοξινωση???χαχαχαχα
τουλαχιστον εισαι σε καλο δρομο,μπορει να μην ξερεις να διαβαζεις χαρτες αλλα μπορεις να διαβασεις προφιλ μπραβο (σημειωση,μπραβο στο χωριο μου λενε στο γαιδουρι)

λοιπον τετραπερατε σοφοκλη 3 χρονια πριν 3 χρονια μετα ο αετος σας πεταξε παρτο χαμπαρι
τι να κανουμε εαν ειχατε και αλλους αετους εδω πανω θα τους τα κοβαμε τα φτερα και απο αυτους ,μιλας εκ του ασφαλους τι να κανουμε
το ερωτημα ειναι οτι με το ηλιθιο προφιλ που με παραθεσες τι θελεις ακριβως να μου πεις???
παντως τα μπλε γραμματακια σου μπορεις να τα επεξεργαστεις οποτε γουσταρεις οπως εκανες με πολλα και διαφορα σ`αυτο το φορουμ ,παντως οταν ο γκαλουζης επεφτε ησασταν μια ακαδημια των παγκρητιων και οσα ηλιθια ποστ και προφιλ να μου παραθεσεις αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι χτυπουσες με ξιφοι και με τοξα εκεινον το καιρο γκεγκε,παντως ναι εχεις δικιο ειμαι 3 χρονια πισω γι`αυτο και πηρα μοναχα 1 πολη απο αετο υπο τις σημερινες συνθηκες θα ταν τουλαχιστον 2-3 μοναχα εγω χωρια οι συμμαχοι μου....χεχε τσ τσ για να σε δω τωρα πως φερμαρεις ,γιατι αλλος εχει το ονομα και αλλος την χαρη
 

DeletedUser

Guest
παρολα αυτα μου λες οτι ειμαι 3 χρονια πισω χαχαχαχαχαχαχα
για τα παλια μιλαω ρεεεεεεεεεεεεεεε ξυπνα

παντως
Οταν μπλεκω με ζαβα το θεωρω ευλογια για εξασκηση ,μπορει σε λιγο να πεταχτει και ο μιχαλης ,προετοιμαζομαι καταλαβες

Καταρχας ειναι το πιο ανωρυμο και ηλιθιο προφιλ που εχω διαβασει χαχαχαχα τι μπορει να κανει η φουντα χαχαχαχα
ταξειδι χαχαχαχαχα ταξειδι χαχαχααχ ιθακη, για την ιθακη της σινδου μιλας εκει που πανε τα πρεζακια γι`αποτοξινωση???χαχαχαχα
τουλαχιστον εισαι σε καλο δρομο,μπορει να μην ξερεις να διαβαζεις χαρτες αλλα μπορεις να διαβασεις προφιλ μπραβο (σημειωση,μπραβο στο χωριο μου λενε στο γαιδουρι)

λοιπον τετραπερατε σοφοκλη 3 χρονια πριν 3 χρονια μετα ο αετος σας πεταξε παρτο χαμπαρι
τι να κανουμε εαν ειχατε και αλλους αετους εδω πανω θα τους τα κοβαμε τα φτερα και απο αυτους ,μιλας εκ του ασφαλους τι να κανουμε
το ερωτημα ειναι οτι με το ηλιθιο προφιλ που με παραθεσες τι θελεις ακριβως να μου πεις???
παντως τα μπλε γραμματακια σου μπορεις να τα επεξεργαστεις οποτε γουσταρεις οπως εκανες με πολλα και διαφορα σ`αυτο το φορουμ ,παντως οταν ο γκαλουζης επεφτε ησασταν μια ακαδημια των παγκρητιων και οσα ηλιθια ποστ και προφιλ να μου παραθεσεις αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι χτυπουσες με ξιφοι και με τοξα εκεινον το καιρο γκεγκε,παντως ναι εχεις δικιο ειμαι 3 χρονια πισω γι`αυτο και πηρα μοναχα 1 πολη απο αετο υπο τις σημερινες συνθηκες θα ταν τουλαχιστον 2-3 μοναχα εγω χωρια οι συμμαχοι μου....χεχε τσ τσ για να σε δω τωρα πως φερμαρεις ,γιατι αλλος εχει το ονομα και αλλος την χαρη

ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ , ΕΙΣΑΙ ΑΛΟΥ ΓΙΑ ΑΛΟΥ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ ΤΟΥ. ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΓΕΛΟΝΤΟΠΟΙΟΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙΣ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΜΠΑΛΟ ΜΑΘΗΤΟΥΔΙ.

ΥΓ:ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΝΕΙΣ........ ΕΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΑΣ ΚΙ ΑΛΟ. ΕΜΕΙΣ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΙΤ ΜΑΝ.

 

DeletedUser3333

Guest
ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΡΕ ΡΕΖΙΛΙ ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΟΝΑΧΑ ΡΕΖΙΛΙ ΓΙΝΕΣΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ΜΕΓΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΕ
ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΚΑΙ 100 ΒΕΛΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ,ΣΚΕΤΗ ΞΕΦΤΥΛΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΣΤΟΜΙΣΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΚΕΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙΣ ΤΑ ΡΕΖΙΛΙΑ ΣΟΥ
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ(ΦΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΧΤΑΠΟΔΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΜΕΝΟΣ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΟΥ) ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΣ,ΡΕ ΣΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΣΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΡΜΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕ ΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΕΛΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ

ΒΓΗΚΑΤΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΙ ΓΛΥΦΑΤΕ ΤΟΝ gstam ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΡΑΜΕ 20 ΠΟΛΕΙΣ ΤΩΝ ΕΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΑ (αλλο και παλι τουτο τι 20 τι 21 )ΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΙ`ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΑΞΙΔΕΨΑΝΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΑΚΡΕΣ
ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΤΟΝ ΛΥΚΑΩΝ ΚΑΤΑ ΕΜΟΥ

ΚΑΚΑΡΩΣΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΞΕΠΕΡΝΑΝΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΚΑΡΙΖΕΙ

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΠΙΠΙΛΑΤΕ ΤΟ ΕΛΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ ,ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ,ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΡΧΕΣΤΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ,ΟΤΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΤΕ,ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΑΔΕ ΘΑΛΑΣΣΑ (οπου εκει ειναι οι ελευσις) ΚΑΙ ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΧΟΥΧΟΥ ΚΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΑΣ
,ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΠΡΩΤΑ

ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΞΕΚΑΘΑΡΑ

ΗΤΑΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΝΑ ΧΛΕΥΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ
ΕΝΤΑΞΕΙ
ΟΤΑΝ 4 ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΧΤΥΠΑΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ,ΟΙ ΑΕΤΟΙ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ, ΓΚΕΓΚΕ ???


ΣΑΣ ΔΟΘΗΚΕ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ ΜΕ ΕΡΓΑ ΚΑΙ Ο ΣΟΦΟΚΛΗΣ Ο ΜΕΓΑ ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΟΣ ΣΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΡΕ ΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΑ ΜΕ ΠΡΕΖΟΝΙ
ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗ
ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ,ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΛΕΥΑΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ ...ΠΑΝΕ ΠΙΣΩ ΣΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΣΟΥ ΥΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΩΝ ΣΟΥ ΓΙΔΙ

Υ.Γ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ,ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΟΝΤΕ ΓΙ`ΑΥΤΟ
Υ.Γ2 ΧΑΒΑΛΕ ΣΟΦΟΚΛΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΒΑΛΕ ,ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ,ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ,ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ !!!


ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΠΑΛΙΑ
ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΩΝ GammAΕΤΟΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ,Η ΟΠΟΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΞΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ ΣΚΟΥΡΑ
ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΧΛΕΥΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΒΑΡΑΕΙ ΟΜΑΔΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 2 ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ
Τ`ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΡΕ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ Ο ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΓΑΜΜΑ ΠΟΥ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΑΚΙΑ
ΦΥΣΙΚΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΜΑΧΗ,ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ ΑΛΛΑ Η ΜΑΧΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΙΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΜΗΝ ΣΠΑΣΟΥΝ Τ`ΑΥΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΥΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΑΛΛΑΞΤΕ Τ`ΟΝΟΜΑ ΣΕ dramAΕΤΟΙ !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
ελα ρε στραταρα.ο μιχαλακης τα διαβασε ολα αυτα που εγραψες.
για παμε να τα δουμε ενα ενα.

Ο/Η stratos.dio έγραψε:
Μιχαλακη οντως δεν ξερεις που ειναι του διαολου η μανα αλλα χωρις να ξερεις εβγαλες γλωσσα και δεν ξερεις μεχρι που εφτασε θαρρω,τσ τσ τσ ευκολο θα μου πεις χεχεχε
Γιατι να βαρεσουμε εσας ,γιατι να βαρεσουμε καποιον που δεν εχει να προσφερει καποιοι κερδος το ξαναλεω ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ επανεξετασε καποια πραγματακια και θα καταλαβεις οτι το μονο οφελος μας προς εσας ειναι να συνεχισετε ν`ανεβαινετε γιατι στο τελος θα ξεμεινουμε απο κοκκινες πολεις ,του χρονου θα ξαναμπω να σας ελεγξω αμα φτασετε πιο βαθυα στους πυρινες μας θα παιξω μαζι σας θα φερω και τα playmobil μου

δεν εχεις και αδικο.με τα λογια ολοι τσαμπα μαγκες ειμαστε.η ουσια ειναι να τα κανουμε και πραξη.εχουμε σκοπο να φτασουμε ως εκει που εισαι ρε στραταρα.απλα θελει χρονο και πολυ δουλεια.βλεπεις εμεις δεν εχουμε συμμαχους να μας δινουν τις πολεις τους και να μπορουμε να αλλαξουμε 4 θαλασσες.πρεπει να τις παρουμε απο αυτους που ειναι αναμεσα μας.δλδ τις δικες σας.του χρονου που λες και εσυ θελω να πιστευω οτι θα ειμαστε εκει.αφου το λες και μονος σου οτι δεν εχετε τα αντερα να ερθετε εσεις θα κανουμε τον κοπο εμεις.φετααααααα
(εμενα κανε μου την χαρη να μου εχεις GORMITI.ακομα με τα playmobil παιζεις εσυ ??? )

Ο/Η stratos.dio έγραψε:
Μιχ ουτε εμενα με χαλαει καμμια ιστορια απο τα παλια και οταν μου μιλας για Ελληνων Ελευσις το μονο που με απασχολει ειναι η θαλασσες που επαιξα οι παιχτες που επαιξα παρεα και πυξιδιασαμε κατι αετους κατι μαπες κατι ελ κατι παγκρητιους (γι`αυτους τους παγκρητιους ελεγες ???)κατι τις απο την αρχη του σερβερ ,ουτε αρχηγος ειμαι ουτε καποιος σημαντικος παιχτης ειμαι απορω γιατι ασχολειστε μ`εναν ασημαντο που αν μυτη αλλο(στομα ματια)γνωριζει καλυτερα την χαρτογραφια απο εσας τσ τσ τσ

σε χαλαει ρε στραταρα μια μεγαλη ιστορια .χαλαει εσενα και οσους ηταν στο κολπο απο εσας.ξερεις γιατι ?
γιατι ρε στραταρα ειστε οι μεγαλυτεροι προδοτες του Γαμμα κοσμου.το εχω γραψει αλλες 2 φορες αλλα κανεις απο τους κρητικους δεν βγηκε να σας φτυσει.να σας φτυσει που βαλατε αμυνες σε πολεις δικες μας για να τους παρετε το θαυμα.
επειδη δεν το κανα αυτοι ρε στραταρα ,δεν παει να πει οτι δεν θα το κανω και εγω.ειστε τα ρεζιλια και οι χαφιεδες του Γαμμα κοσμου κανεις απο εμας ρε μαγκα δεν θα το εκανε αυτο για φιλους του.μονο εσεις.αυτοι ειστε.
το τι εκανες με ΕΛ-MAPES-ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ εμενα αγορι δεν με νοιαζει.ειναι θεμα δικο τους.3 μηνες εκατσα σαν ακαδημια των κρι κρι και πολυ τους ηταν.ολους τους μεγαλους παιχτες τους επερναν αυτοι και εμενα μου εκαναν πασα τα λιμα.δεν με χαλασε.μια χαρα περασα με τα παιδια και οσα μπορουσα τους εμαθα.
μιλαω για τους κρητικους που ολοι σας τους λετε πεθαμενους αλλα τους τρεμετε ακομα και ετσι.τι φοβαστε μην τους παρω κοντα μου ? λες? :)
τωρα αυτο με την χαρτογραφια τι το θελες ρε αγορι.εμεις δεν ξερουμε απο αυτα.οτι βρουμε μπροστα μας το ..... γλενταμε.

Ο/Η stratos.dio έγραψε:
Δεν μου λες οταν θελετε να χτυπησετε ομαδικα μια πολη πως το κανετε ,βαζεις με bbcodes την πολη στο φορουμ σας και μετα ολοι μετρανε η μαλλον αστο δεν με νοιαζουν οι υπολοιποι γιατι καποιοι αετοι εχουν την εκτιμηση μου ,πως λες στο σοφοκλη θα χτυπησουμε την ταδε πολη πας απο το σπιτι του πινετε μπυρες και του δειχνεις στο pc του που ειναι ο στοχος σας χαχαχαχα
και γω σ`αγαπαω παλιοπαιδο ,και εχω πιει καμποσες μπυρες με συμμαχους μου αλλα εκτος σπιτιου βλεπεις καποιοι ειναι καλοι στην χαρτογραφια και δεν χρειαζοντε συστασεις ουτε ανοιγουν το στομα τους βλαστημωντας μονο και μονο για να κερδισουν τις εντυπωσεις

τι θες να μαθεις ρε στραταρα ?
πες μας "ρε μαγκες πως βαρατε ολοι μαζι και εμεις δεν μπορουμε να το κανουμε " το εχω ξαναγραψει οταν βαραμε οι αλλοι σκουζουν στα φορουμ.μην πας μακρια ,δες την κοπελιτσα που παιζει τον αντλεπτ.δεν σου φτανει αυτο σαν δειγμα ?
τωρα αυτο που λες να κανει ο σοφο δεν με χαλαει.
πετροοοοοοοοοο βαλε το μαγκαλι και φερνω τα παιδια.παμε για ντουυυυυυυυυυ
χαχαχαχαχαχ
μια φορα να σε παρω κοντα στα παρτι μας ,και εχεις αλλαξει και συμμαχια.αυτο ειναι στανταρ.

Ο/Η stratos.dio έγραψε:
Υ.Γ.Γιατι γραφετε με εντονα γραμματα?

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ.ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ?

Ο/Η stratos.dio έγραψε:
δυστυχως τον γκαλουζη τοτε τον ειχαμε κοπανησει πολλα ατομα που πλεον μοναχα τα δικα μου στατιστηκα υπαρχουν γιατι πλεον αυτοι οι παιχτες δεν υπαρχουν επομενως δεν θυμαμαι ποσες πολεις του πηραμε γιατι ολα εγιναν πολυ γρηγορα...
παντως εσυ μπορεις να μιλας για τον κοσμο γαμμα και για τους αετους οταν οι παγκρητιοι σας εκπαιδευσαν και γινατε απο ακαδημια επιτελους συμμαχια εγω απεναντιας μπορω να μιλαω οπως και προανεφερα για τις θαλασσες που εζησα οταν εσυ εκανες επιθεσεις με τοξα

ρε μαναρι ποιος ειναι αυτος ο γκαζουλης?εναν φουκαρα βρηκατε εκει περα μονο του και κανατε τις μαγκες σας?
οχι ρε στραταρα δεν τον ξερω.3 πολεις του πηρατε ολες και ολες.πυξιδα σε παιχτη με 3 πολεις ρε μαγκα ?μπραβο.καλα λες ολα εγιναν πολυ γρηγορα.(μην πεις οτι χαθηκαν τα στατσ γιατι στα συμμαχικα δεν παιζει ;) )
ξεχασες να μας πεις οτι ο ραικος πηρε και πολη απο τον δικο μας τον κρασσα χαχαχαχαχαχχαχαχαχα

αν οι κρητικοι καταφεραν μεσα σε 3 μηνες να μας κανουν συμμαχια τοτε τι να πω.καλα να παθουν.δεν μπορω να καταλαβω μονο κατι.πως γινεται αυτοι που μας εκπαιδευσαν να φαγανε τοσο μεγαλη ηττα απο τους μαθητες τους ? ( ντιμακο ακου τα.οι κρητικοι μας εμαθαν το παιχνιδι.ε ρε fatal error που σας χρειαζεται.)

Ο/Η stratos.dio έγραψε:
Υ.Γ.στην επομενη σου απαντηση κανε τα γραμματα πιο εντονα οπως ο μιχ μπας και ψαρωσω

ρε στραταρα πες την αληθεια αγορι μου.ποσο καιρο εχεις να κανεις sex ?

Ο/Η stratos.dio έγραψε:
Καταρχας ειναι το πιο ανωρυμο και ηλιθιο προφιλ που εχω διαβασει χαχαχαχα
τουλαχιστον εισαι σε καλο δρομο,μπορει να μην ξερεις να διαβαζεις χαρτες αλλα μπορεις να διαβασεις προφιλ μπραβο (σημειωση,μπραβο στο χωριο μου λενε στο γαιδουρι)

το ονομα της συμμαχιας μας δεν σου αρεσει.
το προφιλ το ιδιο.ρε μπας και θες να μπεις σε μας και δεν το λες?
ελα εδω θα εχεις και δικαιωμα αρχηγου γιατι με τον ναβουχοδονοσορα απο εκει δεν βλεπω να το περνεις ποτε.
εκτος και αν γουσταρεις το παλιο προφιλ που λεει οτι ο ΠΗΤΤΑΣ Θ. εχει το υπουργειο σεξουαλικης παρενοχλησης.ελα να σε παει μια βολτα με το σουμπαρου και μετα να δεις που θα σε εχουμε καθε μερα εδω ;)

Ο/Η stratos.dio έγραψε:
ο γκαλουζης επεφτε ησασταν μια ακαδημια των παγκρητιων και οσα ηλιθια ποστ και προφιλ να μου παραθεσεις αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι χτυπουσες με ξιφοι και με τοξα εκεινον το καιρο γκεγκε,παντως ναι εχεις δικιο ειμαι 3 χρονια πισω γι`αυτο και πηρα μοναχα 1 πολη απο αετο υπο τις σημερινες συνθηκες θα ταν τουλαχιστον 2-3 μοναχα εγω χωρια οι συμμαχοι μου

25 σας εχω παρει μονο εγω ρε μαναρι και μου λες για 2-3.ελα ρε παιχτουρα.
παντος εισαι τραγικος οταν μιλας για επιθεσεις με τοξα και σπαθια σε 2 παιχτες που επιθετικα ειναι καλυτεροι σου, κατα πολυ.
εδω το εχασες στραταρα

Ο/Η stratos.dio έγραψε:
τι μπορει να κανει η φουντα χαχαχαχα
ταξειδι χαχαχαχαχα ταξειδι χαχαχααχ ιθακη, για την ιθακη της σινδου μιλας εκει που πανε τα πρεζακια γι`αποτοξινωση???χαχαχαχα

αυτο το αφησα για το τελος και θα απαντησω ισως για πρωτη φορα χωρις καθολου χιουμορ.
ρε βλακακο (θα επρεπε να γραψω μαλακακο αλλα, 1. θα φαω μπαν και 2. Η λεξη μαλακας εχει τις ριζες της στη λεξη μαλθακος, κατι που εσυ δεν εισαι).τολμας και μιλας ετσι για ποιους?
για μια ομαδα ατομων που ειναι αρρωστα !δεν ξερω για σενα ρε βλακακο αλλα πολλοι απο εμας εδω μεσα εχουμε και παιδια.δεν μπορεις να μιλας ετσι για αυτα τα ατομα την ωρα που δεν ξερουμε το αυριο των δικων μας παιδιων.
εσυ δεν ειχες ποτε καποιον εστω απο την γειτονια σου που να επεσε σε αυτα τα πραγματα και να ηταν καποιος που να συμπαθουσες.
εναν φιλο ρε τραχανα .καποιον που τα εφερε ετσι η ζωη και να εχασε τα νιατα του απο αυτο το μικροβιο.εισαι μπαγλαμας ρε στραταρα.
μαθε στην ζωη σου να μην λες μεγαλες κουβεντες γιατι ποτε δεν ξερεις.ουτε στον εχθρο σου αυτο να μην συμβει.
ισως να εισαι απο αυτους που οταν βλεπουν αυτα τα παιδια να περνανε απο διπλα τους σαν να ειναι σκυλια.ντροπη σου.
δεν εχω να πω τιποτα αλλο.

Υ.Γ φιλε θεαγενη τρεξε να σβησεις την λεξη μαλακας που εγραψα και ασε αυτα που εχει γραψει ο στραταρας.επρεπε να τον ειχες μπαναρει απο το φορουμ για το θρασος του αυτο.ξερετε να μπαναρετε αυτους που λενε 'η γραφουν στις πολεις τους 1-2 λεξεις που δεν ειναι πρεπων για το φορουμ ή το παιχνιδι σας.σας πηραζει οταν καποιος γραφει τσε γκεβαρα και ολα αυτα που εγραψε ο στραταρας ειναι καλα.
να παρετε ολοι θεση στο θεμα.
εσυ στραταρα να βγεις και να πεις ενα μεγαλο συγνωμη και εσυ θεαγενη να επιβαλεις και στους 2 μας τις ποινες που πρεπει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
επειδη τωρα πηρε το ματι μου τον χλευασμο σου για την λεξη "ταξειδι" στραταρα μου ,μαθε οτι οταν περνεις ενα πρωτοτυπο κειμενο δεν το αλλαζεις.φιλακια puppie

78ded6db6da6415eb903336.png
 

DeletedUser3333

Guest
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΑΜΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ,ΛΕΓΕ ΚΟΥΦΑΛΑ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΙΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Η ΤΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΒΑΡΥ Η ΤΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΣ

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΔΟΣΑ ΣΥΜΜΑΧΟ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΕΓΙΝΑ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΠΡΟΣ ΩΦΕΛΟΣ ΚΑΝΕΝΟΣ
ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΠΑΓΚΡΗΤΙΩΝ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΟΥ Ο ΔΟΛΟΣ ΚΑΙ Η Π**ΣΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑΣ ΣΑΣ
ΤΟΛΜΗΣΕΣ ΝΑ ΞΕΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΡΕ ΠΑΛΙΟΤΟΜΑΡΟ ΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ(DAYWALKER4)ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΟΥ GSTAM ΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ
ΟΡΚΙΣΜΕΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟΥΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝΕ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΕΠΟΥΛΗΣΕΣ ΡΕ ΣΤΟΥΣ ΕΛ ΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ 43 ΞΕΦΤΥΛΑ Ε ΞΕΦΤΥΛΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕΣ Ν`ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΝΤΕΜΕΚ ΓΙΑ ΑΜΥΝΕΣ ΝΤΕΜΕΚ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΜΟΥΤΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΞΕΦΤΥΛΑ ,ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΠΟΛΕΜΙΣΑΜΕ ΠΛΑΙ ΠΛΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΕΠΟΥΛΑΜΕ ΓΥΦΤΟ Ε ΓΥΦΤΟ,Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΙΜΟΥΣΕ ΤΟΥΣ ΑΕΤΟΥΣ ΣΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΜΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΜΟΝΑΧΑ ΕΝΑΣ ΠΑΛΙΒΛΑΚΑΣ ΘΑ ΖΗΤΟΥΣΕ ΑΜΥΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 43 ΣΤΗΝ 45-46 ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑΤΙ Ο GSTAM ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΗ ΕΙΣΟΔΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ 43 ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΕΣ ΣΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ ΣΥΜΜΑΧΟΥ ΣΟΥ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΚΑΛΟΥΖΗ ΠΟΥ ΛΕΣ 3 ΠΟΛΕΙΣ ΗΤΑΝ ?
Ε ΚΑΙ ΣΥ ΤΟΤΕ ΚΑΝΑ 2-3 ΠΟΛΕΙΣ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ,ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕΣ ΕΣΥ ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?
ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΓΙΝΕΣΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΙΜΟΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ,ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ,ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΕΖΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΣΟΥ ΜΗΝ ΠΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΣΟΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΒΑΦΗ

ΠΕΡΑ ΑΥΤΟΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΕΡΔΙΣΕΣ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ???
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΝΑ ΓΛΥΦΕΙΣ ΤΑ ΕΛ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ .....ΤΙ ΚΕΡΔΙΣΕΣ ΡΕ ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
στραταρα το θεμα με τις αμυνες δεν το τουμπαρεις με τιποτα.τις στειλατε και αυτο δεν αλλαζει.
αυτο που γραφεις (αν καταλαβα καλα) οτι εβαλα τον θαναση να αδειασει καποιες πολεις για να τις παρουν οι ΕΛ ,το ξερει ο θανασης?
βλεπω να μπαινει να τα διαβαζει αυτα και να εχουμε show.
στραταρα ολα αυτα που λες ειναι μπουρδες και το ξερεις.δεν πουλαει το παραμυθι φιλε.

ο θανασης δεν τιμουσε τους αετους.ηταν στην σαρισσα και μετα σε σας.
σαν daywalker ηταν σε μενα αλλα τοτε δεν μπορουσε να κανει και πολλα.
απο εκει και περα ειναι ενα απο τα καλα φιλαρακια που εχω στο παιχνιδι.χαλας το ονομα του και θα το βρεις μπροστα σου.
ολα αυτα που λες για μενα ,μου αρεσουν.αμα ηταν οι "εχθροι μου" να λενε καλα λογια για μενα τοτε δεν θα εκανα καλα την δουλεια μου.
για τον γκαζουλη στα ειπα.ναι τοτε ειχα ποιο πολλες πολεις αν δεν κανω λαθος καμια 20.σε χαλαει ?

την συγνωμη σου δεν εχω δει ακομα και το μπαν απο τους αντμιν και στους 2 μας.
στο ειπα απο την αρχη.με εμενα δεν θα βγαλεις ακρη.το σκυλακι το κλαταρα.θα φας καλα και εσυ.
γουσταρω που τα εχεις παρει στην κρανα.παει να πει οτι το παω καλα.

Υ.Γ τις αμυνες εσεις μας ειπατε να τις στειλετε.ξεχνας ευκολα.

Υ.Γ2 πες μου εναν λογο ρε μαγκα για να γλυφω τα ΕΛ.για να με παρουν απο εκει ?
χαχαχαχχαχα

puppie.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3333

Guest
ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΝΟΙΚΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΣ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΜΥΝΕΣ ΘΕΛΩ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΩΣΤΟΣΟ Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ,ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΟΛΟΙ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΡΚΩΣ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΣ ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ

ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΣΩΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΣΩΣΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ
ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΚΑΒΑΦΗ?

ΓΕΝΙΚΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΠΕΡΝΕΙΣ ΔΟΙΧΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΝΟΣ ΣΚΑΤΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΜΕ ΘΕΩΡΗΤΕ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΤΟΤΕ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑΣ
 

DeletedUser

Guest
επειδη τωρα πηρε το ματι μου τον χλευασμο σου για την λεξη "ταξειδι" στραταρα μου ,μαθε οτι οταν περνεις ενα πρωτοτυπο κειμενο δεν το αλλαζεις.φιλακια puppie

78ded6db6da6415eb903336.png


Χα χα χα χα χα χα χα
Έχε χάρη που έχω δουλειά και δεν προλαβαίνω να σου απαντήσω..
Θα σου πω μόνο ένα!

Ρε μπουζουκοκέφαλε.. από πότε ο Καβάφης έγραφε σε ηλεκτρονική μορφή και κατάφερες εσύ και βρήκες το πρωτότυπο ηλεκτρονικό του αρχείο..
Χαχαχαχα..
Πόσο το πουλάς;
Φαντάζομαι θα αξίζει μια περιουσία!

Ρε ουστ!
 

DeletedUser2573

Guest
Χα χα χα χα χα χα χα
Έχε χάρη που έχω δουλειά και δεν προλαβαίνω να σου απαντήσω..
Θα σου πω μόνο ένα!

Ρε μπουζουκοκέφαλε.. από πότε ο Καβάφης έγραφε σε ηλεκτρονική μορφή και κατάφερες εσύ και βρήκες το πρωτότυπο ηλεκτρονικό του αρχείο..
Χαχαχαχα..
Πόσο το πουλάς;
Φαντάζομαι θα αξίζει μια περιουσία!

Ρε ουστ!

απο αυτο που εβαλα αυτο καταλαβες ????

μετα μου λες να μην σε λεω Ραν Ταν Πλαν.

καλως μας ηρθες αυτοκρατορα
:h:p


Vs7FOWg.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΝΟΙΚΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΣ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΜΥΝΕΣ ΘΕΛΩ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΩΣΤΟΣΟ Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ,ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΟΛΟΙ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΡΚΩΣ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΣ ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ

ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΣΩΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΣΩΣΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ
ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΚΑΒΑΦΗ?

ΓΕΝΙΚΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΠΕΡΝΕΙΣ ΔΟΙΧΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΝΟΣ ΣΚΑΤΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΜΕ ΘΕΩΡΗΤΕ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΤΟΤΕ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑΣ


δεν εχω αναγκη ρε puppie τις αμυνες σου.δεν τις ειχα ποτε.για την παρτη σας τις στειλατε.εμεις δεν ειχαμε τιποτα μεσα.ολα δικα σας ηταν μαναρι.να βρεθω μονος μου σε τι ρε στραταρα.θα με διωξει η γυναικα μου ή θα με ξεχασουν τα παιδια μου.γιαυτο βαζετε αβερτα κοσμο μεσα.για να μην ειστε στο τελος ο μπολεκ και ο λολεκ.
απο την παρεα ακομα δεν εχει φυγει κανεις.οποιος μπηκε εμεινε για παντα.

τι εμαθα σε χαλαει και ο καβαφης ? κατι πηρε το αυτι μου οτι δεν τον γουσταρεις γιατι ηταν gay.

τι να κανουμε ρε αδερφε.δεν ειναι εποχες για να περνουμε τα βουνα και τα οροι για να κανουμε την επανασταση μας (ειδες τα εμαθα ολα.μην ξανα πεις τιποτα σε κανεναν)

ρε μαν για να βαλω ενα τελος με εσενα (ηρθε ο king τωρα) απο ποτε ειχαμε παρε δωσε εμεις οι 2?
με λες σκατοχαρακτηρα γιατι σας εδωσα ε?
τι να κανουμε .ετσι ειμαι εγω.
οι προδοτες παντα στο τελος την πληρωνουν.

κατσε και περιμενε καραουλι.σε ενα χρονο θα ειμαι επανω
χαχαχαχχαχαχαχααχ

κονιορδε, σε χαλασε και ο καβαφης τρομαρα σου
χαχαχαχχαχχα

Υ.Γ με τον θαναση δεν θα περασει ετσι.θα πεσει το τηλ στο χαλαρο.ετσι για να δει με τι κουμασια εχει να κανει.
ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


9eaebf6f8c5e466887a3d2f.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3333

Guest
Ξυπνα μιχαλακη αλλιως δουλευει το συστημα αγορι μου ,αλλα οταν δεν εχεις θαυμα στην κατοχη σου καποια πραγματα δεν τα γνωριζεις

το 1 θαυμα των παγκρητιων επεσε ενα επιπεδο οταν ο μουστακας εγινε φαντασμα και πανω στο νησι του θαυματος ειχε καμμια 10 -12 πολεις φαντασματα,δυστυχως για ολους το εργο μας ειχε ανοιξει μιας και το δικο μας θαυμα ητανε στο επιπεδο 8 με γεματες υλες
απεναντιας επειδη πηρατε μια πολη πανω στο νησι και θελατε ο επανελεγχος των παγκρητιων να μην ελθει (για να εξυπηρετησετε τα ελ)ζητησατε απο τον θαναση αμυνες,πρωην συμμαχο σας και συμμαχος μου στην συγκεκριμενη στιγμη ..με αλλα λογια ζητησατε αμυνες απο εναν λογαριασμο εκθετημενο και μπροστα στο εχθρο στους ελ δηλαδη (43-53) και κανα 2 θαλασσες πιο πανω απο το νησι που θελατε αμυνες,αλλα ξεφεβγει μια λεπτομερια οι ελ ειχαν το θαυμα τους στο επιπεδο 8 και δεν ειχανε το νησι στην κατοχη τους απεναντιας εκεινη την ωρα γινοτανε μαχη που η πιο κοντινη θαλασσα που μπορουσε να στηριξει τις πολεις μας ητανε η 43 ,ελπιζω τωρα να δουλεψε το ρημαδι και να το καταλαβες οτι οσο βρωμικα και να σκεφτεστε κατι πιανουμε και μεις γιατι απ`οτι βλεπω το μονο που προσπαθεις να κανεις εδω και ωρα ειναι να βαλεις αναμεσα μας λογια που δεν υπαρχουν,και ποσο μαλλον με τον θαναση,οπως και να χει η επεκταση του δικου μας θαυματος ηταν σε λειτουργια απο την ωρα που εμφανιστηκαν τα φαντασματα ειχαμε το πλεονεκτημα απ`ολες τις μεριες και απορω τοση ωρα με τοσες συκοφαντιες τι προσπαθεις ν`αποδειξεις ???ειχαμε πλεονεκτημα απ`ολες τις μεριες ξυπνα,αλλα οταν πατωνει ενα τοσο καλοστημενο σχεδιο λογικο ειναι να συχεχισετε με δολοπλωκιες πραγμα που απορω μετα απο τοσο καιρο τι κερδος θα σας φερνουν!!!
το 2 θαυμα των παγκρητιων επεσε οταν κατακτησατε μια πολη απο ενεργο -ανενεργο παιχτη δεν ξερω τι ηταν το μονο που ξερω ειναι οτι μετα τρεχατε να ανεβασετε το δικο σας θαυμα 2 επιπεδα αλλα δεν το καταφερατε ποτε,τσ τσ τσ ανωρυμη κινηση οπως πολλες αλλες εδω μεσα εκει δεν ξερω αν παιχτηκε καμμια παρομοια φαση οπως αυτες που προαναφερεις αλλα και να παιχτηκε μου ειναι αδιαφορο
θυμαμαι μοναχα οτι ηθελες να σου πουμε και ευχαριστω μαλλον επειδη δεν σε ειπαμε ευχαριστω μας συκοφαντεις τωρα

δυστυχως με τις δολοπλωκιες δεν προκειτε να καταφερεις τπτ μιχαλακη ναι προσπερασε με εμενα και πειτε τα με τον σκυλο τωρα ναι νομιζω πως ειναι η ωρα τωρα μιας και εχει δουλεια

εσυ αγορινα μου γουσταρεις τον καβαφη επειδη gay???
για να παρεις τα βουνα πρεπει να εχεις @@ παπακια εσυ εισαι καλος στα πισωπλατα τι να κανουμε ετσι τα χει η ζωη
οταν και λεω οταν καταφερεις να ζησεις μια μερα ,μοναχα μια μερα χωρις δεη και σουπερ μαρκετ τοτε ελα πες μου για τα βουνα

....δεν ηξερα οτι εχεις τετοια τολμη να παρεις τον θαναση και να του πεις τι κουμασι εισαι χεχεχε
τελος παντων σε αφηνω στην μιζερια σου και ας μην σε ξερω

πειτε τα με τον σκυλο τωρα αφου ετσι το θες !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
σου απανταω για να κλεισω με σενα.δεν εχω και τιποτα αλλο να πω.
ή δεν τα ξερεις καλα ή δεν θες να τα πεις σωστα.

δεν ειπαμε πρωτοι για αμυνες στον θαναση .ο θανασης μου εστειλε μνμ μονος του οταν ειδατε τα φαντασματα.αφου του ειπα οτι ειχαμε αποικιακα στον δρομο μου ειπε για αμυνες και του ειπα ναι.

τα φαντασματα τα εβγαλε ο sputnikpaok.καλο παιδι και καλος παιχτης.

δεν πηραμε 1 πολη αλλα 3.γιαυτο και οι κρητικοι δεν μπορεσαν να αντιδρασουν.5 μερες πριν γινει αυτο στο τσακ δεν το σπασαμε.

στα παπακια μου (που λες και εσυ ) ποιος θα επερνε το θαυμα.αυτο ειναι απο το skype:

Θανάσης [6/28/2012 12:44:29 AM] mike t (μιχαλης): το ξερω.για σας ειναι.δεν με νιαζει ποιος θα το παρει.αρκει να το χασουν.

αυτο με ενιαζε τοτε.φυγαν ατομα απο εμας και μπηκαν στους ελ για θεικες.εγω δεν το εκαν.δεν με ενιαζε στο ξανα λεω.οι κρητικοι να το εχαναν .αυτο με ενιαζε.

στο δευτερο τους πιασαμε κοροϊδα.πηγαν να κανουν τραμπα και τους την φεραμε.
ναι καναμε μια προσπαθεια να το φιαξουμε αλλα ως εκει.ετσι για να λεμε οτι εχουμε ενα.αλλα και παλι δεν μας χαλασε.δεν ειναι ο βασικος μας στοχος το θαυμα.δεν ηταν ποτε.

τωρα για ολα τα αλλα που λες για τα βουνα αν κανεις κεφι σε καφεδακι ή σε σκυπε.εγω ειμαι μεσα.εξω απο αυτο το παιχνιδι εισαι ο στρατος και ειμαι ο μιχαλης.το ιδιο παει και για τον βασιλη.δεν εχω τιποτα και με κανεναν περαν του παιχνιδιου.

εγω εδω ειμαι.οταν κανεις κεφι μιλα.ειναι τοσο απλο.που ξερεις.μπορει να εχουμε και ιδιες αποψεις ;)

Υ.Γ περνω πισω το μαλακας (αν και δεν στο ειπα).οχι γιατι φοβαμαι αλλα γιατι πρεπει να το κανω.
τωρα με τον καβαφη βρες τα μονος σου :)
 

DeletedUser3333

Guest
Η ατιμη η κουβεντα πηρε ασχημη τροπη παλι και το κακαρισμα ηταν αναμενομενο
ολοι εχουμε ενα δικιο και ενα αδικο και το ατιμο το κεντρικο μας παθιαζει ωρες ωρες,τουλαχιστον σ`εμενα το κανει,και το εχω αποφυγει πολλες φορες αλλα το ρημαδι επιμενει καμμια φορα και βγαινει απο πανω

περνω και γω πισω τ`ασχημα λογια ,για να μπορω να θυμαμαι ευχαριστες στιγμες αφενως και αφετερου δειχνεις το σωστο παραδειγμα και δεν ειμαι τοσο αχαριστος για να μην το σεβαστω,οι διαφορες μας ειναι εικονικες σ`αυτο το φορουμ περα απο αυτο ολοι ειμαστε αδερφια!!!
τα σεβη μου και τους Χαιρετισμους στον Σοφοκλη ,αλλα τον ειχα διπλα μου τα βελακια του χαχαχα ελα πλακα κανω τελος !!!

καλο βραδυ καλες μαχες υγεια πανω απ`ολα!!!
 
Κορυφή