ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ

  • Δημιουργός θέματος sofoklis7
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Φίλε μου Παναγιώτη σίγουρα κάποιοι έχουν πλάκα αρκετοί από εμάς με αυτά που γράφουν για να καταλάβεις ο φίλος μου ο πεκινουά από όλα τα παραπάνω δες τι σχολίασε αν είναι δυνατόν ο ελληναράς μάλλον μένει στην Κηφισιά και δουλεύει διευθύνοντας σύμβουλος σε πετρελαϊκή εταιρεία θα μου πεις τώρα ιδρυτής σε συμμαχία είναι και κοιτάζει τα δικά του πάντως καλά να είναι ο άνθρωπος που μας κάνει και γελάμε .
δε ξερω το που δουλευει (σε ποια περιοχη ) ιδρυτης μπορει να ειναι απλα σιγουρα δεν ειναι ο μονος χαχαχαχαχαχα
εχει πλακα ο τροπος που γραφει καποιος παντως που καποτε ηταν το σκυλακι των σαρισσα και οχι μονο ,καποιος που παρατησε 5 ωκεανους και ειδικα καποιος που λεει οτι εχει συμμαχια με 50 λογαριασμους αλλα με 5 παιχτες
ενταξει απο την αλλη να διαφωνησω με το νικητη του γαμμα κοσμου ?????????????? αν ειναι δυνατον φιλε μου αυτα δε γινονται χαχαχαχα
 

DeletedUser

Guest
ΠΕΣ ΚΑΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΡΕΛΟΚΡΗΤΙΚΕ.........

ΥΓ. ΤΟ ΓΑΒ-ΓΑΒ ΤΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΟ.
φιλε μου πετρο ξερεις οτι γνωριζω καποιες καλες ιστοριες αλλα δε ξερω αν μπορω να τις γραψω εδω ,γιατι μπορει να μην παιζω πλεον το παιχνιδι αλλα θα με μπαναρουν απο το φορουμ χαχαχαχαχα
παντως καποια στιγμη μιλησε ο μητσος (μιτσιους ) και ο ρενος .για τον ρενο εχω να ρωτησω κατι
ποσες φορες βοηθησε και αυτος και ποσες φορες ζητησε βοηθεια ο ιδιος :)
δεν ειναι μπιχτη πραγματικα ειναι περιεργεια μιας και ημασταν σε αντιπαλες συμμαχιες
 

DeletedUser

Guest
φιλε μου πετρο ξερεις οτι γνωριζω καποιες καλες ιστοριες αλλα δε ξερω αν μπορω να τις γραψω εδω ,γιατι μπορει να μην παιζω πλεον το παιχνιδι αλλα θα με μπαναρουν απο το φορουμ χαχαχαχαχα
παντως καποια στιγμη μιλησε ο μητσος (μιτσιους ) και ο ρενος .για τον ρενο εχω να ρωτησω κατι
ποσες φορες βοηθησε και αυτος και ποσες φορες ζητησε βοηθεια ο ιδιος :)
δεν ειναι μπιχτη πραγματικα ειναι περιεργεια μιας και ημασταν σε αντιπαλες συμμαχιες

ΡΕ ΕΔΩ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΚΥΛΑΚΙΑ -ΓΑΤΑΚΙΑ- ΙΠΠΟΠΟΤΑΜΑΚΙΑ- ΕΛΕΦΑΝΤΑΚΙΑ.......... ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΜΠΑΝΑΡΕΙ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΟΣΜΙΑ.
 

DeletedUser2573

Guest
καλησπερα :)
ειπα θα γραφω οταν πρεπει.
δεν μπορει να εχει γραψει ο πανους πανους (που ελεγε και η γιωργια) και να μην μπω και εγω.
πανοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
θα λενε τωρα οτι εγω σου ειπα να μπεις.καπου εγραψα το ονομα σου και ακομα ......τρεχει το παλικαρακι :)

skulos :
a999c927f5834a0e910241e.png


για να δω τι λογακια θα γραφτουν τωρα ;)

Υ.Γ skulos :
a1c173e4d09348569c1b798.png


διαβαζοντας αυτο ,θελω να κανω μια ερωτηση.
ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Ο :


c611a1de2fe240c7b3789dd.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11507

Guest
Καλησπερα,
Ας γραψω και εγω ιστορια ...Μας βαζουνε εξεγερσεις (γυρω στις 10 πολεις) πανε λοιπον και την πεφτουνε ΟΛΟΙ οι αντιπαλοι σε μια πολη ...Ο δικος μας ειχε μαζεψει καμια 7000αρια διηρια ...ΒΛΕΠΕΙ πανω απο 100 επιθεσεις στην πολη του ...λεει τι να κανει τι να κανει δεν μπορουσε να κανει και πολλα αρα λεει παιδια παμε να το παλεψουμε με σφηνες ,δυστηχως με τις τοσες εξεγερσεις δεν ειχανε μεινει και πολλα τα οποια δεν προλαβαινανε ...Τελικα ερχονται οι επιθεσεις λιγο πριν το μπονους ο τυπος πηρε γυρω στα 150000 πονταλακια ...Μπαινει στον λογαριασμο να δει 12 και 1 η ωρα τι εγινε η πολη τελικα βλεπει πως απο τα 7000 διηρακια ΕΙΧΑΝΕ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ 8 ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΣΩΣΕ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΕ ΜΟΝΟ 8 ΔΙΗΡΕΙΣ!!!
χοχοχοχο ειχα σκασει στα γελια τοτε ...
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα :)
ειπα θα γραφω οταν πρεπει.
δεν μπορει να εχει γραψει ο πανους πανους (που ελεγε και η γιωργια) και να μην μπω και εγω.
πανοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
θα λενε τωρα οτι εγω σου ειπα να μπεις.καπου εγραψα το ονομα σου και ακομα ......τρεχει το παλικαρακι :)

skulos :
a999c927f5834a0e910241e.png


για να δω τι λογακια θα γραφτουν τωρα ;)

Υ.Γ skulos :
a1c173e4d09348569c1b798.png


διαβαζοντας αυτο ,θελω να κανω μια ερωτηση.
ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Ο :


c611a1de2fe240c7b3789dd.png
χαχαχαχαχα ρε μιχαλη ωρες ωρες δε παιζεσαι με τιποτα
θα σου πω κατι παντως να θυμασαι απο ενα μεγαλυτερο
η μνημη ειναι ασχημο πραγμα ,πολλοι ανθρωποι θυμουνται μονο οτι τους βολευει και ετσι με το τροπο τους κανουν αυτο που θυμουνται και το μοναδικο που εγινε ,γιατι ετσι απλα βολευει :)
 

DeletedUser9087

Guest
καλησπερα σας
εχετε πλακα αρκετοι απο σας
με αρεσει ο τροπος που παρουσιαζετε καποια πραγματα
μητσο κατι αναφεριες λαθος στην ιστορια που παρεθεσες αλλα δε πειραζει εισαι καλο παληκαρι

θα μπορουσα να ρωτησω αρκετους απο αυτους που εγραψαν στο θεμα καποια πραγματα αλλα δε ξερω αν θα εχει ουσια πλεον

γεια σ ρε πανο........περασανε και καιροι αρκετοι, κατι θα ξεχασα προφανως.......αλλα καλα να μαστε εστω και τα λιγα να τα θυμομαστε εστω και τα λιγα........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9087

Guest
παμε , ιστοριουλα τωρα που το'χω.......
μητσος προς μητσο.....(DIM-SKALO) ... ρε μητσο δεν παμε κατα τον φρανκι να του ριξουμε καμια φαπα?????
μεσα το ιπποποταμακι , ορμαμε.........το χωριο που βαραω τον φρανκι , διπλα απο κανα 2 δικα μου στην αλλη ακρη τις 56.......μη με ρωτησετε απο ποιον λογαριασμο δεν θυμαμαι.......:d:d.....
πλακα κανω ........:eek:....
ο φρανκι βραδυ εμπαινε μεσα , τα στελνει σε μια απο τις δικες μου πολεις υποστηριξη , κατα την προσφιλη συνηθεια των g.a.ma.o.....
ρε τι να τα κανω , τι να τα κανω ειχε περασει και η ωρα , τα αφησα μεσα να φυλανε το χωριο, και βγαζω πλεον τα δικα μου σε αλλο αν θυμαμαι του σκαλο......
ξυπναω το πρωι, βλεπω επιθεση του φρανκι στην πολη που χε στειλει υποστηριξεις το βραδυ....:d:d.......
πανε τα αμυντικα του , πανε και τα επιθετικα του , ριμαχτηκε..........
καθομαι και το σκεφτομαι λιγο, τσιμαπω τις αναφορες τις στελνω στον φρανκι.........
ρε του λεω , αλλος το βραδυ αλλος το πρωι???????
ειχε προφανως ξεχασει να ενημερωσει η βραδινη βαρδυα , την πρωινη βαρδυα και εφυγε ο φρανκι κανα 10 μερο για ξεκουραση..................this is grepolis:h:p:helm:h:d
 

DeletedUser

Guest
ΠΕΣ ΚΑΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΡΕΛΟΚΡΗΤΙΚΕ.........

ΥΓ. ΤΟ ΓΑΒ-ΓΑΒ ΤΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΟ.

Πώς να με αγνοήσουνε οι άλλοι την στιγμή που εσύ ο ίδιος.. σε κάθε ανάρτηση σου.. κάνεις αναφορά στο όνομα μου !
Καημένο γατάκι..
Πες μου ότι με βλέπεις μέχρι και στον ύπνο σου;
Σοφοκλή.. κάτι πρέπει να κάνεις..
Ξέρω ότι είμαι ένα πολύ Ερωτεύσιμο αρσενικό..
89490a63f6fd463e906a834.png

αλλά δυστυχώς...
είμαι ταγμένος στην συμμαχία μου..
33532c2615cc4b579dba387.png

Ξεπέρασε με!
Ξέρω ότι είναι σκληρό..
Καταλαβαίνω τι περνάς!
Τα είχα ζήσει και εγώ παλιότερα με την Λίτσα
bead8c1286ab4372b0b6435.png
(από το Τσου…)
Δυστυχώς δεν γίνετε διαφορετικά!
Κάνε την καρδιά σου πέτρα
a8bc40f1113c4713a8b455f.png
και ξεπέρασε με!
Είμαι σίγουρους ότι στην αγκαλιά του γατούλη
998ced3161a94b778b7c00b.png
θα βρεις την ζεστασιά και την θαλπωρή που ζητάς!
Σιγά, σιγά θα δεις πως θα τον αγαπήσεις !
AfvsKfj.png

Θα κυνηγάτε μαζί ποντικάκια
YiXx2Ot.png
και κουβάρια
bMCaxX3.png


Τι άλλο να θέλει κανείς από την ζωή του;

DM84sVc.png
 

DeletedUser9087

Guest
μερικοι λογοι που οι γατες ειναι καλυτερες!!!!!!
Οι απολαβές τους από το χορό στην μπάρα είναι συγκριτικά μεγαλύτερες…

catbetterdog8.jpg


από αυτά που κερδίζουν στον ίδιο χρόνο και στο ίδιο μαγαζί οι… άσπονδοι εχθροί τους!

catbetterdog7.jpg

Είναι καλύτεροι αθλητές…

catbetterdog2.jpg

προσέχοντας πάντα τα εμπόδια που έχουν μπροστά τους!

catbetterdog1.jpg

:h:d:d

και φυσικα να προσεχετε μη κανενα .......

5e41dca5-a898-e3a3.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλημερα νομιζω οτι με καλυψες πληρως (ειδικα στο θεμα γαβ-γαβ )
 

DeletedUser9087

Guest
δεν βλεπω κινηση στο φορουμ....οποτε να γραψω μια παλια πολυ παλια ιστορια.......ορισμενοι θα την βρουνε λιγο ανοητη , αλλα μου χει μεινει μεχρι τωρα και ας μην θυμαμαι , λογω ηλικιας και καποιες λεπτομεριες.......δεν εχει σχεση με κατακτησεις η πολεμους.....!!!!

παμε....

μια φορα και ενα καιρο , οταν ξεκινησα το παιχνιδι , στον γαμμα κοσμο καπου στην 56 , με βγαλε η πυξιδα με κανα 3ρι αλλους....
εγω την ειχα δει λιγο πιο σοβαρα απο τους γειτονες και σε κανα 2 μηνες τους ειχα ξεπαστρεψει ολους εκτος απο μια μικρουλα πολη πανω κατω στους 800-900 ποντους ......εγω μεγαλωνα ειχα παει καμια 10ρια , ο γειτονας εκει στα 1000......τπτ το ιδαιτερο......
μια μερα τον ειδα να ψιλοανεβαινει , κοντα στα 1500....
λεω λες να μας κανει κανα χουνερι να μην κοιμομαστε τα βραδυα????? και τσουκ μπαινει και σε μια αντιπαλη συμμαχια......οχι καμια ιδιαιτερη απειλη αλλα αντιπαλη.....
ειχα ειδη στο νησι 4 χωρια....και κανα 6-7ρι στα γυρω νησια.......οποτε μου λειπανε υλες νταπ, ντουπ......3-4 φορες την ημερα.....
που να σηκωσει κεφαλι ο ανθρωπος..........μου χε κανει εντυπωση παντως οτι δεν τα παραταγε.....!!!!!!!

μια μερα μουρχεται ενα μηνυμα.......αποτον γειτονα ........ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΕς ΕΠΙΘΕΣΕΙς?????

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟς ,απαντησα.....και επειδη τονε λυπηθηκα του στελνω μηνυμα , δεν ερχεσε στη συμμαχια μας , και δεν προκειτε να σε εννοχλησει κανεις..........μετα απο κανα 2 μερες μου απαντα....... ΟΧΙ......

καλα του λω , και συνεχιζω μεχρι που σε κανα μηνα την πηρε την πολη ο ξαδελφος μου........παει ο γειτονας , ολο το νησι δικο μας....

περνανε κανα 2 μηνες και μουρχεται ενα μηνυμα απο εναν αγνωστο.... σε ενανε αλλο λογαριασμο απο τους πολλους που χω παιξει ,
αλλα ειχα κανα 2 πολεις βαλει το ονομα μου ....DIMLIN....

-ΚΑΛΗΜΕΡΑ DIMLIN.......ΣΟΥ ΠΗΡΑΝΕ ΤΙς ΠΟΛΕΙς ΣΟΥ?????? ΕΙΣΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟς.......

ΟΡΕ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΚΟΛΟ..Π...Ο..ΣΚΕΦΤΗΚΑ , ΠΟΙΟς ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟς Ο ΔΙΑΟΛ.....Σ......

ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ , ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΗΝΥΜΑ , ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΙς ΠΗΡΑΝΕ ΤΙΣ ΔΙΑΓΡΑΨΑ ΚΛΠ.ΚΛΠ........

ΠΙΑΝΩ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕΣΩ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ , ΠΟΙΟς ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΟΥ ΛΕΩ........ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ.....

ΕΙΧΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΠΟΥ ΜΟΥΚΑΝΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΠΙΘΕΣΕΙς ΔΙΠΛΑ ΣΤΙς ΠΟΛΕΙς ΣΟΥ.......

ΩΧ.....ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ Ο ΑΝΘΡΩΠΟς........................

ΟΜΩς ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ........Ο ΤΡΟΠΟς ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ, ΤΟ ΥΦΟς???????

- ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ .....

ΠΩς ΣΕ ΛΕΝΕ ΡΕ ΦΙΛΕ.........ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑ.....

- ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ.........ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΝΩ.......ΩΧ.....ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙς .....ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ??????

- 9....

ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΞΕΡΟΣ..........

- ΕΣΥ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ??????

ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΩ 12 , ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕ , ΗΤΑΝΕ ΣΥΝΟΜΙΛΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.................41 ΤΙς ΑΠΑΝΤΗΣΑ........

-Α , ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ........ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΦΑΛΙΑΡΑ .......ΛΕς ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗς ΣΤΑ ΒΑΡΕΑ ΣΤΟ ΑΚΡΟΠΟΛΗς Η ΜΙΚΡΗ...........ΞΕΡΟς Ο DIMLIN........

ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕς ΡΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ , ΤΗΝ ΡΩΤΑΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟς , οταν σου ειπα να ερθεις στην συμμαχια γιατι μου ειπες οχι???????

- ρωτησα τον μεγαλο μου αδελφο μου απαντα και μου ειπε να μην πας σε αυτους τους κακους......... εχω βγει εξω απο το ρινγκ.......
λες και με χει βαλει καναβατσο ο ταισον και με τσακιζει............

και δεν μου λες ρε σταυρουλα ποσο χρονων ειναι ο αδελφος σου?????? αυτες οι αποριες μου να μην γ......ω..........!!!!!!!!

13 .......ητανε η απαντηση........και βγηκα νοκ αουτ........

σταματησα την συζητηση , εχασα τα λογια μου..............εστειλα κανα 3 αμυντικες στο κοριτσι μονιμες.........το πα και στα υπολοιπα παιδια

και μεχρι που διεγραψε η μικρη δεν την ξαναπειραξε παιχτης........................

υστ....

ας με συγχωρεσουνε εστω για μια φορα τα αντμιν , για το υφος μου σε μερικα σημεια........θελω να αποδωσω οσο πιο ρεαλιστικα γινεται τα συναισθηματα που κουβαλαω χρονια , μετα την συζητηση με την μικρη............
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΒΡΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ.........

ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΛΙΑ ( 1 ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΙΔΡΥΣΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ).
ΜΕ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΕΝΤΡΟ 56. ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΤΕ 35 ΜΟΙΡΑ ΚΑΤΑΔΡΟΜΩΝ. ΘΑΝΟΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ, ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ . ΕΧΩ ΤΟΤΕ ΤΟΝ ARTFIL35MK(ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ- ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟ). ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΣΟΥΚ ΤΣΟΥΚ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΤΑ ΑΝΕΝΕΡΓΑ ΝΑ ΔΥΝΑΜΩΣΟΥΜΕ. ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΑΝΕΝΕΡΓΑ, ΑΝΤΕ ΦΟΥΛ ΣΤΙΣ ΜΑΧΕΣ..... ΕΝΤΟΠΙΖΩ 2-3 ΝΗΣΑΚΙΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ 57 ΕΝΑ ΠΑΙΚΤΗ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ 11ΑΡΑ- ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ ΕΠΙΜΕΝΙΔΗΣ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΕΠΠΙΠΕΔΟ ΤΩΝ 10-12 ΠΟΛΕΩΝ ,,,, ΟΟΟΟ ΡΕ ΛΕΩ ΛΟΥΚΟΥΜΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΜΠΑΜ ΜΠΟΥΜ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΒΡΑΖΕΙ ΣΤΟ ΖΟΥΜΙ ΤΟΥ. ΜΠΕΝΩ ΕΝΑ ΒΡΑΔΑΚΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3 ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΕ ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ....... ΡΕ ΤΟΝ ΤΣΟΓΛΑΝΟ .... ΜΠΑΑΑΑΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΟΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ. ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΚΑΘΑΡΟΣ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΑΛΚΟΟΛ ΚΟΙΤΑΩ ΠΑΛΙ ...... ΤΑ ΙΔΙΑ. ΡΕ ΒΟΥΡΡΡΡ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ. ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΡΥΤΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ. ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΕΙ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ. ΔΕΝ ΠΤΟΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ. ΓΥΡΙΣΕ 4-5 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ - ΤΙΠΟΤΑ ΕΓΩ, ΤΟΝ ΧΑΒΑ ΜΟΥ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΠΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΕ.( ΕΔΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΑΤΙ) ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ Ο ΜΙΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΑΣΤΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΡΚΕΤΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕ ΣΤΟΝ ΜΙΚΕ....... ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΒΑΡΑ ΤΟΝ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ,ΘΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΑΜΥΝΕΣ. ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΩ ΒΑΡΑΓΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΕΣ ΤΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΑΜΥΝΕΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΑΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ(ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΓΙΑ ΥΛΙΚΑ ΤΗΝ ΗΘΕΛΑ).

ΥΓ: ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΤΟ .......ΜΗΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΙΜΕΝΙΔΗ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
παλιοπαιδο
τωρα τρεχουν τα ζουμια απο τα ματακια μου. δεν ξερω και ποτε ειναι αυτη η μερα για να σου παρω ενα λουτρινο ...... σκυλακι ! ! !
και εγω σε αγαπω μωρακι μου !
δεν ξερω τι εχει κερδισει ο καθενας απο εσας στο παιχνιδι , αλλα φιλια σαν και αυτη δυσκολα θα κατσει σε αλλον : )
 

DeletedUser3333

Guest
ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΠΑΛΙΑ
ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΩΝ GammAΕΤΟΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ,Η ΟΠΟΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΞΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ ΣΚΟΥΡΑ
ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΧΛΕΥΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΒΑΡΑΕΙ ΟΜΑΔΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 2 ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ
Τ`ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΡΕ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ Ο ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΓΑΜΜΑ ΠΟΥ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΑΚΙΑ
ΦΥΣΙΚΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΜΑΧΗ,ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ ΑΛΛΑ Η ΜΑΧΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΙΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΜΗΝ ΣΠΑΣΟΥΝ Τ`ΑΥΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΥΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΑΛΛΑΞΤΕ Τ`ΟΝΟΜΑ ΣΕ dramAΕΤΟΙ !!!
 

DeletedUser

Guest
ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΠΑΛΙΑ
ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΩΝ GammAΕΤΟΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ,Η ΟΠΟΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΞΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ ΣΚΟΥΡΑ
ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΧΛΕΥΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΒΑΡΑΕΙ ΟΜΑΔΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 2 ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ
Τ`ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΡΕ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ Ο ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΓΑΜΜΑ ΠΟΥ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΑΚΙΑ
ΦΥΣΙΚΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΜΑΧΗ,ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ ΑΛΛΑ Η ΜΑΧΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΙΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΜΗΝ ΣΠΑΣΟΥΝ Τ`ΑΥΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΥΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΑΛΛΑΞΤΕ Τ`ΟΝΟΜΑ ΣΕ dramAΕΤΟΙ !!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΓΚΑ ? ΕΙΣΑΙ ΓΕΛΑΣΜΕΝΟΣ.

ΥΓ:ΒΓΗΚΕ ΣΕ ΑΔΕΙΑ Ο ΜΕΓΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ?
ΥΓ:24 ΩΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
αχουτο το μικρουλακι μου !!!

ο ραν ταν πλαν εκανε και κουταβακια.
βρε παλιοπαιδο αμα μπει ο μπαμπας και δει οτι εγραψες, χωρις να παρεις την αδεια του, θα σε κανει ντα.
(παρακαλω τους αντμιν ,αν μπορουν να το βγαλουν το ποστ του φιλου μας του στρατου πριν το δει ο caesar)

βρε puppie καθεσαι και γραφεις οτι μας προκαλεσες να σε βαρεσουμε (θα διαβαζουν οσοι δεν ξερουν και θα λενε τι παιχτουρα ειναι αυτη), την ωρα που εισαι 1,5 θαλασσα πανω απο τις ποιο κοντινες μας πολεις.εχεις κατσει και εσυ μαζι με τον μπαμπα στο βουνο και βγαζεις γλωσσα ? 1 παιχτη εχουμε εκει πανω και αυτος ειναι απο σποντα.το εχω πει και στο σκυλακι.καθε μια που θα του περνετε θα περνουμε 5 εμεις απο εσας.

θα το παμε αλλιος ρε μαγκα.αφου ειστε μια συμμαχια που βαραει 2 θαλασσες μακρια ,περιμενω να βαρεσεις εμας που ειμαστε στην 46-56 (2 θαλασσες μας ειπες). για να σε δω ποσο μαγκας εισαι.εσυ θα βαρεσεις.δεν θα μου βαλεις τα παιδια που ειναι κατω κατω.εσενα τον παιχταρα θελω.

για να σε δω ;)

Υ.Γ θα σε κρεμασει ο μπαμπας σου με αυτο που εκανες :)

359ee068c823491a8b4a081.png
 

DeletedUser3333

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ 100 ΣΠΑΘΑΚΙΑ ΤΟ ΛΕΣ ΟΜΑΔΙΚΗ?
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΡΕΛΟΙ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ 46..... ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΝΑΜΕ. ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΟ ΝΟΥΜΠΑΔΑΚΟ, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΨΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΤΟ ΛΕΩ, ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΑ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ 1\3 ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΣΜΟΥ ΜΟΥ. ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΓΚΑ ? ΕΙΣΑΙ ΓΕΛΑΣΜΕΝΟΣ.

ΥΓ:ΒΓΗΚΕ ΣΕ ΑΔΕΙΑ Ο ΜΕΓΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ?
ΥΓ:24 ΩΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ

Xαχαχαχα 100 σπαθακια χαχαχαχα και 500 να γραφες παλι θα γελουσα
πια 46 ρε ,πια μαζεψα ρε, που μιλας ρε,που γραφεις σε ποιον κοσμο αναφερεσε ανοιξε κανα χαρτη που στην ευχη χτυπας ,δεν ξερεις ,ουτε που γραφεις ουτε τι λες χαμενα λογια παω στον επομενο εσυ ετσι και αλλιως αχρηστος αποδειχτηκες μεγα επιθετικε ,
ΥΠΟΨΙΝ αν σε ειχα κοντα μου τα σπαθακια σου θα ητανε κινηση απελπισιας και η ομαδικη ονειρο παλιονουμπακο,τελος μ`εσενα ,υποψιν για τον κοσμο γαμμα μιλαω σε περιπτωση που δεν ξερεις



αχουτο το μικρουλακι μου !!!

ο ραν ταν πλαν εκανε και κουταβακια.
βρε παλιοπαιδο αμα μπει ο μπαμπας και δει οτι εγραψες, χωρις να παρεις την αδεια του, θα σε κανει ντα.
(παρακαλω τους αντμιν ,αν μπορουν να το βγαλουν το ποστ του φιλου μας του στρατου πριν το δει ο caesar)

βρε puppie καθεσαι και γραφεις οτι μας προκαλεσες να σε βαρεσουμε (θα διαβαζουν οσοι δεν ξερουν και θα λενε τι παιχτουρα ειναι αυτη), την ωρα που εισαι 1,5 θαλασσα πανω απο τις ποιο κοντινες μας πολεις.εχεις κατσει και εσυ μαζι με τον μπαμπα στο βουνο και βγαζεις γλωσσα ? 1 παιχτη εχουμε εκει πανω και αυτος ειναι απο σποντα.το εχω πει και στο σκυλακι.καθε μια που θα του περνετε θα περνουμε 5 εμεις απο εσας.

θα το παμε αλλιος ρε μαγκα.αφου ειστε μια συμμαχια που βαραει 2 θαλασσες μακρια ,περιμενω να βαρεσεις εμας που ειμαστε στην 46-56 (2 θαλασσες μας ειπες). για να σε δω ποσο μαγκας εισαι.εσυ θα βαρεσεις.δεν θα μου βαλεις τα παιδια που ειναι κατω κατω.εσενα τον παιχταρα θελω.

για να σε δω ;)

Υ.Γ θα σε κρεμασει ο μπαμπας σου με αυτο που εκανες :)

κανεις μεγα λαθος αρχηγε της ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ των ΠΑΓΚΡΗΤΙΩΝ ,εσυ ησουν αυθαδεις οταν βαρεσαμε στου διαολου την μανα και ΜΠΗΚΕΣ στο κεντρικο να γλυψεις τις πατουσες του gstam (γλαψ γλαψ σ`αρεσει g να πω και αλλα g να γλυψω και αλλο g)σε προκαλεσα να αποδειξεις οτι περα απο γελειωτητες μπορεις να σταθεις στο υψος των φρασεων που ξεδιπλωνεις ,μην πας να μου γυρισεις τα λογια σου κουτο παιδι γιατι τοσο καιρο περιμενα βρεγμενη σανιδα και εντελει αντικρυσα σαλια και μισολογα
αλλωστε αν ξαναδιαβασεις εκεινο το ποστ και κανεις επανεκκινηση το σκληρο σου μυαλο θα πιασεις βαθυτερα νοηματα,αλλα περα αυτου ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ αναφερω μην χαλιεσε θα χαλασεις την επιδερμηδα(βαλε αγγουρακι στα ματια σου απο τα τελευταια φαρμαρισματα σας)
ειδες με παρασειρεις και μιλαω σαν και εσας τσ τσ τσ

περα αυτου για ολα οσο εγραψες εχω συγκρατησει μια απαντηση που σε ειχε δωσει ο θεαγενης οταν αραδειαζες παρομοιες μπαρουφες επομενως για ολα οσα εγραψες σου απανταω κλαψ κλουψ κοκονα μαριγω σιγα να μην χυθει το γαλα το πομολο σιγα σιγα και παει λεγοντας

Υ.Γ.ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΠΟΝΑΝΕ
Υ.Δ.ΕΝΤΕΛΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΤΕ
Ε.Ε. και οπως προανεφερα και πιο πριν
ΦΥΣΙΚΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΜΑΧΗ,ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ ΑΛΛΑ Η ΜΑΧΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΙΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΜΗΝ ΣΠΑΣΟΥΝ Τ`ΑΥΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΥΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΑΛΛΑΞΤΕ Τ`ΟΝΟΜΑ ΣΕ dramAΕΤΟΙ !!!
Ε.Υ. φιλε σοφοκλη οσο και να επεξεργαστεις το ποσταρισμα σου,το εχω παρει με παραθεση και οι σαχλαμαρες που εγραψες στο αρχικο σου ποστ φαινοντε εδω ,ενω αμα κοιταξει καποιος πιο πανω το ποστ σου θα καταλαβει οτι κατι εσβησες,κατι θελεις ν`αποφυγεις,κουτο ε κουτο,κατι τετοια τα επισημαινουμε χεχεχε
και για σιγουρεψω την επιτυχια μου το ξαναποσταρω με φωτο το ηδη επεξεργασμενο για να δω τωρα τι θ`αλλαξεις μεγα επιθετικε...(μαθημα πρωτο - πρωτα χτυπαμε το ηθικο του αντιπαλου.... )
lD2JFQA.png


υγεια δυναμη και καλες μαχες σε ολους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή