ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12502
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

vangosmt

Ξιφομάχος
ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΕΝΑ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ QUACK ΤΠΤ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΡΜΑΡΩ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΩ ΕΝΤΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΕΝΤΟΛΕΣ.
ΠΙΑΣΤΟ ΤΟ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΥΤΟ!!!!ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΦΑΡΜΑΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ 4ΑΡΙΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ,ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΝ,ΤΑ ΜΠΑΝ ΓΙΑ ΨΥΛΛΟΥ ΠΗΔΗΜΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΝ.
smiley_emoticons_motz.gif

Για να σε βοηθήσω...το quack,το potusek(χταποδι) και το dio tools είναι σκρίπτ που παρεμβάλλουν στον πηγαίο κώδικα της σελίδας του browser και του παιχνιδιού. Μπορεί να είναι άκρως βοηθητικά αλλά παρεμβάλουν στον κώδικα και πολλές φορές τον αλλάζουν και δημιουργούνται προβλήματα για αυτό συνήθως μετά απο κάθε αναβάθμιση αναβαθμίζονται και αυτά για να μπορούν να πατάνε επάνω στον κώδικα. Αν τα βγάλεις και δεν θα σου κολλάει το browser και θα μπορείς να κάνεις πράγματα πιο εύκολα. Δεν φταίει το παιχνίδι για αυτό, ολα αυτά είναι βοηθητικά δεν είναι θέμα της αναβάθμισης η του σέρβερ το πρόβλημα που σου παρουσιάζει εσένα και εμένα το quack. Δεν έχει να κάνει με το παιχνίδι το bug του οποιουδήποτε βοηθητικου script που δεν έχει προέλευση την ίδια την innogames.
 

DeletedUser11161

Guest
ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ?ΑΡΧΗΣΑΤΕ ΤΑ ΜΑΖΙΚΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΕΧΘΡΟΥΛΗΔΕΣ?
smiley_emoticons_freu-dance.gif

ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΣΤΕΡΓΙΕ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΙ JINKS ,MHN ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΓΙΑ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΓΙΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΓΤ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΛΑΚΩΣΕΙ,ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΠΟ ΣΚΑΙΠ ME ΕΣΑΣ,ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΚΑΝ ΕΔΩ.

ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΕΧΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ
ΝΕΦΕΛΗ,ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΝΥΧΤΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΒΑΡΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΛΟΓΑΡΙΣΜΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΞΥΠΝΑΣ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΟΣΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΤΑΚΗ ΜΕΣ ΣΤΗΝ 55 .ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΓΕΝΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΤΕΝΙΑ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ.ΞΕΡΑΤΕ ΤΙ ΘΑ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΑΣ ΚΑΘΑΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΞΥΠΝΑΜΕ.ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ.ΤΕΛΟΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ,ΝΑ ΚΑΤΣΕΤΕ ΣΤΗΝ 44 ΝΑ ΧΤΙΖΕΤΕ,ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ.ΤΙ ΤΟΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ !!

δεν θελουμε να βλεπουμε φαντασματα αλλα παλικαρια τα εχετε κανει μπαχαλο αν δεν μπορειτε να την κανετε την δουλιτσα αφηστε την...
ΟΧΙ ΑΓΑΠΟΥΛΑ..ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΩΝ.ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.ΑΡΧΗΣΕΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΠΑΛΙ?ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ,ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΟΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ.
ΕΙΔΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΕΦΑΓΑΝ ΤΟ ΞΥΛΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ.ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..
 

DeletedUser13437

Guest
ΕΠΙΣΗΣ ΦΙΛΕ ΛΑΖΟ ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ ΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΚΟΤΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΖΟΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΜΝΜ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ? ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΛΟΚΑΡΕ. ΑΝΤΕ ΠΑΝΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΥΤΕΙΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ. ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΗΣΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΕΣ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ. ΙΣΑ ΡΕ ΦΤΕΡΟΥ.
ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΡΕ ΟΤΑΝ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ.
ξερεις που ειμαι οποτε θες ελα να σου δειξω ποσο φταιρου ειμαι προσεξε ομως γιατι θα σου αρεσει και οποια κοτα που μου εχει βρισει την μανα 5_6 φορες με την καληψη της διαχειρισης ας ερθει απο κοντα να του δειξω αλλα ειστε τετοιοι κολομπαραδες που δεν τολματε οσο γιαεσενα σωτηρακι που εκανες και λαικ μην δειξω τα μυνηματα που τα ειχες βρει με τους γκοστ και μας πουλαγες παραμυθι για συμφωνιες και τετοια και θυμηθηκατε ξαφνικα τον τεο για υδριτη που τοσο καιρο δεν του δινατε σημασια τελις παντον μαγκακια του υπολογιστη οποια κοτα θελει ας ερθει να μου τα πει απο κοντα χεστηδες
 

DeletedUser16246

Guest
ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΕΧΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ.

ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΔΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ(ξερετε που ) ,,,,,,,,,,, ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΝΕΝΑΝ .........
 

DeletedUser13437

Guest
ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ?ΑΡΧΗΣΑΤΕ ΤΑ ΜΑΖΙΚΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΕΧΘΡΟΥΛΗΔΕΣ?
smiley_emoticons_freu-dance.gif

ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΣΤΕΡΓΙΕ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΙ JINKS ,MHN ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΓΙΑ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΓΙΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΓΤ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΛΑΚΩΣΕΙ,ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΠΟ ΣΚΑΙΠ ME ΕΣΑΣ,ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΚΑΝ ΕΔΩ.


ΝΕΦΕΛΗ,ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΝΥΧΤΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΒΑΡΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΛΟΓΑΡΙΣΜΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΞΥΠΝΑΣ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΟΣΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΤΑΚΗ ΜΕΣ ΣΤΗΝ 55 .ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΓΕΝΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΤΕΝΙΑ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ.ΞΕΡΑΤΕ ΤΙ ΘΑ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΑΣ ΚΑΘΑΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΞΥΠΝΑΜΕ.ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ.ΤΕΛΟΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ,ΝΑ ΚΑΤΣΕΤΕ ΣΤΗΝ 44 ΝΑ ΧΤΙΖΕΤΕ,ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ.ΤΙ ΤΟΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ !!


ΟΧΙ ΑΓΑΠΟΥΛΑ..ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΩΝ.ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.ΑΡΧΗΣΕΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΠΑΛΙ?ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ,ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΟΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ.
ΕΙΔΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΕΦΑΓΑΝ ΤΟ ΞΥΛΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ.ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..
Τουμπεκι να λες εκει που σε περνει ριζο και οταν σταματησαν τα μοντελα εισασταν 88_10 στο σκορ μην το ξεχνας σπυρακο και μην ξεχνας και ποσες φαπες εχεις φαει απο εμενα και μονος μου και μερα
 

DeletedUser16056

Guest
Τους μισους απο εδω δεν σας ξερω ουτε θελω να σας μαθω.

Τωρα οσον αφορα για το μπαν του συμμαχου τι να πω;
Αν ο μονος λογος που εφαγε μπαν ειναι οι πολλαπλες επιθεσεις σε ενα ατομο, τοτε ολοκληρη συμμαχια και ξερουμε ολοι πια λεω θα επρεπε να εχει φαει διαγραφη.

Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι οι διαχειρηση δεν κανει σωστα την δουλεια της , ειτε εσκεμμενα ειτε για αλλο λογο. Απο εκει κ περα το τι λεει ο καθενας ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο.
Εχω στειλει απειρα τικετ κ η απαντηση ειναι η γνωστη... Το συντομοτερο δυνατον!
Μαλιστα σε μια αναφορα δεν μου απαντησαν καν.

Οπως και να εχει το να παιζεις ενα παιχνιδι που ξερεις οτι οι κανονες ισχυουν μονο για τους μισους παιχτες ενω για τους αλλους μισους οχι... πίστευω οτι τζαμπα το χρονο σου ξοδευεις.
Οποτε η λυση ειναι αφηστε τους να παιξουν μονοι τους... εγω προσωπικα ειναι τελευταια φορα που παιζω.

Επισης δεν καταλαβαινω για πιο λογο προσβαλει ο ενας παιχτης τον αλλον εδω μεσα κ για πιο λογο η εδω η μεσα στο παιχνιδι ανταλλασεται μνματα αγαπης. Παιχνιδι ειναι ηρεμιστε λιγακι... Ισως στο σχολειο καποιο παχουλο παιδι σας σφαλιαρωνε κ σας εκλεβε την τυροπιτα κ μαλλον γιαυτο ξεσπατε εδω μεσα.
Επισης εσεις ψηφοφοροι του πασοκ ενταξει την υπερασπιστήκατε την διαχειρηση φτανει.

Υ.Γ 1
Το να εισαι καλος παιχτης, σε ενα παιχνιδι κατα βασην συνταξιουχων, που ειναι Pay to Win πιστεψε με δεν θα παρεις νομπελ οσες πολεις κ αν κατακτησεις κ οσες κορωνες κιαν παρεις.
Αν δεν εισαι καλος παιχτης κ απλα χρησιμοποιεις παρανομο λογισμικο για να πεισεις τον εαυτο σου η τους αλλους οτι εισαι καλος... θα σου προτεινα να σταματησεις να κοιτας τον καθρεφτη οταν αγγιζεις το
τρικι τρικι σου.

smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11161

Guest
Τουμπεκι να λες εκει που σε περνει ριζο και οταν σταματησαν τα μοντελα εισασταν 88_10 στο σκορ μην το ξεχνας σπυρακο και μην ξεχνας και ποσες φαπες εχεις φαει απο εμενα και μονος μου και μερα


ΠΟΙΕΣ ΦΑΠΕΣ ΒΡΕ ΠΑΡΑΜΥΘΑ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑ ΚΑΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΕΙΣ ΜΕΣ ΣΤΟΥΣ ΠΥΡΗΝΕΣ ΣΑΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ,ΣΤΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΜΕ 1000 ΜΤΦ ΚΑΙ ΜΠΑΖΩΝΕΣΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΥΡΗΝΕΣ ΣΟΥ ΣΤΗΝ 45!ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ?
 

DeletedUser9394

Guest
ξερεις που ειμαι οποτε θες ελα να σου δειξω ποσο φταιρου ειμαι προσεξε ομως γιατι θα σου αρεσει και οποια κοτα που μου εχει βρισει την μανα 5_6 φορες με την καληψη της διαχειρισης ας ερθει απο κοντα να του δειξω αλλα ειστε τετοιοι κολομπαραδες που δεν τολματε οσο γιαεσενα σωτηρακι που εκανες και λαικ μην δειξω τα μυνηματα που τα ειχες βρει με τους γκοστ και μας πουλαγες παραμυθι για συμφωνιες και τετοια και θυμηθηκατε ξαφνικα τον τεο για υδριτη που τοσο καιρο δεν του δινατε σημασια τελις παντον μαγκακια του υπολογιστη οποια κοτα θελει ας ερθει να μου τα πει απο κοντα χεστηδες
ξεχνάς ότι μιλήσαμε στο skype πρώτα μαζί και συμφωνήσατε να μιλήσω στους Ghοst να μην πάμε για τα ίδια θαύματα εμείς η 3 συμμαχίες,
k μετά τα γυρίσατε k τα είπατε αλλιώς στους δικού σου επειδή αλλάξατε γνώμη.
κιάλι κωλοτούμπα εκεί.
όσο για το like καταλάθος έγινε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9766

Guest
Στον ταυ βγαλατε στομα ειχε φερμα πονο και κυνηγι
Στον athena ελειπα γιατι ημουνα στο θιβετ με καταδρομεις απο τον σειριο
Γυρισα στον εφεσο και ειδα οτι πιστευετε ακομη τα ψεμματα του Nαπολεωντα και του black jack
τελικα 2 πραγματα δεν εχουν ορια η ανθρωπινη βλακεια και τα ψεμματα του λυκου και του ναπολεωντα (και για το πρωτο δεν ειμαι σιγουρος)
Φωτογραφια απο το προσωπικο αλμπουμ μου μετα απο τον κοσμο ταυ...ποιο ειναι αυτο το ποκεμον?
οποιος το βρει κερδιζει τη γνωση απο τους θεους,τη γνωση για να γινει ενας ghost rider!
exogiinos-sex-650-800x547.jpg
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Δεν έχει κανείς απο εμάς τουλάχιστον λόγο να υπερασπιστεί τη διαχείρηση μπορεί να το κάνει μόνη της εαν θέλει δεν πέφτει λόγος σε σένα και σε μένα...Όσο για το άλλο μη κομματοποιείς την κατάσταση και μη λες χαζομάρες.Για τα πασοκ που λες μη ξεχνάς κάποιες οικογένειες υποφέρουν απο αυτά που ψηφίζατε χρόνια τώρα και τους κάνατε θεούς. Μη παίζεις με τα βάσανα του κόσμου.

Για λεφτά τώρα μη μου λες εμένα pay to win τον roymel δες και τον bourne με τις ραλφ λορεν που τα αμολαει σαν μονοδολαρα σε γαμο...Όπως και για τα παράνομα λογισμικά πολλοί απο εσάς και δεν σας τα βρίσκει η διαχείρηση που τάχα υποστηρίζουμε. Όταν δεν γνωρίζετε και λέτε οτι κολλάει το παιχνίδι ενω φταίει κάποιο σκρίπτ δείχνει την άλογη σκέψη σας.
Ινα κρίνεις,ίνα μη κριθείς
κατά Ματθαίον (κ7,1-5)

Πες του Α' ΓΕΣ ραντεβού στα θαύματα!!!


smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser13798

Guest
Για ποιες επιθεσεις μιλατε παιδια ?? ποιος σας πειραξε να τον μαλωσω !?!

Μην μου κλαιτε θα τα φτιαξουμε ολα μαζι!
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser12502

Guest
Παιδια εγω εκανα απλα ενα ποστ για να κραξω την διαχείριση η οποια ακομη δεν εχει παρει θεση εδω και ειδικα ο Θεαγενης που ηταν και μεσα επρεπε να εχει παρει θεση αλλα προφανως το αποφευγουν.
Προσωπικα προβλημα δεν εχω με κανενα παιδι και θεωρω οτι κανεις δεν επρεπε να ριμαξει αυτο το θεμα σε προσωπικους καυγαδες.
Το θεμα ηταν ενα προσωπικο παραπονο για ενα μπαν που εφαγα για κινησεις που δεν μπλοκαραν κανεναν και αν αυτη η αναφορα ηταν απο τον glioga που του ζαλισα δεν θα ελεγα κουβεντα αλλα ηταν απο ενα παικτη ο οποιος ηταν εκτος παιχνιδιου του ειχα αδειασει πολεις μπηκε λιγο πριν μπει το αποικιακο μου στην πολη του και ενω του ειχα αναμενα παρα πολλα σπαθακια (οχι υποστηριξεις 1 πολη αμυντικη εχω εκει) μου εκανε αναφορα για κολημα σερβερ (ανυπόστατο) και η διαχειριση αυτη του την αναφορα την εκανε μπαν χωρις να ελεγξει τπτ παραπανω.

Για τα προσωπικα σας τωρα:
Δεν με νοιαζουν πραγματικα καντε ενα ποστ και μαλωστε οσο θελετε , δεν τα ξερω δεν παιρνω θεση.
Εγω εδω απλα περιμενω μια απαντηση απο την διαχειριση του παιχνιδιου.

Σας ευχαριστω
 

DeletedUser13798

Guest
Παιδια εγω εκανα απλα ενα ποστ για να κραξω την διαχείριση η οποια ακομη δεν εχει παρει θεση εδω και ειδικα ο Θεαγενης που ηταν και μεσα επρεπε να εχει παρει θεση αλλα προφανως το αποφευγουν.
Προσωπικα προβλημα δεν εχω με κανενα παιδι και θεωρω οτι κανεις δεν επρεπε να ριμαξει αυτο το θεμα σε προσωπικους καυγαδες.
Το θεμα ηταν ενα προσωπικο παραπονο για ενα μπαν που εφαγα για κινησεις που δεν μπλοκαραν κανεναν και αν αυτη η αναφορα ηταν απο τον glioga που του ζαλισα δεν θα ελεγα κουβεντα αλλα ηταν απο ενα παικτη ο οποιος ηταν εκτος παιχνιδιου του ειχα αδειασει πολεις μπηκε λιγο πριν μπει το αποικιακο μου στην πολη του και ενω του ειχα αναμενα παρα πολλα σπαθακια (οχι υποστηριξεις 1 πολη αμυντικη εχω εκει) μου εκανε αναφορα για κολημα σερβερ (ανυπόστατο) και η διαχειριση αυτη του την αναφορα την εκανε μπαν χωρις να ελεγξει τπτ παραπανω.

Για τα προσωπικα σας τωρα:
Δεν με νοιαζουν πραγματικα καντε ενα ποστ και μαλωστε οσο θελετε , δεν τα ξερω δεν παιρνω θεση.
Εγω εδω απλα περιμενω μια απαντηση απο την διαχειριση του παιχνιδιου.

Σας ευχαριστω


Κατσε καλα αδερφε γιατι εκτιθεσε...μην βγαλω τα πριντ και ψαχνεις να κρυφτεις παλι...το αν ηταν ποιος και ποτε εκτος ασε να το ξερει αλλος...και ο φιλαρακος ο μπουρνε την εχει παθει 2-3 ετσι οταν του αφηνα τα επιθετικα...εχει πλακα !

Οσο για την διαχειριση ειδικα εσεις δεν μπορειτε να εχετε κανενα παραπονο...πιστεψε με!
 

DeletedUser12502

Guest
Κατσε καλα αδερφε γιατι εκτιθεσε...μην βγαλω τα πριντ και ψαχνεις να κρυφτεις παλι...το αν ηταν ποιος και ποτε εκτος ασε να το ξερει αλλος...και ο φιλαρακος ο μπουρνε την εχει παθει 2-3 ετσι οταν του αφηνα τα επιθετικα...εχει πλακα !

Οσο για την διαχειριση ειδικα εσεις δεν μπορειτε να εχετε κανενα παραπονο...πιστεψε με!
Ετσι αφηνεις εσυ γεματες φαρουπολεις και γεματες πεζικα πολεις μπραβο σου να σου την πεφτω πιο συχνα αφου κανεις τετοια δωρακια (καθε φορα στρατολογηση εβλεπα).............
Παρακαλω δειξε μου οτι εχεις στην κατοχη σου και εξηγησε μου για ποιον λογο να σου μπλοκαρω κινησεις οταν η πρωτη αμυνα εμπαινε αρκετα λεπτα μετα το αποικιακο.
Θα ηθελα να δω τα πριντ σου λοιπον και εγω σε παρακαλω αγαπητε φιλε που παιζεις αυτον τον λογαριασμο.
Τρεχεις να κρυφτεις παλι??? εχουμε μεταξυ μας καποια αλλη συναλλαγη περα απο τις επιθεσεις στο παιχνιδι ή ψαχνεις λογο να το κανεις το προσωπικο????
 

DeletedUser12502

Guest
Να δω τα Print Screen παρακαλω με την διαφορα χρονων απο τις αμυνες με το αποικιακο να φανει η ξευτιλα αυτου μπαν σε ολους τωρα αφου παιρνεις και θεση
 

DeletedUser13798

Guest
http://prnt.sc/cjgmr3

Εχω αλλα 3 παρομοια μονο απο χθες...ιδιο ακριβως σκηνικο...αυτο συμφωνα με ανακοινωση τιμωρειται με μπαν! (εχω και σχετικη απαντηση του τμηματος υποστηριξης αν θες να το τραβηξεις παραπανω) Οποτε γυρνα πισω στο καβουκι σου!

Σε σενα αγορινα και γεματα πτηνα θα αφηνα για να σου κανω καζουρα...αφου αλλιως δεν προκειται να ξεκινησεις αποικιακο ποτε!εχεις 5 πολεις σε ενα νησι και 5,000-6,000 διηρια ή μεταφορικα ή και τα 2 σε ολες για μονιμες(πραγματικος μαχητης!!)...ρωτα και τον καρβουνο που βαρουσε τι πηρε...μαζεψε πολλα ποντακια και εκεινος!

Επισης οι πολεις παλι ετοιμες ειναι...αλλα εσυ την χαζομαρα την εκανες..
 

DeletedUser11161

Guest
οταν σταματησαν τα μοντελα εισασταν 88_10

ΑΥΤΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΟΙ ΝΤΑΗΔΕΣ?
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ?ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟΝ JUCHTAS OI ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ?
ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΟΥΛΑΣ ΦΟΥΜΑΡΑ ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.
ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΠΑΙΖΑΝΕ ΚΑΙ ΤΡΩΓΑΝΕ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ.
ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ ΜΠΗΚΕ ΑΠΟ ΜΠΑΝ,ΞΑΝΑΓΕΜΗΣΕ ΠΟΛΕΙΣ,ΜΠΗΚΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ,ΒΓΗΚΕ ,ΕΠΑΙΞΕ,ΤΑ ΦΑΓΕ ΑΜΑΣΗΤΑ,ΓΕΙΑ ΣΑΣ
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ
ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
ΖΕΝΤ ΧΧ ΤΟ ΙΔΙΟ,ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΟΛΑ

ΑΣΕ ΡΕ ΛΑΖΟ
 

DeletedUser12502

Guest
Βγαλε σε παρακαλω τα print screen που εχεις εδω αν γινεται συντομα σε παρακαλω. αν δεν τα εχεις εσυ τελικα ζητα προσωπικα σε παρακαλω πολυ αγαπητε φιλε απο την διαχειριση να τα βγαλουν αυτοι εδω σιγουρα το εχουν κρατημενο το μνμ. και επειδη εγω φιλε μου τα εχω κρατησει πραγματικα θα τα βγαλω ολα αυριο εδω. Εστελνα καθε μου κινηση σε μνμτα και υπαρχουν ολα σε αρχειο. Θελω να δω πω εφαγαν μπαν για κολημα σερβερ σε αποικιακο ενω ησουν εκτος - ειχα σπαθακια αναμενα - και η πρωτη αμυνα εφτανε 2 με 3 λεπτα μετα το αποικιακο.
 

DeletedUser9766

Guest
http://prnt.sc/cjgmr3

Εχω αλλα 3 παρομοια μονο απο χθες...ιδιο ακριβως σκηνικο...αυτο συμφωνα με ανακοινωση τιμωρειται με μπαν! (εχω και σχετικη απαντηση του τμηματος υποστηριξης αν θες να το τραβηξεις παραπανω) Οποτε γυρνα πισω στο καβουκι σου!

Σε σενα αγορινα και γεματα πτηνα θα αφηνα για να σου κανω καζουρα...αφου αλλιως δεν προκειται να ξεκινησεις αποικιακο ποτε!εχεις 5 πολεις σε ενα νησι και 5,000-6,000 διηρια ή μεταφορικα ή και τα 2 σε ολες για μονιμες(πραγματικος μαχητης!!)...ρωτα και τον καρβουνο που βαρουσε τι πηρε...μαζεψε πολλα ποντακια και εκεινος!

Επισης οι πολεις παλι ετοιμες ειναι...αλλα εσυ την χαζομαρα την εκανες..
2011-10-busted.jpg
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή