Πρόσφατο περιεχόμενο από Εκάς οι βέβηλοι

  1. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    ευχαριστουμε κυριε worldmaster που κρατατε καθαρο και δικαιο το παιχνιδι μας....
  2. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    αγαπαω την αρτεμιδα την θελω πισωωωωωωωωωωω να με μπαναρει και αναβωωωωωωωωωωωω
  3. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    ΦΑΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΑΚΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ....................... εγω θα κανω σπαθακια ετσι για το καλο
  4. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    Ότι και να πω είναι πραγματικά λίγο μερικά άτομα χρειάζεστε όντως καρότα ............όπως κάνω χιούμορ εγώ......... αλλά ΟΧΙ στο στόμα αλλού τα έχετε να ανάγκη για να έρθετε στα ίσια σας μαγκες μου..... Έχετε ξεφύγει πέρα του δέοντος......... ένα παιχνίδι στρατηγικής είναι όλα επιτρέπονται και...
  5. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    οπου βλεπουν τα δυσκολα κυριε worldmaster ζητουν μπαν και ποινες............. για να μην μπορουν να γραψουν δεν ειναι τιποτα θα τους μαθετε............. εν καιρο καλη συνεχει στο νεο σας κοσμο!!!!!
  6. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    δεν λεω κατι πισω απο την πλατη του και σε κληση και στο τηλ καροτα του λεω ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ........... https://prnt.sc/t3vy04 ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΑΡΕ ΠΟΥ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΩ............. ΚΑΡΟΤΑ ΘΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΚΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΙΚΙΑ
  7. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    ΛΟΛ ΕΧΩ ΦΙΛΟ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΡΟΤΑ?????? Η ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΧΡΗΣΗ??!!! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΜΑ
  8. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    αποφαισε τα σκριν λενε κατι η δεν λενε? γιατι τα ζητας τοτε?????????? με κουρασατε σας αφηνω να γραψετε μονοι σας οτι θελετε.............................. δεν γραφω κατι αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο πες κανε οτι θες.................................................... ξερετε την διαδικασια...
  9. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    Βρε τι κανει ενας ανθρωπος που θελει γιατρο οπως ειπες και δεν ειναι καλα εεεε πωωωωωωω ποιος ειναι παιχτης και ποιος οχι το λενε τα νουμερα και τα στατιστικά μια φωτο δειξε μου σε εναν κοσμο που εμεινες κερδισες εστω πηρες ενα βραβειο μαλλον δεν υπαρχει οποτε απο εμενα καλη σας συνεχεια...
  10. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

  11. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    προσοχη να θελω αποε σενα ?? απο εναν ανθρωπο φαπας? που λεει οτι δεν δουλευω οτι ο μπαμπας μου με ταιζει μου δινει λεφτα? χαχαχαχα μηπως ξερεις και με ποια κοιμαμαι καθε ημερα? ασε μας κουλιτσα μου απλα δεν ασχολουμαι μαζι σου ΚΛΙΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΔΩΣΕ ΚΑΡΟΤΑ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ...
  12. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ......... ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΚΛΙΚΑ 5 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΦΑΠΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΚΙΝΗΣΗ ΟΠΟΤΕ..................................... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ PAYSAFE ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΧΑΧΑΧΑ
  13. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    και απλα δεν θα μπω να παιξω το παιχνιδι σας.......................... γραψτε και κρα κρα κρα οτι θελετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ΕΙΠΑΜΕ ΑΥΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ....... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    Ellippo εσυ ποιος εισαι παλι??????? μαλλον πρεπει να φαω και εγω καροτα................................! Οσον αφορα εαν δεν τα λεω μπροστα του ρωτα την κλικα σας στελα κλιμη εαν τα λεωωω......... εμενα με ξερουν ολοι οσοι παιζουν το παιχνιδι...... δεν εχω να δειξω σε εσενα και σε κανεναν...
  15. Εκάς οι βέβηλοι

    Συμμαχίες

    timazz καροτα στο κλιμη δωσεεεεε
Κορυφή