GREPOLIS - κρα κρα κρα...

εφτιαξα μεσα σε 3 μερες 450 διηρια σε πολη μου
αντιπαλλος με εβγαλε εξεγερση και προσπαθησε να μου παρει τη πολη
εστειλε 100 φαρους - 80 μεταφορικα - επιθετικα - αποιοκιακο
τον βυθισα του εβαλα σφηνα τα 450 διηρια μου
σε 20 λεπτα ξαναεστειλε απο την ιδια πολη ( 100 φαρους - 80 μεταφορικα - επιθετικα - αποιοκιακο )
τον βυθισα
του εβαλα σφηνα τα 380 διηρια μου
σε 20 λεπτα ξαναεστειλε απο την ιδια πολη ( 100 φαρους - 80 μεταφορικα - επιθετικα - αποιοκιακο )
τον βυθισα
του εβαλα σφηνα τα 240 διηρια μου
σε 20 λεπτα ξαναεστειλε απο την ιδια πολη ( 100 φαρους - 80 μεταφορικα - επιθετικα - αποιοκιακο )
τον βυθισα του εβαλα σφηνα τα 110 διηρια μου
σε 20 λεπτα ξαναεστειλε απο την ιδια πολη ( 100 φαρους - 80 μεταφορικα - επιθετικα - αποιοκιακο )
με νικησε ! η πολη επεσε !
κρα κρα κρα ..... παιχνιδι στρατηγικης και χαζα ..
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Και αμα ηξερες να παιζεις, θα φαρμαρες λιγη ευνοια με θεοσταλτους και θα τα εσπαγες και τα 5 χωρις να χασεις διηρη.
 

DeletedUser17818

Guest
εφτιαξα μεσα σε 3 μερες 450 διηρια σε πολη μου
αντιπαλλος με εβγαλε εξεγερση και προσπαθησε να μου παρει τη πολη
εστειλε 100 φαρους - 80 μεταφορικα - επιθετικα - αποιοκιακο
τον βυθισα του εβαλα σφηνα τα 450 διηρια μου
σε 20 λεπτα ξαναεστειλε απο την ιδια πολη ( 100 φαρους - 80 μεταφορικα - επιθετικα - αποιοκιακο )
τον βυθισα
του εβαλα σφηνα τα 380 διηρια μου
σε 20 λεπτα ξαναεστειλε απο την ιδια πολη ( 100 φαρους - 80 μεταφορικα - επιθετικα - αποιοκιακο )
τον βυθισα
του εβαλα σφηνα τα 240 διηρια μου
σε 20 λεπτα ξαναεστειλε απο την ιδια πολη ( 100 φαρους - 80 μεταφορικα - επιθετικα - αποιοκιακο )
τον βυθισα
του εβαλα σφηνα τα 110 διηρια μου
σε 20 λεπτα ξαναεστειλε απο την ιδια πολη ( 100 φαρους - 80 μεταφορικα - επιθετικα - αποιοκιακο )
με νικησε ! η πολη επεσε !

κρα κρα κρα ..... παιχνιδι στρατηγικης και χαζα ..


ΑΔΕΡΦΕ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΟ ΜΑΣ Π*****Σ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΝΕΙ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΤΕΛΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΧΡΥΣΟ ΧΩΝΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΝ ΘΕΣ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΧΡΥΣΟ ΑΛΛΙΩΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ FARMVILLE ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΓΡΕΠΟΛΙΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ. ΤΕΛΟΣ!
 
μαλιστα , απανταν παλι τα 2 απο τα 3 παπαγαλακια , εγω δεν ασχολουμε με προσβολες , με ενδιαφερει μονο το γρεπολις
ειναι παιχνιδι στρατηγικης η δεν ειναι ? απαντα εταιρια !
τι απαραδεκτα πραγματα ειναι αυτα
τι καταστασεις καζινου επικρατουν εδω
Προσεχε τι θα απαντησεις , γιατι εαν απαντησεις πως ειναι παιχνιδι στρατηγικης , θα παιξει κραξιμο
*και θα σας επιβαλω ποινη , ανοιχτου 15ημερου μπαν , απο την συμμετοχη μου στο φορουμ του γρεπολις
 

DeletedUser17818

Guest
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΕΙΣ 10 ΕΠΙΛΟΓΕΣ.

1.ΦΑΡΜΒΙΛ
2.ΚΑΝΤΥ ΚΡΑΣ
3.ΣΟΚΕΡ ΜΑΝΑΤΖΕΡ
4.ΑΝΚΓΡΥ ΜΠΕΡΝΤΣ
5.ΜΟΝΟΠΟΛΗ
6.ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ
7.ΤΑΜΠΟΥ
8.ΜΑΣ ΕΣΠΑΣΕΣ ΤΑ ΠΑ ***ΙΑ
9.ΠΥΞΙΔΑΣ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ
10.ΟΧΙ ΓΡΕΠΟΛΙΣ.

ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
 
μαλιστα , απανταν παλι τα 2 απο τα 3 παπαγαλακια , εγω δεν ασχολουμε με προσβολες , με ενδιαφερει μονο το γρεπολις
ειναι παιχνιδι στρατηγικης η δεν ειναι ? απαντα εταιρια !
τι απαραδεκτα πραγματα ειναι αυτα
τι καταστασεις καζινου επικρατουν εδω
Προσεχε τι θα απαντησεις , γιατι εαν απαντησεις πως ειναι παιχνιδι στρατηγικης , θα παιξει κραξιμο
*και θα σας επιβαλω ποινη , ανοιχτου 15ημερου μπαν , απο την συμμετοχη μου στο φορουμ του γρεπολις
 

DeletedUser17035

Guest
δεν εχει αδικο ο ποσειδωνας αν και εθεσε υπερβολικο παραδειγμα παλι απλα εσεις ειστε εθισμενοι σε ενα παιχνιδι για διαφορους λογους προφανως οχι ομως γιατι θελετε να παιζετε με μυαλο και με στρατηγικη γιατι τοτε θα ειχε γεμισει παραπονα το φορουμ εδω και χρονια ειτε απ την αλλη θα εισασταν ανικανοι νοητικα σαν κοινοτητα η πλειοψηφια σας (κατι που εχω αρχισει να το πιστευω σορυ κιολας) να δειτε ποσο σπασμενο και βαρετο κανει το παιχνιδι να πανε τα 2/3 απο τους δυνατους και μαχημους σε ενα υπερ να ριχνουνε διπλο χρυσο απ τον αντιπαλο και εν τελη να βγαινουν νικητες μονο λογω των 2 αυτων παραγοντων και η στρατηγικη να παιρνει μηδενικη βαρυτητα στην εκβαση των πραγματων (λιγο προφανες αφου παπαγαλιζει ο καθενας την ιδια στρατηγικη με τους αλλους και μιλαμε για αντιγραφη διχως κριτικη) ...ειναι ανελπιδο ααπο την αρχη να παλευετε σε κοσμους ενταντια σε παικτες που κανουνε εμφανες απ την αρχη οτι χωνουνε πολυ χρυσο,πολυ παραπανω απο εσας και εχουνε μεγαλο υπερ,αοφυ δεν αλλαζετε που δεν αλλαζετε στρατηγικη για να κανετε την διαφορα απο τον αντιπαλο σας,χασιμο χρονου και αυτο το αποδεικνυει ο ενας κοσμος μετα τον αλλον,ομως και παλι η κοινοτητα δεν μαθαινει και συνεχιζει να παιζει κατω απ τις ιδιες συνθηκες ...αντι να μαζεψετε ενα πληθως που εχει παραπονα να συζητησετε και να ζητησετε συγκεκριμενες αλλαγες απο την inno (και οχι γενικα παραπονα σκορπια στο φορουμ) για να γινει το παιχνιδι σας πιο διασκεδαστικο και ανταγωνιστηκο καθεστε και κριτικαρετε εκεινον που αντιδραει φυσιολογικοτατα στην αδικια και βλακεια του συστηματος,ειστε αξιοι της μοιρας σας, παιξτε με τον δυνατο να σας εχει πλατες και μετα να χαιρεστε που νικατε η παιξτε και χαστε,η το ενα η το αλλο η το χερι βαθεια στην τσεπη αν θελετε να κανετε εσεις την διαφορα,γιατι να παιξετε στρατηγικα δεν μπορειτε και δεν ξερετε κιολας,γιατι ο καθε κοσμος ειναι ιδιος με τον προηγουμενο,αμα μπορουσατε να βαλετε μυαλο λογικα θα το ειχατε ηδη κανει,σορυ κιολας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή