ΙΟΤ Α.Δ.Ε.Σ αισχος..

  • Δημιουργός θέματος AndrewChanger
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Kι ομως τα καταφερατε, η πιο ατομισταρη και "μη μου άπτου" συμμαχια, αντε παιξε βητα η αλφα ρε φιλε, μιλας για Ιοταδες, που μονο και το ονομα σε προκαλει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7165

Guest
Κοίτα, αυτοί οι κόσμοι που λες καταρρέουν εδώ και καιρό!
 

DeletedUser

Guest
Aν καταρρεουν αυτοι οι δυο φαντασου τι κανει ο γιωτα
 

DeletedUser8545

Guest
Απο εκει που ο κοσμος Ιοτα ηταν ενας ωραιος και μαχητικος κοσμος τα χαλασαν ολα οι ΙΟΤΑΔΕΣ!!Μονο αυτοι κυριαρχουν και κανεις αλλος οι αλλοι ειναι απλα μελη του Ιοτα!!! Αισχος....Ιοταδες ειστε απαραδεκτοι...Επρεπε να ντρεπεστε που χαλασατε τον κοσμο αυτο με το ονομα σας, μονο την παρτι σας κοιτατε..Ελεοςς πια..Πηγαινετε και δειτε τους αλλους κοσμους τι ωραιοι και μαχητικοι ειναι, η καθε συμμαχια εχει 1-2-3 υπερσυμμαχιες και πολεμαει εσεις μονο να κατακτετε ξερετε, το Grepolis ειναι πολεμικο.. Πολεμικο σημαινει και "αμυνα" και "επιθεση"..Τουλαχιστον οταν σας κατακταμε εμεις οι αδυναμοι πολεις να παραδεχεστε οτι την χασατε και οχι να μας κοροιδευετε η να μας δειχνετε την δυναμη σας με εγωιστικους τροπους...Ολες σας σχδον οι πολεις ειναι αδειες και αν μπειτε σε εξεγερση ζητατε απο αλλους βοηθειες τιποτα δεν κανετε μονοι σας...Οπως ειχα πει σε λιγο καιρο απο την υπεβολικη βλακεια σας θα μειωνονται τα μελη στον Ιοτα και θα κλεισει ο server και θα ψαχνεστε..Και αδικα θα εχετε κουραστει για την ολη σας την βλακεια...Και πηγαιντε με κανα φιλο να πιειτε κανα καφε.. ολη την ωρα σε μια καρεκλα... παει ο Ιοτα τον γ..... δεν λεω την λεξη γιατι πρεπει να σεβαστω τους κανονες...

ΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!!! ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΣΟΥ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ΜΑΣ ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΑΛΛΑ ΕΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΡΑΖΕΤΕ ΤΟΥΣ ΙΟΤΑΔΕΣ ΜΟΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΠΛΕΟΝ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΖΑΛΗΣΕΙ ΤΑ ΣΥΚΩΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"ΟΙ ΙΟΤΑΔΕΣ ΑΥΤΟ" , "ΟΙ ΙΟΤΑΔΕΣ ΕΚΕΙΝΟ" ΚΑΙ "ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΤΑ PAMPERS ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ" !!!!!!!!!!!!! ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΥΚΛΟΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ: ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ACCOUNT , ΧΤΙΖΕΙΣ , ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ , ΖΗΤΑΣ ΒΟΗΘΕΙΑ , ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ , ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Ο ΚΥΚΛΟΣ! ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ 4 ΠΡΑΓΜΑΤΑ:
1) GET A LIFE ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΕ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΕΡΓΟΥΣ , ΑΠΕΝΤΑΡΟΥΣ , 300 ΚΙΛΑ ΜΑΝΤΡΑΧΑΛΟΥΣ ΝΑ ΣΑΣ ΘΡΕΦΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΤΟΥ GREPOLIS ΚΑΙ ΝΑ ΞΟΔΕΥΕΤΕ ΤΟ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ ΣΑΣ ΣΕ PREMIUM ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΝΙΚΗΣΕΤΕ ΠΟΤΕ!
2) ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ! ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΙΟΤΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ...ΚΑΙ Η ΕΝΩΣΗ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΟ ΣΚΟΠΟ! ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΑΣ!!! ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣΤΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ!
3) ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΤΕ ΣΑΝ ΜΩΡΑ ( :(:(:(:(:( ) ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΤΕ ΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ...ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΛΑΙΓΕΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΚΛΑΙΤΕ!
4) ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΑΛΥΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΟΤΑ! ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΔΙΑΛΥΣΑΤΕ....ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΙΟΤΑ ΕΝΑ ΚΑΚΕΚΤΥΠΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΝΟΥΒΕΛΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΩΣ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΗ ΤΙΜΗΤΙΚΗ! ΝΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ! ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΘΕΛΕΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΝΙΚΗΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ...ΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΟΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙ ΣΤΑ STATS ΠΟΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΙΚΗΣΕ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΙΧ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΨΑΞΕΙ ΠΩΣ ΝΙΚΗΣΑΝ , ΠΟΣΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ! ΤΕΛΟΣ...ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΝΙΚΗΣΕΤΕ ΚΑΝΤΕ ΤΟ! ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ...ΑΛΛΑ ΑΝΤ'ΑΥΤΟΥ ΕΣΕΙΣ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ ΚΛΑΨΑ ΚΑΙ ΑΜΥΝΑ ΣΤΟ ΦΟΥΛ! ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΙΟΤΑΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ! this is grepolisthis is grepolisthis is grepolisthis is grepolisthis is grepolisthis is grepolisthis is grepolisthis is grepolisthis is grepolisthis is grepolisthis is grepolis
 

DeletedUser

Guest
Τι εφαγες σημερα;Και εγω ειμαι πολυ καλυτερος στον γιωτα απο εσενα
 

DeletedUser7165

Guest
Τι εφαγες σημερα;Και εγω ειμαι πολυ καλυτερος στον γιωτα απο εσενα

Θα στο πω, όσο πιο ευγενικά σηκώνει η περίπτωσή σου...

ΒΟΥΛ@ΣΤΟ ΡΕ ΚΑΙ ΣΚ@ΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ! ΑΝΤΕ ΣΠΑΣΕ ΤΩΡΑ ΡΕ ΠΑΛΙΟΝΟΥΜΠΑΚΙ!




[cho]Σιγά που θα βάλεις και μπαν! Ξέρω ότι σου άρεσε το ποστ!

CholericFade[/cho]​

Οκ κύριε διαχειριστά, άλλη φορά δε θα βρίζω νουμπάκια!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Έκανα υπομονή τόσο καιρό αλλά απ’ότι φαίνεται ήρθε η ώρα να κάνω το πρώτο μου ποστάρισα (so that de fuck),
1ο να ξεκαθαρίσω πως οι γελοιότητες ,οι προσωπικές υποδείξεις, η ματαιότητα των λεγόμενων σας δεν εκπροσωπεί ούτε τους μεν ούτε τους δε ξέροντας αρκετά άτομα in game ότι αυτά που γράφονται εδώ στο όνομα της κάθε συμμαχίας αποτελεί παρωδία!
Αυτός που διάλεξε το δρόμο του (πορεία του) δεν έχει λόγους να παραπονιέται!
2ο τα στατιστικά δείχνουν τον νικητή, αλλά μέχρι το τέλος έχουμε ακόμα δρόμο,
είναι παράλογο μερικές συμμαχίες να παραληρούν εκ των προτέρων, η τεχνική της προπαγάνδας την κατείχε και ο Χίτλερ επάξια πριν από εσάς!
3ο Γι ‘αυτό σταματήστε να μιλάτε για πράγματα που στερούνται λογικής, μπορεί η οργή και το θάρρος ενός πουλιού να είναι μάταια μπροστά στη γάτα (Paulo Coelho),αλλά για να φτάσει η γατούλα το πουλάκι πρέπει να βγάλει φτερά στο........ποπό!!:d
 

DeletedUser

Guest
Ασε εσυ μεγαλε που ησουνα στους Μυρμιδονες και σαν δειλος και κλανιαρης εφυγες
 

DeletedUser8545

Guest
Ασε εσυ μεγαλε που ησουνα στους Μυρμιδονες και σαν δειλος και κλανιαρης εφυγες

Το τί έκανε είναι δικό του θέμα και δεν δικαιούσε να τον κρίνεις! Σταμάτα την κλάψα μπέμπη και μάθε να παίζεις! Και περιμένω επιθέσεις σου! Στο είπα! Μόνο λόγια είσαι!

***Παρακαλώ να κλειδωθεί το ανούσιο θέμα!
 

DeletedUser

Guest
Ασε εσυ μεγαλε που ησουνα στους Μυρμιδονες και σαν δειλος και κλανιαρης εφυγες
Συμβουλή:Πες στους γονείς σου να σου αλλάξουν παιδοψυχίατρο :d:d Όλα τ'άλλα τ'αφήνω ασχολίαστα.


[8EA]10 πόντοι ποινής για απαράδεκτη συμπεριφορά και καταπάτηση βασικού κανόνα του φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7165

Guest
Και εσυ να προσχεις τι τρως..;);););););)

Θα σου'λεγα τι να φας αλλά έχε χάρη μου έχουμε και τους αγαπητούς διαχειριστές στο κεφάλι μας...

Ασε εσυ μεγαλε που ησουνα στους Μυρμιδονες και σαν δειλος και κλανιαρης εφυγες

Αυτόν γιατί δεν τον ταίσατε ban; Δεν είναι αυτό απαράδεκτη συμπεριφορά; Μάλλον οι διαχειριστές εθελοτυφλούν...Και αν τολμάτε δώστε μου ban...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8545

Guest
εισαι ετοιμος να κλαψεις το ξερεις;


Διαχειριστές δεν ξέρω τί είναι. Μπατζανάκης,θείος ή γιος του περιπτερά....Απαιτώ να αποδώσετε δικαιωσύνη και να τον bannarete γιατί χάνεται η υπομονή ολωνών μας!
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Συνεχίστε τον αντίλογό σας κόσμια κι αφήστε τους διαχειριστές κατά μέρος. Οι διαχειριστές προσέχουν να τηρούνται οι κανόνες. Όποιος έχει να καταγγείλει κάτι κάνει αναφορά το μήνυμα.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΣΤΕ τους κανόνες του φόρουμ. Αν δεν θέλετε να συνεχίσετε, απλά ΜΗΝ απαντάτε. Όσο απαντάτε όμως θα υπόκειστε σε έλεγχο. [/8EA]
 

DeletedUser8545

Guest
[8EA]Συνεχίστε τον αντίλογό σας κόσμια κι αφήστε τους διαχειριστές κατά μέρος. Οι διαχειριστές προσέχουν να τηρούνται οι κανόνες. Όποιος έχει να καταγγείλει κάτι κάνει αναφορά το μήνυμα.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΣΤΕ τους κανόνες του φόρουμ. Αν δεν θέλετε να συνεχίσετε, απλά ΜΗΝ απαντάτε. Όσο απαντάτε όμως θα υπόκειστε σε έλεγχο. [/8EA]

Εκανα αναφορά στο μύνημα που θα βάλω από κάτω! Και τίποτα!!!!

10-01-12 15:19
AndrewChanger Ασε εσυ μεγαλε που ησουνα στους Μυρμιδονες και σαν δειλος και κλανιαρης εφυγες
 
Κορυφή