ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ

  • Δημιουργός θέματος sofoklis7
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΕΔΩ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΟΣΜΙΟ ΕΠΠΙΠΕΔΟ ( Ο ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΡΑΔΟΚΕΙ:):))ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΟΥΜΕ, Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΑΜΜΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΓΟΜΕΝΗ(ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ-ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥΣ) ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΑΧΙΑ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ.

ΠΟΥ, ΠΟΤΕ ,ΓΙΑΤΙ, ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ, ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ , ΤΙ ΕΙΠΕ, ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕ, ΠΟΤΕ ΤΟ ΕΙΠΕ, ΤΙ ΕΚΑΝΕ ,ΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ , ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕ , ΠΩΣ Η ΠΟΛΗ ΕΓΙΝΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΣΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ, ΠΟΙΟΣ ΠΗΡΕ ΠΟΙΟΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΒΜΕΙ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟ ΚΟΣΜΟ ΓΑΜΑ.

ΥΓ :ΜΗΝ ΠΑΡΕΚΤΡΑΠΟΥΜΕ, ΕΝΑΣ ΥΓΙΕΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΩΦΕΛΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΠΩΣ Η ΠΟΛΗ ΕΓΙΝΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΣΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ

AXAXAXAXAXXAAAAA καλησπέρα σοφοκλή με έκανες και γέλασα φίλε μου σε αυτήν την ερώτηση που έκανες περιμένεις να σου απαντήσει κανείς ?
Μπορώ εγώ όμως θα περιμένω ενα ευλογο διάστημα 12-13 ετών μήπως πεταχτεί κάποιος απο τους (πρώτους) και μετά θα σου πω εγώ τι έγινε.
 

DeletedUser

Guest
ΠΩΣ Η ΠΟΛΗ ΕΓΙΝΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΣΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ

AXAXAXAXAXXAAAAA καλησπέρα σοφοκλή με έκανες και γέλασα φίλε μου σε αυτήν την ερώτηση που έκανες περιμένεις να σου απαντήσει κανείς ?
Μπορώ εγώ όμως θα περιμένω ενα ευλογο διάστημα 12-13 ετών μήπως πεταχτεί κάποιος απο τους (πρώτους) και μετά θα σου πω εγώ τι έγινε.

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΓΙΩΡΓΟ. ΗΤΑΝ ΠΥΡΗΝΙΚΟ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ. ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕ Ο ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΕΤΡΕΧΕ ΑΛΑΦΙΑΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ.

ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ. ΟΙ ΔΙΠΛΟΙ ΚΑΙ ΤΡΙΔΙΠΛΟΙ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟΙ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ. ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΝΟΜΙΜΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ (ΚΑΝΟΥΜΕ). ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΤΡΑΠΕΡΑΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΘΑΥΜΑ?
ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΠΑΙΧΤΗ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΤΟ SKYPE
ΜΕΧΡΙ ΙΔΡΥΤΗ ΝΑ ΡΩΤΑΕΙ:
-ΚΩΣΤΑ ΤΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΗ?
-ΝΑΙ
-ΟΚ. ΣΕ ΠΕΤΑΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΒΑΖΩ ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
- ΟΚ ΕΓΙΝΕ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
...... ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΠΑΙΧΤΗ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΤΟ SKYPE......ΜΕΧΡΙ

χαχαχαχαχαχ ρε λαμογιο πετραν αυτο εσυ το εχεις κανει.το ξεχασες
χαχαχαχαχαχαχαχα ρε που παμεεεεεεεεεεε :)
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχαχαχ ρε λαμογιο πετραν αυτο εσυ το εχεις κανει.το ξεχασες
χαχαχαχαχαχαχαχα ρε που παμεεεεεεεεεεε :)
ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ , ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ.

ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΑΚΟΜΑ.

ΠΑΙΧΤΗΣ: ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΠΑΧΑΙΝΕΙ( Ο ΑΕΡΑΣ ΣΤΟ ΑΡΓΟΣ ΦΤΑΙΕΙ)
ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΠΑΙΧΤΗΣ(ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ - ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΕ) ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ. ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΞΕΧΝΑΕΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΜΕΣΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΥΜΕ ΡΟΜΠΑ(ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΟΥΤΕΛΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ) ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΟΛΗ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ (ΑΝ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΟΥΜΠΩΝΟΥΜΕ -ΚΟΥΜΠΩΝΟΥΜΕ) ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΗ...

ΥΓ: ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ , ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΟΥΜΠΩΝΩ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ, ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΝΤΕΛΙΒΕΡΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ 46-56.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δυστηχώς η τεχνολογία με την χρήση προγραμμάτων αλλαγής ΙΡ και τα σχετικά με προγράμματα οπως το TeamViewer με πολλαπλές ΙΡ είτε απο internet cafe είτε από χρήση ξεκλείδωτον wifi δίνουν την δυνατότητα σε κάποιους παίκτες να έχουν πολλαπλούς λογαριασμούς χωρίς να μπορούν να τους κάνουν τίποτα γιατί κινούνται στα πλαίσια της νομιμότητας και μετά υπερηφανευονται οτι παίρνουν πόλεις αυτό που για εμένα δεν ειναι όμως στα πλαίσια αυτά είναι η μάχη της παρανομίας όπως το συγκεκριμένο με το αποικιακό φίλε μου σοφοκλή λίγα λεπτά πριν μπει άδειασαν τις άμυνες και πάτησαν επανεκίνηση για να μπει το αποικιακό που έρχοταν μετά απο λίγο και βγαίνουν μετά να κοκορευονται οτι έσπασαν θαύμα αλλά η απάντηση θα έρθει στο ίδιο επίπεδο αφού έτσι μόνο ξέρουν να παίζουν μπορούμε να συζητάμε μήνες και άκρη να μην βγάλουμε γιατί κανένας τους δεν θα μας πει τι έγινε με το πυρηνοκίνητο με τεχνολογία στελθ αποικιακό ούτε με τους εμπόρους που έκαναν χρήση καραβιών με κινητήρες δίνης και τις επιταχύνσεις που έφευγαν σαν τα διαστημοπλοια στο star trek οτι ενώ περνάγαμε 469 ημέρες και κάτι δευτερα αν θυμάμαι καλα σε ένα άλλο θαύμα το τελείωσαν πρώτοι αυτοι.
 

DeletedUser2754

Guest
Καιρό είχα να δω συνομιλίες αμπάλων.
Παρακαλώ συνεχίστε, μην τις αφήνετε στη μέση...
 

DeletedUser

Guest
βρε καλως το παιδι.......
τι κανεις παιχταρα. Υπερμεγιστε της διαγραφης....
υπερτεραστιε της δολοπλοκιας....

που χαθηκες...
 

DeletedUser

Guest
ΠΩΣ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΗΣΕ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ?
ΚΡΑΤΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΑΣ ΕΜΑΣ ΣΤΗΝ ΔΥΣΩΔΙΑ ΜΑΣ.
ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΜΠΑΛΟΙ ? ΑΝ ΝΑΙ ΜΙΛΑ .

ΥΓ:ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΗΝ ΔΥΣΩΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΙΣ.
 

DeletedUser2573

Guest
Καιρό είχα να δω συνομιλίες αμπάλων.
Παρακαλώ συνεχίστε, μην τις αφήνετε στη μέση...

βρε βρε βρε
καλως τα φαντασματα (που λεει και ο σκυλος)
ο παιχτης Ν.Α.Τ.Ο (δλδ με ολους φιλος για να μην τρωω φαπες)
ρε γατακι τι θες εδω μεσα.δεν εχεις φιλους να παιξεις ?
εδω μεσα δεν θα βρεις τιποτα. εχουν παει ολoi στην συμμαχια των ghost
animated_gifs_5paidika_gosts.gif

χαχαχαχαχαχαχα

Όπως έχουμε προειδοποιήσει δεκάδες φορές, αεροκατηγορίες και αβάσιμες επιθέσεις εναντίον ενεργών παικτών (που είχαν τα άντερα να κάτσουν σε αυτόν τον κόσμο), με άμεσο ή έμμεσο τρόπο θα σας στέλνουν διακοπές για να σας απαλλάξουν το λιγότερο από αυτόυς τους "αμπαλους" όπως τους χαρακτηρίζετε.στην περίπτωση που την έχετε κάνει με ελαφρά πηδηματάκια εδώ και καιρό, απλά θα γελάμε με αυτά που γράφετε
dokuczacz.gif

Μόνιμος αποκλεισμός από το κεντρικό φόρουμ και απο τον GAMMA κόσμο.
χαχαχαχαχαχαχαχ ρε ούστ απο δω
figielek.gif


mixtsount
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
βρε βρε βρε
καλως τα φαντασματα (που λεει και ο σκυλος)
ο παιχτης Ο.Η.Ε (δλδ με ολους φιλος για να μην τρωω φαπες)
ρε γατακι τι θες εδω μεσα.δεν εχεις φιλους να παιξεις ?
εδω μεσα δεν θα βρεις τιποτα. εχουν παει ολoi στην συμμαχια των ghost χαχαχαχαχαχαχα

Όπως έχουμε προειδοποιήσει δεκάδες φορές, αεροκατηγορίες και αβάσιμες επιθέσεις εναντίον ενεργών παικτών (που είχαν τα άντερα να κάτσουν σε αυτόν τον κόσμο), με άμεσο ή έμμεσο τρόπο θα σας στέλνουν διακοπές για να σας απαλλάξουν το λιγότερο από αυτόυς τους "αμπαλους" όπως τους χαρακτηρίζετε.στην περίπτωση που την έχετε κάνει με ελαφρά πηδηματάκια εδώ και καιρό, απλά θα γελάμε με αυτά που γράφετε
dokuczacz.gif

Μόνιμος αποκλεισμός από το κεντρικό φόρουμ και απο τον GAMMA κόσμο.
χαχαχαχαχαχαχαχ ρε ούστ απο δω
figielek.gif


mixtsount

ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ(ΠΑΙΧΤΗΚΑ), ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΜΠΑΛΟΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙ.
-ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ? ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΝ ΝΑΙ , ΠΕΣ. ΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΑΜΜΑ. ΒΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΚΟΤΕΡΟ? ( ΒΡΕ ΤΟ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΛΕΩ)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καιρό είχα να δω συνομιλίες αμπάλων.
Παρακαλώ συνεχίστε, μην τις αφήνετε στη μέση...

Σου απάντησε ο υπεύθηνος του νομικού τμήματος τον -ΕΛ- ειδικός δόκτορ rebitch καθώτι έχουμε εντολή απο την ηγεσία να μην απαντάμε εμείς στο φόρουμ σε οτι αφορά την συμμαχία σου και ειδικά εσένα.
 

DeletedUser2754

Guest
Έτσι, ετσι να λύνονται οι γλωσσίτσες.
Μόνο αυτά είχατε να πείτε αμπαλούληδες?
Mερικους απο εσάς σας διασκεδάζω αφάνταστα, ακόμα και τώρα μετα από τόσο καιρό αλλά.......
ΓΙΑΝΝΟΥΚΟ ... ΖΕΙΣ????
Ησουν πάντα το καμάρι μου, το ξέρεις και ποτέ δεν με ξεχνάς.
Να πάρει....Με συγκίνησες πάλι.

Τι λες? Να σου πάρω καμμια πόλη, έτσι να θυμηθούμε λίγο τα παλιά?
ε? τι λες? για το καλό σου βρε.
 

DeletedUser

Guest
γεια σου βρε δημητριε
Δημητριε παιδι μου δεν σου εχω πει να μην ενοχλεις τα παιδακια οταν προσπαθουν να παιξουν με τα παιχνιδακια τους?δεν τα αφηνεις να δημιουργησουν τα τα καυμενα..........
εδω που τα λεμε το γκρεπολις κανταντησε δημοσια υπηρεσια.......χρειαζεσαι γλυψιμο για να ανεβεις,την καταλληλη θεση,αλλους να δουλευουν για εσενα και το σημαντικοτερο..........ξεχνας αυτους που σε στηριξαν
 

DeletedUser

Guest
γεια σου βρε δημητριε
Δημητριε παιδι μου δεν σου εχω πει να μην ενοχλεις τα παιδακια οταν προσπαθουν να παιξουν με τα παιχνιδακια τους?δεν τα αφηνεις να δημιουργησουν τα τα καυμενα..........
εδω που τα λεμε το γκρεπολις κανταντησε δημοσια υπηρεσια.......χρειαζεσαι γλυψιμο για να ανεβεις,την καταλληλη θεση,αλλους να δουλευουν για εσενα και το σημαντικοτερο..........ξεχνας αυτους που σε στηριξαν

ΒΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΧΝΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ,ΑΦΗΣΤΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΛΗΜΕΝΟΙ ΕΔΩ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΟΥΜΕ. ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.
 

DeletedUser

Guest
ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.

Άντε να πούμε άλλη μια φίλε μου Σοφοκλή ξεκίνησαν μια ωραία πρωία τα παιδιά από την 53 να πάρουν μια πόλη από τους ελλ-ελλ –Λου-Λου δεν θυμάμαι τι είχε μέσα πριν τις επιθέσεις από διήρης αλλά θυμάμαι ότι είχε μέσα περίπου 1650 γρήγορα μεταφορικά στέλνουν επιθέσεις τα καθαρίζουν φαίνετε στην τελευταία επίθεση ότι άδειασε η πόλη και σε λίγο που μπήκε το αποικιακό τα ξαναβρίσκει μέσα και τα 1650 γρήγορα και φυσιολογικά βούλιαξε όπως καταλαβαίνεις χάθηκαν αρκετές επιθετικές πόλεις ,χρόνος,χρήμα και το βασικότερο κάποιους φανφάρες να λένε ότι δεν μπορούμε να τους πάρουμε πόλη και η πόλη δεν πάρθηκε γιατί όπως μας είπαν σφάλμα του παιχνιδιού και λέω εγώ ωραία σφάλμα η αποζημίωση που είναι γιατί εάν κάποιος από εμάς κάνει ένα σφάλμα θα τιμωρηθεί εδώ δεν έχει καμπανάκια και βλακείες (πιστεύω να ξέρεις το ανέκδοτο με τον μαύρο).

Προβολή συνημμένου 977
 

DeletedUser

Guest
Άντε να πούμε άλλη μια φίλε μου Σοφοκλή ξεκίνησαν μια ωραία πρωία τα παιδιά από την 53 να πάρουν μια πόλη από τους ελλ-ελλ –Λου-Λου

Χαχαχαχα
το άλλο με τον τοτό το ξέρεις;
Χαχαχα
Άκου τα παιδιά ξεκίνησαν..
Πια παιδιά ρε συ;
Αυτά πού χάσανε μερικές πολίτσες και κλειδώσανε σε διακοπές διαρκείας;
Μιλάς για τους :
paok04
TSESNIRION
PELEKANOS1
paschalisk
tsiftelidis
enter


χαχαχα έχεις πολύ πλάκα τελικά!
Πες τους να ξεκλειδώσουνε γιατί θα την πληρώνει συνέχεια ο Adikopolis από εδώ και πέρα..
Εκτός εάν έχει σκοπό να κλειδώσει και αυτός!


δεν θυμάμαι τι είχε μέσα πριν τις επιθέσεις από διήρης αλλά θυμάμαι ότι είχε μέσα περίπου 1650 γρήγορα μεταφορικά

Τραγικό..
1650 γρήγορα και δεν καταφέρατε να πάρετε την πόλη;
Την άλλη φορά θα σας βάζουμε μόνο 300 μπας και τα καταφέρετε!


στέλνουν επιθέσεις τα καθαρίζουν φαίνετε στην τελευταία επίθεση ότι άδειασε η πόλη και σε λίγο που μπήκε το αποικιακό τα ξαναβρίσκει μέσα και τα 1650 γρήγορα και φυσιολογικά βούλιαξε όπως καταλαβαίνεις
Τώρα εγώ ξέρω ότι τα αποικιακά βουλιάζουνε εάν μπούνε διήρης..
Να βουλιάξει από σκέτα μεταφορικά πρώτη φορά το ακούω..
Εάν είναι έτσι να αποζημιωθούνε τα παιδιά..
Άμεσα!
Να τους δοθεί αμέσως πίσω το αποικιακό..
Η πόλη ούτως ή άλλος δεν θα έπεφτε μιας και όπως λες μπήκανε στο καπάκι άλλα 1650 ως σφήνα..
Δηλαδή το κάνατε θέμα για ένα αποικιακό..
ΕΕΕΕΕΕ πόσο κάνει να στο πληρώσουμε ρε φιλαράκι!

χάθηκαν αρκετές επιθετικές πόλεις ,χρόνος,χρήμα και το βασικότερο κάποιους φανφάρες να λένε ότι δεν μπορούμε να τους πάρουμε πόλη
Ψέματα λέγανε.. αφού δεν μπορέσατε.. φανήκατε λίγοι..
Μην στεναχωριέσαι όμως.. την επόμενη φορά θα τα πάτε καλύτερα..


και η πόλη δεν πάρθηκε γιατί όπως μας είπαν σφάλμα του παιχνιδιού και λέω εγώ ωραία σφάλμα η αποζημίωση που είναι γιατί εάν κάποιος από εμάς κάνει ένα σφάλμα θα τιμωρηθεί εδώ δεν έχει καμπανάκια και βλακείες (πιστεύω να ξέρεις το ανέκδοτο με τον μαύρο).

Σαν πολλά ανέκδοτα μάθατε τώρα τελευταία και εσύ και ο φίλος σου ο γατούλης
Γιαυτο σας έχουμε τρελάνει στην καρπαζιά.. εμείς κάνουμε επιθέσεις και εσείς διαβάζετε ανέκδοτα..
Ρε έχετε σκοπό να παίξετε;

Και μιας και μιλάμε για ιστορίες και ανέκδοτα θα σας πω και εγώ μια..
Έρχονται μια μέρα οι ελλ-ελλ –Λου-Λου να πάρουνε πόλη στην 53 από τα παιδια..

Βρίσκουνε μέσα 5459 διήρης και 2916 μεταφορικά..

ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ..
ΝΑΙ.. ΝΑΙ καλά το καταλάβατε.. Την ΠΗΡΑΝΕ την πόλη..
Κάναμε αμέσως καταγγελία και διαμαρτυρηθήκαμε..
Μα πως είναι δυνατόν..
Πόλη με 5459 διήρης και 2916 μεταφορικά.. είναι αδύνατον να πέσει..
Κάτι έγινε εκεί..
Μετά μας είπανε ότι κόλλησε το παιχνίδι και φταίει μια τρίχα κατσαρή που μισούσε την περμανάν και το τι είχαν τα έρμα και ψοφούσαν..
Και από αποζημίωση τίποτα..

ΒΡΕ ΜΠΡΟΥΥΥΥ

Πριν….

gApUlSM.png



Λίγο μετά…

Iws6Yjr.png


ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ..

NARKaJB.png

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΜΙΧΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΕΔΩ ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΓΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.
MItHaQq.png

Ε ΡΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΕΔΩ ΚΑΤΩ ΣΚΥΛΕ. ΒΡΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΥΤΣΣΣΣΣΣΣ.

ΓΙΩΡΓΟ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ. ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ. ΤΟ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΙΜ ( ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΚΙΟΛΑΣ). ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΙΑΞΑΝ. ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ Ο ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΟΣ. http://forum.gr.grepolis.com/showthread.php?5805-%CE%A0%CE%99%CE%A3%CE%A4%CE%95%CE%A5%CE%A4%CE%91%CE%99-%CE%A3%CE%A4%CE%97%CE%9D-%CE%91%CE%9D%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%91%CE%A3%CE%97-%CE%9D%CE%95%CE%9A%CE%A1%CE%A9%CE%9D&highlight=%CE%91%CE%9D%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%91%CE%A3%CE%97+%CE%9D%CE%95%CE%9A%CE%A1%CE%A9%CE%9D


ΥΓ: ΝΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ? ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest


Χαχαχαχα
το άλλο με τον τοτό το ξέρεις;
Χαχαχα
Άκου τα παιδιά ξεκίνησαν..
Πια παιδιά ρε συ;
Αυτά πού χάσανε μερικές πολίτσες και κλειδώσανε σε διακοπές διαρκείας;
Μιλάς για τους :
paok04
TSESNIRION
PELEKANOS1
paschalisk
tsiftelidis
enter




Δεν θα απαντήσω στις υπόλοιπες μπούρδες που έγραψες μόνο στο πρώτο διευκρινίζοντας ότι το αποικιακό δεν έκατσε γιατί μαζί με τα μεταφορικά ήταν και ο στρατός αλλά αλήθεια ο TSESNIRION έχασε πόλεις από εσάς και κλείδωσε σε διακοπές θα μας τρελάνεις γιατί στα στατς αλλά βλέπω ότι σας πήρε πόλεις ο ENTER κλείδωσε σε διακοπές η έφαγε ανοικτό μπάν και του πήρατε πόλεις ενώ παραδεχτήκαν ότι κλείδωσε ο λογαριασμός από λάθος ο paok κλείδωσε σε διακοπές η μήπως το παλληκάρι είναι σε νοσοκομείο τι λες τώρα μωρέ θα μιλάμε η θα κοροϊδεύουμε δεν σου απαντώ στα αλλά γιατί έχεις ξεφύγει και γραφείς ότι θέλεις η μάλλον ότι σε συμφέρει να λες για παραπλάνηση και αποπροσανατολισμό και να συγχωράς που δεν επιτρέπετε το ποστάρισα απαντήσεων της διαχείρισης αλλιώς θα έβλεπες υπερμέγιστε άρχοντα της διαπλοκής και τον εντυπώσεων .
 
Κορυφή