ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12502
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser12502

Guest
http://prnt.sc/cjgmr3

Εχω αλλα 3 παρομοια μονο απο χθες...ιδιο ακριβως σκηνικο...αυτο συμφωνα με ανακοινωση τιμωρειται με μπαν! (εχω και σχετικη απαντηση του τμηματος υποστηριξης αν θες να το τραβηξεις παραπανω) Οποτε γυρνα πισω στο καβουκι σου!

Σε σενα αγορινα και γεματα πτηνα θα αφηνα για να σου κανω καζουρα...αφου αλλιως δεν προκειται να ξεκινησεις αποικιακο ποτε!εχεις 5 πολεις σε ενα νησι και 5,000-6,000 διηρια ή μεταφορικα ή και τα 2 σε ολες για μονιμες(πραγματικος μαχητης!!)...ρωτα και τον καρβουνο που βαρουσε τι πηρε...μαζεψε πολλα ποντακια και εκεινος!

Επισης οι πολεις παλι ετοιμες ειναι...αλλα εσυ την χαζομαρα την εκανες..
Αρχικα δειξε μας ενα το οποιο να αναγραφει ημερομηνια.
δευτερον δειξε μας το αποικιακο και τις αμυνες αν υπαρχει αποικιακο γιατι τετοια σπαθακι λεει πιο πανω ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ οτι μπορουμε να αναβουμε οσα αντεχουμε. δειξε μου λοιπον κινηση αποικιακου αμυνες και επιθεσεις.
τετοια δικα σου εχω δει χιλιαδες
 

DeletedUser9766

Guest
Εχω πάρει έναν κουβά ποπκόρν και γελάω....
giphy.gif
 

DeletedUser13798

Guest
Βγαλε σε παρακαλω τα print screen που εχεις εδω αν γινεται συντομα σε παρακαλω. αν δεν τα εχεις εσυ τελικα ζητα προσωπικα σε παρακαλω πολυ αγαπητε φιλε απο την διαχειριση να τα βγαλουν αυτοι εδω σιγουρα το εχουν κρατημενο το μνμ. και επειδη εγω φιλε μου τα εχω κρατησει πραγματικα θα τα βγαλω ολα αυριο εδω. Εστελνα καθε μου κινηση σε μνμτα και υπαρχουν ολα σε αρχειο. Θελω να δω πω εφαγαν μπαν για κολημα σερβερ σε αποικιακο ενω ησουν εκτος - ειχα σπαθακια αναμενα - και η πρωτη αμυνα εφτανε 2 με 3 λεπτα μετα το αποικιακο.


Το πριντ εχει ανεβει...μην κλαις...νταξει πονεσες χθες αλλα δεν πειραζει θα το ξεπερασεις, θα σε βοηθησω! Ολα τα πριντ τα εχω και οταν ανεβασεις εσυ τα δικα σου πες το μου να ερθω και σε εκεινο το ποστ να σου κανω και εκει μαθημα κανονισμων grepolis!
 

DeletedUser12502

Guest
Το πριντ εχει ανεβει...μην κλαις...νταξει πονεσες χθες αλλα δεν πειραζει θα το ξεπερασεις, θα σε βοηθησω! Ολα τα πριντ τα εχω και οταν ανεβασεις εσυ τα δικα σου πες το μου να ερθω και σε εκεινο το ποστ να σου κανω και εκει μαθημα κανονισμων grepolis!
4ea538cef083415bb4837e0ac68ec524.png
f321833e9e1c442e82c09f0870ee8e42.png

αντε να τα ξαναβαλω αλλη μια διαβασε τα λοιπον........
Βαλε μου εδω τις κινησεις του αποικιακου κατα του οποιου την διαρκεια ησουν αμυνομενος
Αυτα φιλε μου τα κανεις καθημερινα και η απαντηση για αυτη σου την συμπεριφορα σε αλλους παικτες απο την διαχειριση ηταν και 100 και 200 οσα αντεχετε.
Βαλε κινηση αποικιακου και μια εικονα με ημερομηνια
 

DeletedUser13798

Guest
http://prntscr.com/cjwx4h

Ελα εδω ειναι η ημερομηνια για να μην μου κλαις και παθεις τιποτα! 4 πριντ γεματα με επιθεσεις...σου φτανουν ?

http://prnt.sc/cjwwxx

"στην παρούσα φάση δεν επιτρέπουμε πολλές συνεχόμενες επιθέσεις γιατί υπάρχει πρόβλημα. Προσπαθήστε να χρησιμοποιήσετε όσο το δυνατόν λιγότερες εντολές ακόμα και αν δεν είναι το ιδανικό" Επειδη μπορει να μην το προσεξεις απο τα δακρυα!

Οσο για το αποικιακο που λες δεν σας κολλησα ποτε εν ωρα αποικιακου...κατι που καποιοι δικοι σας (Μοντελακια) το κανουν συστηματικα καθε φορα..
 

DeletedUser13798

Guest
4ea538cef083415bb4837e0ac68ec524.png
f321833e9e1c442e82c09f0870ee8e42.png

αντε να τα ξαναβαλω αλλη μια διαβασε τα λοιπον........
Βαλε μου εδω τις κινησεις του αποικιακου κατα του οποιου την διαρκεια ησουν αμυνομενος
Αυτα φιλε μου τα κανεις καθημερινα και η απαντηση για αυτη σου την συμπεριφορα σε αλλους παικτες απο την διαχειριση ηταν και 100 και 200 οσα αντεχετε.
Βαλε κινηση αποικιακου και μια εικονα με ημερομηνια

Ναι λεει ξεκαθαρα οτι "με αποτελεσμα ο αμυνομενος παικτης να μην μπορει να προβει σε οποιαδηποτε ενεργεια" το οποιο και ισχυε κατα την διαρκεια των επιθεσεων σου σε συνδυασμο με τις αλλες που ερχονταν...συν τις υποστηριξεις...δεν με βαρας μονο εσυ...βγαζετε πολλα κομπλεξ πανω μου..οποτε δεν μπορω να καταλαβω γιατι παραπονιεσαι ακομα και για ποιον λογο προσπαθεις να διαστρεβλωσεις τα γεγονοτα...μαλλον σου εγινε και εσενα συνηθειο με τα παλικαρια(ιππο-λαζο) που εμπλεξες...κριμα
 

DeletedUser12502

Guest
http://prntscr.com/cjwx4h

Ελα εδω ειναι η ημερομηνια για να μην μου κλαις και παθεις τιποτα! 4 πριντ γεματα με επιθεσεις...σου φτανουν ?

http://prnt.sc/cjwwxx

"στην παρούσα φάση δεν επιτρέπουμε πολλές συνεχόμενες επιθέσεις γιατί υπάρχει πρόβλημα. Προσπαθήστε να χρησιμοποιήσετε όσο το δυνατόν λιγότερες εντολές ακόμα και αν δεν είναι το ιδανικό" Επειδη μπορει να μην το προσεξεις απο τα δακρυα!

Οσο για το αποικιακο που λες δεν σας κολλησα ποτε εν ωρα αποικιακου...κατι που καποιοι δικοι σας (Μοντελακια) το κανουν συστηματικα καθε φορα..
Προφανως και δεν καταλαβες τι σου λεω.
Ενα ποστ που να φαινετε η ημερομηνια των επιθεσων που σου κανω αν δεν εχεις ενα τετοιο παρακαλω οποιον εχει μια φωτο με τις επιθεσεις του alexgramm να του κανει αναφορα μιας και επειδη υπαρχει προβλημα αυτη την περιοδο η διαχειριση αποφασισε να ριχνει μπαν χωρις πρωτα να υπαρχει καποια νεα ενημερωση καταλαβαινεις τι γραφει το μνμ που εστειλες???
Δειξε κινησεις αποικιακου που ησουν αμυνομενος κινησεις με ημερομηνια ποτε εγιναν
 

DeletedUser13798

Guest
Προφανως και δεν καταλαβες τι σου λεω.
Ενα ποστ που να φαινετε η ημερομηνια των επιθεσων που σου κανω αν δεν εχεις ενα τετοιο παρακαλω οποιον εχει μια φωτο με τις επιθεσεις του alexgramm να του κανει αναφορα μιας και επειδη υπαρχει προβλημα αυτη την περιοδο η διαχειριση αποφασισε να ριχνει μπαν χωρις πρωτα να υπαρχει καποια νεα ενημερωση καταλαβαινεις τι γραφει το μνμ που εστειλες???
Δειξε κινησεις αποικιακου που ησουν αμυνομενος κινησεις με ημερομηνια ποτε εγιναν

Η ημερομηνια φαινεται ξεκαθαρα...την ιδια μερα με την καταγγελια εγιναν και οι επιθεσεις και το ξερεις...μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας! Τωρα 1ον τις επιθεσεις δεν τις αφησες ΠΟΤΕ να φτασουν ολες...οποτε δεν μπορω να δειξω το μεγεθος της επιχειρησης σου με ημερομηνιες! 2ον σου ξαναλεω δεν βαρας μονο εσυ! 3ον δεν χρειαζεται να στειλεις αποικιακο...οποιαδηποτε προσπαθεια να κολλησεις τον αντιπαλο σου εστω και για να του φας τα επιθετικα τιμωρειται !! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Ή ΝΑ ΣΤΟ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 5-6 ΓΛΩΣΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ?

Επισης για να ξερεις εχουμε φαει μπαν για πολυ λιγοτερα...αλλα τι να λεμε...εδω ο ακινδυνος ειχε στειλει εκεινο το περιφημο μηνυμα(αν δεν το εχεις το εχω και αυτο) και η τιμωρια ηταν 1ημερο ανοιχτο...1ημερο! για εκεινο το μηνυμα! και παραπιονεστε! και μιλατε ακομα!! Δεν πειραζει χασατε αλλον 1 κοσμο..μην ρεζιλευεστε και αλλο
 

DeletedUser12502

Guest
Και για το αλλο θεμα λοιπον φιλε μου που εθιξες παλι τον Λαζο και τα παιδια σε προσωπικη μας κουβεντα δεν με ΝΟΙΑΖΟΥΝ τα προσωπικα σας εγω εδω εφαγα μπαν για ψύλλου πήδημα χωρις να έχω μια φωτο που να μου δειχνει κινησεις αποικιακου ή εστω κατι αλλο.
ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΠΙΘΕΣΩΝ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΟΥ ΕΡΙΞΑΝ ΜΠΑΝ ΜΕ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΑΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΞΕΦΤΙΛΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΜΠΑΝ.
ΚΑΙ Η ΚΛΑΨΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΣΠΑΘΑΚΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ.
ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΚΙΝΔΥΝΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΑΖΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ Ή ΑΝ ΠΛΑΚΩΘΉΚΑΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ.
ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΙ ΛΕΝΕΙ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΣΤΑ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.
ΕΓΩ ΕΔΩ ΦΩΝΑΖΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ. ΕΣΥ ΑΠΛΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΣΤ ΤΟΥΣ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΠΟΣΤ ΧΩΡΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΡΙΞΑΝ 1 ΜΕΡΑ ΜΠΑΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΙΑΣ ΥΠΕΡ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (ΚΑΙ ΣΤΑ /..... ΑΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ Η ΟΧΙ) ΔΕΝ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΝΕΝΟΣ Η ΖΩΗ.
ΤΟ ΑΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ Ή ΟΧΙ ΠΟΤΕ ΣΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΑ ΣΠΑΘΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΕΠΡΕΠΕ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΧΡΗΣΤΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕΣ ΝΑ ΦΑΩ ΜΠΑΝ ΡΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟ ΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.....
ΘΕΛΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΜΥΝΕΣ 3 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΚΥΡΙΕ ΑΜΥΝΟΜΕΝΕ.
ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΛΑΘΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΙΚΙΑ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΔΙΚΩΝ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΘΕΑΓΕΝΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
 

DeletedUser15292

Guest
Φίλε και συνονόματε vangosmt μην ασχολείσαι με τον Bourne και τις ραλφ λορεν και το τι κάνει στην προσωπική του ζωή.Δεν σου καίγεται καρφίτσα.Όσα γουστάρει θα βάζει και ότι θέλει θα κάνει χωρίς να σου δίνει αναφορά.Με άτομα που προσπαθούν να αποκτήσουν αξία μέσα από ένα παιχνίδι δεν ασχολούμαι και δεν σας έχω γράψει τόση ώρα.Βγες έξω,πάρε λίγο αέρα,δες τι είσαι και άσε το παιχνιδάκι.Παίξε να διασκεδάσεις,όχι απαραίτητα να κερδίσεις μάγκα.Όσο για τις κορώνες και τα σημαιάκια,κάποιοι από εδώ μέσα(ονόματα δεν λέω,οικογένειες δεν θίγω) τα έχουν από τον Θ κόσμο που αναβαθμίστηκε το παιχνίδι σε Grepolis 2.0.Αν κάποιος από εσάς έπαιζε τότε θα το γνωρίζει.(Το λέω για εσάς που το παίζετε παλαίμαχοι,γιατί εμείς ξεκινήσαμε χθες να παίζουμε grepolis).alexgramm,δεν ξέρω καν ποιος είσαι,δεν με ενδιαφέρει να μάθω αλλά εσύ μην μιλάς για φάπες γιατί ήσουν ο πρώτος που ξεκίνησε τις επιθέσεις-ακυρώσεις και άρπαξες το πρώτο μπαν(από μένα).Με είδες να σε βαράω χωρίς λόγο;Ποτέ.Επειδή τα γαμ***** όλα στο πέρασμά σας και ρίχνατε τόσο ξύλο,είπατε να βαράτε και να ακυρώνετε ώρες 3-5 το πρωί για να δείξετε πόσο μάγκες είστε.Κάνατε μια συμμαχία να τα παρατήσει από τα σπαθάκια γιατί ορισμένοι έχουν οικογένειες,παιδιά και τα σέβονται.Προχώρησαν στην ζωή τους και δεν έχουν μόνο μέλημα το grepolis και μπράβο τους.Το τίμιο Grepolis έχει χαθεί.Μην μου γράψετε πάλι αερολογίες και χαζομαρούλες για μποτάκια γιατί δεν έχω φάει Ban ΠΟΤΕ και γενικά κανείς από τους Ω δεν έχει φάει μπαν για παράνομο λογισμικό.Αν είστε τόσο σίγουροι ότι έχω μποτ(κάποιος,μου είχε πει και πως το ρυθμίζω) και υποστηρίζετε ότι δεν το πιάνουν θα το είχατε και εσείς....Και κάτι τελευταίο για εσάς τους άμπαλους....Ποιος ήταν ο πρώτος που έφαγε μπαν για μποτ?Ο Μίλτος?Ο ιδρυτής σας?Μετά ακολούθησαν και άλλοι?Και πριν 2 μέρες ο μαγκάκος ο ΠΑΕΝ?Λέω κάτι λάθος?Λέγατε και παραμύθια ότι χακάραμε τον dionyshs1973...Αν γινόντουσαν αυτά δεν θα υπήρχατε και εσείς...Τέσπα σας κούρασα....Απλά πριν γράφετε το οτιδήποτε να παίρνετε λίγο αέρα και να το σκέφτεστε 2-3 φορές...Εδώ ο Στέργιος άνοιξε ένα θέμα και αντί να τον στηρίξουμε όλοι(δεν αφορά κάποια συγκεκριμένη συμμαχία) και να τελειώσει η χαζομαρούλα με τα μπαν αυτά,το γυρνάτε επί προσωπικού.....Έλεος.....
 

DeletedUser13798

Guest
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ εισαι τουλαχιστον για γελια...και το ξερεις! Επειδη ακριβως δεν κρινεται κανενος η ζωη βγαλε τις παροπιδες επιτελους! το ποστ δειχνει ξεκαθαρα τις ημερομηνιες...το ξερω οτι εγινε...το ξερεις οτι εγινε...και το ξερουν οτι εγινε...επισης ολες οι επιθεσεις ειτε φτασουν ειτε οχι ειναι καταγεγραμενες στο συστημα που σημαινει οτι δεν "μοιραζουν" μπαν οι διαχειριστες!

Θα συμφωνησω στο οτι αυτο ειναι λαθος τις εταιριες...κανονικα οι σερβερ δεν θα επρεπε να κολλανε ασχετα με τις εντολες που πηγαινουν..ομως απο την στιγμη που εχει ανακοινωθει οτι απαγορευονται οι πολλαπλες εντολες και εσυ το παρακουσες(Δεν ειναι η πρωτη φορα που το κανεις αλλα την προηγουμενη το γλυτωσες)η ποινη ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΩΣΤΗ!!

Επισης αγορινα για πες μου λιγο...αν σου στειλω αποικιακο και απο πισω στειλω 100 υποστηριξεις για να σε κολλησω και αφου μπει το αποικιακο προλαβω να ακυρωσω τις 99 και μεινει η 1(αρα λαμβανεις 1 αναφορα) δεν θα επρεπε να τιμωρειτε αυτο ?

Επισης γιατι μαλλον δεν καταλαβαινεις τι σου λενε...δεν μιλησε ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ...λεει να μην μπορει να προβει ο αμυνομενος σε καμια ενεργεια...ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ 100 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΑΣ ΤΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ Ή ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ Ή ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ! ΤΟ ΕΠΙΑΣΕΣ ? ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟΟΟ !!

ΑΝΤΕ ΞΕΚΟΛΛΑ ΛΙΓΟ
 

DeletedUser12502

Guest
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ εισαι τουλαχιστον για γελια...και το ξερεις! Επειδη ακριβως δεν κρινεται κανενος η ζωη βγαλε τις παροπιδες επιτελους! το ποστ δειχνει ξεκαθαρα τις ημερομηνιες...το ξερω οτι εγινε...το ξερεις οτι εγινε...και το ξερουν οτι εγινε...επισης ολες οι επιθεσεις ειτε φτασουν ειτε οχι ειναι καταγεγραμενες στο συστημα που σημαινει οτι δεν "μοιραζουν" μπαν οι διαχειριστες!

Θα συμφωνησω στο οτι αυτο ειναι λαθος τις εταιριες...κανονικα οι σερβερ δεν θα επρεπε να κολλανε ασχετα με τις εντολες που πηγαινουν..ομως απο την στιγμη που εχει ανακοινωθει οτι απαγορευονται οι πολλαπλες εντολες και εσυ το παρακουσες(Δεν ειναι η πρωτη φορα που το κανεις αλλα την προηγουμενη το γλυτωσες)η ποινη ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΩΣΤΗ!!

Επισης αγορινα για πες μου λιγο...αν σου στειλω αποικιακο και απο πισω στειλω 100 υποστηριξεις για να σε κολλησω και αφου μπει το αποικιακο προλαβω να ακυρωσω τις 99 και μεινει η 1(αρα λαμβανεις 1 αναφορα) δεν θα επρεπε να τιμωρειτε αυτο ?

Επισης γιατι μαλλον δεν καταλαβαινεις τι σου λενε...δεν μιλησε ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ...λεει να μην μπορει να προβει ο αμυνομενος σε καμια ενεργεια...ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ 100 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΑΣ ΤΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ Ή ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ Ή ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ? ΤΟ ΕΠΙΑΣΕΣ ? ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟΟΟ !!

ΑΝΤΕ ΞΕΚΟΛΛΑ ΛΙΓΟ

ΒΡΕ ΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΕΦΑΓΑ ΜΠΑΝ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΑΣΤΕΙΟΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΛΕΩ ΕΓΩ. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ
 

DeletedUser12502

Guest
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝ ΚΤΛ ΔΕΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΙ Ο ZAITSEV ΣΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ (ΒΑΛΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΓΙΑ ΚΟΝΤΑ) ΕΓΩ ΑΥΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ ΟΧΙ ΕΣΕΝΑ
 

DeletedUser13798

Guest
http://prntscr.com/cjxh8f

ελα ρε κλαψα...σταματα να κλαις τωρα ! σου φτανει αυτο ? ή θες και αλλο ?!?!


Υ.γ. Επισης να ξερεις παρακαλαω να βγαλουν αυτον τον περιορισμο...δεν εχω θεμα με τα σπαθακια ισα ισα. Αλλα πολυ απο σας δεν τα αντεχουν απο οτι ξερω...οποτε να παρακαλατε να τον κρατησουν για πολυ καιρο.

Φιλακια
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser13798

Guest
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝ ΚΤΛ ΔΕΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΙ Ο ZAITSEV ΣΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ (ΒΑΛΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΓΙΑ ΚΟΝΤΑ) ΕΓΩ ΑΥΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ ΟΧΙ ΕΣΕΝΑ

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΣΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΕΝ ΛΟΓΩ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕΣ ΤΟ ΜΠΑΝ ΑΛΛΩΣΤΕ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕΣΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ...ΑΛΛΑΞΕ ΓΥΑΛΑΚΙΑ ΛΟΙΠΟΝ...ΞΑΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ...ΡΩΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΑ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ! ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΦΙΛΑΚΙΑ
 

DeletedUser12502

Guest
http://prntscr.com/cjxh8f

ελα ρε κλαψα...σταματα να κλαις τωρα ! σου φτανει αυτο ? ή θες και αλλο ?!?!


Υ.γ. Επισης να ξερεις παρακαλαω να βγαλουν αυτον τον περιορισμο...δεν εχω θεμα με τα σπαθακια ισα ισα. Αλλα πολυ απο σας δεν τα αντεχουν απο οτι ξερω...οποτε να παρακαλατε να τον κρατησουν για πολυ καιρο.

Φιλακια
smiley_emoticons_cuinlove.gif
αυτα ειναι χθεσινα απλα εβγαλες 2 διαφορετικες φωτο δεν πειραζει αυτο στην διαχειριση ποια εστειλες ???? πληροφοριακα. επισης στο ξαναλεω συμφωνα με το Θεαγενη αυτο δεν ειναι μπαν. Και μια και εσυ ξερεις εσπαγα σφεντονες για να παρακαμψω καποιο μποτ εδω και αυτο παρανομο ειναι??
8 σπαθακια ειναι αυτα βγαλτα ολα να δω ποσα σπαθακια σου αναψα και σου κολησα το παιχνιδι αμυνομενε και μια απαντηση απο τους διαχειριστες ακομη
 

DeletedUser13798

Guest
Φίλε και συνονόματε vangosmt μην ασχολείσαι με τον Bourne και τις ραλφ λορεν και το τι κάνει στην προσωπική του ζωή.Δεν σου καίγεται καρφίτσα.Όσα γουστάρει θα βάζει και ότι θέλει θα κάνει χωρίς να σου δίνει αναφορά.Με άτομα που προσπαθούν να αποκτήσουν αξία μέσα από ένα παιχνίδι δεν ασχολούμαι και δεν σας έχω γράψει τόση ώρα.Βγες έξω,πάρε λίγο αέρα,δες τι είσαι και άσε το παιχνιδάκι.Παίξε να διασκεδάσεις,όχι απαραίτητα να κερδίσεις μάγκα.Όσο για τις κορώνες και τα σημαιάκια,κάποιοι από εδώ μέσα(ονόματα δεν λέω,οικογένειες δεν θίγω) τα έχουν από τον Θ κόσμο που αναβαθμίστηκε το παιχνίδι σε Grepolis 2.0.Αν κάποιος από εσάς έπαιζε τότε θα το γνωρίζει.(Το λέω για εσάς που το παίζετε παλαίμαχοι,γιατί εμείς ξεκινήσαμε χθες να παίζουμε grepolis).alexgramm,δεν ξέρω καν ποιος είσαι,δεν με ενδιαφέρει να μάθω αλλά εσύ μην μιλάς για φάπες γιατί ήσουν ο πρώτος που ξεκίνησε τις επιθέσεις-ακυρώσεις και άρπαξες το πρώτο μπαν(από μένα).Με είδες να σε βαράω χωρίς λόγο;Ποτέ.Επειδή τα γαμ***** όλα στο πέρασμά σας και ρίχνατε τόσο ξύλο,είπατε να βαράτε και να ακυρώνετε ώρες 3-5 το πρωί για να δείξετε πόσο μάγκες είστε.Κάνατε μια συμμαχία να τα παρατήσει από τα σπαθάκια γιατί ορισμένοι έχουν οικογένειες,παιδιά και τα σέβονται.Προχώρησαν στην ζωή τους και δεν έχουν μόνο μέλημα το grepolis και μπράβο τους.Το τίμιο Grepolis έχει χαθεί.Μην μου γράψετε πάλι αερολογίες και χαζομαρούλες για μποτάκια γιατί δεν έχω φάει Ban ΠΟΤΕ και γενικά κανείς από τους Ω δεν έχει φάει μπαν για παράνομο λογισμικό.Αν είστε τόσο σίγουροι ότι έχω μποτ(κάποιος,μου είχε πει και πως το ρυθμίζω) και υποστηρίζετε ότι δεν το πιάνουν θα το είχατε και εσείς....Και κάτι τελευταίο για εσάς τους άμπαλους....Ποιος ήταν ο πρώτος που έφαγε μπαν για μποτ?Ο Μίλτος?Ο ιδρυτής σας?Μετά ακολούθησαν και άλλοι?Και πριν 2 μέρες ο μαγκάκος ο ΠΑΕΝ?Λέω κάτι λάθος?Λέγατε και παραμύθια ότι χακάραμε τον dionyshs1973...Αν γινόντουσαν αυτά δεν θα υπήρχατε και εσείς...Τέσπα σας κούρασα....Απλά πριν γράφετε το οτιδήποτε να παίρνετε λίγο αέρα και να το σκέφτεστε 2-3 φορές...Εδώ ο Στέργιος άνοιξε ένα θέμα και αντί να τον στηρίξουμε όλοι(δεν αφορά κάποια συγκεκριμένη συμμαχία) και να τελειώσει η χαζομαρούλα με τα μπαν αυτά,το γυρνάτε επί προσωπικού.....Έλεος.....

Ποιος μιλησε για φαπες ? Και απο την στιγμη που το λες οτι εφαγα μπαν για αυτο το πραμα ποιος ο λογος να μην το φαει και ο στεργιος ? τι ειναι αυτος ? υπερανω ? Ισα ισα με αυτα που λες δειχνεις ποσο δικιο εχουν οι διαχειριστες! Και ναι σε εχω δει να βαρας χωρις λογο...και εσενα και σχεδον ολα τα μοντελα...και εμενα αλλα και ολη την συμμαχια των αμπαλων...τι να λεει αυτο ? Οσο για το τι κανει και ποιος με αφηνει παγερα αδιαφορο...αν δεν αντεχει καλο δρομο...αυτο ξερω! Εχεις δικιο το τιμιο γκρεπολις εχει χαθει...και φταινε παρα πολλα ατομα για αυτο...αλλα φυσικα εσεις ειστε παντα οι παναγιες...ασε μας ρε βαγγελη! Πες τα σε κανεναν που δεν σας ξερει να πουμε!

Επισης ξανα λεω οτι δεν με πειραζουν τα σπαθακια...απο την στιγμη που η διαχειριση το επιτρεπει σε μενα ας το επιτρεψει και σε σας...αλλα δεν μπορει να το απαγορευει σε μενα αλλα εσεις να το κανετε ελευθερα.
 

DeletedUser13798

Guest
αυτα ειναι χθεσινα απλα εβγαλες 2 διαφορετικες φωτο δεν πειραζει αυτο στην διαχειριση ποια εστειλες ???? πληροφοριακα. επισης στο ξαναλεω συμφωνα με το Θεαγενη αυτο δεν ειναι μπαν. Και μια και εσυ ξερεις εσπαγα σφεντονες για να παρακαμψω καποιο μποτ εδω και αυτο παρανομο ειναι??
8 σπαθακια ειναι αυτα βγαλτα ολα να δω ποσα σπαθακια σου αναψα και σου κολησα το παιχνιδι αμυνομενε και μια απαντηση απο τους διαχειριστες ακομη

δεν θα ψαχνω ολες τις αναφορες...ψαξε τα πριντ με τις επιθεσεις και δες οτι ταιριαζουν ακριβως με τους χρονους των αναφορων...αρα αφου ταιριαζουν ΑΚΡΙΒΩΣ οι 8 επιθεσεισ οι υπολοιπες δεν μπορει να ειναι μουφα. Το τι εστειλα στην διαχειριση δεν ειμαι υποχρεωμενος να στο πω..σου εδειξα το λαθος σου ξανα και ξανα και αυτο θα επρεπε να σου αρκει! Επισης στο ξαναλεω συμφωνα με τον zaitsev αυτο τιμωρειται...οπως φροντισα και ρωτησα (αφου την πατησα και εγω) ετσι επρεπε να κανεις και εσυ! Δεν εισαι υπερανω. Οπως το εφαγα το μπαν και δεν μιλησα ετσι επρεπε να κανεις...Επισης μου εβγαλες 150 σπαθακια...απεδειξε το αντιθετο αν μπορεις! Εγω τις αναφορες με τις επιθεσεις σου τις εβγαλα...και με ημερομηνια οπως ζητησες..για δειξε εσυ τωρα οτι δεν εστειλες τοσες επιθεσεις...
 

DeletedUser12502

Guest
Eμενα το θεμα μου δεν ειναι προσωπικο να το ξεκαθαρισω το θεμα που εχω αφορα μονο την διαχειριση του παιχνιδιου.
Προσωπικα με τον Alex δεν ειχα ποτε θεματα ουτε σκοπευω να αποκτησω.
Καλη συνεχεια σε ολους και ηρεμια γενικα παιχνιδι ειναι.
Χρησταρα ο πιο ωραιος στην κουβεντα εσυ για αλλη μια φορα. :D
Καμια 20αρια σπαθακια με το ζορι ηταν και το ξερεις καλα αυτο το ξερω και εγω. Δεν δινω συνεχεια στο θεμα οτι επρεπε να φανει φανηκε και οποιος καταλαβε καταλαβε.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή