Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. ερωτηση προς διαχειριστες - παρακαλω οι παιχτες ν μην εκφρασουν γνωμη σ αυτο το θεμα

    Θ ηθελα να κανω μια συζητηση με την διαχειριση στο συνολο της , οχι μ ενα ατομο , αλλα μ το συνολο της ομαδας διαχειρισης Παρακαλω μην απαντησετε με κονσερβοποιημενη απαντηση , απαντηστε σαν παιχτες γρεπολις Πριν απο 4 χρονια , μ αλλο λογγαριασμο σας ρωτησα κατι , δεν πηρα ποτε απαντηση...
  2. κοσμοι ολυμπου- προταση για δυο αλλαγες , σε μελλοντικους κοσμους

    Καταρχας , δεν μ αρεσει ο κοσμος του ολυμπου , δεν προσφερει κατι διαφορετικο απ τους αλλους κοσμους , *δεν ξερω εαν εξεληχθει καλυτερα αλλα εως τωρα ειναι μπλιαχ ---------- στους κοσμους του ολυμου , σε εξεγερση αναφερομαι 1. πρεπει να βρεθει καποιος τροπος να καταργηθουν οι συμμαχικες...
  3. Καποιες προτασεις για βελτιωση παιχνιδιου

    1. επιθυμω να αλλαχτει η φωτογραφια του ηρωα , ΩΡΑΙΑ ΕΛΕΝΗ , διοτι η εικονιζωμενη , ειναι πουρο , δηλαδη πριν απο 20 χρονια ισως ηταν ομορφη 2. επιθυμω να μπει οριο στη χρηση χρυσου ( ξερω πως εχω αναρτησει , πολλες ιδεες σχετικα με αυτη την ιδεα , αλλα το κρινω απαραιτητο να γινει κατι τετοιο...
  4. ως εδω - ενα κλικ μεχρι να εκραγω ( να κανω μπαμ )

    Επιθυμω τις εξεις αλλαγες 1. ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥ , ( ΟΡΙΟ ΧΡΗΣΗς / ΜΕΡΑ - πχ 10 000 χρυσα/μερα ) δεν μπορει αγαπητη διαχειριση να μου συμπεριφερεστε σαν ζωο , αρχαριος σε κοσμο 5 ημερων , επιπεδο φαρμα 30-12-11 , ερευνα αποικιακου , πεζικοναυτικο 1300 μιξ , συνολικοι ποντοι 3 πολεων...
  5. Προταση , καζινο το γρεπολις - καμια στρατηγικη

    Μια προταση ειναι μονο η διαχειριση χωριζει 20 νησια σε 4 θαλασσες του κεντρου , οταν μια συμμαχια καταλαμβανει ολοκληρο ενα τετοιο νησι , αποχταει ενα συγκεκριμενο μπονους νικητρια θα ειναι η συμμαχια που θα καταλαβει 11 νησια , ανεξαρτητου χρονου μολις κατακτησει 11 νησια/20 θα χτιζει ενα...
  6. Βελτιωση παιχνιδιου

    Προτεινω τις εξεις αλλαγες 1. Δυνατοτητα αγορας χρυσου ανα 3μηνες 2. Αμεση ολοκληρωση κτιριου , στρατου,ναυτικου με αυξανωμενο κοστος ανα πολη πχ . αμεση ολοκληρωση = 200 χρυσα αμεση ολοκληρωση δευτερη ( εντος 8 ωρων ) = 400 χρυσα αμεση ολοκληρωση τριτη ( εντος 8 ωρων ) = 800 χρυσα αμεση...
  7. GREPOLIS - κρα κρα κρα...

    εφτιαξα μεσα σε 3 μερες 450 διηρια σε πολη μου αντιπαλλος με εβγαλε εξεγερση και προσπαθησε να μου παρει τη πολη εστειλε 100 φαρους - 80 μεταφορικα - επιθετικα - αποιοκιακο τον βυθισα του εβαλα σφηνα τα 450 διηρια μου σε 20 λεπτα ξαναεστειλε απο την ιδια πολη ( 100 φαρους - 80 μεταφορικα -...
  8. αποστολη υλων-ιδεα προς συζητηση

    Το νεο συστημα ειναι αυτο της κυριαρχειας , παλιοτερα ηταν τα θαυματα . Οπως και παλιοτερα , ετσι και τωρα για να παρεις το βραβειο νικητη κοσμου θα πρεπει να ακολουθησεις το γνωστο μοτιβο 1. ριξε χρυσο για να ανεβεις σε ποντους , να εξαφανισεις πιθανους αντιπαλλους κτλ κτλ 2. κανε ισχυρη...
  9. γρεπολις με ακους ? εγω παλι

    οταν παιζεις οποιοδηποτε παιχνιδι θα πρεπει να εχουν ολοι τις πιθανοτητες τους . μια ποδοσφαιρικη ομαδα εχει δικαιωμα να αποκτησει πλεονεχτημα εναντιων των αλλων , αγοραζει παιχτες,βαζει σε γηπεδο 100 000 ατομα να φωναζουν , αγοραζει με χρυσο το μεσι εαν ομως βαζει τον μεσι να εκτελει διαρκως...
  10. Συζητηση για 2 αλλαγες . χρυσος - μποτ επιθεσεων

    Προτεινω σαν ιδεα να μπει καποιο οριο χρησιμοποιησης χρυσου και τιμωρειας του μποτ επιθεσεων . Συγκεκριμενα , οριο πχ 10 , 20 , η 30 000 χρυσου ανα ημερα ωστε να μην μπορει ενα ατομο μεσα σε 3 ωρες να διαλυσει την δουλεια ημερων,μηνων - αυτος ο χρυσος να αφορα την κατασκευη κτιριων και...
  11. αλλαγες για βελτιωση παιχνιδιου

    Για να βελτιωθει το παιχνιδι χρειαζονται να γινουν καποιες αλλαγες . Ποιο ειναι το ζητουμενο στο γρεπολισ ? Το ζητουμενο ειναι να υπαρχουν παιχτες , νεοι και παλιοι Ποια ειναι η συνθεση των παιχτων ? Η συνθεση των παιχτων ειναι εμπειροι και απειροι - παιχτες που ξοδευουν τιποτα-10 ευρω η 100...
Κορυφή