ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12502
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser12502

Guest
aa154c1696324bb58985fab593f6affd.png

19a276ef1aa949a0a6b3f94f586c8537.png

981fb9a5dbc349a898adebd21b959fbf.png

78c619eff85242a5a0276b796099166d.png


ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ZARCO ΠΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ
ΠΟΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ
ΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΟΣΑ ΣΠΑΘΑΚΙΑ ΘΕΛΕΙΣ ΣΕ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΣΠΑΣ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ.
ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΜΕ ΜΠΛΟΚΑΡΕ ΑΥΡΙΟ ΕΔΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ,
ΕΣΤΕΛΝΑ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΤΟΣ (ALEXGRAAM) ΤΟΥ ΑΔΕΙΑΖΑ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΦΑΓΑ ΜΠΑΝ. ΣΕ ΕΝΑ ΣΕΡΒΕΡ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΦΤΙΛΙΖΟΥΝ ΜΕ ΣΠΑΘΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΚΥΡΩΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑ.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ
 

DeletedUser12502

Guest
Να μου βαλεις εδω δημοσια τι ανιχνευσε το συστημα οπως λες (αν υπαρχει) και να μου πεις γιατι ριχνεις μπαν σε ενα παικτη χωρις να ελεγξεις πρωτα κινησεις. οτι σας βολευει.............

περιμενω απαντηση και στις ενστασεις μου και ηδη χανω πολυτιμο χρονο απο το παιχνιδι.
Ηδη εχει σταλει mail αποζημιωσης στην Innogames που επισης δεν εχουν απαντησει αλλα θα το στειλω 2000 φορες μεχρι να απαντησουν. Χανω χρονο και χρημα επειδη καποιος απο εσας είτε δεν ξερει τη δουλεια του είτε βαριεται είτε κανει οτι τον βολευει
 

DeletedUser13437

Guest
δεν θελουμε να βλεπουμε φαντασματα αλλα παλικαρια τα εχετε κανει μπαχαλο αν δεν μπορειτε να την κανετε την δουλιτσα αφηστε την...αμα ο μονος λογος που αναλαμβανεται ειναι για να νομιζετε οτι καποιοι ειστε δεν υπαρχει ουσια, μια μας τα λετε ετσι και μια αλλιως ριχνετε μπαν οπου να ναι και οπου σας βολευει και οι απαντησεις σας ειναι χειροτερες και απο του τσιπρα. Οργανωθειτε γιατι εχετε ευθυνη και εσεις στην πτωση του παιχνιδιου. Απο πανω ο θεαγενης γραφει βαρατε οσο θελετε και ο αλλος του ριχνει ποινη γιατι βαρεσε (και δεν συζηταμε οτι ο παιχτης δεν ηταν καν μεσα) και επειδη ξερω τι κοτσανα θα μου απαντησετε οτι ειπαμε οτι οποιος κολαει το συστημα τιμωρειτε...να τιμωρουντε ολοι οχι οποιοι σας βολευουν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13896

Guest
Πειτε μας διαχειριστες που ειναι η αμεροληψια.
Εκτιμησα καποιους απο σας γιατι οποτε ειχα ενα θεμα, δεν απανταγε η αυτοματη απαντηση.και καθοσασταν κ απανταγατε κανονικα.
Οταν δεν συμφερει να μιλησετε κανονικα, αναλαμβανει το μηχανημα?
Επειδη αυτο με τις απανωτες ατελειωτες εκνευριστικες επιθεσεις πρωι βραδυ ηταν το θεμα της μερας καθε μερα για πολυ καιρο και απο συμμαχους μου που πεφταν καταγγελιες ,η απαντηση σας ηταν η κλασικη οτι μπαν πεφτει μονο οταν παει καποιος να κολλησει το συστημα .
Κολλησε το συστημα με τα λιμανια του στεκεφον?
και καθε βραδυ που παιχτεις απο την συμμαχια αμπαλοι αναβαν επι ενα μηνα σπαθακια σε ολοκληρη συμμαχια, δεν κολλαγε το συστημα οεο?
Στις 30-6 ο 8EAGENHS λεει βαρεστε οσες αντεχετε.
επειδη το παιχνδιι το παιζω καιρο και δικαιωμα δεν εχω δωσει σε κανεναν, πειτε μου κυριε 8EAGENH και κυριε zarco.οι κανονες αλλαξαν?
ποτε αλλαξαν? φαινεται πουθενα οτι αλλαξαν?
ή ειναι γνωστο μονο μεταξυ σας και κατα καιρους γινονται παραλλαγες αναλογα τν περιπτωση.
 

DeletedUser4673

Guest
ΠΑΙΖΩ ΚΟΝΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΕΔΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ.
ΤΡΩΜΕ ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ-ΜΑΣ ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΝ ΤΟ PC-ΣΥΝΕΒΗ ΣΕ ΜΕΝΑ, ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΣΤΡΑΤΟ ΕΞΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΠΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ.ΕΙΧΕ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.
ΕΣΤΕΛΝΑΝ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ-ΑΚΥΡΩΣΕΙΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.
ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΚΑΝ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΘΕΣΗ-ΑΚΥΡΩΣΗ.
ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΕΧΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ.
ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΗΚΑΜΕ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΕΡΕΟΤΥΠΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΤΙΜΩΡΕΙΤΕ.Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Ν!!!!!
ΙΣΩΣ ΝΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ 3 ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΜΜΧ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΛΕΟΝ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ.
ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΘΕΣΕΙ.
ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΑΣ ΔΙΩΧΝΕΤΕ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ,ΤΕΛΟΣ ΠΛΕΟΝ ΤΟ GREPOLIS.
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14888

Guest
Καλα μην το αγαπατε τοσο το παιχνιδι θα παθετε τιποτα. Αντε κλαφτε λιγο ακομα.
 

DeletedUser12502

Guest
Καλα μην το αγαπατε τοσο το παιχνιδι θα παθετε τιποτα. Αντε κλαφτε λιγο ακομα.

Αρη κανεις δεν κλαει εδω περα και θεωρω οτι δεν θα επρεπε καν να παρεις θεση και να πεις την πατατα σου εδω περα.
 

DeletedUser14888

Guest
Οχι αδερφε πατατα δεν ειπα εγω. Αμα εδω και τοσο καιρο δεν μπορειτε να ξεστραβωθειτε να διαβασετε τους κανονισμους και ερχοσαστε σαν αουγκανοι να γραψετε οτι σας κατεβει στο κεφαλι δεν φταιω εγω. Ενα εξάμηνο τώρα είναι γνωστό. Ελεος. ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ.
Αμα το κεφάλι σας είναι πατατοπουρές και ψάχνετε δικαιολογίες δεν σας φταίει κανένας. Πατήστε ρρ αμα σας χαλάει, (σιγα την απειλή κιόλας αφού σε κάθε κόσμο πρώτοι μπαίνετε μέσα.)
 

DeletedUser13437

Guest
Οχι αδερφε πατατα δεν ειπα εγω. Αμα εδω και τοσο καιρο δεν μπορειτε να ξεστραβωθειτε να διαβασετε τους κανονισμους και ερχοσαστε σαν αουγκανοι να γραψετε οτι σας κατεβει στο κεφαλι δεν φταιω εγω. Ενα εξάμηνο τώρα είναι γνωστό. Ελεος. ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ.
Αμα το κεφάλι σας είναι πατατοπουρές και ψάχνετε δικαιολογίες δεν σας φταίει κανένας. Πατήστε ρρ αμα σας χαλάει, (σιγα την απειλή κιόλας αφού σε κάθε κόσμο πρώτοι μπαίνετε μέσα.)

νταφι λαφι πιλαφι αμα θελαμε την ***γνωμη σου θα την ζηταγαμε μην πεταγεσαι σαν την****** και *******************..

ΠΡΟΣΟΧΗ στο λεξιλόγιο, τους χαρακτηρισμούς και τα υπονοούμενα που χρησιμοποιείτε!
8EAGENHS
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12502

Guest
Οχι αδερφε πατατα δεν ειπα εγω. Αμα εδω και τοσο καιρο δεν μπορειτε να ξεστραβωθειτε να διαβασετε τους κανονισμους και ερχοσαστε σαν αουγκανοι να γραψετε οτι σας κατεβει στο κεφαλι δεν φταιω εγω. Ενα εξάμηνο τώρα είναι γνωστό. Ελεος. ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ.
Αμα το κεφάλι σας είναι πατατοπουρές και ψάχνετε δικαιολογίες δεν σας φταίει κανένας. Πατήστε ρρ αμα σας χαλάει, (σιγα την απειλή κιόλας αφού σε κάθε κόσμο πρώτοι μπαίνετε μέσα.)

Δικαιολογιες φιλε Αρη δεν ψαχνει κανεις. Αρκετοι απο εσας ξερουν ποιος ειμαι και πως παιζω και αν θα εστελνα μαζικα για να κολησω καποιον παικτη ο οποιος ηταν εκτος και του εσπαγα τα επιθετικα του και στο ενδιαμεσο ξεκινησα ενα ριμαδοαποικι. ποσες φορες το εχεις κανει αυτο???
ο Μαγκακος λοιπον αυτος μπηκε λιγο πριν μπει το αποικιακο στο οποιο υπο ειχα μονο μια πολη μιας και χτυπουσα 55 που δεν εχω πολεις.......... και εκανε αναφορα για κολημα σερβερ. Και ο υπευθυνος της διαχείρισης μου εριξε μια μερα κλειστο αν ειναι δυνατον. ουτε στα ονειρα σου δεν το εχεις δει αυτο.
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Οτι κολλάει ο σέρβερ κολλάει απο τα μπότ που έχουν φορτώσει ορισμένοι...(Αυτό είναι λόγος μπάν και αρκετοί την πάτησαν έτσι απο τους "καθαρούς" που φωνάζανε και τώρα και τότε) {Στον Ταφ για παράδειγμα ο καθαρότατος Tsiokis 2/2 με 3ημερο και 7ημερο και άλλοι πολλοί "καθαροί" του έφεσους τώρα} Το παιχνίδι σου δίνει τη δυνατότητα της ακύρωσης σε επίθεση είτε σε υποστήριξη και προφανώς δεν μπορεί να σε μπανάρει για αυτό! Το οτι σας βαράει συγκεκριμένη συμμαχία τα βράδια και σας ξυπνάει δεν είναι και λόγος για να αρχίσει η εκάστοτε ομάδα διαχείρησης να μπανάρει. Το παιχνίδι σου δίνει τη δυνατότητα της ειδοποίησης όταν σου κάνουν επίθεση με την εφαρμογή του κινητού. ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ!!! Έχουμε ακούσει κατά καιρούς τα άπαντα εδω μέσα. Τρόμαξες τη γυναίκα μου και το νεογέννητο και η γυναίκα μου δεν κατεβάζει γάλα, έπαθε έμφραγμα η ηλικιωμένη γιαγιά, μας ξυπνάτε τα βράδια κτλπα! Η φαντασία περί συνωμοσίας με ομάδες διαχείρησης και συμμαχίες οργιάζει εδω μέσα...

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser14888

Guest
νταφι λαφι πιλαφι αμα θελαμε την βλακογνωμη σου θα την ζηταγαμε μην πεταγεσαι σαν την τσουτσου και τα χερακια πανω απο το γραφειο οχι απο κατω...
Δεν νομιζω οτι εχω να απαντησω κατι στον βιασμενο απο 31 αποικιακα.
 

DeletedUser13437

Guest
ποιος ειναι ο αγγελος? αυτο σου λεω δεν ειναι το π..ς σου το πληκτρολογιο ειναι καποτε θα το καταλαβετε...
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Τα περί αμεροληψίας πάντως κτλπ που ακούστηκαν πιο πάνω όπως και οι θεωρίες συνομοσίες μου δημιουργούνε το εξής ερώτημα...

Άραγε το μπάν γιατί είναι κλειστό και οχι ανοιχτό όπως προβλέπει ο κανόνας περί "κολλήματος" του σέρβερ με παράνομα προγράμματα ή πλάγιους τρόπους;

Πάμε να παίξουμε μου λέγανε...
Ο κόσμος είναι καθαρός μου λέγανε...

Υ.Γ Νομίζω οτι μερικές συμμαχίες που παίξαμε σε προηγούμενους κόσμους βλέπε ταφ δεν φτάνει ολόκληρη η προπαίδεια για τον υπολογισμό των πόλεων που χάσανε...

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή