Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17035

Guest
κανετε σαν κορασια μπειτε κληση και σε 5 λεπτα θα τα χετε βρει δεν εχετε καν προβλημα ο ενας με τον αλλον
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Αν δεν σου αρέσει η άποψη μου συνέχισε να γράφεις ψέματα, μπορεί να πείσεις κάποιον. Από εκεί και πέρα αν θες να με βρεις ορίστε
http://myprintscreen.com/s/1iv3z/57ce7b1338 , το υφάκι και οι "προειδοποιήσεις" ειδικά σε ένα φόρουμ είναι γελοίες. Είσαι ελέυθερος να κάνεις ότι θέλεις, ακόμα και τον κλόουν.
Μιλας για γελοιοτητα???
Ποιος εσυ??

Που χθες πεταχτυκες να βρισεις και να κανεις χαβαλε χωρις να γνωρισεις τον ανθρωπο που γραφει απεναντι σου
(σουφ77 και εμενα)

Δεν ειμαι εγω αυτος που εβαλε 10 ακυρους να λενε χαζομαρες για εμας η να τον υπερασπιστουν...
Δεν ειμαι εγω αυτος που το επαιξε καμποσος σε ενα κοσμο παιζοντας ιστορια...
Δεν ειμαι εγω αυτος που εγλιψε(δυνατους παικτες) για να μπει υπο την προστασια τους
Δεν ειμαι εγω αυτος που εκανε κολοτουμπα για να μπορεσει να γνωρισει δυνατους παικτες
Και τελος δεν ειμαι αυτος που αρχισε να βριζει η να προσβαλει στο κεντρικο φορμ...

Βγαλε την @@@ σου αλλου φιλε μου

Αρκετα ασχοληθικα με τον καθε μπουλη που μιλαει πισω απο διαφορετικα ονοματα
τωρα μου σκανε μηνυματα απο δυπλους λογαριασμους οτι θα φαω λεει πυξιδες και θα πατησω κουμπια....

Μολις λοιπον μαθεται να ΣΕΒΕΣΤΑΙ

και οχι στο παιχνιδι πανω... ΓΕΝΙΚΑ στην ζωη σας... Ελατε να μιλησουμε ολοι σε μια κληση


υποτιθεται αυτο το φορμ ειναι φτιαχγμενο για να μαθαινουμε και να διαδιδουμε γνωσεις οσοι γνωριζουν
ειτε να ρωταμε κατι με σκοπο την εκμαθηση του παιχνιδιου


Εχει καταντησει γραφικο 3 απογευματα να χαραμιζω φαια ουσια με το να απανταω σε ανθρωπους που το μονο κρητιριο τους ειναι να γελασουν προσβαλοντας καποιων αλλων μεσο ανωνυμιας....


Φιλια πολλα
 

Sakontios

Οπλίτης
Μιλας για γελοιοτητα???
Ποιος εσυ??

Που χθες πεταχτυκες να βρισεις και να κανεις χαβαλε χωρις να γνωρισεις τον ανθρωπο που γραφει απεναντι σου
(σουφ77 και εμενα)

Δεν ειμαι εγω αυτος που εβαλε 10 ακυρους να λενε χαζομαρες για εμας η να τον υπερασπιστουν...
Δεν ειμαι εγω αυτος που το επαιξε καμποσος σε ενα κοσμο παιζοντας ιστορια...
Δεν ειμαι εγω αυτος που εγλιψε(δυνατους παικτες) για να μπει υπο την προστασια τους
Δεν ειμαι εγω αυτος που εκανε κολοτουμπα για να μπορεσει να γνωρισει δυνατους παικτες
Και τελος δεν ειμαι αυτος που αρχισε να βριζει η να προσβαλει στο κεντρικο φορμ...





Φιλια πολλα

ούτε εγώ, αλλά ότι σε βολεύει, αν θες να συνεχίσεις ιστορίες τουλάχιστον δώσε μας λεπτομέριες και στοιχεία για όλο αυτό το μυστήριο. Μεγάλος δολοπλόκος ο σακόντιος για να έχει καταφέρει να σε κυνηγάνε στα φόρουμ και ακόμα μεγαλύτερος γλείφτης για να με πήραν αυτοί οι δυνατοί παίχτες αφού γνωρίζουν ότι είμαι κωλοτούμπας.
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
ούτε εγώ, αλλά ότι σε βολεύει, αν θες να συνεχίσεις ιστορίες τουλάχιστον δώσε μας λεπτομέριες και στοιχεία για όλο αυτό το μυστήριο. Μεγάλος δολοπλόκος ο σακόντιος για να έχει καταφέρει να σε κυνηγάνε στα φόρουμ και ακόμα μεγαλύτερος γλείφτης για να με πήραν αυτοί οι δυνατοί παίχτες αφού γνωρίζουν ότι είμαι κωλοτούμπας.

Αυτοι (που μας κυνηγανε...) Δεν εμφανιστηκαν ποτε με τα κανονικα τους ονοματα
Λεει πολλα αυτο
 

DeletedUser17356

Guest
Ηρεμηστε κουκλες μου
Πιειτε μια φαντα και τσιλαρετε

Βαρεστε καμια να φυγουν τα παχια και ολα πενα

MakeLoveNotWar
 

TerrorGR

Μινώταυρος
καλησπερες παιδια ποιο ειναι το θεμα εδω?
οι ανορθο?
ποιος θα κερδισει το dymi?
ο παντζος τελικα γλυφει?
 

DeletedUser17370

Guest
Αλανια εχετε και αλλα ποπκορν να συνεχισουμε??

@worldmaster ελευθερια στους μπαναρισμενους....
βγαλε τα μπαν απο τσαχπινι και ριζο η ριξε σε ολους οσους πρεπει(+ τον σουφ)
** ενταξει θα σταματησουν να κανουν cyberbullying στον κολλητο σου **
 

DeletedUser17222

Guest
καλησπερες παιδια ποιο ειναι το θεμα εδω?
οι ανορθο?
ποιος θα κερδισει το dymi?
ο παντζος τελικα γλυφει?
1)αποφασησαμε οτι η ανορθο ειναι οι καλυτεροι
2) απο τον ντυμι καπως πηγαμε στον ριζινια
3)ο σακος γλυφει , ο παντζος ειναι απλα γκει
 

Ellippo

Μέδουσα
@Εκάς οι βέβηλοι επειδη αναφερεσαι σε τριτο προσωπο συνεχως που δεν διαβαζει εδω, μην γραφεις κατι που δεν θα ελεγες και μπροστα του. Αν εχεις καποια κοντρα με τον κλιμη ειτε βγες σε κληση μαζι του ειτε οταν τον δεις σε κοσμο δειξε του παικτικα ποσο καλος εισαι.
 

DeletedUser17356

Guest
Οριστε το πρωτοπαλικαρο μου
Παμε περιμενω κι'αλλους

cc6b69cb81
 

DeletedUser18028

Guest
Αλανια εχετε και αλλα ποπκορν να συνεχισουμε??

@worldmaster ελευθερια στους μπαναρισμενους....
βγαλε τα μπαν απο τσαχπινι και ριζο η ριξε σε ολους οσους πρεπει(+ τον σουφ)
** ενταξει θα σταματησουν να κανουν cyberbullying στον κολλητο σου **

Εριξα και στον σουφ... και στον Εκας και σε ολους δεν κανω διακρισεις αν μου ξεφυγε κατι μου λες!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TiMazZ

DeletedUser17947

Guest
τελικα παιδια πως σας φαινονται οι συυμαχιες στον νεο κοσμο?
κανα νεο εχουμε?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή