ΙΟΤ Α.Δ.Ε.Σ αισχος..

  • Δημιουργός θέματος AndrewChanger
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Απο εκει που ο κοσμος Ιοτα ηταν ενας ωραιος και μαχητικος κοσμος τα χαλασαν ολα οι ΙΟΤΑΔΕΣ!!Μονο αυτοι κυριαρχουν και κανεις αλλος οι αλλοι ειναι απλα μελη του Ιοτα!!! Αισχος....Ιοταδες ειστε απαραδεκτοι...Επρεπε να ντρεπεστε που χαλασατε τον κοσμο αυτο με το ονομα σας, μονο την παρτι σας κοιτατε..Ελεοςς πια..Πηγαινετε και δειτε τους αλλους κοσμους τι ωραιοι και μαχητικοι ειναι, η καθε συμμαχια εχει 1-2-3 υπερσυμμαχιες και πολεμαει εσεις μονο να κατακτετε ξερετε, το Grepolis ειναι πολεμικο.. Πολεμικο σημαινει και "αμυνα" και "επιθεση"..Τουλαχιστον οταν σας κατακταμε εμεις οι αδυναμοι πολεις να παραδεχεστε οτι την χασατε και οχι να μας κοροιδευετε η να μας δειχνετε την δυναμη σας με εγωιστικους τροπους...Ολες σας σχδον οι πολεις ειναι αδειες και αν μπειτε σε εξεγερση ζητατε απο αλλους βοηθειες τιποτα δεν κανετε μονοι σας...Οπως ειχα πει σε λιγο καιρο απο την υπεβολικη βλακεια σας θα μειωνονται τα μελη στον Ιοτα και θα κλεισει ο server και θα ψαχνεστε..Και αδικα θα εχετε κουραστει για την ολη σας την βλακεια...Και πηγαιντε με κανα φιλο να πιειτε κανα καφε.. ολη την ωρα σε μια καρεκλα... παει ο Ιοτα τον γ..... δεν λεω την λεξη γιατι πρεπει να σεβαστω τους κανονες...
 

DeletedUser7165

Guest
Λοιπόν...Επειδή δεν μπορείς να μας αντιπετωπίσεις, δε σημαίνει ότι μπορείς και να μας βρίζεις...Επειδή η συμμαχία σου δεν είναι ικανή να υπερασπιστεί τους παίκτες της και επειδή όλοι εσείς που γαβγίζετε στο φόρουμ δεν έχετε τη δυνατότητα να προβάλετε αξιόλογη αντίσταση, δε σημαίνει ότι μπορείτε να μας υποτιμάτε. Και πρέπει τελειώνοντας να σου πώ, ότι πράγματι είμαστε απαράδεκτοι, αλλά φυσικά όχι εξολοκλήρου...είμαστε και democracy και αυτή είναι η σπάρτη κτλ Γι'αυτό σταματήστε τις "επιθέσεις" στο φόρουμ και αρχίστε τις επιθέσεις ingame!:d

μμμμμμ εσύ όμως είσαι στους ΙΟΤΑΔΕΣ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Κανε κανενα μπανακι να δροσιστεις λιγο, δεν αφορα εσενα προς τους ηγετες των Ιοταδων για αυτο αντε στο στεκι σου.;)
 

DeletedUser7165

Guest
Ναι έεεε. Σωστά αυτό (το φορουμ) είναι το στέκι των εχθρών και των ρουφιάνων...Γι'αυτό είσαι και εσύ εδώ...Πάω στο δικό μου στέκι να κάνω καμιά επίθεση...Πάντως νομίζω βρήκαμε ένα άτομο που πρέπει να διώξουμε αφού δε συμφωνείς με τις τακτικές μας...
 

DeletedUser

Guest
Για δες καλυτερα σε ποια συμμαχια ειμαι, μου παιζεις και τον εξυπνο.. δες τα μελη της..Και αυτο λεω και εγω αντε στο στεκι σου!!;)
 

DeletedUser7165

Guest
ψιιιτττττ είδα ότι είσαι (μάλλον τυχαία) σε εμας...Εγώ μιλάω γιατί απ'ότι κατάλαβα βρίζεις την ίδια σου τη συμμαχία...
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλε μου ΞΑΝΑΔΕΣ την συμμαχια μου και μετα ελα και μιλα...Την τυφλα σας δεν ξερετε εσεις οι ιοταδες ελεος και μας κανετε τους μαγκες μετα
 

DeletedUser7165

Guest
Χα χα χα. Έφτιαξες απομίμηση! Είσαι αξιολύπητος!
 

DeletedUser

Guest
Μπα εσυ εισαι που το πιστεψες, γι αυτο λεω την τυφλα σας δεν ξερετε χαχαχαχαχα...Και να 'σουνα μονο εσυ που την εχεις πατησει χαχαχα..:helm_wink
 

DeletedUser7165

Guest
Ναι! Οι ΙΟΤΑΔΕΣ σε πείραξαν και όχι η αχρηστία σου ως παίκτης του Ι κόσμου...
 

DeletedUser

Guest
Ασε ασε φιλος δεν ξερεις το ιστορικο μου και απο που εχω περασει για να μιλας χααχαχαχαχα..Αρκετα με 'σενα αντε στο στεκι σου.. Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ!
 

DeletedUser

Guest
Νταξει φιλος αντε αρκετα ασχοληθκα μαζι σου..Δεν ξερεις το ιστορικο..Αντε στο στεκι σου..Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ!! ΓΑΒ ΓΑΒ
 

DeletedUser7165

Guest
Καλά...το ιστορικό σου το είδα...εσύ συνεχισε...
 

DeletedUser

Guest
Του Ι οχι του Αλφα και του βητα που εχω 89+ πολεις
 

DeletedUser

Guest
Ειπα οτι θα φερω τις πολεις μου;Απλα ο αλλος ο φιλος μας νομιζει οτι ειμαι ενας ασχετος που δεν ξερω το παιχνιδι, αλλα αυτος σε σχεση με 'μενα γενικα ειναι ασχετος ΤΕΛΕΙΩΣ.Και εσενα φιλε Θεογονια τι σε νοιαζει αυτο; Αλλο ειναι το θεμα μου..
 

DeletedUser

Guest
:) :)

Ναι! Οι ΙΟΤΑΔΕΣ σε πείραξαν και όχι η αχρηστία σου ως παίκτης του Ι κόσμου...

Ακούνε καλά τα αυτια μου;;; κανενας παίκτης δεν πρέπει να λεει τον αλλον άχρηστο... (εγω δεν λέω αχρηστους αυτους που μου κανουν επιθεσεις με ξιφομάχους θα πώ καποιον ΠΟΥ ΤΌΛΜΗΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΏΜΗ ΤΟΥ;;;) ΟΙ Ιοτάδες όπως βλ'επω είναι σαν τους Ηρακλήδες , αλλ έμαθα την τακτικη τον Ηρακλήδων και κάποτε θα καταστραφούν... χτυπανε 1-10 παίκτες σε όλες τοις συμμαχιες (καταστρέφουν και καινούργιες και μετά οι παικτες φοβουνται και προσπαθουν να πουν σε αυτους να σταματήσουν αλλα αν εμεις ος συμμαχια + ολες τοις αλλες με τοις συνθήκες ειρηνης + οι εχθροι μας θα μπορουσαμε να τους καταστρέψουμε απλα περιμένουμε την κατάληλη στιγμή (ελπιζω να σας ωηθησα παιδια... - ενηλικες... :) :) μπωρει να με κυνηγάνε οι Ιοτάδες αλλα ευτηχώς δεν παίζω στον κόσμο Ι χιχιχι . ΕΠΙΣΗΣ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΑΛΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΣΑΣ + ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΜΟΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΕΡΔΕΨΕΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΣΑΣ , (ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕ ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΙ ΤΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ)
 

DeletedUser

Guest
ακριβως και φιλε λυκε7αστο πηγαινε σε καποιον αλλο κοσμο να δεις τι πραγματικα σημαινει Grepolis;)
 

DeletedUser7165

Guest
Ναι..όσα δε πιάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια...σοφή παροιμία...ταιριάζει στην περίπτωσή σου...στον Ι τουλάχιστον δεν είναι καλό να μιλάς για κάτι που ούτε στα όνειρά σου θα έκανες (μιλώ για τον Ι), ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΙΟΤΑΔΕΣ!this is grepolis
 
Κορυφή