ΙΟΤ Α.Δ.Ε.Σ αισχος..

  • Δημιουργός θέματος AndrewChanger
  • Ημερομηνία έναρξης

8EAGENHS

Forum Leader
Εκανα αναφορά στο μύνημα που θα βάλω από κάτω! Και τίποτα!!!!

[8EA]Το ότι έγινε αναφορά ένα μήνυμα δεν σημαίνει ότι θα τιμωρηθεί κιόλας. Τιμωρούνται μόνον όσα παραβαίνουν τους κανόνες. Μελετήστε και κατανοήστε τους κανόνες.
8EAGENHS[/8EA]
 

DeletedUser

Guest
[8EA]Το ότι έγινε αναφορά ένα μήνυμα δεν σημαίνει ότι θα τιμωρηθεί κιόλας. Τιμωρούνται μόνον όσα παραβαίνουν τους κανόνες. Μελετήστε και κατανοήστε τους κανόνες.
8EAGENHS[/8EA]

Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ, ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΚΑΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΑ ΕΛΑΦΡΑ, ΚΑΙ ΦΙΛΕ DEATHNIGHT7 ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ.. ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ; 20 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΠΟΛΥ
 

DeletedUser8545

Guest
Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ, ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΚΑΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΑ ΕΛΑΦΡΑ, ΚΑΙ ΦΙΛΕ DEATHNIGHT7 ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ.. ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ; 20 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΠΟΛΥ

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο "ΘΕΑΓΕΝΗΣ" ΚΑΙ Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΔΙΕΦΘΑΡΜΕΝΗ ΚΛΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΜΑ ΤΟΥΣ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ INNOGAMES ΘΑ ΞΕΜΕΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ...ΚΛΑΣΣΙΚΟΙ ΑΔΙΚΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ! ΝΑ ΒΟΛΕΨΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΙΨΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥ ΑΓΝΩΣΤΟΥ...ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΜΟΥ BAN ΘΕΑΓΕΝΗ..ΠΑΡ΄ΟΛΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΠΑΙΧΤΗ "ΚΛΑΝΙΑΡΗ" ΚΑΙ "ΧΕΣΤΗ" ΕΣΥ ΜΠΑΝΑΡΕ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ "ΚΩΛΟ" ΠΟΥ ΕΙΠΑ !

[8EA]Επίθεση προς μέλος ΔΟ και της ίδιας της εταιρείας εμμέσως, καθότι αυτή είναι που θεσπίζει τους κανόνες. Ένας μήνας εκτός προς ηρεμία κι αναψυχή.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

phoenix12

Πρώην Game Admin
[PHo]Παρακαλώ να μας "τραβήξετε" άμεσα μια αναφορά στην Innogames στα παρακάτω στοιχεία.

Επικοινωνία
InnoGames GmbH
Harburger Schloßstraße 28
21079 Αμβούργο (Hamburg)
Γερμανία (Germany)

Φαξ: 040 7889335 21

Αριθμός φορολογικού μητρώου: DE264068907
Επαρχιακό δικαστήριο Hamburg, HRB 108973
Στελέχη εταιρίας: Eike Klindworth, Hendrik Klindworth, Michael Zillmer


Διεύθυνση e-mail: info@innogames.de (Όχι υποστήριξη για το παιχνίδι, μόνο Γερμανικά και Αγγλικά παρακαλούμε)
[/PHo]
 

DeletedUser7165

Guest
Ο/Η DeathKnight7 έγραψε:
ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο "ΘΕΑΓΕΝΗΣ" ΚΑΙ Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΔΙΕΦΘΑΡΜΕΝΗ ΚΛΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΜΑ ΤΟΥΣ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ INNOGAMES ΘΑ ΞΕΜΕΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ...ΚΛΑΣΣΙΚΟΙ ΑΔΙΚΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ! ΝΑ ΒΟΛΕΨΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΙΨΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥ ΑΓΝΩΣΤΟΥ...ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΜΟΥ BAN ΘΕΑΓΕΝΗ..ΠΑΡ΄ΟΛΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΠΑΙΧΤΗ "ΚΛΑΝΙΑΡΗ" ΚΑΙ "ΧΕΣΤΗ" ΕΣΥ ΜΠΑΝΑΡΕ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ "ΚΩΛΟ" ΠΟΥ ΕΙΠΑ !
[8EA]Επίθεση προς μέλος ΔΟ και της ίδιας της εταιρείας εμμέσως, καθότι αυτή είναι που θεσπίζει τους κανόνες. Ένας μήνας εκτός προς ηρεμία κι αναψυχή.
8EAGENHS[/8EA]

Κύριε διαχειριστά, όταν θα μάθεις να ταϊζεις μπαν, αλλά με τον σωστό τρόπο και όχι με ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ τότε θα σε θεωρήσω άξιο διαχειριστή! Μππππαααα, όταν ο άλλος ο τυπάς επιτειθόταν σε εμάς, εσύ τι έκανες; Αλλά όταν το ίδιο πράγμα έγινε εις βάρος σου φέρθηκες όπως έπρεπε...Μάλλον μεροληπτείς...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7165

Guest
[PHo]Παρακαλώ να μας "τραβήξετε" άμεσα μια αναφορά στην Innogames στα παρακάτω στοιχεία.

Επικοινωνία
InnoGames GmbH
Harburger Schloßstraße 28
21079 Αμβούργο (Hamburg)
Γερμανία (Germany)

Φαξ: 040 7889335 21

Αριθμός φορολογικού μητρώου: DE264068907
Επαρχιακό δικαστήριο Hamburg, HRB 108973
Στελέχη εταιρίας: Eike Klindworth, Hendrik Klindworth, Michael Zillmer


Διεύθυνση e-mail: info@innogames.de (Όχι υποστήριξη για το παιχνίδι, μόνο Γερμανικά και Αγγλικά παρακαλούμε)
[/PHo]

και εσύ τώρα ας πούμε το παίζεις μάγκας;;!!!


[8EA]10 πόντοι ποινής για διπλοποστάρισμα.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7165

Guest
ANDREWCHANGER αντί να ασχολείσε με παπαρολογίες (ευχαριστώ τον dober για αυτην την λέξη που αντιπροσωπεύει απόλυτα τον συγκεκριμένο τυπά andrewchanger) κάνε ΕΣΥ κανένα μπανάκι!
 

DeletedUser

Guest
Εγω περιμενω παντως εναν ηγετη των γιωταδων να μιλησουμε
 

DeletedUser8567

Guest
ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΠΛΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ

ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ. ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ. ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΤΑΚΤΙΚΕΣ "ΡΟΥΦΙΑΝΩΝ" ΚΑΙ ΔΙΠΛΩΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ.
 

DeletedUser

Guest
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ. ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ. ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΤΑΚΤΙΚΕΣ "ΡΟΥΦΙΑΝΩΝ" ΚΑΙ ΔΙΠΛΩΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ.

Δίκιο έχεις, πολλές φορές απάντησα σε αυτό το σχόλιο στα εσωτερικά μας φόρουμ.

Δύσκολα αντιμετωπίζεται το φαινόμενο αυτό, εντός παιχνιδιού και εκτός υπήρχαν πάντα και πάντα θα υπάρξουν.

Να το πάρετε απόφαση και να παίξετε αναλόγως. Έτσι τουλάχιστον προσπαθώ και εγώ αφού είναι δύσκολο να εντοπιστούν. Η καλή πλευρά είναι ότι σου κάνει το παιχνίδι πιο δύσκολο.
 

DeletedUser8567

Guest
Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΩΝ ΡΟΥΦΙΑΝΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΙΠΛΩΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΜΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΑΝ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΠΩΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΓΕΛΑΣΜΕΝΟΙ. ΗΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΑΤΟΜΑ ΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΔΙΠΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΑΕΙ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ.
 

DeletedUser

Guest
Δίκιο έχεις, πολλές φορές απάντησα σε αυτό το σχόλιο στα εσωτερικά μας φόρουμ.

Δύσκολα αντιμετωπίζεται το φαινόμενο αυτό, εντός παιχνιδιού και εκτός υπήρχαν πάντα και πάντα θα υπάρξουν.

Να το πάρετε απόφαση και να παίξετε αναλόγως. Έτσι τουλάχιστον προσπαθώ και εγώ αφού είναι δύσκολο να εντοπιστούν. Η καλή πλευρά είναι ότι σου κάνει το παιχνίδι πιο δύσκολο.


Είσαι θεός....
 

DeletedUser

Guest
...

louis, satrapis, kosxat, θεογονια, ancientsalamis

ΟΛΟΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ...

good game...
 

DeletedUser

Guest
επ επ ο Θεοτέτοιος δεν ειμαι εγω.Εγω ειμαι με Λατινικούς χαρακτήρες.Ηταν πιασμένο το nickname με τους Ελληνικούς στον Γιώτα. :d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Καλημέρα και από μένα.Θα παρακαλούσα να μην δώσουμε συνέχεια στο θέμα των αποκλεισμών.Οι αποκλεισμοί έγιναν με βάση των κανονισμών που έχουν τεθεί από την εταιρία και κατά την γνώμη μου καλώς δόθηκαν. Έχω μάθει να τα λέω έξω από τα δόντια όσο και αν πονάει αυτό.Ας συνεχίσουμε να παίζουμε και να ξεφεύγουμε από την πραγματικότητα.Ο κόσμος όπως είχα αναφέρει και σε παλαιότερο post δεν έχει τελειώσει,έχει πολύ ενδιαφέρων και θα έχει πολλές εξελίξεις. Αυτά από εμένα και καλές μάχες να έχουμε όσο παίζουμε ακόμα:helm_wink
 

DeletedUser

Guest
E ενταξει εχουμε και 'συμπαθειες' ως γνωστον.Το παιχνίδι συνεχίζεται.
 

DeletedUser

Guest
να λοιπόν που κάτι άλλαξε στον κόσμο και συνεχίζει να αλλάζει...για να δούμε και την συνεχεια
 
Κορυφή